❶❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
motaleat eskis ke nadare-??manabe ham moshtarake??darsadaye dosetono medonid???man emsal ba kelasam mekham arshadam bedam mekham rahnameyi kunid

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی لطاگعات قبوگ شفه با چه رتبه ای!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟گ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ک

ro0o0oxana

عضو جدید
کسی لطاگعات قبوگ شفه با چه رتبه ای!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟گ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ک

واسه قبول شدن مطالعات باید رتبه مطالعاتتون خوب باشه.تازه سال دیگه بدترم میشه.اسکیس نداره ولی آزمون تشریحیش خیلی تخصصی ه.رتبه مطالعات دوستم 15 یا 16 بود.
اصلا نمیشه ریسک کرد و فقط واسه مطالعات خوند

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خب
دوستان گلم
من تبريك ميگم بابت تلاش ها و زحماتتون
خودم كه 2248 شدم و مردود شدم و اصلا كسي ناراحتيمو به حساب هم نمياره چون ميگن سال اولته;)
به هر حال يه مروري كردم رو اين تاپيك و

frank با 72 منظر تهران
خودش ميگه به طرز عجيب يني چطوري؟؟

month با رتبه زير 50 نميدونم كجا ام ناراضي به نظر مياد

saeed_lar با رتبه 100 روزانه هنر اصفهان كه ميگه تهران ميخواسته

gharibe 222 با رتبه 100 روزانه گيلان

10915 با 144 روزانه اردبيل

soshan با رتبه 600 معماري شبانه يزد

m-architect با نميدونم چند منظر دانشگاه تهران

abdolahi با رتبه نميدونم روزانه بهشتي

hasood با رتبه نميدونم چند روزانه بين الملل قزوين

saman_indicator منظر بهشتي روزانه

دوست lilinaz با 1600 پيام نور كيش

arch_one با 500 غير انتفاعي اصفهان!!!!!

yashel با 380علامه قزوين!!!!!!

soodabe با 350 علم و صنعت

mbarsen با 4100 غير انتفاعي خودش داره تعجب ميكنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هنگامه66 با 780 روزانه كاشان

دوست nafis arch با 90 طراحي شهري بهشتي

sepide.r با 170 هيچي

pleiades.arch با 220 روزانه علم و صنعت

beroon2010 با 100 غير انتفاعي روزبه زنجان

artmiss با 660 هيچ جا

6a6o4ka با 370 غير انتفاعي ساري

niazi با 362 دانشگاه بین المللی مشهد

رتبه 1347 غير انتفاعي علامه دهخداي قزوين

ركسانا با زير 100 هنر تهران

hagir با 2034 مردود

و من با 2248 مردود

arc_doc با 1... و خوردي مردود

Rec_code با 2000 و خوردي مردود

يه مقايسه كنيد
بازم تبريك ميگم
به هر حال
انگار امسال تاثير قسمت بسيار زياد بوده

احسان كوچيك با هم فروشگاه لوازم خانگي ميزنيم

اصلاحيه
احسان من بشينم مغازه تو ميري جنس بياري يا برعكس؟

آخرین ویرایش:

Negar-A

عضو جدید
چه سوالی داری؟
دوست من امسال مطالعات بهشتی قبول شد.
خودمم با 120 معماری - معماری هنر
تبریک میگم ایشالا در مراحل بعدی هم موفق باشی
.میشه بگی برای درک از چه منابعی استفاده کردی? کلاس هم میرفتی یا نه?مرسی

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا شکرت که من مجاز نشدم!!:w21::w21:
خوش به حاله شما خانما
قبول نشید که مشکلی نیس. ساله دیگه امتحان میدین
ما اگه قبول نشیم پس گردنمونو میگیرن میبرنمون پادگان.:w41:
اونجا که رفتیم دیگه خیلی از درس کنکور فاصله میگیریم.
دو سااااااله
:w06:

sara00_00

عضو جدید
با اینکه دستم قویه تو اسکیس، اما این سیستم رو برای سنجیدن توانایی مناسب نمیبینم. این حرفو واس خودم نمیزنم.......اسکیس تنها برای اینه که معمارانی سنجیده بشن که توانایی ارائه ی محتویات ذهنشون روی کاغذ رو دارن...اما اگه بخوایم معقولانه فکر کنیم، عصر ، عصر حجر و یا قرون وسطا نیست... ماکت سازی ، استفاده از نرم افزارهای مختلف و... هم وجود داره که ممکنه هرشخصی بوسیله ی یکی از اینا منظورشو بخواد برسونه و موفق هم باشه.... پس تنها راه اسکیس نیست.... پس نمیتونه ملاک برای توانایی مطلق هم باشه اون هم در یک آزمون چند ساعته بدون بررسی سوابق قبلی فرد و اینکه آیا واقعا دستش و ذهنش قوی هست.... و یه اسکیس نتایج چندین نفرو در حال حاضر باهم جابجا میکنه... شخصی رو که من تو کلاس نحوه ماکت سازیش رو تقدیر و ستایش میکنم و تو مرحله ی اول هم رتبه ی عالی ای کسب میکنه ، وحتی مهارت اسکیس رو هم دیدم داره .... نمیتونم قبول کنم بخاطر یه اسکیس چند ساعته که خیلی چیزا توش دخیلن، این زحمات نادیده گرفته شه و ....

