یکی دیگر از فعالان تالارهای علمی هم رفت

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
khob naro dg!!!!
نه ببخشید!الان محمداقا خفم میکنه!!!!

نروووووووووووووووو دیگه!کجا میخوای بری از این جا بهتر!!!!!

با این همه دوست خوب!

*شیما*

عضو جدید
نیومد هنوز ؟:(

اینجور آدما وقتی تصمیم میگیرن برن به همه چی فکر کردن به همه ی دوستانشون, به باشگاه و حضور مفید خودشون در باشگاه , قشنگیش اونجاس که وقتی هم میره یه ایمیل میزاره میگه بازم اگه کاری بود در خدمتیم:cry:

:gol::gol:ایشالله هرجا هستن موفق باشن
:gol::gol:

چون قصدش کمک کردن هست و هنوزم دلش میخواد کمک کنه

*شیما*

عضو جدید
شما رو عرض نکردم
افرادی که از روش شما استفاده میکنند
خب منم میشم دیگه
ایمیل واسه همینه دیگه که اگه کسی کار داره با کسی با اون فرد درتماس باشه
اگه کسی انقدر حساس هست که هیچ کس ایمیلشو نداشته باشه خب تو ی تاپیک عمومی نذاره بصورت خصوصی بفرسته
در هر صورت ........

pouya86

عضو جدید
باوركنيد مطالب فكاهي و تفريحي هم علم و درايت مخصوص به خودش رو لازم داره...هركسي نميتونه در اين بخش فعال باشه...يكي مثل من...هرگز نميتونم كسي رو بخندونم ...و شايد اين يه ايراد باشه...و يا حس و حال خاصي و يا دانش مخصوصي رو طلب كنه....اينكه كساني در اون بخش فعال هستند حكم بر نداشتم علم و آگاهي نيست....اينهم در نوع خود هميت و استعداد خاصي رو ميطلبه...
آيا شما فكر ميكنيد كسي مثل گل آقا ...شخصي معمولي و بي علم و دانش بود.........؟؟؟ فكرنميكنم كسي اين گمان رو ببرد...هر علمي جاي خود را دارد....و به قول معروف هرسخن جايي و هرنكته مكاني دارد.

به هرحال اميدوارم هركس در سطح دانش و شعور خود به داشته ها و دانسته هاي ديگران اضافه كند و خود نيز بهره كافي و وافي ببرد.
از دانيال عزيز هم با اينكه آشنايي خاصي با ايشون ندارم درخواست ميكنم كه در صورت صلاحديد خودشون به جمع دوستان اينچنين مشتاق بازگردند...

ببخشيد اگر اساعه ادب شد.
احسنت باشگاه مختص ما مهندسا نیست و با وجود تالارهای مختلف باید انتظار هر مطلبی هم داشته باشیم
قهر و خداحافظی اشتباه و نادرسته اگر میخوایم مسیر تازه ای ایجاد کنیم باید براش تلاش کنیم
ایجاد مسیر جدید تو باشگاه فقط از طریق تاپیک زیاد میشه که باید با مطالب علمی زیاد بر مطالب دیگه غلبه کرد
باید به اینم توجه کنیم که بهترین جا برای تفریح ما ایرانی ها اینترنته و باشگاه هم جزئی از اینترنته

آخرین ویرایش:

pouya86

عضو جدید
رفتن راه چاره نیست راه چاره ایستادگیست برگرد و مبارزه کن

آخرین ویرایش:

مهرا

عضو جدید
سلام
من خیلی وقته که تصمیم گرفتم فعلالیتم رو تو باشگاه کم کنم و به دوستانم بسنده کنم ( به دلیل بعضی از مسائل)
ولی منم میخوام که دنی برگرده هر چند که خیلی وقته باهاش گفتگویی نداشتم

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
مصطفی هم اخراج شد ...
من باید کم کم کم پس بدم دیگه ...

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نگید به خدا این حرفها رو حیفه ........ خیلیم حیفه ........... خب ما باید درستش کنیم و البته به مدیران حرف دلمون رو بزنیم ........
لااقل هیچ طور نشد واقعا باید اسم باشگاه عوض بشه ........... چون فکر میکنم با این اسم به قشر وسیعی داره بی احترامی میشه ......... یه تازه واردی که میاد مثلا حتی دبیرستانی واقعا وقتی عضو بشه و هر بار ارسالهای جدید رو بزنه در قبال قشر تحصیل کرده جامعه چه فکری میکنه ؟

خواهشا به فکر پاک کردن صورت مسئله نباشید ............. بیاید به فکر راه حل باشیم ...................

ما نخواستیم...روزی هممون با همون فکر ساختن اومدیم
چرا سایت فارسی تخصصی نداریم!
این سایت خیلی وقته از وجود خودش خارج شده علی الخصوص بعد انتخابات و مدیریت ضعیف اینجا!
خوب دیگه انگیزه رو واسه خیلی ها کم میکنه
بهتره اون بچه دبیرستانیه بره پروفایل همه رو ببینه..ما هم رزومه شماره تلفن بزاریم کار داشته باشه زنگ بزنه
اینجوری خیلی بهتره

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محمد جان ببخشید بد حرف میزنم
دلم خیلی پر از این سایت خراب شده..یه زمانی زندگی رو ازم گرفت....هیچ سودی هم نداشت جز ضرر
واقعیتش از اینجا متنفرم! البته این سایت رو با شما و بچه های قدیمش رو می پسندم..ولی دیگه نه اونا هستن و ........

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w05:
با اینکه ایشون رو نمی شناسم اما اینکه کاربرهای تالارهای علمی خسته و ناامید بشن از شرایط سایتی که هدف اصلیش ایجاد یه محیط علمیه جای تاسف داره
امیدوارم ایشون همیشه موفق باشن...و
دانیال جان اگر صلاح می دونید برگردین و بذارین بچه های سایت از دوستی شما بهره مند بشن:gol:

Sharif_

مدیر بازنشسته
ین ایده بسیار خوبیه

خواهشا مدیران بیا در این باره نظرشونو بدن ............. مخصوصا شما جناب شریف که هیچ کی فعلا پاسخگو تر از شما نبوده ......... که صمیمانه ازتون تشکر میکنم:gol::gol::gol:
فعلا سیستمش موجود نیست
قبلا هم گفتم
کاش یه سیستمی بود که برای افرادی که پست هاشون زیر 100 بود تائید می خواست

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند وقت پيش يكي از بچه ها حرف جالبي زد ما اين باشگارو به اينجا رسونديم پس نبايد به راحتي بگذريم.

به راحتي كنار نكشيد.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان چک کردم محمد آقا

خداییش پست های اکثر تالار های علمی هم بود تو پست های جدید
پس خدا رو شکر .......... مثلی که اعضا فعال تر شدن ......... ولی باور کنید تا هفته قبل اصلا هیچکدومش نبود من خودم امتحان کردم ...... البته شاید الآن اون تالارها یه خورده روالشون عادی تر شده .......... نمیدونم ولی خدا میدونه هر چی گفتم راست بود ......... تو صفحه اصلی تالار بود و لی غیر اون نه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا سیستمش موجود نیست
قبلا هم گفتم
کاش یه سیستمی بود که برای افرادی که پست هاشون زیر 100 بود تائید می خواست
واقعا ........... پس این بنده خدا چی گفت .............

باشه قبول .......... ولی اگه بود انصافا خیلی از مشکلات حل میشد

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس خدا رو شکر .......... مثلی که اعضا فعال تر شدن ......... ولی باور کنید تا هفته قبل اصلا هیچکدومش نبود من خودم امتحان کردم ...... البته شاید الآن اون تالارها یه خورده روالشون عادی تر شده .......... نمیدونم ولی خدا میدونه هر چی گفتم راست بود ......... تو صفحه اصلی تالار بود و لی غیر اون نه

کم کم امتحانا داره تموم میشه

تالار علمی ها دوباره دارن راه میفتن

راضیه (ت)

عضو جدید
سلام برگشتن دانیال از خدامه.دوست خوب کم گیر آدم میاد دانیال هم واسه من عزیز بود .پس دعا میکنم که برگرده. شما هم دعا کنید که کوتاه بیاد و برگرده

*شیما*

عضو جدید
محمد جان ببخشید بد حرف میزنم
دلم خیلی پر از این سایت خراب شده..یه زمانی زندگی رو ازم گرفت....هیچ سودی هم نداشت جز ضرر
واقعیتش از اینجا متنفرم! البته این سایت رو با شما و بچه های قدیمش رو می پسندم..ولی دیگه نه اونا هستن و ........
خیلی ببخشید که این حرف رو میزنم اما این تاپیک رو زدیم برا اینکه به دانیال بگیم که هنوز خیلی دوست داره که میخوان برگرده
اما شما دارید جو رو میکشید به تاپیکی انتقادی
منم حرفتون رو قبول دارم اما این بحثی که شما دارید میکنید جاش اینجا نیست و باید برید تو تاپیک مربوط به خودش

