⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

فرزند ققنوس

عضو جدید
خدا خیرشون بده که به فکر جیب مردمم هستن :cry:فوقش نسبت به پارسال 5 هزار تومن گرون شده چیزی نیست شش تا کاغذ A4 با یک کلوچه می شود 30هزار تومن انصافتون رو شکر .از ما که گذشت سریع امسال قبول بشید که سال بعد میشه 35 هزار تومن . گفته باشم که نگفتی :cool:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن خبر
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، این هفته احتمالاً «طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاهها» را بررسی و تعیین تکلیف می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی هفته پیش رو که در روزهای یکشنبه اول آذر تا سه‌شنبه سوم آذرماه تشکیل می شود، در صحن علنی بهارستان چند دستور کار جاری خواهند داشت.

نمایندگان در این هفته همچنین گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری درباره طرح «سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاهها» را که یک فوریت آن در جلسه علنی ۱۹ فروردین ماه سال گذشته مجلس به تصویب رسیده بود، بررسی می کنند.

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان همگی دعا کنید تا زمان ثبت نام کنکور خبر جدیدی مبنی بر تغییر پذیرش منتشر نشه.
چون همانگونه که در جریانید بحث مصاحبه ای شدن کنکور ارشد چند هفته است داغ شده .طی خبر های رسیده قراره نتیجه نهایی مجلس در این هفته اعلام بشه! که امسال مصاحبه باشه یا 96 به بعد
اما بهتون بگم با پرسو جو هایی که کردم احتمال امسال کمه اما همچنان هست.
ممنون دوست عزیز بابت اطلاع رسانی ها

همین مونده مصاحبه و پارتی بازی هاش به کنکور ارشد معماری اضافه بشه... دیگه هفت خان رستم تکمیل میشه:razz:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان همگی دعا کنید تا زمان ثبت نام کنکور خبر جدیدی مبنی بر تغییر پذیرش منتشر نشه.
چون همانگونه که در جریانید بحث مصاحبه ای شدن کنکور ارشد چند هفته است داغ شده .طی خبر های رسیده قراره نتیجه نهایی مجلس در این هفته اعلام بشه! که امسال مصاحبه باشه یا 96 به بعد
اما بهتون بگم با پرسو جو هایی که کردم احتمال امسال کمه اما همچنان هست.
:eek:
همین یکی مونده بود دیگه...با تشکر :confused:

سورا مفخر

عضو جدید
چه خبره امشب خدا ،:eek::eek: هم بنزین گران شد از هفصد تومان رسید هزار تومان ، الان هم فاز مصاحبه این مسخره بازی ها باز چیه خوبه کل دفترچه همش غیر انتفاعی دانشجو میگیره روزانه که هر سال داره کم و کم تر میشه کلا دیگه تعطیل کنن این مسخره بازی ها رو، یکی از بچه ها که دانشجوی کارشناسی فردوسی مشهد بود امشب سر کلاس زبان می گفت که دانشگاه فردوسی برای ارشد سال 1395 فقط 5 تا دانشجو روزانه خواهد گرفت شبانه نخواهد داشت مدیر گروهشون دکتر حامد کامل نیا گفته در کنارش بقیه هم کم و کم تر خواهد شد. پس مصاحبه انشالله چند سال دیگه برای موسسات غیرانتفاعی انجام خواهد گرفت الان هر موسسه که عین قارچ سبز میشه پس از دوسال ارشد معماری میگیره یکیش توی مشهد موسسه اقبال لاهوری و موسسه خاوران ارشد میگیره فقط یک خونه است نمیشه لقب دانشگاه بهش دادبعد هم ارشد 30 تا 30 تا میگیرن اون روز رفتم اقبال لاهوری پیش یکی از اساتیدکمک بگیرم لباسم بوی روغن سوخته و سوسیس گرفت کل سالنشون بوی سرخ کردنی از سلف دانشگاه شون می داد شهید بهشتی کجا این موسسات بی درو پیکر کجا یادش بخیر فقط یک بدی که داشت شهید بهشتی ساختمون دانشکده معماری و شهرسازی روی گسل بزرگ تهران ساخته شده بود ما هرزگاهی لرزه های خفیفی رو حس می کردیم ولی خیلی باحال بود باز هم خدایا شکرت .

monaa1993

عضو جدید
با سلام الان ساعت دو صبح است و من همچنان بیدار بودم تا موفق شدم معماری غرب قبادیان و بحث فناوری نوین ساختمان جزوه سینا شریفی رو تموم کنم . انشالله خدا عمری بهم بده برم این هفته سازه در معماری، مبانی سازه برای معماران ، فناوری نوین گلابچی و معماری اسلامی و معماری معاصر غرب انتشارات کنکاش رو توی هفته جدید تموم کنم دوستان جزوه درک عمومی معماری خوب سراغ دارید توی بازاربتونم پیدا کنم هنوز درک عمومی معماری رو شروع نکردم فعلا سه تا کتاب تاریخ معماری تموم شد امشب از فردا تست و مرورشونه :eek: . :confused: دوستان ممنونم به خاطر قرار دادن ازمون ها ،
.:w09::w09:

آدرس موفقیت : بزرگراه توکل ، بلوار آرامش ، خیابان آزاده

میدان عمل ، مجتمع نشاط ، واحد پشتکار ، پلاک 20 ، منزل خوشبختی

خیلی خوب بود امیدوارم همین جوری ادامه بدی میشه روش خوندنتو بگی؟ بار اول میخونی؟
سرعت خیلی خوبی تو خوندن داری با توجه به اینکه روز 60 تا لغت زبانم میخونی
اون 60 لغت تو ذهنت میمونه؟از روش درس خوندنت بگی ممنون میشم . موفق باشید

سورا مفخر

عضو جدید
سلام دوستان صبح بخیر فاز درس خوندنم الانم شروع شد ساعت 5 صبح یکم آذر باید توی این ماه حسابی تلاش کنیم . عزیزم کاری نداری 60 تا لغت توی روز حفظ کنی از آب خوردن هم راحت تره هر جا میری اون 60 تا لغت رو هم با خودت مهمون کن از اوقات پرت درست استفاده کنی می فهمی که 60 تا نه 100 تا هم می تونی توی یک روز 20 بار مرور کنی من یک خورده تنبلم و گرنه به 100 تا لغت در روز خودم رو میرسوندم الان یکی از بچه ها روزی 110 تا رو قشنگ حفظ می کنه من درگیری زیاد دارم از کم شروع می کنم زیاد خسته نشم . سعی کن در هفته دو تا سه کتاب و کنارش چند تا جزوه فقط بخونی زیاد دورتو الکی شلوغ نکن و ارمانی هم فکر نکن به اندازه توانت شروع کن شاید یک کتاب در هفته روی غلتک درس خوندن بیفتی کم کم مطالعه کردن عادت میشه سریع جلو میری من سعی می کنم پاراگراف به پاراگراف مطالعه کنم و بعد نیم ساعت اون برداشت مفهومی خودم رو در چند خط کم خلاصه وار می نویسم فقط نکات کلیدی رو بعد یکبار دیگه مرور می کنم و کم و کاستی هایی که از قلم افتاده دوباره یاد داشت می کنم فقط نکات کلیدی رو هدف ما مفهومی خوندنه نه اینکه کتابو بجوییم و اخرش هیچ . سعی کن در هفته خوب مطالعه کنی و جمعه رو حسابی استراحت کنی و کنار خانوادت بگذرونی چون همش درس خوندن زیاد جالب نیست خسته می کنه کنارش یک ورزش هم انجام بده اراده رو حسابی قوی می کنه من خودم اسکواش و شنا کار می کنم از قدیم می گن عقل سالم در بدن سالم است . بالاخره ورزش هم خیلی موثره در قوی کردن اراده و پشتکار . برم شروع کنم درس خوندنم رو دیگه. موفق باشید . :gol::gol:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. به نظرتون کتاب فیزیک ساختمان 2 خانم قیابکلو رو چطوری بخونیم؟ منظورم ارائه یه روش بهتر و موثر برا یادگیریشه. نظری در این مورد داشته باشین ممنون میشم بدونم:gol:

soheil18

کاربر فعال
سلام دوستان میشه آدرس چند تا کتابخانه تخصصی معماری در تهران که مجموعه کاملی از منابع ارشد داشته باشه رو بدبن؟

سلام . من خودم از کتابخانه هنر (ارسباران) سیدخندان- خیابان جلفا، استفاده میکنم.. اکثر کتابای معماری رو داره.. فضاش برای مطالعه هم خوبه. شدیدا توصیه میکنم :smile:

memar_sh

عضو جدید
[h=1]ثبت‌نام آزمون‌های ارشد و دکتری آزاد از 16 آذر
[/h]

خبر: 94090100226
یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۲

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از شروع زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در آذر ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر مجتبی علوی فاضل با اعلام این خبر گفت: متقاضیان شرکت در کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی می توانند از روز دوشنبه 16 آذر ماه با مراجعه به سامانه azmoon.org نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وی افزود: ثبت نام در این سامانه، به مدت 3 هفته و تا نهم دی ماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اظهار داشت: آزمون دکتری تخصصی 9 بهمن ماه سال 94 به صورت سراسری برگزار خواهد شد. همچنین آزمون کارشناسی ارشد در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه 6، 7 و 8 خرداد ماه سال 95 در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

monaa1993

عضو جدید
سلام بچه ها برای تست زدن فن و ساختمان چه کتابی هست؟ چه کتابی خوبه؟

سورا مفخر

عضو جدید
با سلام به همه شما دوستان گلم ،گزارش کار امروز و دیروزم ، جزوه جناب مهندس سینا شریفی تموم شد دو دور کردم ولی هنوز تسلط صد در صد ندارم باید چند بار در روزهای اتی مرور کنم . سه تا تاریخ ها سبک شناسی پیر نیا ، جهان زارعی و غرب قبادیان مرور دوباره شد . راستی عجب کتاب معماری اسلامی عصر کنکاش باحاله خیلی خوشم اومد از کتاب سبک شناسی پیرنیا خلاصه و جامع تره حتی مطالب ش بیشتره حتما بخونید ، جزوه معماری معاصر علی عسگری تموم شد خوب بود من که خوشم اومد از عکس هاش ، کتاب فناوری نویین گلابچی هنوز درگیرشم تمومی نداره لا مذهب همش نکته:d. استرس دارم زیاد تنظیم شرایط و تاسیسات تعطیل تعطیلم هنوز فرصت نشده برم سراغشون یکی از اساتید گلم می گفت که اگه خواستید تنظیم شرایط بخونید اول کتاب ساسان مرادی وقت کنم برم بخرمش . :cry:راستی یک سوال دارم بچه ها این دکتر گلابچی همشهری ما واقعا این کتاب ها رو کاملا حفظه، بعضی مواقع با خودم فکر می کنم می گم اگه واقعا این همه مطالب توی مخش باشه بنده خدا مغزش چقدر باید داده های اطلاعاتی رو هر روز تحلیل کنه عجبا قدرت خداست دیگهاز کسی که حافظ کل قران باشه این چیز ها چیزی نیست براش . به هر حال مشهدیه وقتی بیکار میشه کتاب می نویسه نمی خواد بیکار باشه نوش جونش .بای ;)

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوستان. به نظرتون کتاب فیزیک ساختمان 2 خانم قیابکلو رو چطوری بخونیم؟ منظورم ارائه یه روش بهتر و موثر برا یادگیریشه. نظری در این مورد داشته باشین ممنون میشم بدونم:gol:

سلام خانم مهندس
ابتدا قبل از شروع هر درس یا کتاب پیشنهاد میکنم یکبار به سوالات اون درس در کنکورهای گذشته مراجعه کنید و یه نگاه کلی بندازید تا با دید طراحان کنکور ابتدا آشنا بشید بعدش یه اتوود دست بگیرین و شروع به خوندن کنید با دیدی که از سوالات پیدا کردین در دور ابتدایی به صورت روزنامه وار بخونین وجاهایی که فکر میکنین یک طراح سوال میتونه سوال طرح کنه رو زیرش خط بکشین و دور کلمات کلیدی دایره بکشید البته زیاد هم شلوغ نکنین کتابتون خراب و غیر قابل خوندن دوباره نشه وقتی با این دید یه کتاب رو مطالعه کنید بهتر یاد میگیرین

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برو بچ کنکور سال 95 خوب درس میخونن یا نه ؟ ما هم یه زمانی تاپیک کنکور 93 رو پیگیر بودیم و به لطف این سایت الان ترم 3 ارشد غیرانتفاعی علم و فرهنگ دارم میخونم و ترم بعد تمام میکنم :) ;) . استاد های این دانشگاه بیشترشون از همون بهشتی و تهران و علم و صنعت هستند :smile:

چه زود گذشت انگار همین 2 سال پیش بود :biggrin:

سورا مفخر

عضو جدید
با سلام به دوستان خودم وقت بخیر به همتون ، 5 تا از آزمون های درک عمومی سراسری رو مرور کردم . کتاب فناوری نوین دکتر گلابچی فقط بخش ترونکو مونده که تموم بشه . تست های تاریخ معاصر کنکاش رو زدم و مرور کردم . و کتاب ایستایی و فن ساختمان جلد 1 و 2 مجتبی فاطمی رو امروز از کتابخانه آستان قدس رضوی گرفتم تا یک ماه دستمه سریع باید مرور کنم کتاب خوبیه ارزش خوندن داره .و زبان هم برنامش سر جای خودشه. از فردا جزوه ایزدی رو باید شروع کنم یک خورده تنظیم بخونم استرسم بخوابه . منظر هم فعلا جزوه اکادمی رو می خونم خیالم راحته چون درس معماری منظر رو دوران کارشناسی داشتیم اختیاری بودبه زور بهمون دادن زیاد از اون درس استرس ندارم استادم واقعا خوب بود . خوب چرا کسی نمیاد فعالیت روزانش رو اطلاع رسانی کنه :smoke::Ph34r::w08: .

atp2

عضو جدید
با سلام به دوستان خودم وقت بخیر به همتون ، 5 تا از آزمون های درک عمومی سراسری رو مرور کردم . کتاب فناوری نوین دکتر گلابچی فقط بخش ترونکو مونده که تموم بشه . تست های تاریخ معاصر کنکاش رو زدم و مرور کردم . و کتاب ایستایی و فن ساختمان جلد 1 و 2 مجتبی فاطمی رو امروز از کتابخانه آستان قدس رضوی گرفتم تا یک ماه دستمه سریع باید مرور کنم کتاب خوبیه ارزش خوندن داره .و زبان هم برنامش سر جای خودشه. از فردا جزوه ایزدی رو باید شروع کنم یک خورده تنظیم بخونم استرسم بخوابه . منظر هم فعلا جزوه اکادمی رو می خونم خیالم راحته چون درس معماری منظر رو دوران کارشناسی داشتیم اختیاری بودبه زور بهمون دادن زیاد از اون درس استرس ندارم استادم واقعا خوب بود . خوب چرا کسی نمیاد فعالیت روزانش رو اطلاع رسانی کنه :smoke::Ph34r::w08: .

سلام سورا جون
و بقیه بچه ها چه خبرا؟ مدتی نبودم
سورا جون انصافا خوب و سریع میخونی، مشخصه که هدف بزرگی داری :) ارادت عالیه ادامه بده ، مطمئن باش سال دیگه بهشتی هستی بازم :)
از روشت تو زبان حتما استفاده میکنم. روزی 4 تا درس 504 و یا 50 تا لغت از کتاب زبان عمومی رو مرور میکنم. سخته شدیدا شاید بعضی روزا نتونستم ولی ادامه میدم :) بقیه درسام بعد از یه هفته استراحت و اسکیس شروع کردم ، واقعا خسته شده بودم :( حالمم بد بود اصلا
ولی کم کم دوباره استارت زدم با مبانی سازه برای معماران :) بقیه کتابای این دورمم کم کم شروع میکنم ، کتاب هلن گاردنر رو از برنامه این سری حذف کردم عوضش تاریخ غرب مسعود رو گذاشتم .
یه روش میگین من کتابامو مرور کنم طوریکه بتونم برنامه ریزی روزانمم داشته باشم ، مرور چجوری خوبه؟ فقط اون چیزایی که نوشتم دور کتابا خوبه بخونم و عکس ها رو نگاه بندازم؟
برا همتون ارزوی موفقیت دارم.

ena90

عضو جدید
سلام .
از مطالعه همه تاپیکها و توصیه های رتبه های برتر به این نتیجه رسیدم که واسه درس ایستایی ، بهتره از یکی از منابع زیر خونده بشه:
1. جزوه کامل و بروز دکتر خرسند یا طباطبایی یاسروش نیا یا فاطمی ( طبق توصیه اقای ایرانشاهی )
2. جلد اول و دوم ایستایی و فن دکتر فاطمی ( چند تا از رتبه های برتر )
3. کتاب فن سازه دکتر طباطبایی ، عصر کنکاش = 80% سووالات قابل پاسخگویی خواهد بود. ( توصیه یکی از دوستان در همین تاپیک)
در مورد بند اول ، با توجه به اینکه در تهران نیستم نمی دونم چطور میشه جزوه کامل و بروز این استادها رو تهیه کنم؟
بین بندهای 2 و 3 هم که مربوط به خرید کتابه، موندم کدوم یکیشون ، کارامدتره؟
چون در زمان دانشگاه ایستایی 19 یا 20 می شدم، پتانسیلشو دارم که با داشتن یه منبع معتبر، درصد خوبی بزنم. لطفا چند تا از دوستان نظرشونو بگن. چون در حال حاضر فقط زبان و تاریخ و شروع کردم:(

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
از مطالعه همه تاپیکها و توصیه های رتبه های برتر به این نتیجه رسیدم که واسه درس ایستایی ، بهتره از یکی از منابع زیر خونده بشه:
1. جزوه کامل و بروز دکتر خرسند یا طباطبایی یاسروش نیا یا فاطمی ( طبق توصیه اقای ایرانشاهی )
2. جلد اول و دوم ایستایی و فن دکتر فاطمی ( چند تا از رتبه های برتر )
3. کتاب فن سازه دکتر طباطبایی ، عصر کنکاش = 80% سووالات قابل پاسخگویی خواهد بود. ( توصیه یکی از دوستان در همین تاپیک)
در مورد بند اول ، با توجه به اینکه در تهران نیستم نمی دونم چطور میشه جزوه کامل و بروز این استادها رو تهیه کنم؟
بین بندهای 2 و 3 هم که مربوط به خرید کتابه، موندم کدوم یکیشون ، کارامدتره؟
چون در زمان دانشگاه ایستایی 19 یا 20 می شدم، پتانسیلشو دارم که با داشتن یه منبع معتبر، درصد خوبی بزنم. لطفا چند تا از دوستان نظرشونو بگن. چون در حال حاضر فقط زبان و تاریخ و شروع کردم:(

سلام من خودم جزوه پر شده سروش نیا را میخوونم خیلی خوبه و طوری مباحث را تحلیل کرده که نیاز به حفظ هیچ مطلبی نیست اما اگر به این جزوه دسترسی نداری بنظرم کتاب فاطمی خوبه

atp2

عضو جدید
دوست عزیز ena90
یه سایت هست به نام خانه جزوه ایران ، اون تو میتونی این جزوه های کامل رو پیدا کنی و برات ارسال کنن.
خودم تا حالا اینکارو نکردم ، جزوه عناصر پرشده سینا شریفی رو میخواستم که فعلا نرفتم سراغش، ولی تو اون سایته هست، تو سایت استاد بابک رستمی هم دیدم که گفته بود راه اندازی شد بالاخره این سایته، : )))
بعد رفتم دیدم بعععععله ، یه عالمه جزوه دارن برا فروش،
دوستان ، فقط جهت اطلاع رسانی بود به کسانی که قصد تهیه جزوه دارن ، نه تبلیغ ،
نمیدونمم که چقدر خوبه جزوه هاش یا کیفیت چاپشون چجوریه ، جزوه هارو که نوشتن واسه چه تاریخیه پر شدنش.،
موفق باشیم همگی: )

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان! من اومدم گزارش بدم :
معماری غرب بانی مسعود تا انقلاب صنعتی خوندم.
سبک شناسی رو تا خراسانی میخونم امروز ایشالا قبل از هر قسمت که میخوام از کتاب بخونم هم اول به جزوه ی نسیم عسگری یه نگاهی میندازم.
فیزیک ساختمان 2 (تنظیم): 4 فصل اول
تافل: تا درس 12 کامل، تا درس 25 فقط کلمات
طراحی لرزه ای :3 فصل اول
ایستایی :نیرو و بردار و گشتاور و تعادل و تکیه گاه
سیستم : کابل و پارچه و هوافشرده
زبان تخصصی رستگارپور هم درس اول :huh:
منظر هم دارم فعلا از روی عصر کنکاش میخونم
خیلی کم خوندم کلا تا حالا :cry: به شدت استرس گرفتم
سوال : برای منظر بعد ازینکه جزوه خوندیم ، به ترتیب چه کتابهایی رو پیشنهاد میکنین بخونم؟

