یکی دیگر از فعالان تالارهای علمی هم رفت

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تازه متوجه شدم اقا دانیال همون دانی جان خودمونه:eek:
دانی جان جات تو باشگاه خالیه برگردددددد

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
با سلام
خدمت دوستان عزیز
ممنون به خاطر این تاپیک
....
دانیال عزیز سلام
امیدوارم که در هر جا هستی موفق باشی
علت رفتنت را از این تاپیک متوجه شدم. ولی فکر میکنم علت مناسبی برای رفتن نباشه . شما درست میفرمایید . تاپیک های غیر علمی در باشگاه زیادتر شده. علت هم معلومه . ولی این نباید باعث بشه که شما از اینجا برید و دیگه به اینجا سر نزنید.
درسته که اون تاپیک ها زیاده ولی اینجا دوست هایی دارید که قدر شما رو میدند و با این تاپیک ها میخوان به شما بگند که موندن شما ارزشی بالاتر از رفتن شما دارد.
پس لطف کنید و به خاطر دوستانی که این تاپیک رو زدند و اونایی که اینجا پست زدند و از شما خواهش کردند ،
هر چه زودتر برگردید تا همه ی بچه ها از وجود شما استفاده کنند
با رفتن شما و امثال شما چیزی درست نمیشه بلکه با موندن شما میشه باشگاه رو از نظر علمی بالاتر و بالاتر برد
موفق و پیروز باشید

Sharif_

مدیر بازنشسته
واقعا ................... این دیگه آخرش بود ...............

مدیران محترم به این نیز پاسخ بدن تا من عجولانه نظر ندم
دلیلش میشه این
کامل تمام صفحهات رو بخون
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/40102-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%D9%8A%D9%84-pdf%D8%A8%D9%87-word/page14
کسی که ایمیل میفرسه تا دو صفحه جواب میده بقیه میمونه هوا
140 نفر درخواست دادن
فقط به 20 نفر فرستاده شده
اخر هم مجبور شدم مبحث رو قفل کنم وگرنه ادامه داشت
ولی اگر ضمیمه کنه راحت همه می تونن استفاده کنن
140 نفر دانلود می کردن که هیچ
لینک رو به بقیه میدادن تا اونا هم دانلود کنن
حالا شما تصمیم بگر کدوم بهتره
کدوم معنی واقعی کمک کردن هست
واسه همین میگیم نشری که قرار هست واسه 10 نفر باشه وبقیه رو علاف کنه بهتر هست اصلا نباشه

*شیما*

عضو جدید
دلیلش میشه این
کامل تمام صفحهات رو بخون
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/40102-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%D9%8A%D9%84-pdf%D8%A8%D9%87-word/page14
140 نفر درخواست دادن
واسه همین میگیم نشری که قرار هست واسه 10 نفر باشه وبقیه رو علاف کنه بهتر هست اصلا نباشه
جناب مدیر حرفتون رو کاملا قبول دارم بهتر بود که آپلود میکرد اما بنده خدا گفت که نشد
بعدشم کاش همون موقع شما دیده بودی و یا بهش سایت خوب واسه آپلود میدادی یا اینکه خودت با ایمیل ازش میگفتی آپلود میکردی
حرفتون درسته که بقیه الاف میشن
اما اون 20 نفر هم مقصر هستن که وقتی گرفتن و دیدن کلی از دوستان میخوان آپلود نکردن و نذاشتن تو سایت
شایدم به این دلیل نذاشتن که یک مدت بعد براشون فرستاده شده و یادشون رفته

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
راجب چیز میز هاشم مطلب گذاشتم دیدم ...
کلاً همش شده کمکم کنید...

ضمن اینکه زبانش از دست من بر میومده و توش متخصص بودم، بقیه اش رو نه...

خوب کمکش کنید دیگه.
این تو همه تالارها هست ولی باید سعی کنید که بجای اینکه مشقاشونو حل کنید، راهنماییشون کنید که خودشونم مجبور بشن یه تکونی بخورن.

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام محمد جان
خوبی؟
ممنون اطلاع دادی
اما من خودم یکی از همون آدمایی هستم که رفتن رو بر موندن ترجیح میدم
هر چند وقتیم میشام که شماها رو ببینم و یه سلامی کنم
دلیلی واسه بودن اینجا نیست
!
سایتی که تالار گفتگوی آزادش همیشه بیشتر از بقیه بخش هاش بود

گفتگو ازادش بیشتر نبوده. این فقط یه تالاره، در صورتی که مهمترین رشته های دانشگاهی هم وجود داره. شما اینارو هم ببینید. کل مطالب گفتگوی ازاد اندازه نصف تالار مکانیک یا مهندسی شیمی یا ادبیات هم نمیشه. در ضمن این کاربرا هستند که زیاد اونجا میرن، هر چند هنوز بازدید از تالارهای تخصصی چندید برابر تالار ازاده و خوب به چشم کاربرایی که خودشون اکثر تالار ازاد هستند نمیاد.

Sharif_

مدیر بازنشسته
جناب مدیر حرفتون رو کاملا قبول دارم بهتر بود که آپلود میکرد اما بنده خدا گفت که نشد
بعدشم کاش همون موقع شما دیده بودی و یا بهش سایت خوب واسه آپلود میدادی یا اینکه خودت با ایمیل ازش میگفتی آپلود میکردی
حرفتون درسته که بقیه الاف میشن
اما اون 20 نفر هم مقصر هستن که وقتی گرفتن و دیدن کلی از دوستان میخوان آپلود نکردن و نذاشتن تو سایت
شایدم به این دلیل نذاشتن که یک مدت بعد براشون فرستاده شده و یادشون رفته
خب اونوقت کار ما میشه منتظر باشیم طرف به ما ایمیل کنه
ما دانلودش کنیم
بعد یه جا اپلود کنیم
بعد بیام سایت ارسال کنیم
یکی دوتا که نیست
حالا خیلی سخته خود فرد لینکش رو اول بذاره؟
اتفاقا بعضی از دوستان اوردن لینکش رو گذاشتن ولی هیشکی توجه نمیکنه
باز ایمیل میذارن که برا ما هم بفرستین
فرد استاتر هم گناهی نکرده که هر روز بیاد چک کنه ببینه که ایمیل گذاشته تا براش ارسال کنه

حالا این وسط چند تا ادم سودجو هم پیدا میشن
از این طریق ایمیل بقیه اعضا رو گیر میارن
واسه همین قانون شده که از درج ایمیل، شماره و درخواست ایمیل خودداری کنید
همش هم به خاطر خودتون هست

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم امیدوارم این دوستمون با اینکه اشنایی با ایشون ندارم باشگاه رو با اینهمه دوستانی که طالب حضور ایشون هستند دوباره انتخاب کنن و جمع دوستانشون رو ترک نکنن

به واقع حضور همچن افرادی که دوست دارن داشته هاشون رو با دیگران قسمت کنن بسیار مقتنم هست و مدیران باشگاه باید از حضور این گونه افراد حمایت کنن

من مدلینگ تالار کشاورزی رو پیشنهاد میکنم به همه مدیران این باشگاه
هر کس ازاده هر مبحثی رو ایجاد کنه بحث کنه و پس از اتمام کار اون بحث به صلاحدید مدیران و اعضاء اون تاپیک منتقل میشه و یا ادغام در تاپیکهای دیگه درش انجام میشه
این کار باعث ازاد بودن بحثها و پیگیری افراد هست البته کاربران تا جای ممکن سعی میکنن بحثها رو در جای خودش انجام بدن

منم از تالار کشاورژی و نوع مدیریتش خیلی خوشم میاد و فک می کنم جز 3 تالار برتر باشگاه هست و کاربرانش کمتر به مسائل حاشیه جذب می شن

گفتگو ازادش بیشتر نبوده. این فقط یه تالاره، در صورتی که مهمترین رشته های دانشگاهی هم وجود داره. شما اینارو هم ببینید. کل مطالب گفتگوی ازاد اندازه نصف تالار مکانیک یا مهندسی شیمی یا ادبیات هم نمیشه. در ضمن این کاربرا هستند که زیاد اونجا میرن، هر چند هنوز بازدید از تالارهای تخصصی چندید برابر تالار ازاده و خوب به چشم کاربرایی که خودشون اکثر تالار ازاد هستند نمیاد.

شدیدا موافقم که بازدید از تالار های علمی خیلی بیشتره :w17:

منتهی چون اکثرا به صورت مهمان آنلاینند در زیر تالار خیلی اسامی اعضا زیاد نیست

Sarp

مدیر بازنشسته
تالار کامپیوتر با این امکان تایید تایپیکها توسط مدیر فقط یه عیب داره
قبلا ها بعضی اقایون میاوردن تایپیک میزدن و شماره میذاشتن که مثلا دوست پیدا کنن
با سایتهای دوست یابی اشتباه میگرفتن باشگاه مهندسان رو
حالا ما به این اشخاص دسترسی نداریم . به شماره هاشون

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.اقا دانیال نمیدونم سر چی اومدی که الان رفتی.ولی اره همیشه همه جا علاوه بر کار تفریح هم لازم داره.
حالا برگرد بیشتر صحبت کنیم وبیشتر اشنا بشیم.

*شیما*

عضو جدید
ما دانلودش کنیم
بعد یه جا اپلود کنیم
بعد بیام سایت ارسال کنیم
یکی دوتا که نیست
فرد استاتر هم گناهی نکرده که هر روز بیاد چک کنه ببینه که ایمیل گذاشته تا براش ارسال کنه

دست شما درد نکنه حالا من شدم سودجو:mad:
:wallbash:
:w06::w39:
اصلا از طرز فکرت خوشم نیومد

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
دلیلش میشه این
کامل تمام صفحهات رو بخون
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/40102-تبديل-pdfبه-word/page14
140 نفر درخواست دادن
سلام آقای مدیر دست شما درد نکنه واقعا که. اول این که من نتوستم فایل را اپلود کنم اون هم مقصر من نیستم. دوم این که بی زحمت یه نگاه به تاپیک بیندازید بعد نظر بدهید من برای هر کس که ایمیل داده فرستادم به خدا کسی را از قلم نداختم من کیا سر کار گذاشتم می تونی یه سر بزنی و آمار بگیری وقتی یه نفر وقت میزاره و مثبت کار می کنه این جوری جوابشا می دن. ای کاش اول تحققیق می کردی بعد نظر می دادی.برام خودم واقعا متاسفم

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقای مدیر دست شما درد نکنه واقعا که. اول این که من نتوستم فایل را اپلود کنم اون هم مقصر من نیستم. دوم این که بی زحمت یه نگاه به تاپیک بیندازید بعد نظر بدهید من برای هر کس که ایمیل داده فرستادم به خدا کسی را از قلم نداختم من کیا سر کار گذاشتم می تونی یه سر بزنی و آمار بگیری وقتی یه نفر وقت میزاره و مثبت کار می کنه این جوری جوابشا می دن. ای کاش اول تحققیق می کردی بعد نظر می دادی.برام خودم واقعا متاسفم

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

راس میگه ؟؟؟؟

راس میگی ؟؟؟

شفاف سازی کنین

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
شفاف سازی کار نداری برن تو اون تاپیکهایی که گذاشتم و به صورت رندوم از چند نفر بپرسن . اصلا از برن همه بپرسن.
الان من چند تا فیل خواستم اپلود کنم نشد برن به جای این کار را مشکل سایت را حل کنند. تازه داشتن ایمیل افرادی که به درد ادم می خوره که بد نیست

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
تازه الان من یه تاپیک در مورد برج خنک خنک گذاشتم که اوناهم بستن

salvador

کاربر فعال ادبیات
کاربر ممتاز
دوست خوبم آقا دانیال بخاطر دل دوستان هم که شده، لطفا در مورد تصمیم رفتن تجدید نظر کنید.
میدونم خیلی با مرامی و :heart: دوستان و آزرده خاطر نمیکنی.
خیلی مخلصیم.:gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

شفاف سازی کار نداری برن تو اون تاپیکهایی که گذاشتم و به صورت رندوم از چند نفر بپرسن . اصلا از برن همه بپرسن.
الان من چند تا فیل خواستم اپلود کنم نشد برن به جای این کار را مشکل سایت را حل کنند. تازه داشتن ایمیل افرادی که به درد ادم می خوره که بد نیست

تازه الان من یه تاپیک در مورد برج خنک خنک گذاشتم که اوناهم بستن
من با این مهندس کاملا موافقم ........ شما برید به اون تاپیک ......... ایشون که فرستاده ........... اینکه باشگاه مشکلاتی داره که تقصیر ما نیست ............ که بخوایم اخطار بگیریم .............. اونی که ایمیل خواسته اخطار نمیگیره ............ واقعا بهتر نیست قبل از اینکه سریعا اخطاری داده بشه به خصوص تو تاپیکهای علمی کاملا قضیه بررسی بشه ........... واقعا نمیدونم چی بگم

جناب مدیر تجدید نظر کنید ................ اینکه نمیشه به خاطر اینکه بعضیها فلان کار میکنن همه رو با یه دید زد ......... بعضی وقتها مشکلاتی هست ............... دو طرف رو روبه رو کنید و ................ . من واقعا نمیدونم چی بگم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما دانلودش کنیم
بعد یه جا اپلود کنیم
بعد بیام سایت ارسال کنیم
یکی دوتا که نیست

مهندس وقتی میگه آپلود نمیشه باید چیکار کنه ............. بعدشم از اینا بگذریم قبول ایشونم مقصر بودن که به مدیر بخششون اطلاع ندادن اگه نداده باشن ............. ولی من سر دادن اخطار به شدت رو این مسئله معترضم ........... این حرکت یعنی ابتدا با یه حرف ساده حل نمیشده ............ من واقعا نمیدنم ..............

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از تالار کشاورژی و نوع مدیریتش خیلی خوشم میاد و فک می کنم جز 3 تالار برتر باشگاه هست و کاربرانش کمتر به مسائل حاشیه جذب می شن

شدیدا موافقم که بازدید از تالار های علمی خیلی بیشتره :w17:

منتهی چون اکثرا به صورت مهمان آنلاینند در زیر تالار خیلی اسامی اعضا زیاد نیست

منم شدیدا با زینب خانم موافقم .......... خواهشا واقع بین باشید
اینکه اون تاپیکها کی زده شده رو هم در نظر بگیرید

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تالار کامپیوتر با این امکان تایید تایپیکها توسط مدیر فقط یه عیب داره
قبلا ها بعضی اقایون میاوردن تایپیک میزدن و شماره میذاشتن که مثلا دوست پیدا کنن
با سایتهای دوست یابی اشتباه میگرفتن باشگاه مهندسان رو
حالا ما به این اشخاص دسترسی نداریم . به شماره هاشون
واقعا !!!!!!!!!!!!
بعد یه سوال تو تاپیکها نمیشه پستهایی داد که بتونی توش شماره بدی !!!!!!!!!
شاید من بازم بد فهمیدم

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم شدیدا با زینب خانم موافقم .......... خواهشا واقع بین باشید
اینکه اون تاپیکها کی زده شده رو هم در نظر بگیرید
از تالارهای دیگه خبر ندارم ولی تالار خودمون این روزا که موقع امتحاناته به طور میانگین 4 تا تاپیک مفید علمی زده میشه

و میانگین پست های مفید رو هم نمی دونم اما تعداد پست ها ی مفید بالاست

یک سری تاپیک ها مثه حل مشکلات علمی درسته تاپیک قدیمیه اما هر روز اپ میشه و کلی هم توش بچه ها از هم مطلب یاد میگیرن

تالار سرامیک هم حدود 20% تاپیک ها ی مفیدش طی 3 ماه اخیر زده شده

Turk-oglu

مدیر بازنشسته
سلام
من حق رو حتما به دانیال جان میدم
منم دل خوشی از این باشگاه ندارم بارها شده مطالبی رو درباره رشته خودم پیدا کردم و حتی بیشتر مواقع از بعضی از مجله ها مطالبی رو تایپ کردم تا هم رشته های خودم بتونن استفاده کنن اما وقتی دیدم کسی حتی به تالار مربوط به رشته ام سر نمیزنه چه برسه اون مطلب رو بخونه مطالب رو نمیفرستم و برای سایت هایی که هرچند اسم مهندسین رو یدک نمیکشن اما کاربراش بیشتر دنبال علم و نوآوری هستن میفرستم
برای نمونه از سایت p30world صحبت می کنم حتما بیشتر بچه ها با این سایت آشنا هستن ، چرا این باشگاه نتونه مثل اون پیشرفت کنه ؟!!!؟؟؟؟!!!
چندین بار به مدیران این باشگاه نظراتی رو درباره تغییر رویه مدیریت باشگاه گفتم ... حتی پیشنهاد رویه تائید کردن و بعد قرار دادن اون رو من خودم تو یکی از تایپیک ها گفتم ولی از این پیشنهاد برداشت اشتباهی شده ... تو بقیه سایت ها برای کاربرای جدید محدودیت هایی وجود داره که وقتی فعالیت های خودشون رو زیاد کردن این محدودیت ها رو بر میدارن و کاربرای جدید و کم فعالیت با کاربرای قدیمیتر یه فرقهایی دارن
تو این سایت امتیاز دهی هست رتبه بندی هست ولی به غیر از رتبه مدیریت بقه رتبه ها با تازه وارد ها هیچ فرقی ندارن (اگه دارن شما بگین چیه ؟)

4niko

عضو جدید
نیومد هنوز ؟:(

اینجور آدما وقتی تصمیم میگیرن برن به همه چی فکر کردن به همه ی دوستانشون, به باشگاه و حضور مفید خودشون در باشگاه , قشنگیش اونجاس که وقتی هم میره یه ایمیل میزاره میگه بازم اگه کاری بود در خدمتیم:cry:

:gol::gol:ایشالله هرجا هستن موفق باشن
:gol::gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از تالارهای دیگه خبر ندارم ولی تالار خودمون این روزا که موقع امتحاناته به طور میانگین 4 تا تاپیک مفید علمی زده میشه

و میانگین پست های مفید رو هم نمی دونم اما تعداد پست ها ی مفید بالاست

یک سری تاپیک ها مثه حل مشکلات علمی درسته تاپیک قدیمیه اما هر روز اپ میشه و کلی هم توش بچه ها از هم مطلب یاد میگیرن

تالار سرامیک هم حدود 20% تاپیک ها ی مفیدش طی 3 ماه اخیر زده شده

سلام ............. پس چرا این پستها هیچ وقت تو ارسالهای جدید قرار نمگیرن ........... شما هر وقت ارسال جدید بزنی به جز تاپیک مهندسی کشاورزی و اخیرا ریاضی تاپیک دیگه تو اون نیست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من حق رو حتما به دانیال جان میدم
منم دل خوشی از این باشگاه ندارم بارها شده مطالبی رو درباره رشته خودم پیدا کردم و حتی بیشتر مواقع از بعضی از مجله ها مطالبی رو تایپ کردم تا هم رشته های خودم بتونن استفاده کنن اما وقتی دیدم کسی حتی به تالار مربوط به رشته ام سر نمیزنه چه برسه اون مطلب رو بخونه مطالب رو نمیفرستم و برای سایت هایی که هرچند اسم مهندسین رو یدک نمیکشن اما کاربراش بیشتر دنبال علم و نوآوری هستن میفرستم
برای نمونه از سایت p30world صحبت می کنم حتما بیشتر بچه ها با این سایت آشنا هستن ، چرا این باشگاه نتونه مثل اون پیشرفت کنه ؟!!!؟؟؟؟!!!
چندین بار به مدیران این باشگاه نظراتی رو درباره تغییر رویه مدیریت باشگاه گفتم ... حتی پیشنهاد رویه تائید کردن و بعد قرار دادن اون رو من خودم تو یکی از تایپیک ها گفتم ولی از این پیشنهاد برداشت اشتباهی شده ... تو بقیه سایت ها برای کاربرای جدید محدودیت هایی وجود داره که وقتی فعالیت های خودشون رو زیاد کردن این محدودیت ها رو بر میدارن و کاربرای جدید و کم فعالیت با کاربرای قدیمیتر یه فرقهایی دارن
تو این سایت امتیاز دهی هست رتبه بندی هست ولی به غیر از رتبه مدیریت بقه رتبه ها با تازه وارد ها هیچ فرقی ندارن (اگه دارن شما بگین چیه ؟)

ین ایده بسیار خوبیه

خواهشا مدیران بیا در این باره نظرشونو بدن ............. مخصوصا شما جناب شریف که هیچ کی فعلا پاسخگو تر از شما نبوده ......... که صمیمانه ازتون تشکر میکنم:gol::gol::gol:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ............. پس چرا این پستها هیچ وقت تو ارسالهای جدید قرار نمگیرن ........... شما هر وقت ارسال جدید بزنی به جز تاپیک مهندسی کشاورزی و اخیرا ریاضی تاپیک دیگه تو اون نیست

من همین امروز تو تالارمون چند تا پست دادم

واسه مسابقه تصویریمون

یه عکس ریز ساختار و جوابو گذاشتم

یعنی اونم نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال تالارمونه الانم اسمم هست تو اخرین ارسال تالار

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان چک کردم محمد آقا

خداییش پست های اکثر تالار های علمی هم بود تو پست های جدید

بالا