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
کم کم امتحانا داره تموم میشه

تالار علمی ها دوباره دارن راه میفتن

باور نکردنیه همه تاپیکهای علمی اومدن بالا ............. مخصوصا مکانیک

خدایا شکرت .............. شکرت

دانیال بیا که خیلی خوشحال میشی این فضا رو ببینی

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل باشگاه سوء مدیریت هست، وقتی افراد نالایق در مکانهای نادرست قرار بگیرند شور و اشتیاق افراد علمی هم از بین میره. باید مشکل رو ریشه ای برطرف کرد شاید الان این دوستمون به خاطر لطف دوستان برگرده ولی چه تضمینی هست در آینده نیز باز شرایط آزردش نکنه؟ چه تظمینی هست که دیگران به خاطر جو باشگاه اینجا رو ترک نکنند؟ تا همین الان هم خیلی ها رفتند! خیلی ها هم مثل خودم من فقط هر از گاهی سرکی می کشن تا ببینند باشگاه کجای کاره ولی با عرض تاسف باید گفت باشگاه با شیب منفی بسیار زیادی داره به سمت نیستی میره.!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد عزيز من هميشه واسم دغدغه هاي از نظر من شعارگونه ي شما بسيار جالب بوده دغدغه ي تالار زنگ تفريح،گفتگوي آزاد و تاپيك هاي بي محتواشون تالار ورزش و بها دادن بيش از اندازه به ورزش هايي خاص مثل فوتبال و كلا همه دغدغه هايي كه تو اين مدت داشتي و من ديدم واسه همين رفتم يه سري به پستهات زدم و تو هفت هشت صفحه اي كه تو پستات رفتم جلو هيچ مطلب علمي اي نديدم همشون يا بحث با افراد بوده يا تشكر(با وجود دكمه ي تشكر) يا احوالپرسي يا ... تنها سه پست كاملا مهندسي ديدم كه اونم فقط در تالار مهندسي بودن وگرنه دو تاشون تشكر بودن و يكيشون هم يه اظهار نظر در مورد يه مطلبي ...
بهرحال حرفمو كوتاه بگم يا واقعا هدفت پيشرفت باشگاهه پس به حرفي كه ميزني خودتم عمل كن و فقط شعار نده
يا نه شما احساس مي كني فقط تالارها و تاپيك هايي كه از نظر شخص خودت محتوا دارن ارزش خوندن داره(كه من اين احتمال رو بيشتر ميدم) شما احساس مي كني فقط تالار هايي كه خودت تو زنگ تفريح ميري مفيده و بقيه بايد حذف بشه شما احساس مي كني فقط تاپيك هايي كه خودت تو بخش گفتگوي آزاد ميري محتوا داره و بقيه بي محتوا هستن و شما احساس مي كني ...
كلا شما هر چقدر كه احساس مي كني بايد بدوني اينجا يه سايته بزرگه و هر كس مي تونه بسته به احساس خودش ازش استفاده كنه اين سايت اينقد بخش علمي و مهندسي و مفيد داره كه فكر كنم يه فردي كه دوست داره فعاليتش علمي باشه چشمش رو به روي همه بخش هاي ديگه ببنده و تو اون بخش هاي محبوبش فعاليت كنه مگر اينكه كسي فقط دنبال بحث كردن و شعار دادن باشه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اينكه دوستان عزيز چرا هميشه فكر مي كنيم همه بايد عين ما فكر كنند؟؟؟خيليا هستن كه به اينترنت به چشم تفريح نگاه مي كنن و فقط ميان اينجا تا لحظاتي خوش باشن حالا به هر نحوي چه با محتوا چه بي محتوا اينترنت بخشي از زندگي آدما رو تشكيل ميده نه همشو شايد يه فردي خيلي از دقايقش رو علمي سپري مي كنه و مهندسي ولي وقتي مياد اينجا ترجيح ميده بجاي كپي پيست كردن مطالب علمي وبلاگ ها و سايت هاي ديگه به فعاليت تفريحي بپردازه با 4 نفر حرف بزنه و بعد بره سراغ كار علمي خودش ...
اگه واقعا باشگاه مهندسان معتقده اينجا همه فعاليت ها بايد مفيد علمي باشه مي تونه يه كار خيلي ساده بكنه اونم اينه كه همه بخش هاي غير علمي رو حذف كنه اونوقت ببينيد چقدر كاربر ميان و اينجا فعاليت مي كنن و حرف ميزنن دوستان عزيز خيلي از كاربراني كه اينجا ميان از بخش ها و بحث هاي علمي استفاده مي كنن ولي خب بحث هاي علمي جايي براي حرف زدن نداره و بچه ها ترجيح ميدن ساعاتي رو كنار هم باشن و حرف بزنن و تو بخش هاي علمي به يه تشكر اونم با زدن دكمه ي مربوطه نه دادن پست استفاده كردن از اون بحث علمي رو اعلام مي كنن
و اگه يه تاپيك به قول خودمون بي محتوا مياد و در صدر بازديد ها قرار ميگيره دليلش چي مي تونه باشه؟؟؟ از نظر من سه دليل داره يا اون تاپيك بي محتوا نيست يا ما تاپيك بي محتوا رو دوست داريم كه ميريم بازديد مي كنيم يا اينكه تاپيك هاي علمي ما اينقد بي محتوا شدن كه بچه هاي انگيزه ي حضور توشون رو ندارن
در كل فكر مي كنم خيلي بهتره كه فكر نكنيم كسايي كه اينجا تفريح مي كنن و مطالب علمي رو كپي نمي كنن دليل بر بي علميشون نيست ...

• Like
واکنش ها: sh85

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد عزيز من هميشه واسم دغدغه هاي از نظر من شعارگونه ي شما بسيار جالب بوده دغدغه ي تالار زنگ تفريح،گفتگوي آزاد و تاپيك هاي بي محتواشون تالار ورزش و بها دادن بيش از اندازه به ورزش هايي خاص مثل فوتبال و كلا همه دغدغه هايي كه تو اين مدت داشتي و من ديدم واسه همين رفتم يه سري به پستهات زدم و تو هفت هشت صفحه اي كه تو پستات رفتم جلو هيچ مطلب علمي اي نديدم همشون يا بحث با افراد بوده يا تشكر(با وجود دكمه ي تشكر) يا احوالپرسي يا ... تنها سه پست كاملا مهندسي ديدم كه اونم فقط در تالار مهندسي بودن وگرنه دو تاشون تشكر بودن و يكيشون هم يه اظهار نظر در مورد يه مطلبي ...
بهرحال حرفمو كوتاه بگم يا واقعا هدفت پيشرفت باشگاهه پس به حرفي كه ميزني خودتم عمل كن و فقط شعار نده
يا نه شما احساس مي كني فقط تالارها و تاپيك هايي كه از نظر شخص خودت محتوا دارن ارزش خوندن داره(كه من اين احتمال رو بيشتر ميدم) شما احساس مي كني فقط تالار هايي كه خودت تو زنگ تفريح ميري مفيده و بقيه بايد حذف بشه شما احساس مي كني فقط تاپيك هايي كه خودت تو بخش گفتگوي آزاد ميري محتوا داره و بقيه بي محتوا هستن و شما احساس مي كني ...
كلا شما هر چقدر كه احساس مي كني بايد بدوني اينجا يه سايته بزرگه و هر كس مي تونه بسته به احساس خودش ازش استفاده كنه اين سايت اينقد بخش علمي و مهندسي و مفيد داره كه فكر كنم يه فردي كه دوست داره فعاليتش علمي باشه چشمش رو به روي همه بخش هاي ديگه ببنده و تو اون بخش هاي محبوبش فعاليت كنه مگر اينكه كسي فقط دنبال بحث كردن و شعار دادن باشه
سلام ....... جواب این قسمت رو خصوصی خدمت شما عرض میکنم ............... چون خیلی خیلی بحث منحرف میشه ........

و اينكه دوستان عزيز چرا هميشه فكر مي كنيم همه بايد عين ما فكر كنند؟؟؟خيليا هستن كه به اينترنت به چشم تفريح نگاه مي كنن و فقط ميان اينجا تا لحظاتي خوش باشن حالا به هر نحوي چه با محتوا چه بي محتوا اينترنت بخشي از زندگي آدما رو تشكيل ميده نه همشو شايد يه فردي خيلي از دقايقش رو علمي سپري مي كنه و مهندسي ولي وقتي مياد اينجا ترجيح ميده بجاي كپي پيست كردن مطالب علمي وبلاگ ها و سايت هاي ديگه به فعاليت تفريحي بپردازه با 4 نفر حرف بزنه و بعد بره سراغ كار علمي خودش ...
اگه واقعا باشگاه مهندسان معتقده اينجا همه فعاليت ها بايد مفيد علمي باشه مي تونه يه كار خيلي ساده بكنه اونم اينه كه همه بخش هاي غير علمي رو حذف كنه اونوقت ببينيد چقدر كاربر ميان و اينجا فعاليت مي كنن و حرف ميزنن دوستان عزيز خيلي از كاربراني كه اينجا ميان از بخش ها و بحث هاي علمي استفاده مي كنن ولي خب بحث هاي علمي جايي براي حرف زدن نداره و بچه ها ترجيح ميدن ساعاتي رو كنار هم باشن و حرف بزنن و تو بخش هاي علمي به يه تشكر اونم با زدن دكمه ي مربوطه نه دادن پست استفاده كردن از اون بحث علمي رو اعلام مي كنن
و اگه يه تاپيك به قول خودمون بي محتوا مياد و در صدر بازديد ها قرار ميگيره دليلش چي مي تونه باشه؟؟؟ از نظر من سه دليل داره يا اون تاپيك بي محتوا نيست يا ما تاپيك بي محتوا رو دوست داريم كه ميريم بازديد مي كنيم يا اينكه تاپيك هاي علمي ما اينقد بي محتوا شدن كه بچه هاي انگيزه ي حضور توشون رو ندارن
در كل فكر مي كنم خيلي بهتره كه فكر نكنيم كسايي كه اينجا تفريح مي كنن و مطالب علمي رو كپي نمي كنن دليل بر بي علميشون نيست ...

من نمیدونم چند بار باید بگم حرف من چیه پست صفحه دوم منو دوباره مطالعه کنید متوجه خواهید شد ..........

neda.5522

عضو جدید
سلام
منم دنی رو میشناسم
پسر خیلی خوفیه
ایشالا هرجا هست موفق باشهههههههه و ما رو فراموش نکنه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل باشگاه سوء مدیریت هست، وقتی افراد نالایق در مکانهای نادرست قرار بگیرند شور و اشتیاق افراد علمی هم از بین میره. باید مشکل رو ریشه ای برطرف کرد شاید الان این دوستمون به خاطر لطف دوستان برگرده ولی چه تضمینی هست در آینده نیز باز شرایط آزردش نکنه؟ چه تظمینی هست که دیگران به خاطر جو باشگاه اینجا رو ترک نکنند؟ تا همین الان هم خیلی ها رفتند! خیلی ها هم مثل خودم من فقط هر از گاهی سرکی می کشن تا ببینند باشگاه کجای کاره ولی با عرض تاسف باید گفت باشگاه با شیب منفی بسیار زیادی داره به سمت نیستی میره.!!

ایشونم کاربر فعالن ............... البته من در این حدا باهاشون موافق نیستم ولی مدیران عزیز واقع بین باشید ............... این قانون تایید کردن یا نکردن تاپیکها اثرات زیان بارش بسیار بیشتر از اثرات مفیدشه ............... البته میتونه کامل هم مفید بشه ولی یکی از مدیران گفتن امکاناتش هنوز نیومده هر چند که یکی از دوستان گفت جاهای دیگه هست !!!!!!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته من در مورد تالار خودمون بگم حسین آقا که انصافا بی نظیرن و انشاالله سالهای سال در باشگاه باشن ............ خانم

مدیرم بسیار کاردان هستن و اگه کمک ایشون نبود بنده قطعا یه درسمو این ترم افتاده بودم که خدا رو شکر پاس شد .

مدیران لایق کم در این باشگاه نیستن :gol::gol::gol:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته من در مورد تالار خودمون بگم حسین آقا که انصافا بی نظیرن و انشاالله سالهای سال در باشگاه باشن ............ خانم

مدیرم بسیار کاردان هستن و اگه کمک ایشون نبود بنده قطعا یه درسمو این ترم افتاده بودم که خدا رو شکر پاس شد .

مدیران لایق کم در این باشگاه نیستن :gol::gol::gol:

منم از مدیرمون راضیم

از افسون جونمم راضیم خیلی زیاد

بالا