آخرین ویرایش:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز ena90
یه سایت هست به نام خانه جزوه ایران ، اون تو میتونی این جزوه های کامل رو پیدا کنی و برات ارسال کنن.
خودم تا حالا اینکارو نکردم ، جزوه عناصر پرشده سینا شریفی رو میخواستم که فعلا نرفتم سراغش، ولی تو اون سایته هست، تو سایت استاد بابک رستمی هم دیدم که گفته بود راه اندازی شد بالاخره این سایته، : )))
بعد رفتم دیدم بعععععله ، یه عالمه جزوه دارن برا فروش،
دوستان ، فقط جهت اطلاع رسانی بود به کسانی که قصد تهیه جزوه دارن ، نه تبلیغ ،
نمیدونمم که چقدر خوبه جزوه هاش یا کیفیت چاپشون چجوریه ، جزوه هارو که نوشتن واسه چه تاریخیه پر شدنش.،
موفق باشیم همگی: )
قیمت هاشون خیلی گرونه
هر جزوه دو سه برابر یه کتابه
کنکور هم واسه یه سری ها شده منبع درآمد - دوستان لطفا نخرید واقعا دارن از اشتیاق دانشجوها واسه قبولی سو استفاده میکنن
خدا کنه کنکور ارشد مصاحبه ای بشه کار و کاسبی این جماعت سودجو کساد بشه :)

honeybee1370

کاربر بیش فعال
قیمت هاشون خیلی گرونه
کنکور هم واسه یه سری ها شده منبع درآمد - دوستان لطفا نخرید واقعا دارن از اشتیاق دانشجوها واسه قبولی سو استفاده میکنن
هر جور که باشه کنکور عده ای پیدا میشن که از شرایط سو استفاده کنن. مصاحبه ای هم بشه و پارتی بازی و .... مشکلات جدید

monaa1993

عضو جدید
سلام بچه ها خوبین؟؟ درسا چطوره خوب پیش میره؟؟؟؟:smile:
من کتاب درک رفتار و سازه در معماری و قبادیان و معماری اسلامی تموم کردم اما هیچ دوره ایی نداشتم !!!!
اگه خدا بخواد امروز مبانی سازه برای معماران و امیر بانی مسعودو تموم میکنم(امیر بانی از انقلاب صنعتی خوندم)
زبانم فقط 10 درس سری عمران خوندم من چرا لغت تو دهنم نمیمونه!!!
من اول روزی 30تا لغت میخوندم بعد میدیدم فردا چیز زیادی یادم نمیاد که الان روز 15 تا که روز بعد مرور میکنم خب تقریبا همش یادمه و مثل اینکه روز 15 تا خیلی کمه!!!!!
دوستان لغات بیشتری میخونن
سرعت درس خوندن من به لاکپشت هم میگه زکیییییی:D
مرسی از دوستای خوبم هانیه و سورا
بچه ها شما هم بیاین بگین هممون خیلی خیلی خیلی موفق باشیم:smile:

atp2

عضو جدید
قیمت هاشون خیلی گرونه

دوست عزیزم
کتابی برای سیستم سراغ داری که 1100 صفحه باشه، همه کتابای گلابچی رو خلاصه داشته باشه، نکته و تست هم توش باشه، و قیمتی برابر یک سوم یا نصف 87 تومن داشته باشه؟
یا کتاب تاسیسات سراغ داری نصف یا یک سوم 10000 تومن باشه؟
قبول دارم کاملا که گرونه حالا ولی نه نصف یا یک سوم
در شرایطی که جایی نمیتونی جزوه پیدا کنی، خدایی خوبه این مدلی خرید کنی،
ولی دوستم ، سودجویی در هر حالت وجود داره، چه الان چه حالت مصاحبه ای :(
هر کی وظیفه داره هر چی میدونه و احساس میکنه به درد بچه ها میخوره بگه،
ما ها که نمیتونیم بگیم بخرین یا نخرین به ما چه اصلا ،
میریم میبینیم اگه خوب بود میخریم، این که تنها راه ما نیست،
ولی خدایی راست گفتی سودجویی هارو : ) موافقم : )

atp2

عضو جدید
به خدا من خودمم تو گوگل نوشتم جزوه عناصر سینا شریفی، این سایته اومد :-(
بعد تو سایت بابک رستمی هم اون بقلش نوشته بود این سایترو :(
یعنی منظورم اینه که من هدفی ندارم از معرفی سایته :-(
جاییه که توش جزوه دارن : )))

وضعیت
موضوع بسته شده است.