orkide69

عضو جدید
بچه ها من رتبم 800 بود دفعه اولم بود امتحان ميدادم خيلي كم خونده بودم،آخرم هيچ جا قبول نشدم. ولي الان اينقدر از اسكيس ميترسم كه ديگه انگيزه اي براي خوندن ندارم . حتي به ذهنم رسيد يه رشته ديگه امتحان بدم ولي ديدم كار درستي نيست .غول شده برام اين اسكيس!چيكار كنم.:confused:

mahsa.key

عضو جدید
خوش به حاله شما خانما
قبول نشید که مشکلی نیس. ساله دیگه امتحان میدین
ما اگه قبول نشیم پس گردنمونو میگیرن میبرنمون پادگان.:w41:
اونجا که رفتیم دیگه خیلی از درس کنکور فاصله میگیریم.
دو سااااااله
:w06:
می دونم مشکل شما بیشتره اما منم نمیخوام سال دیگه کنکور بدم وقتمو که از سر راه نیاوردم وامیستم تا کنکور ارشدم مثل کنکور سراسری بشه اونوقت فقط شرکت می کنم من به این نتیجه رسیدم که ما دهه شصتیا مثل موش آزمایشگاهی هستیم ارشدم به دهه 70 برسه درش به روی همه باز می شه تا اون موقع سربازی شما هم تمومه...

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه قبول شدن مطالعات باید رتبه مطالعاتتون خوب باشه.تازه سال دیگه بدترم میشه.اسکیس نداره ولی آزمون تشریحیش خیلی تخصصی ه.رتبه مطالعات دوستم

!میشه ریسک کرد و فقط رتبه مطالعات ینی چب مبشخ یکم توضیح بدیدواسه مطالعات خوند[/QU لط

REZAV1986

عضو جدید
چه جوری باید اسکیسمونو خوب کنیم؟

با تجربه ای که من الان بدست اوردم کلاس اسکیس واجبه (گول زدنو حتما باید یاد بگیرین)نمیشه مدت کوتاه ادم خودش یاد بگیره من کلاس اصلا نرفتم ولی انگار نتیجه اسکیسم خوب نبوده.ضمنا خودم قبول میکنم که طراحی ام از پایه ضعیفه بیشتر ماها طراحی رو بصورت یک روند یاد نمیگیریم .هر کی بخواد خودشو با من مقایسه کنه میگم من کارشناسی اصلا طراحی یاد نگرفتم ولی تو مدت بعد امتحان تئوری که شروع کردم واقعا خیلی قوی شدم ولی خوب اون مدت شاید خیلی برام کم بوده واقعا در مقطع لیسانس خیلی از دانشگاهها در معماری از نظر طراحی ضعیفند یا با تمام احترام استاداشون طراحی بلد نیستند اینو میشه تو معماری این مملکت خودتون ببینین خیلی دلم از این وضعیت پره

آرتميس.artmiss

عضو جدید
با تجربه ای که من الان بدست اوردم کلاس اسکیس واجبه (گول زدنو حتما باید یاد بگیرین)نمیشه مدت کوتاه ادم خودش یاد بگیره من کلاس اصلا نرفتم ولی انگار نتیجه اسکیسم خوب نبوده.ضمنا خودم قبول میکنم که طراحی ام از پایه ضعیفه بیشتر ماها طراحی رو بصورت یک روند یاد نمیگیریم .هر کی بخواد خودشو با من مقایسه کنه میگم من کارشناسی اصلا طراحی یاد نگرفتم ولی تو مدت بعد امتحان تئوری که شروع کردم واقعا خیلی قوی شدم ولی خوب اون مدت شاید خیلی برام کم بوده واقعا در مقطع لیسانس خیلی از دانشگاهها در معماری از نظر طراحی ضعیفند یا با تمام احترام استاداشون طراحی بلد نیستند اینو میشه تو معماری این مملکت خودتون ببینین خیلی دلم از این وضعیت پره

والا من به نتيجه عكس تو رسيدم كه كلاس اسكيس بيخوده. الان اونايي كه كلاس نرفتن نتيجه بهتري گرفتن.برو بپرس.من و ياشل و رسول و ركسانا پيش شقاقي كلاس رفتيم و يه سري از دوستاي ديگم تو ايوان خانه.ولي هيچ كدوم از نتيجه اي كه اورديم راضي نيستيم.
من از بچه هاي اين باشگاه مثل soodabeكه با 350 علم وصنعت قبول شده پرسيدم گفت خودم تمرين كردم.abdolahi1 كه با 146 روزانه بهشتي قبول شده خودشون ميگن كلاس نرفتن.

m_architect

عضو جدید
والا من به نتيجه عكس تو رسيدم كه كلاس اسكيس بيخوده. الان اونايي كه كلاس نرفتن نتيجه بهتري گرفتن.برو بپرس.من و ياشل و رسول و ركسانا پيش شقاقي كلاس رفتيم و يه سري از دوستاي ديگم تو ايوان خانه.ولي هيچ كدوم از نتيجه اي كه اورديم راضي نيستيم.
من از بچه هاي اين باشگاه مثل soodabeكه با 350 علم وصنعت قبول شده پرسيدم گفت خودم تمرين كردم.abdolahi1 كه با 146 روزانه بهشتي قبول شده خودشون ميگن كلاس نرفتن.

منم کلاس اسکیس نرفتم و با رتبه 120 دانشگاه تهران قبول شدم. به نظرم اسکیسو نباید بعد از کنکور ارشد شروع کرد. یه رونده که خوبه در طول دوره کارشناسی به فکرش باشیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا