گوگل ***** شد...اینترنت ملی میشود؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست گلم متاسفانه اینترنتمون محدودیت هاش فوق العاده بالاس ...
من خودم چند وقت پیش میخواستم یه سری ویدئو از یوتیوبــ دانلود کنم که ...
از طرفی یه تحیق باید انجام میدادم که هرکاری کردم نتونستم مطالبش رو گیر بیارم . چرا ؟! چون همه اون سایتا ***** بود . خلاصه دیگه قید ویدئو و تحقیق و همه و همه رو زدم . از اون موقع به بعد دیگه احساس میکنم اینترنت رفتن بی فایدس . چون سایتایی که نیاز داری یا *****ن یا اونا اجازه ورود بهت رو نمیدن .
یکی از دوستانمم سر همین قضیه یه سکته کوچولو زده بود . بنده خدا ایشون پزشک هستن و اتفاقا کاملا هم اینوری ! :D
منتها سر اینکه نتونسته بود مطالب مورد نیازش رو به دست بیاره اعصابش خط خطی شده و بود و عصبی شدن همانا و سکته کردن هم همانا ...
خلاصه اینجوریاست ...
اینو قبول دارم ..........ولی خب تو نت اگه سرچ قوی و راه سرچ رو بلد باشی میتونی پیدا کنی ........یوتوب مسدوده بله و قبول هم دارم که خیلی ویدیو های آموزنده توشه .........ولی یه سرچ انگلیسی به سادگی میشه ویدیشو از سایتهای دیگه پیدا کرد .....این موارد زیاد در خصوص رشته خودم امتحان کردم .........ولی در کل حرف شما درسته

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم تو پستم نگفتم همه ی مردم...اما هر کی رو که بخوان میتونن...این رو میدونم که جی میل امنیت بیشتری داره...
البته یه مدتی بود تو دانشگاه ما رو شدیدا از ایمیل های سیاسی منع میکردن
...

سلام...من خودم از فیس بوک طرفداری نکردم...اما سر قضیه ی پارک آب و آتش اسرائیلیا نریختن تو پارک خودیا زحمتشو کشیدن...
اینی که توسط یه اسرائیلی بنا شده بعید نیست اما منبع میدی که تو آلمان این قوانین حاکمه؟

ممنون
[/QUOTE]
شما میدونی نحوه دعوت پارک آب و آتش چی بود ؟
......اون سرشاخه های اصلی رو که گرفتن چی گفتن
خواهر من هنجار شکنی کردن .....بار اول پاسخی آن چنان بهشون داده نشد ........ولی به طبع وقتی پلیس میگه این مسئله سبب ناراحتی مردم شده که واقعا هم شده بود نه به خاطر آب بازی بلکه به خاطر اقدامات منشوری طبیعتا باید قانون رو اجرا کنه .........در ضمن ماشین هایی که ما دیدیم به قشر ضعیف که هیچ متوسط هم نمیخورد !!!!!!

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم تو پستم نگفتم همه ی مردم...اما هر کی رو که بخوان میتونن...این رو میدونم که جی میل امنیت بیشتری داره...
البته یه مدتی بود تو دانشگاه ما رو شدیدا از ایمیل های سیاسی منع میکردن
...

سلام...من خودم از فیس بوک طرفداری نکردم...اما سر قضیه ی پارک آب و آتش اسرائیلیا نریختن تو پارک خودیا زحمتشو کشیدن...
اینی که توسط یه اسرائیلی بنا شده بعید نیست اما منبع میدی که تو آلمان این قوانین حاکمه؟

ممنون

بله حتما
من هم ميگم نخودي ها دارن دخالت ميكنن و سرك ميكشن و همه چيزمون زير نظرشونه ..خودي ها باز خودي ان

http://khabarazad.ir/khabar/?p=1029
اين يكي از سايتا
توي گوگل سرچ كن هشدار درابره دكمه لايك در المان ..يه زماني توي نت هر جا مي رفتي نوشته بود

آخرین ویرایش:

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما میدونی نحوه دعوت پارک آب و آتش چی بود ؟
......اون سرشاخه های اصلی رو که گرفتن چی گفتن
خواهر من هنجار شکنی کردن .....بار اول پاسخی آن چنان بهشون داده نشد ........ولی به طبع وقتی پلیس میگه این مسئله سبب ناراحتی مردم شده که واقعا هم شده بود نه به خاطر آب بازی بلکه به خاطر اقدامات منشوری طبیعتا باید قانون رو اجرا کنه .........در ضمن ماشین هایی که ما دیدیم به قشر ضعیف که هیچ متوسط هم نمیخورد

شما میدونی؟ هنجارو کی تعریف میکنه؟
من حامیه اونا نیستم...کارشونم تایید نمیکنم...یه کاری کردن تاوانشم دادن به ما ربطی نداره...
فقط یه مثال بود واسه اینکه یادمون نره جاسوسی فقط از استکبار جهانی و عوامل بیگانه نیست...
در همین حد

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرور گر برای من مشکلی نداره
مسنجرم باز نمیشه

farizin

عضو جدید
مرورگر ها که مشکلی ندارند، سرویس های ایمیلی در دسترس نیستند!
شما میتونین یاهو یا جی میل یا هات میل رو باز کنین؟

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
به خاطر 22 بهمنه چند روز بعد درست میشه

farizin

عضو جدید
نازلی
یاهو برای تو باز میشه؟ آقای اخبار میگه که مشکلی نداره

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرورگر ها که مشکلی ندارند، سرویس های ایمیلی در دسترس نیستند!
شما میتونین یاهو یا جی میل یا هات میل رو باز کنین؟

یاهو خدا رو شکر مشکلی نداره ...ایمیلشم باز میشه .......!!!!!!!
ولی یاهو مسنجر تعطیله

گوگل در فایرفاکس اصلا بالانمیاد .......
یاهو میل..مسنجر هیچکدوم باز نمیشه

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
نازلی
یاهو برای تو باز میشه؟ آقای اخبار میگه که مشکلی نداره

نه برا منم بسته است لابد مسنجر هوشمند شده انتخابی باز میکنه.اما با ایمیل میتونم بازش کنم.

vahid.hp

عضو جدید
کاربر ممتاز
برایه منم نه مسنجرم باز میشه....نه ایمیلم.....خیلی هم نیازش دارم...:razz:

farizin

عضو جدید
آره فکر کنم، برای اینا همیشه بازه تا ایمیل ها رو بخونن
...کلاً هیچ سرویس ایمیلی نمیره...همه چی رو بستن که یه موقع گربه شاخشون نزنه:biggrin:
اگه اینترنت ملی اینه که باید کلاً بندازیش تو چاه دستشوئی!!!

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
...کلاً هیچ سرویس ایمیلی نمیره...همه چی رو بستن که یه موقع گربه شاخشون نزنه:biggrin:

بله فعلا مسنجرها و ایمیلها بسته شده اما نگران نباشید هنوز قضیه اینترنت ملی مطرح نیست ! اینا هنوز حتی عرضه راه اندازی اینترنت ملی که همون اینترانت کشوری هستش رو هم ندارند و اون برنامه برا چند ماهه دیگه ست . این بسته شدنهایی که الان پیش اومده برا چیزهای دیگه ایه ! چند روز صبر کنید دوباره باز میکنند .

farizin

عضو جدید
3 ساله الان این بساط برقراره...تا تقی به توقی میخوره..اولین راهکارشون بستن پورت ها و حمله به خونه ها برای جمع اوری دیش های ماهواره هست...نه که آزادی حرف زدن داریم...باید همه جوره خفه بشیم تا کسی نگه بالای چشم آقایون ابرو هست!!!!
جمله "غلط کردم "‌رو واسه این روزا گذاشتن...آقایون یه بار بیایین بگین غلط کردیم، نترسین ملت شاید ببخشن شما رو!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اینو قبول دارم ..........ولی خب تو نت اگه سرچ قوی و راه سرچ رو بلد باشی میتونی پیدا کنی ........یوتوب مسدوده بله و قبول هم دارم که خیلی ویدیو های آموزنده توشه .........ولی یه سرچ انگلیسی به سادگی میشه ویدیشو از سایتهای دیگه پیدا کرد .....این موارد زیاد در خصوص رشته خودم امتحان کردم .........ولی در کل حرف شما درسته
داداش بیخیال . این کارایی که میگی هیچی . من ده برابر این رو هم انجام دادم ولی ...
من تا الان نشده توی نت چیزی بخوام و نتونم پیدا کنم . ولی متاسفانه چند وقت پیش نتونستم چیزی که میخوام پیدا کنم .
ویدئو ها هم میخوای از گوگل بگیری یا جایی دیگه !؟؟!؟!
متاسفانه باید خدمتت بگم که همه اون سایتها لینک میدن به یوتیوب . یعنی در اصل شما بازم باید بری یوتیوب و فیلم رو دانلود کنی که ...
خدا میدونه من فکر کنم فقط از سرور علی آباد کتول چیز پی ان نگرفتم . همه کانکت میشن ولی سرعت در حد لاکپشت . یعنی یه ویدئو 50 - 60 مگی رو بخوای دانلود کنی رسما موهات سفید میشه !

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال فنی.....
شما هم تو باز کردنه یاهو مسنجر و ..oovoo....skype .....مشکل دارین؟؟

پستای اخر و نخونده بودم انگار اکثرا مشکل دارن....:دی
خدا لعنتشون کنه....همین و بس......:mad:

سعید کریمی

عضو جدید
مثل اینکه از امروز جمعه 21 بهمن 90 یه اتفاقهایی برای https ها ( صفحات Login افتاده) البته بعضی از https ها مثل صفحات حساب بانکی بانکها مشکلی نداره ولی بغیر از اون مثل اینکه یه اتفاقایی برا این پروتکل افتاده.
چه میکنه این Firefox10 خب طبیعی هم هست دیگه دست و بال فتا برا دسترسی به ایمیلها و ... کاربران داخلی بسته شده

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

کاملا درست ولی کلا تو ایران هر چی ملی شد باید بندازی تو چاه دستشویی......

JavadMessi

مدیر بازنشسته
جالبه گوگل با اپرا باز نمیشه ولی با فایرفاکس به راحتی باز میشه!!!

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
دم فایرفاکس گرم که همیشه با دادن این ارور سرتیفیکیت به من میگفت حواستو جمع کن... ممنون موزیلا.... و همچنین ممنون گوگل که به طور اتومات انکریپت رو برای من روشن کردی و هر کاری که کردم نتونستم غیر فعالش کنم;) هرچند که من هیچ کار خاصی تو این مدت نکردم اما بازم ممنونم که به فکر مایین:gol:

emodir

عضو جدید
دم فایرفاکس گرم که همیشه با دادن این ارور سرتیفیکیت به من میگفت حواستو جمع کن... ممنون موزیلا.... و همچنین ممنون گوگل که به طور اتومات انکریپت رو برای من روشن کردی و هر کاری که کردم نتونستم غیر فعالش کنم;) هرچند که من هیچ کار خاصی تو این مدت نکردم اما بازم ممنونم که به فکر مایین:gol:

من با هیچ کدوم از مرورگرها (فایرفاکس، اپرا، اپل سفری، اکسپلورر و ...) نمی تونم جیمیل رو باز کنم اما با همشون گوگل باز می شه (البته بعد از پاک کردن کش و کوکی ها). ساکس هم باز نمی شه. چه کنیم با این وضعیت ؟!

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
من با هیچ کدوم از مرورگرها (فایرفاکس، اپرا، اپل سفری، اکسپلورر و ...) نمی تونم جیمیل رو باز کنم اما با همشون گوگل باز می شه (البته بعد از پاک کردن کش و کوکی ها). ساکس هم باز نمی شه. چه کنیم با این وضعیت ؟!
برنامه تندر برد موزیلا رو دانلود کن هم زمان ساکس هم فعال کن و سعی کن لاگین کنی. اگر نشد یکی از همین اکانت های رایگان و تستی وی پی ان رو بگیر و با پروتکل sstp از طریق خود گوگل لاگین کن. روش دوم کنده ولی از هیچی بهتره!

بالا