یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاقلانه‌ترین کلمه "احتیاط" است ، حواست را جمع کن.

دست و پاگیرترین کلمه "محدودیت" است ، اجازه نده مانع پیشرفت بشود.

سخت‌ترین کلمه "غیر ممکن" است ، که وجود ندارد.

مخرب‌ترین کلمه "شتابزدگی" است ، مواظب پُل‌های پشت سرت باش.

تاریک‌ترین کلمه "نادانی" است ، آن را با نور علم روشن کن.

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
کشنده‌ترین کلمه "اضطراب" است ،http://hot-sms.mihanblog.com/ آن را نادیده بگیر.

صبورترین کلمه "انتظار" است ، منتظرش بمان.

قشنگ‌ترین کلمه "خوشرویی" است ،http://hot-sms.mihanblog.com/ راز زیبایی در آن نهفته است.

تمیزترین کلمه "پاکیزگی" است...

رساترین کلمه "وفاداری" است ، سر عهدت بمان.

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
انسان عظيم تر از آنست كه مى انديشد
داستاني در مورد اولين ديدار «امت فاکس»، نويسنده و فيلسوف معاصر، از رستوران سلف سرويس؛ هنگامي که براي نخستين بار به آمريکا رفت. وي که تا آن زمان هرگز به چنين رستوراني نرفته بود در گوشه اي به انتظار نشست با اين نيت که از او پذيرايي شود اما هرچه لحظات بيشتري سپري مي شد ناشکيبايي او از اينکه مي ديد پيشخدمتها کوچکترين توجهي به او ندارند شدت گرفت. از همه بدتر اينکه مشاهده مي کرد کساني پس از او وارد شده بودند و در مقابل بشقاب هاي پر از غذا نشسته و مشغول خوردن بودند.

وي با ناراحتي به مردي که بر سر ميز مجاور نشسته بود نزديک شد و گفت: «من حدود بيست دقيقه است که در اينجا نشسته ام بدون آنکه کسي کوچکترين توجهي به من نشان دهد. حالا مي بينم شما که پنج دقيقه پيش وارد شديد با بشقابي پر از غذا در مقابلتان اينجا نشسته ايد! موضوع چيست؟ مردم اين کشور چگونه پذيرايي مي شوند؟»
مرد با تعجب گفت: « ولي اينجا سلف سرويس است.» سپس به قسمت انتهايي رستوران جايي که غذاها به مقدار فراوان چيده شده بود، اشاره کرد و ادامه داد:« به آنجا برويد، يک سيني برداريد و هر چه مي خواهيد انتخاب کنيد، پول آن را بپردازيد، بعد اينجا بنشينيد و آن را ميل کنيد».

امت فاکس، که قدري احساس حماقت مي کرد، دستورات مرد را پي گرفت. اما وقتي غذا را روي ميز گذاشت ناگهان به ذهنش رسيد که زندگي هم در حکم سلف سرويس است. همه نوع رخدادها، فرصت ها، موقعيتها، شاديها، سرورها و غم ها در برابر ما قرار دارد.. در حالي که اغلب ما بي حرکت به صندلي خود چسبيده ايم و آنچنان محو اين هستيم که ديگران در بشقاب خود چه دارند و دچار شگفتي شده ايم که چرا او سهم بيشتري دارد؟ که هرگز به ذهنمان نمي رسد خيلي ساده از جاي خود برخيزيم و ببينيم چه چيزهايي فراهم است،سپس آنچه ميخواهيم، برگزينيم.
از کتاب: شما عظيم تر از آني هستيد که مي انديشيد/مسعود لعلي

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تاپیک فوق العاده ای هست
قانون جاذبه قدرتی فوق العاده داره ولی مهم اینه که باید واقعا و قلبا باورش کنی تا نتیجه بده

من خیلی آزمایش کردم و همیشه هم جواب گرفتم
:gol::gol::gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تاپیک فوق العاده ای هست
قانون جاذبه قدرتی فوق العاده داره ولی مهم اینه که باید واقعا و قلبا باورش کنی تا نتیجه بده

من خیلی آزمایش کردم و همیشه هم جواب گرفتم
:gol::gol::gol:

سلام
دوست گرامي و عزيز خيلي خوشحاليم كه تجربش رو داشتيد و خوشحالتر ميشيم كه بيشتر به خونه خواستها سربزنيد.

از مهمترين فاكتور اين قانون نام برديد "باور" ممنونيم;):gol::gol:;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
"بخواهيد" تا به شما داده شود.

بجوييد تا بيابيد.

در بزنيد، تا به روي شما باز شود

زيرا هر كه چيزي بخواهد، بدست خواهد آورد، و هر كه بجويد، خواهد يافت. كافي است در بزنيد، كه در برويتان باز مي شود.:gol::gol:

حضرت عيسي(ع)

*afsane*

عضو جدید
نامه ای از خدا

نامه ای از خدا

سلام به همه دوستان
من خدا هستم.
امروز من همه مشكلاتت را اداره ميكنم .
لطفا به خاطر داشته باش كه من به كمك تو نياز ندارم.
اگر در زندگي وضعيتي برايت پيش آيد كه قادر به اداره كردن آن نيستي براي رفع كردن آن تلاش نكن .
آنرا در صندوق ( چيزي براي خدا تا انجام دهد ) بگذار .
همه چيز انجام خواهد شد ولي در زمان مورد نظر من ، نه تو .
وقتي كه مطلبي را در صندوق من گذاشتي ، همواره با اضطراب دنبال (پيگيري) نكن .
در عوض روي تمام چيزهاي عالي و شگفت انگيزي كه الان درزندگي ات وجود دارد تمركز کن .
نااميد نشو ، توي دنيا مردمي هستند كه رانندگي براي آنها يك امتياز بزرگ است.
شايد يك روز بد در محل كارت داشته باشي : به مردي فكر كن كه سالهاست بيکار است و شغلي ندارد
ممكنه غصه زودگذر بودن تعطيلات آخر هفته را بخوري : به زني فكر كن كه با تنگدستي
وحشتناكي روزي دوازده ساعت ، هفت روز هفته را كار ميكند تا فقط شكم فرزندانش را سير كند
وقتي كه روابط تو رو به تيرگي و بدي ميگذارد و دچار ياس ميشوي : به انساني فكر كن كه هرگز طعم دوست داشتن و مورد محبت واقع شدن را نچشيده
وقتي ماشينت خراب ميشود و تو مجبوري براي يافتن كمك مايلها پياده بروي : به معلولي فكر كن كه دوست دارد يكبار فرصت راه رفتن داشته باشد
ممكنه احساس بيهودگي كني و فكر كني كه اصلا براي چي زندگي ميكني و بپرسي هدف من چيه ؟ شكر گذار باش . در اينجا كساني هستند كه عمرشان آنقدر كوتاه بوده كه فرصت كافي براي زندگي كردن نداشتند
وقتي متوجه موهات كه تازه خاكستري شده در آينه ميشي : به بيمار سرطاني فكر كن كه آرزو دارد كاش مويي داشت تا به آن رسيدگي كند
ممكنه تصميم بگيري لينك اين مطلب رو براي يك
دوست بفرستي : متشكرم از
شما ، ممكنه در مسير زندگي آنها تاثيري بگذاري كه خودت هرگز
نميدانستي

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر چيزي را مي‌خواهي رهايش كن!
ياران صميمي سلام؛
وقتي كشاورزي بخواهد دانه‌هاي بيشتري از زمين دريافت كند بذرهايش را برمي‌دارد و به زمين مي‌سپارد. اين بذرهاي گرانبها با انديشه‌هاي سبز كشاورز و جملات زيبايش به خداوند، به هزاران برابر تبديل مي‌شود.
او با خدا اين‌گونه زمزمه مي‌كند: خداوندا اين بذرها را به دست زمين تو مي‌سپارم، باشد تا با آفتابت، با بارانت و با مهرت آنها را گسترده كني.
قانون دهش، قانوني فوق تصور است، براي دريافت آنچه در عمق درونتان مي‌پرورانيد. هر كس بدون وابستگي به چيزي و فقط با فرمان به جهان هستي مي‌تواند آرزوهاي خود را تحقق بخشد. بسياري از دوستان مي‌پرسند اين وابستگي چه مفهومي دارد؟ مگر نمي‌گوييد بايد به طور مداوم براي رسيدن به آرمان‌هايمان تلاش كنيم، پس گير دادن و وابستگي يعني چه؟
اگر هميشه در تعقيب كسي باشيد يا به دنبال چيزي بدويد آن را از خود دور كرده‌ايد. اين اصل در مورد پول، همسر، دوستان و... هم صدق مي‌كند. به طور ساده‌تر اگر منتظر تلفني باشيد و تمام هفته پايتان را از خانه بيرون نگذاريد و حتي به حمام هم نرويد و درست كنار تلفن بنشينيد و منتظر بمانيد، همه به شما زنگ مي‌زنند به غير از آن كسي كه منتظرش بوديد.

حتما برايتان پيش آمده كه بخواهيد خانه يا اتومبيل خود را به ضرورتي به فروش برسانيد در اين طور مواقع به طور معمول مشتري پيدا نمي‌شود هر چقدر شما قيمت را پايين مي‌آوريد باز هم فايده‌اي ندارد در حقيقت شما با توجه‌اي بيش از حد به يك خواسته و به عبارت ساده‌تر با گير دادن به آرمان‌ها و آرزوهايتان آن را از خود دور كرده‌ايد. راه‌حل چيست؟ آرام شويد و به جاي وابسته شدن به آن خواسته، آن را به دست خداوند بسپاريد. دوباره ياد آن كشاورز بيفتيد، او بذرهايش را دوست دارد ولي آن را به زمين هديه مي‌دهد و زمين در مقابل اين گذشت، صدها برابرش را برمي‌گرداند.
كمي فكر كنيد. اگر وابستگي به چيزي مانع جريان يافتن خوبي‌ها به زندگي شما شود آن‌گاه وابسته نبودن كه نقطه مقابل آن است باعث سرازير شدن همه آنچه كه آرزو داريم به زندگي ما مي‌شود.
خلاصه كلام اين است: اگر مي‌خواهيد چيزي يا كسي را به دست آوريد، رهايش كنيد.
شاداب باشيد
جناب آقاي حلت

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
من خدا هستم.
امروز من همه مشكلاتت را اداره ميكنم .
لطفا به خاطر داشته باش كه من به كمك تو نياز ندارم.
اگر در زندگي وضعيتي برايت پيش آيد كه قادر به اداره كردن آن نيستي براي رفع كردن آن تلاش نكن .
آنرا در صندوق ( چيزي براي خدا تا انجام دهد ) بگذار .
همه چيز انجام خواهد شد ولي در زمان مورد نظر من ، نه تو .
وقتي كه مطلبي را در صندوق من گذاشتي ، همواره با اضطراب دنبال (پيگيري) نكن .
سلام دوست جونم.
مرسی از این مطلب ماهت.
من این مطلب رو خیلی قبول دارم و به همین روش زندگی می کنم. خیلی عالیه. اساسا یک زندگی باحالی میشه.
هرچیزی که دست من نیست و اتفاق میافته، منو یاد خدا جونم میندازه که داره اوضاعو به حد عالی مدیریت میکنه.
دستتون درد نکنه.

*afsane*

عضو جدید
سلام دوست جونم.
مرسی از این مطلب ماهت.
من این مطلب رو خیلی قبول دارم و به همین روش زندگی می کنم. خیلی عالیه. اساسا یک زندگی باحالی میشه.
هرچیزی که دست من نیست و اتفاق میافته، منو یاد خدا جونم میندازه که داره اوضاعو به حد عالی مدیریت میکنه.
دستتون درد نکنه.
سلام به روی ماهت. تو که حرف نداری :smile: واقعا همین جوره که میگی .موفق تر باشی:smile::gol::gol:

*afsane*

عضو جدید
اگر چيزي را مي‌خواهي رهايش كن!
كمي فكر كنيد. اگر وابستگي به چيزي مانع جريان يافتن خوبي‌ها به زندگي شما شود آن‌گاه وابسته نبودن كه نقطه مقابل آن است باعث سرازير شدن همه آنچه كه آرزو داريم به زندگي ما مي‌شود.
خلاصه كلام اين است: اگر مي‌خواهيد چيزي يا كسي را به دست آوريد، رهايش كنيد.
سلام به عضو همیشه فعال تاپیک.بازم مثل همیشه مطلب خوبی رو ارائه دادید.بابت یادآوریتون ممنون:smile::gol::gol:

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزی سوراخ کوچکی در یک پیله ظاهر شد . شخصی نشست و ساعتها تقلای پروانه برای

بیرون آمدن از سوراخ کوچک پیله راتماشا کرد. ناگهان تقلای پروانه متوقٿ شدو به نظر رسید

که خسته شده و دیگر نمی تواند به تلاشش ادامه دهد. آن شخص مصمم شد به پروانه

کمک کندو با برش قیچی سوراخ پیله را گشاد کرد. پروانه به راحتی از پیله خارج شد اما جثه

اش ضعیٿ و بالهایش چروکیده بودند. آن شخص به تماشای پروانه ادامه داد . او انتظار داشت

پر پروانه گسترده و مستحکم شود واز جثه او محاٿظت کند اما چنین نشد . در واقع پروانه

ناچار شد همه عمر را روی زمین بخزد . و هرگز نتوانست با بالهایش پرواز کند . آن شخص

مهربان نفهمید که محدودیت پیله و تقلا برای خارج شدن از سوراخ ریز آن را خدا برای پروانه

قرار داده بود تا به آن وسیله مایعی از بدنش ترشح شود و پس از خروج از پیله به او امکان

پرواز دهد . گاهی اوقات در زندگی فقط به تقلا نیاز داریم. اگر خداوند مقرر میکرد بدون هیچ

مشکلی زندگی کنیم فلج میشدیم - به اندازه کافی قوی نمیشدیم و هر گز نمی توانستیم
حتی یک کار کوچک انجام دهیم

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
در زمان ها ی گذشته ، پادشاهی تخته سنگی را در وسط جاده قرار داد و برای این كه عكس العمل
مردم را ببیند خودش را در جایی مخفی كرد. بعضی از بازرگانان و ندیمان ثروتمند پادشاه بی تفاوت از كنار تخته سنگ می گذشتند. بسیاری هم غرولند می كردندكه این چه شهری است كه نظم ندارد. حاكم این شهر عجب مرد بی عرضه ای است و ... با وجود این هیچ كس تخته سنگ را از وسط بر نمی داشت . نزدیك غروب، یك روستایی كه پشتش بار میوه و سبزیجات بود ، نزدیك سنگ شد.
بارهایش را زمین گذاشت و با هر زحمتی بود تخته سنگ را از وسط جاده برداشت و آن را كناری قرارداد. ناگهان كیسه ای را دید كه زیر تخته سنگ قرار داده شده بود ، كیسه را باز كرد و داخل آن
سكه های طلا و یك یادداشت پیدا كرد. پادشاه در ان یادداشت نوشته بود :
هر سد و مانعی می تواند یك شانس برای تغییر زندگی انسان باشد

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
معجزه رنگها

دانستن نکات زیر درباره استفاده بهینه از رنگ‌ها خالی از فایده نخواهد بود...
برای لاغر شدن ، از بشقاب و رومیزی آبی رنگ استفاده کنید. رنگ آبی اشتها را کم می‌کند

اگر مضطرب هستید و فشار عصبی طاقت شما را بریده است، از رنگ سبز استفاده کنید. رنگ سبز
آرامبخش است و فشار خون را کاهش می‌دهد
اگر بی‌حال و حوصله هستید، رنگ نارنجی را انتخاب کنید، هنگام استحمام صبحگاهی از حوله و ابزار نارنجی استفاده کنید، رنگ نارنجی بی‌حالی شما را از بین می‌برد
اگر از کم خونی رنج می‌برید، میوه‌های قرمز رنگ مانند گیلاس ، توت فرنگی و گوشت قرمز مصرف کنید
افراد افسرده لباس زرد رنگ بپوشند. غذاهای زرد بخورند و رنگ زرد را اطراف خود بجویند. رنگ
زرد سطح انرژی را بالا برده و مانع افسردگی می‌شود
اگر کم خواب هستید وسایل اتاق خواب را به رنگ بنفش درآورید یا از چراغ خواب به رنگ بنفش
استفاده کنید. رنگ بنفش آرامش دهنده و خواب‌آور است
اگر مشکلی پیش روی شماست، از رنگ نیلی استفاده کنید، رنگ نیلی کمک می‌کند تا بهتر بیندیشید

NGH

عضو جدید
ناپلئون هیل در کتاب برجسته و موفق خود بنام "فکر کنید و ثروتمند شوید" می نویسد: مغز ما از طریق شایعترین اندیشه ها یمان خاصیت آهنربائی پیدا میکند و این آهنربا به گونه ای که بشر ناشناخته است افراد، نیروها و موقعیت هایی را که با ماهیت این افکار غالب همخوانی دارند، بسوی ما جذب می کنند.
جیمز آلن می نویسد: بشر دیر یا زود این واقعیت را کشف خواهد کرد که فرمانروا و ناخدای روح و کارگردان زندگی خویش است. قوانین حاکم بر اندیشه بزودی بر او آشکار شده و با دقتی فزاینده درک خواهد کرد که چگونه نیروهای فکر و عوامل ذهنی در شکل گیری شخصیت، موقعیت ها و سرنوشت موثر واقع می شوند.
از کتاب راز شاد زیستن

NGH

عضو جدید
شکتی گاوین نویسنده کتاب "تصور خلاق" می نویسد: افکار و احساسات انرژیهای مغناطیسی خاص خود را دارا هستند که جاذب نوعی انرژی با ماهیت مشابه می باشند. این اصل می گوید، هر چه از شما به دنیای خارج تراوش کند انعکاس آن بار دیگر به شما باز می گردد.
ریچارد باخ می نویسد: هر چه را که در اندیشه خود نگهداریم، به سوی زندگی خود می کشیم. یک "فکر" یک "هیچ" نیست، بلکه یک "چیز" است. برای آنکه بتوانیم فکر کنیم،فکر باید اصولا وجود داشته باشد. باید یک "چیز" باشد! و چون فکر یک "چیز" است و از خود انرژی دارد پس باید الزاما مانند هر چیز دیگری در این سیاره در چارچوب اصول و قوانین جای بگیرد.
از کتاب راز شاد زیستن

پرپری

عضو جدید
برای من قانون جذب در چندین مورد خیلی خوب عمل کرد.
یه روز رفته بودم هایپر مارکت.اونجا چشمم به لپ تاپ ها خورد.توی دلم قلقلکش اومد.
وفتی رفتم خونه به همسرم گفتم من تا عید باید لپ تاپ بخرم.
بعد هرروز بهش فکر میکردم و توی اینترنت مدلهای مختلف رو مقایسه میکردم(البته فقط وایو میخواستم)باورتون نمیشه در عرض 1 هفته صاحب لپ تاپ شدم.;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنهايي مسري است

جامعه- وحيدرضا نعيمي:

