❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ی سوال این امکان وجود داره ک دانشگاههای شبانه شهرستاتها توو تکمیل ظرفیت باشن?

arefeh

کاربر ممتاز
بنام خدا
با رتبه اولیه 672
نتیجه : مردود
چرا ؟ حتما حکمتی توشه ...

عزیزم فدات بشم...شک نکن حکمتی بوده...جدی میگم...خداوند گر ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری...البته برا من زند قفل سنگین تری..خخخخخخخخخخخ.
ولی شکر

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟:cry:
پردیس گیلان ترمی 3.5 تا 4 هستش!!! برو تو سایتش ببین!!!

aytakin69

عضو جدید
منم با رتبه 533 مردود:(......البته انتخابام خیلی محدود بود و پیام نور و غیر انتفاعی نزدم....ازادم که شرکت نکردم...:D پس برم واسه سال بعد.....به همتون تبریک میگم ...بعدا میام واسه راهنمایی از بعضی دوستان گل.....

arefeh

کاربر ممتاز
تبریک می گم!!! امکاناتش خوبه!!! اما اساتید شاخ کمی داره!!! من کارشناسی اونجا بودم!!!
مازیار تبریک میگم.ب سوالم میتونی ج بدی پیام نور رتبه بالاتر میخواد یا غیر انتفاعی???این پردیس خودگردانها ممهر سراسری میزنن...اطلاعات داری بگی?

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مازیار تبریک میگم.ب سوالم میتونی ج بدی پیام نور رتبه بالاتر میخواد یا غیر انتفاعی???این پردیس خودگردانها ممهر سراسری میزنن...اطلاعات داری بگی?
نوشته تو سایتش که می زنن با قید نام پردیس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اساتید و امکانات همونن، اما... در مورد سوال اولتم نمی دونم والا!!!

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
عارف راستی تبریک میگم...افرین...حقت بود.
ممنون.سه روز بود که ضربان قلبم از 70 رفته بود رو 90 تا 100. هر ثانیه آماده سکته بود ، همون طور که پویان گفت سایت سنجش رو که ریفرش می زدم و میزدم نوشته جدید، دیگه مرگمو نزدیک می دیدم!
واسه شما هم بهترین ها رو آرزو دارم..........

glamorous

عضو جدید
برای من زده مجموعه معماری - دانشگاه هنر تهران..............کد 24001
اولش کلی خوشحال شدم ولی بعد که دفترچه رو دیدم کد 24001پردیس خود گردان داخلی !!هنر تهران بوده !!!!!!
حالا من کدومو باور کنم ؟؟؟؟؟؟

beni belazi

کاربر بیش فعال
برای من زده مجموعه معماری - دانشگاه هنر تهران..............کد 24001
اولش کلی خوشحال شدم ولی بعد که دفترچه رو دیدم کد 24001پردیس خود گردان داخلی !!هنر تهران بوده !!!!!!
حالا من کدومو باور کنم ؟؟؟؟؟؟

کد مهم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا