یه سوال میلیاردی!!

amin001

عضو جدید
اولا این جور کمک کردن به درد عمه هاشون هم نمی خورد(شامل همه نمیشه)
تو اگه می خوای اشتغال ایجاد کنی پس چرا رفتی سراغ چین و دبی
یعنی همون واراتی که کمر اقتصاد ایران و شکست
با این کارت هم ارز از کشور خارج می کنی

هم نتونستی کار مفیدی انجام بدی
درسته وارد کردن کالا از دبی و چین سود زیادی داره اما......

به به.....
خوب چه قشنگ گفتی .......
میدونی بزرگ ترین غولی که مبادلات بازرگانی ایران و چین را انجام میده کیه؟یا واسطه های ما بین انها؟......جواب:سپاه این حرفارو به من نزن ......ببین کی کمر صنعت نساجی و قند و شکر رو شکوند...

amirgb

اخراجی موقت
من طرح های مد نظر آقای ابراهیم زاده را دیدم
توی این طرح ها هزینه ی خام بر آورد شده
یعنی چی؟
یعنی اگر همه چیز طبق روال پیش بره و مطابق با زمان بندی و با در نظر گرفتن نرخ تورم ثابت هزینه ی اجرایی می شه همونی که تو این طرح ها پیش بینی شده. اما در اجرا قضیه فرق داره
من خیلی از آن طرح ها را دارم و برایتان ارسال می کنم

amirgb

اخراجی موقت
به به.....
خوب چه قشنگ گفتی .......
میدونی بزرگ ترین غولی که مبادلات بازرگانی ایران و چین را انجام میده کیه؟یا واسطه های ما بین انها؟......جواب:سپاه این حرفارو به من نزن ......ببین کی کمر صنعت نساجی و قند و شکر رو شکوند...

موافقم چون در جریان دقیقش هستم

jafari5259

عضو جدید
اگر منظور شما اینه که طرحهای توجیهی وزارت صنایع دیکته شده و آماده است. از سایتهای دیگر نیز مطالبی خواندم که آنها بر این نکته تاکید کرده بودند که طرحهای توجیهی آماده جوابگو نیستند چون با توجه به مکان و زمان و مقدار سرمایه موجود تغییرات خاصی را ایجاد می کند.

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اولا"به قول خودت دلال هستی .....پس دیگه حرفی نمی مونه
بعدشم ربطی تو این حرفایی که گفتی با اون موضوعی که من مطرح کردم نمی بینم.

jafari5259

عضو جدید
طاهای عزیز و امین جان عزیز خواهش می کنم اینگونه بحثها را ادامه ندهید
بالاخره هرکسی یه نظری و یه برنامه ای برای خودش دارد و برای آن شخص محترمه پس به نظرات همدیگر احترام بگذارید هرچند که مخالف شما باشد.

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقاي جعفري با سلام.
البته يادت باشه براي سرمايه گذاري بايد 2 تا سرمايه داشته باشي.اولي تو كار دومي ذخيره براي زمان ركود و عدم برگشت سرمايه اوليه.وگرنه به محض حس كردن خطر اشتباه زياد ميكني.
اگه يه چند سال قبل بود ميگفتم برو تو كار چاپ.همه چيز داشت .اما الان بايد زياد حساب و كتاب كني.ولي روش ميتوني فكر كني.
تاسيس جايگاه پمپ بنزين يا پمپ گاز.هم از سرمايت استفاده ميكني هم وام ميگيري .تا ابدي كه ماشين توليد ميشه مشتري داري .ولي بايد روي مكانش حسابي كار كني كه سرت كلاه نره.
اگه علاقه داري كشاورزي.اونم به شرطي كه جاشو كارشو درست انتخاب كني.علمي كار كني براي نياز بازار كار كني .زمين آماده هميشه داشته باشي.زمين خوب داشته باشي.
خالصه اولش حسابي بايد كار كني و زحمت بكشي.
اگه توليد هم خواستي بكني بايد روشو داشته باشي زيرميزي فراوون بدي.براي هميشه وبراي آدمش.تا صنعتت پايدار باشه.
يا برو تو دانشگاههاي درستو حسابي بچه هاي خوب با طرحهاي عالي زيادند.همشون بكر آماده كار دلسوز .
فعلاً عقل ناقصم اينقدر بلد بود.:w10:

farhadghafari

عضو جدید
وارد ی معامله با ایران می شدم، گاز ایرانو می خریدم بعدش از ی لوله دیگه به خود ایران با 2 برابر قیمت تموم شده می فروختم

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من طرح های مد نظر آقای ابراهیم زاده را دیدم
توی این طرح ها هزینه ی خام بر آورد شده
یعنی چی؟
یعنی اگر همه چیز طبق روال پیش بره و مطابق با زمان بندی و با در نظر گرفتن نرخ تورم ثابت هزینه ی اجرایی می شه همونی که تو این طرح ها پیش بینی شده. اما در اجرا قضیه فرق داره
من خیلی از آن طرح ها را دارم و برایتان ارسال می کنم

طبیعتاً اگر این طرحها بدون نقص باشند که ببخشید ها عاقلتر از ما خیلی هستند و در ثانی و مهمتر از آن :
نابرده رنج گنج میسر نمی شود ----------مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

در ضمن هیچ جای دنیا لقمه آماده تو دهن کسی نمذارن . منظور من آشنائی با زمینه های کاری بالقوه است نه تقدیم یک بانک پر از پول آماده

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
[نابرده رنج گنج میسر نمی شود ----------مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

اشتباه نوشتي،نابرده گنج رنج 5-6-7-8 :biggrin:

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
[نابرده رنج گنج میسر نمی شود ----------مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

اشتباه نوشتي،نابرده گنج رنج 5-6-7-8 :biggrin:

taba

عضو جدید
منم ميخوام! كو؟ كي ميخواد بهتون يه ميليارد بده؟
به منم بدين:cry:

amirgb

اخراجی موقت
بابا میلیاردر شدی تحویل نمیگیری؟
یا اصلا بهکل بی خیال شدی؟

رويا

عضو جدید
اگه من 10 ميليارد داشتم همش رو تو بورس از دست مي دادم. تا خيالم مثل الان راحت باشه:biggrin::w15:

بالا