چند وقت پیش یکی از بیت المال دوازده میلیارد گرفت و رفت... اتفاقا اونم برنگشت!!

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

«از نگاهتان شرمساریم ...
به شما میبالیم
که سخاوتمندانه و با دستان بسته
جان پاکتان را برای وطن فدا کردید...
روحتان قرین رحمت خداوندی
تقدیم شما غواصان وطن»

****بیخودی پرسه زدیم صبحمان شب بشود
بیخودی حرص زدیم سهم مان کم نشود
ما
خدا را با خود سر دعوا بردیم و قسمها خوردیم
و
حقیقتها را زیر پا له کردیم
و چقدر حظ بردیم که زرنگی کردیم

آخرین ویرایش:

EECi

مدیر بازنشسته
حرفی برای گفتن هست ؟
فقط می تونم بگم خدا روحشان رو قرین رحمت خودش قرار بده :gol:

majid@bnd

عضو جدید
آهان از اون لحاظ؟؟. من اشتباه متوجه شدم. خخخخخ.

آره نترس ظاهرا عکس رو گفته نه دزدی 12 میلیاردی رو...!! ...احمدی و نژاد و دولتش که پاک ترین و بهترین و تمیز ترین و بهداشتی ترین و راستگو ترین و صادق ترین دولت کل جهان بودن... شک نکن

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره نترس ظاهرا عکس رو گفته نه دزدی 12 میلیاردی رو...!! ...احمدی و نژاد و دولتش که پاک ترین و بهترین و تمیز ترین و بهداشتی ترین و راستگو ترین و صادق ترین دولت کل جهان بودن... شک نکن

دور از جون شهید

من چرا بترسم بانمک ها ...

majid@bnd

عضو جدید
من چرا بترسم بانمک ها ...

از این نمکا بردار در آینده به درد می خوره... من فقط تاکید می کنم که: منظور دزدی 12 میلیاردی نیست... احمدی و نژاد و دولتش، پاک ترین و بهترین و تمیز ترین و بهداشتی ترین و راستگو ترین و صادق ترین دولت کل جهان بودن...
باور کن

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این نمکا بردار در آینده به درد می خوره... من فقط تاکید می کنم که: منظور دزدی 12 میلیاردی نیست... احمدی و نژاد و دولتش، پاک ترین و بهترین و تمیز ترین و بهداشتی ترین و راستگو ترین و صادق ترین دولت کل جهان بودن...
باور کن
نژاد؟؟ نژاد کیه؟. خ!.
حتما باید بشناسمت مگه؟.

secret11

عضو جدید
اگه .... نژاد و طرفداراش یک هزارم غیرت و شرف اینا رو داشتن تو دورانش مملکت اینطوری به فا.... نمیرفت و هر روز گند یه اختلاس همرو خفه نمی کرد.

من تنها چهره اش رو میگم از باطن که خبر ندارم
این دزدی ها هم همش مقصر خودمون هستیم پدران ومادرنمان هست من همیشه به پدرم میگم ببین این نتیجه کارت

آخرین ویرایش:

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باور کن

:surprised:
:surprised:

bahargoli

عضو جدید
اون (هایی) که فلان قدر میلیارد تومن دزدی کرد (کردن) یک طرف،
اون هایی که باز هم از این دزدی دفاع میکنن و میخوان سرپوش بذارن یک طرف
گاهی ادم نمیدونه وقتی این ظلم اشکار رو میبینه، باید کجا فریاد بزنه
.
.
.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سواستفاده سیاسی از شهدا ممنوع................
این دوازده میلیارد هم یک دروغ بزرگ بود که ابتدا وزیر اقتصاد در قبال دو سال دولت حاضر گفت و بعد یکی دیگه با تقلیل رقم اونو به دولت قبل نسبت داد......شما نگران فساد م.ه هم بودین در دولت اصلاحات؟که
روایت سازمان حسابرسی از دروغ بزرگ رسانه‌های زنجیره‌ای

.
فساد 12 هزار میلیاردی رخ داده اما همه پول برگشت! | وزیر اقتصاد

وزیر اقتصاد همچنین در بخش دیگری از صحبت‌های خود در مورد پرونده های ویژه مربوط به فساد اداری و مالی در محاکم قضایی، گفت: اخیرا پرونده هایی در بخش‌های مختلف بانکی، مالیاتی و گمرکی مربوط به فساد مالی اداری در حال پیگیری است و برخی از ارقام آنها نیز درشت است که با نهایی شدن آنها توسط مراجع قضایی اعلام خواهد شد. در یک مورد آن، مجموعه ارزش اقدامات خلاف به 12 هزار میلیارد تومان می‌رسد.
وزیر اقتصاد در مورد جزئیات فساد 12 هزار میلیارد تومانی جدید اظهارداشت: این رقم مربوط به گردش فعالیت در یک دوره مالی است. بر این اساس، با مدیرعامل بانک ذیربط مذاکراتی انجام دادم و مشخص شد که تمام وجوه به بانک بازگشته است.
وی با اشاره به اینکه حدود دو سال پروسه زمانی فساد مذکور به طول انجامیده است، تصریح کرد: آسیبی از این قبل به بانک و منابع سپرده گذاران وارد نشده است.
وزیر اقتصاد ادامه داد: با توجه به خلائی که در زمینه صدور ضمانت‌های بانکی وجود داشت، از طریق سامانه ای که در این راستا راه اندازی شده است، دیگر امکان صدور ضمانت نامه جعلی وجود ندارد و راه آن بسته شده است. سامانه های الکترونیک به صورت سیستمی یک راه حل جدی برای مقابله با فساد هستند و از این پس دیگر شاهد صدور ضمانت نامه های جعلی بانکی نخواهیم بود.

در عین حال محمد پاریزی معاون امور بانک و بیمه وزیر اقتصاد در این زمینه گفت: این موضوع مربوط به چند ماه پیش است که کشف شد و 100 درصد منابع با اقدامات قضایی به سیستم بانکی بازگشته است.
http://www.mehrnews.com/news/2437118/کشف-فساد-جدید-12-هزار-میلیارد-تومانی-بانکی-متخلفان-زندانی-شدند
.
رونمایی از فساد ۱۲ هزار میلیاردی، تنها یک و نیم سال پس از استقرار دولت یازدهم/وزیر اقتصاد: این فساد یکی دو ساله است/ لزوم اصلاح ساختارها بجای سیاسی‎کاری با ارقام

.
.

تناقض سخنان سیف و طیب نیا درباره فساد 12 هزار میلیارد تومانی

اختلاس در همه کشورها و از جمله در ایران از زمان شاه تا امروز بوده......قضیه خداداد در زمان آقای هاشمی رو کسی یادش نرفته.....که بزرگترین فساد تاریخ متناسب با رقم واقعی قیمت هاست.......اختلاس های مکرر رخ داده در دولت اصلاحات هم کسی یادش نرفته که یک نمونش شهرام جزایری بود که حتی پای مجلس اصلاح طلب و برادر رئیس جمهور وقت هم در میون بود ........و همه این ها به یک مسئله برمیگرده نظام بندی فاسد که در زمان سازندگی پی ریزی شده ......و متاسفانه هیچ دولتی به دنبال اصلاح کارآمد نرفته و اونهایی هم که خواستن کاری کنند انقدر هجمه بهشون شد که عطاش رو به لقایش بخشیدند.....و حتی برخیشونم خودشون گرفتار شدند چون تقوای لازم رو نداشتند.........

حالا هم که امروز خود اصلاح طلبان هم میدونند که بخشی از خودشون وطن فروش اند .........