داشتن روابط اجتماعي شايد به اندازه شستن دست و پوشاندن دهان به هنگام عطسه براي بهداشت عمومي اهميت داشته باشد.
يك تحقيق جديد حاكي از آن است كه احساس تنهايي مي‌تواند مانند سرماخوردگي در شبكه‌هاي اجتماعي پراكنده شود.
به گزارش نيوزوايز، افرادي كه در حاشيه روابط اجتماعي قرار دارند، تنهايي را به ديگران مي‌گسترانند.
نيكولاس كريستاكيس، استاد دانشگاه هاروارد در تحقيقي كه در نشريه شخصيت و روانشناسي اجتماعي درج شده است، با تأكيد بر اين مطلب مي‌گويد كه اين كار مانند كشيدن نخ يك لباس است كه باعث پارگي آن مي‌شود.
وي و جيمز فولر از دانشگاه كاليفرنيا قبلاً‌ درباره انتقال عادات و احساسات در شبكه‌هاي اجتماعي تحقيق كرده‌اند. يافته‌هاي پيشين آنان حاكي از آن است كه چاقي، سيگار كشيدن و خوشبختي از چيزهايي است كه مسري است.
تحقيق جديد نشان مي‌دهد كه تنهايي نيز واگيردار است و دليل آن احتمالاً اين است كه افراد تنها به ارتباطات اعتماد نمي‌كنند و باعث بي‌اعتمادي به ديگران مي‌شوند. به‌نظر مي‌رسد تنهايي، راحت‌تر از دوستان به شخص سرايت مي‌كند تا از اعضاي خانواده، بيشتر در ميان زنان پراكنده مي‌شود تا مردان و بيشتر در ميان همسايگاني مي‌گسترد كه حدود 2 كيلومتر از هم فاصله دارند.
براساس يافته‌هاي اين تحقيق، تنهايي تا سه درجه جدايي ايجاد مي‌كند. به بيان ديگر، يك دوست، تنها شخص را 40 تا 65درصد در برابر تنهايي مستعد مي‌كند، اما دوست تنها، امكان احساس تنهايي را بين 14 تا 36 درصد افزايش مي‌دهد، در حالي كه دوست دوست دوست بين 6 تا 26 درصد مي‌تواند تأثير بگذارد.
البته برخي پژوهشگران با يافته‌هاي تحقيقاتي از اين دست قانع نشده‌اند. مثلاً‌ جيسون فلچر از دانشگاه ييل مي‌گويد كه در اين تحقيقات به‌سادگي نمي‌توان آثار متغيرهاي ديگر را مانند آثار زيست‌محيطي يا تمايل افراد ديگر به دوستي با هم ناديده گرفت. وي خود تحقيقي انجام داده است كه نشان مي‌دهد جوش صورت، سردرد و حتي قد از طريق شبكه‌هاي اجتماعي منتقل مي‌شود، اگر چه به‌نظر نمي‌رسد اين امر شدني باشد.
البته احساس تنهايي به اين معنا نيست كه شخص هيچ‌گونه روابطي ندارد، بلكه به اين معنا است كه اين روابط به اندازه كافي ارضاءكننده نيست. تنهايي مي‌تواند با اين احساس آغاز شود كه همه چيز حالت خصمانه دارد و باعث مي‌شود كه افراد آماده تهديدهاي اجتماعي باشند و رفتارهاي تدافعي بيشتري از خود نشان دهند كه اتفاقاً بيشتر نتيجه معكوس دارد.
اين افراد نهايتاً از شبكه‌هاي اجتماعي خارج مي‌شوند و دوستان خود را تنها مي‌گذارند.
از آنجايي كه تنهايي به مشكلات بهداشتي از آلزايمر گرفته تا بيماري قلبي مربوط مي‌شود، تجديد اين روابط براي حفظ بهداشت عمومي اهميت دارد.

*afsane*

عضو جدید
برای کشف کردن باید کند و کاو کرد

برای کشف کردن باید کند و کاو کرد

باستان شناسی کار تمیزی نیست، اما یک نفر باید آن را انجام دهد. آیا تاکنون یک باستان شناس را دیده اید که بدون حفر کردن و کندن، چیزی پیدا کرده باشد؟ اکتشاف های بزرگ باستان شناسی از آسمان فرود نیامده اند، بلکه یک نفر آن ها را کندوکاو کرده است. آن ها تشخیص می دادند که گنج های پنهان کجا هستند و سپس خود را متعهد می کردند که آن را کشف کنند. بدون این که کندوکاو کنید، کمی فکر کنید! باستان شناسان به دنبال کاوش های مداوم و پیگیر توانستند کشف چشمگیری را انجام دهند و مقبره ای را پیدا کنند.
شما می توانید برای زندگی خود نیز کاوش های مستمری انجام دهید. چیزهایی مربوط به شما وجود دارد که هرگز آن ها را کشف نخواهید کرد، مگر این که حفر کردن را شروع کنید. برای مثال، ممکن است استعدادها و قابلیت های نهفته ای داشته باشید. ممکن است مستعد باشید که موسیقیدان بزرگی شوید، قابلیت دارید که نویسنده ای پرطرفداری شوید، یا علاقه و مهارت دارید تا یک برنامه نویس مشهور کامپیوتر شوید. ممکن است این استعدادها را داشته باشید و خودتان هم ندانید. با آزمایش چیزهای جدید، تمرین کارهایی که می توانید انجام دهید و استفاده از توانایی هایتان کاوش را شروع کنید.
استعدادهایی که کشف می کنید ممکن است متعلق به خودتان باشد.
انگیزه های یک دقیقه ای – استان تولر

*afsane*

عضو جدید
جهنم وقتي آغاز ميشود که خدا به تو اين قدرت را اعطا ميکند تا ببيني که چه کارهائي را ميتوانستي انجام دهي، چه کارهائي را بايد انجام ميدادي و چه کارهائي را ميخواستي انجام دهي... ولي انجام ندادي.
گوته

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
در طول روز 10 دقیقه چشمانتان را ببندید ، چند نفس عمیق بکشید و به رویاهایتان بیندیشید