خرازی در واکنش به درخواست افشای لیست وطن‌فروشان: «به موقعش»

و شروع کرده اند به بگم بگم......نمونه ای از رفتار رسانه ای این ها

این جنس رفتارهای رسانه‌ای که بیشتر به استانداردهای دوگانه رسانه‌ای و تقدم سیاست بر عدالت تعبیر می‌شود، این سئوال مهم و اساسی را در مورد روزنامه‌های اصلاح‌طلب بوجود می‌آورد که این رسانه‌ها چه سود و منفعتی از مهدی هاشمی می‌برند که اینگونه تصویر ترحم‌انگیز از وی به نمایش می‌گذارند؟

تیتر همین رسانه ها در قبال آقای بقایی که هیچ کس از اتهامش خبر هم حتی ندارد دیدنی است

البته این رفتار اصلاح طلبان سال 77 هم همینگونه بود

و اما برخورد مدعیان آزادی بیان با خرازی

این حضرات که به بگم بگم خرازی علیه وطن فروشان انتقاد میکنند.......بد نیست باز هم رفتار رسانه ای خود رو در قبال ماجرای پول کثیف که ادعای وزیر کشور بود و پس گرفت برای سایرین بازخوانی شود

از ادعای وزیر کشور تا تکذیب رییس سازمان بازرسی/پول کثیف

مدافعان اصلاح طلب بهتر است به جای فرافکنی و انتشار شایعات و بزرگ نمایی ها پاسخی به اظهارات جدید لدین بدهند ......اظهاراتی که بار دیگر پرده از جریان نفاق را برداشت.....

آخرین ویرایش:

h.abd

عضو جدید
سواستفاده سیاسی از شهدا ممنوع................
این دوازده میلیارد هم یک دروغ بزرگ بود که ابتدا وزیر اقتصاد در قبال دو سال دولت حاضر گفت و بعد یکی دیگه با تقلیل رقم اونو به دولت قبل نسبت داد......شما نگران فساد م.ه هم بودین در دولت اصلاحات؟که
روایت سازمان حسابرسی از دروغ بزرگ رسانه‌های زنجیره‌ای

.
فساد 12 هزار میلیاردی رخ داده اما همه پول برگشت! | وزیر اقتصاد

http://www.mehrnews.com/news/2437118/کشف-فساد-جدید-12-هزار-میلیارد-تومانی-بانکی-متخلفان-زندانی-شدند
.
رونمایی از فساد ۱۲ هزار میلیاردی، تنها یک و نیم سال پس از استقرار دولت یازدهم/وزیر اقتصاد: این فساد یکی دو ساله است/ لزوم اصلاح ساختارها بجای سیاسی‎کاری با ارقام

.
.

تناقض سخنان سیف و طیب نیا درباره فساد 12 هزار میلیارد تومانی

اختلاس در همه کشورها و از جمله در ایران از زمان شاه تا امروز بوده......قضیه خداداد در زمان آقای هاشمی رو کسی یادش نرفته.....که بزرگترین فساد تاریخ متناسب با رقم واقعی قیمت هاست.......اختلاس های مکرر رخ داده در دولت اصلاحات هم کسی یادش نرفته که یک نمونش شهرام جزایری بود که حتی پای مجلس اصلاح طلب و برادر رئیس جمهور وقت هم در میون بود ........و همه این ها به یک مسئله برمیگرده نظام بندی فاسد که در زمان سازندگی پی ریزی شده ......و متاسفانه هیچ دولتی به دنبال اصلاح کارآمد نرفته و اونهایی هم که خواستن کاری کنند انقدر هجمه بهشون شد که عطاش رو به لقایش بخشیدند.....و حتی برخیشونم خودشون گرفتار شدند چون تقوای لازم رو نداشتند.........

حالا هم که امروز خود اصلاح طلبان هم میدونند که بخشی از خودشون وطن فروش اند .........

خرازی در واکنش به درخواست افشای لیست وطن‌فروشان: «به موقعش»

و شروع کرده اند به بگم بگم......نمونه ای از رفتار رسانه ای این ها

این جنس رفتارهای رسانه‌ای که بیشتر به استانداردهای دوگانه رسانه‌ای و تقدم سیاست بر عدالت تعبیر می‌شود، این سئوال مهم و اساسی را در مورد روزنامه‌های اصلاح‌طلب بوجود می‌آورد که این رسانه‌ها چه سود و منفعتی از مهدی هاشمی می‌برند که اینگونه تصویر ترحم‌انگیز از وی به نمایش می‌گذارند؟

تیتر همین رسانه ها در قبال آقای بقایی که هیچ کس از اتهامش خبر هم حتی ندارد دیدنی است

البته این رفتار اصلاح طلبان سال 77 هم همینگونه بود

و اما برخورد مدعیان آزادی بیان با خرازی

این حضرات که به بگم بگم خرازی علیه وطن فروشان انتقاد میکنند.......بد نیست باز هم رفتار رسانه ای خود رو در قبال ماجرای پول کثیف که ادعای وزیر کشور بود و پس گرفت برای سایرین بازخوانی شود

از ادعای وزیر کشور تا تکذیب رییس سازمان بازرسی/پول کثیف

مدافعان اصلاح طلب بهتر است به جای فرافکنی و انتشار شایعات و بزرگ نمایی ها پاسخی به اظهارات جدید لدین بدهند ......اظهاراتی که بار دیگر پرده از جریان نفاق را برداشت.....

خيراً​حسن روحاني در دانشگاه گفت ميدان را به بيسوادها ندهيد!
بي سوادها فرياد برآوردند كه چرا توهين مي كني!

متن زير نوشته قاسم توكلي در تشريح و معناي بيسواد است، يعني هركه در اين
تعريف بگنجد.

»بی سوادی» فقط ناتوانی در خواندن و نوشتن نیست، بی سوادی فقط این نیست
که «ان. پی. تی» را «ام. پی. تی» بنویسیم.
امروزه در عرصه سیاست
بی سوادی، ناتوانی در درک معادلات پیچیده اقتصادی و سیاسی حاکم بر جهان است،

امروز بی سوادی ندیدن آمار فساد و جرم و جنایت و تورم و بیکاری و فقر در
داخل کشور است.

بی سواد کسی است که رشد اقتصادی منفی 6 درصد را نمی بیند،

بیسواد کسی است که نرخ 35 درصدی بیکاری (در برخی استانهای محروم 50 درصد)
را نمی بیند،

بی سواد کسی است که نمی بیند تنها در سال 92 و آن هم تنها در شهر تهران
2700 نفر به علت آلودگی هوا جان باخته اند، آلودگی ای که مهمترین علت آن
مصرف بنزین بی کیفیت و غیراستاندارد است. (بنگرید به سخنان رییس کمیسیون
سلامت شورای شهر تهران در تاریخ 7 آذر 92)

بی سواد کسی است که نمی داند راه‌ افتادن سونامی سرطان (با رشد حیرت
انگیز 181 درصدی در سال 91) نتیجه مصرف بنزین غیراستاندارد به‌عنوان سوخت
است. (بنگرید به سخنان اخیر موید حسینی سخنگوی فراکسیون محیط‌‌زیست و
توسعه پایدار مجلس در گفتگو با روزنامه شرق).

بی سواد کسی است که زندگی 45 درصد مردم ایران در زیر خط فقر (آن هم با
آمارهای سال 1391) را مخالف «عزت» نمی داند اما مذاکره با امریکا و پنج
بعلاوه یک را مخالف عزت کشور می داند.

بی سواد کسی است که نرخ50 درصدی «شاخص فلاکت» زندگی مردم برایش اهمیت
ندارد اما کراوات بستن یک استاد دانشگاه در سوئیس را مغایر آرمانهای
انقلاب می داند،

بی سواد کسی است که توافق ژنو را «ژنو-چای» (مترادف ترکمنچای) و مغایر با
ارزشهای اسلامی می داند اما کاهش سن فحشا به 13 سال و قاچاق دختران
ایرانی برای تن فروشی در دبی را مغایر با ارزشهای اسلامی نمی داند.

بی سواد کسی است که با ذره بین بدنبال برجسته کردن معضلات اجتماعی
کشورهای اروپایی و امریکا است اما مرگ سالانه 200 هزار نفر از شهروندان
کشور خود را به دلیل اعتیاد و عوارض سوء آن نمی بیند! (بنگرید به سخنان
بابک دین پرست «معاون کاهش تقاضا و مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد
مخدر»)

بی سواد کسی است که کسب رتبه سوم از حیث داشتن تورم اقتصادی در میان 161
کشور جهان و کسب رتبه 144 از میان 177 کشور جهان از حیث «فساد اداری» او
را شرمنده نمی کند اما از انگلیسی صحبت کردن وزیر امور خارجه خشمگین و
شرمسار است.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيراً​حسن روحاني در دانشگاه گفت ميدان را به بيسوادها ندهيد!
بي سوادها فرياد برآوردند كه چرا توهين مي كني!

متن زير نوشته قاسم توكلي در تشريح و معناي بيسواد است، يعني هركه در اين
تعريف بگنجد.

»بی سوادی» فقط ناتوانی در خواندن و نوشتن نیست، بی سوادی فقط این نیست
که «ان. پی. تی» را «ام. پی. تی» بنویسیم.
امروزه در عرصه سیاست
بی سوادی، ناتوانی در درک معادلات پیچیده اقتصادی و سیاسی حاکم بر جهان است،

امروز بی سوادی ندیدن آمار فساد و جرم و جنایت و تورم و بیکاری و فقر در
داخل کشور است.

بی سواد کسی است که رشد اقتصادی منفی 6 درصد را نمی بیند،

بیسواد کسی است که نرخ 35 درصدی بیکاری (در برخی استانهای محروم 50 درصد)
را نمی بیند،

بی سواد کسی است که نمی بیند تنها در سال 92 و آن هم تنها در شهر تهران
2700 نفر به علت آلودگی هوا جان باخته اند، آلودگی ای که مهمترین علت آن
مصرف بنزین بی کیفیت و غیراستاندارد است. (بنگرید به سخنان رییس کمیسیون
سلامت شورای شهر تهران در تاریخ 7 آذر 92)

بی سواد کسی است که نمی داند راه‌ افتادن سونامی سرطان (با رشد حیرت
انگیز 181 درصدی در سال 91) نتیجه مصرف بنزین غیراستاندارد به‌عنوان سوخت
است. (بنگرید به سخنان اخیر موید حسینی سخنگوی فراکسیون محیط‌‌زیست و
توسعه پایدار مجلس در گفتگو با روزنامه شرق).

بی سواد کسی است که زندگی 45 درصد مردم ایران در زیر خط فقر (آن هم با
آمارهای سال 1391) را مخالف «عزت» نمی داند اما مذاکره با امریکا و پنج
بعلاوه یک را مخالف عزت کشور می داند.

بی سواد کسی است که نرخ50 درصدی «شاخص فلاکت» زندگی مردم برایش اهمیت
ندارد اما کراوات بستن یک استاد دانشگاه در سوئیس را مغایر آرمانهای
انقلاب می داند،

بی سواد کسی است که توافق ژنو را «ژنو-چای» (مترادف ترکمنچای) و مغایر با
ارزشهای اسلامی می داند اما کاهش سن فحشا به 13 سال و قاچاق دختران
ایرانی برای تن فروشی در دبی را مغایر با ارزشهای اسلامی نمی داند.

بی سواد کسی است که با ذره بین بدنبال برجسته کردن معضلات اجتماعی
کشورهای اروپایی و امریکا است اما مرگ سالانه 200 هزار نفر از شهروندان
کشور خود را به دلیل اعتیاد و عوارض سوء آن نمی بیند! (بنگرید به سخنان
بابک دین پرست «معاون کاهش تقاضا و مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد
مخدر»)

بی سواد کسی است که کسب رتبه سوم از حیث داشتن تورم اقتصادی در میان 161
کشور جهان و کسب رتبه 144 از میان 177 کشور جهان از حیث «فساد اداری» او
را شرمنده نمی کند اما از انگلیسی صحبت کردن وزیر امور خارجه خشمگین و
شرمسار است.

؟.........در قبال شهداست؟.....در قبال فساد است؟...در قبال بی سوادی؟

سلام.........الآن من باید جواب شما رو بدم؟......تاپیک سیاسی است؟
به نظر من بی سواد کسی است که از خودش آمار ارائه بدهد......مواردی که در نوشته این آقاست هی کدومش توسط منابع رسمی نه اعلام شده و نه تائید .....حتی ماجرای بنزین که کاملا مشخص شد حرفی از اساس دروغه......
[h=3]فرار به جلوی امپراتوری دروغ درباره آلودگی بنزین داخل[/h].

[h=3]جهان نيوز - درباره بنزین مجبور شدیم به مردم دروغ بگوییم![/h].
[h=3]بنزین داخلی از اتهام آلودگی هوای تهران تبرئه شد[/h].
[h=3]تولید بنزین ناپاک در سال 81 - رییس سازمان محیط زیست چه[/h]

آخرین ویرایش:

h.abd

عضو جدید
؟.........در قبال شهداست؟.....در قبال فساد است؟...در قبال بی سوادی؟

سلام.........الآن من باید جواب شما رو بدم؟......تاپیک سیاسی است؟
به نظر من بی سواد کسی است که از خودش آمار ارائه بدهد......مواردی که در نوشته این آقاست هی کدومش توسط منابع رسمی تائید نشده.....حتی ماجرای بنزین که کاملا مشخص شد حرفی از اساس دروغه......
شما از من میپرسید تاپیک سیاسیست ؟ در جواب ارسال شما بود این دوست عزیز !!!!!! پس بنده میپرسم تاپیک سیاسیس آیا؟؟؟؟؟؟؟

در جواب شما: ماله کشیدن و طفره رفتن ساده ترین و کوتاهتزین راه ممکنه می باشد بهتره این بحث پوچ و به قول شما دروغ ادامه پیدا نکنه عاقلان خود بهتر از من و شما با دیدن شرایط میتونن قضاوت کنند

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما از من میپرسید تاپیک سیاسیست ؟ در جواب ارسال شما بود این دوست عزیز !!!!!! پس بنده میپرسم تاپیک سیاسیس آیا؟؟؟؟؟؟؟

در جواب شما: ماله کشیدن و طفره رفتن ساده ترین و کوتاهتزین راه ممکنه می باشد بهتره این بحث پوچ و به قول شما دروغ ادامه پیدا نکنه عاقلان خود بهتر از من و شما با دیدن شرایط میتونن قضاوت کنند

پست بنده هم در جواب پست های شما و دوستانتون بود..........گرچه عنوان تغییر یافته تاپیک خود بیانگر خیلی مسائل است

اگه .... نژاد و طرفداراش یک هزارم غیرت و شرف اینا رو داشتن تو دورانش مملکت اینطوری به فا.... نمیرفت و هر روز گند یه اختلاس همرو خفه نمی کرد.

اون (هایی) که فلان قدر میلیارد تومن دزدی کرد (کردن) یک طرف،
اون هایی که باز هم از این دزدی دفاع میکنن و میخوان سرپوش بذارن یک طرف
گاهی ادم نمیدونه وقتی این ظلم اشکار رو میبینه، باید کجا فریاد بزنه
.
.
.

majid@bnd

عضو جدید
من فقط تاکید می کنم که: منظور دزدی 12 میلیاردی نیست... احمدی نژاد و دولتش، پاک ترین و بهترین و تمیز ترین و بهداشتی ترین و راستگو ترین و صادق ترین دولت کل جهان بودن...
باور کن
شما دیگه چرا؟
چیزی در مورد افعال معکوس نشنیدی؟؟!!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیواری کوتاه تر از به قول خودشون نژاد پیدا نکردن!.
IMG-20150730-WA0002.jpg

راستی نمیدونم چرا " جدیداً " حتی توشهر ما هم چندتا اخ.ت.ل.ا.س رخ داد !!!!!!! خخخخخخ!!!.

آخرین ویرایش:

bahargoli

عضو جدید
سواستفاده سیاسی از شهدا ممنوع.
قرار نیست هرچیزی که به مذاق شما خوش نیومد، گفته نشود! : )
با سوء استفاده از نام اسلام و اسم امام زمان دزدی کردن حرفی نیست، اما حالا وقتی یک تلنگر میزنن میشه سوء استفاده سیاسی!
این ها اگر حرمت شهید میدونستن که این دزدی ها رو نمیکردن!
سوء استفاده نیست! فقط یک مقایسه کوچیک هست از رفتارهای کسایی که ادعاشون گوش مردم رو کرد و کسایی که خیلی گمنام بودن! لطفا وقت بذارید این ص رو مطالعه کنید!
اهیمت بیت المال در نظر شهیدان