گوگل تصوير محو شدن درياچه اروميه را منتشر كرد

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گوگل تصاوير جالبي از كوچكتر شدن درياچه اروميه از سال 1984 تا كنون را منتشر كرده است.

منبع

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
با هر بار شنیدن نامش، نتها خاطره‌ام از این دریاچه زنده میشه...!!!!
یک روز بود که از سفر مشهد برگشته بودیم!!( از جنوب رفتیم، از شمال برگشتیم...)
جلسه‌ای بودش که به بچه‌های کارمند‌های سازمان تامین اجتماعی که معدل خوب داشتن(20!) جایزه میدادن.... منم میخواستم برم، مامانم میگفت با این کفش‌هات که اینجوری لک گرفتن حق نداری تا سر کوچه بری چه اینکه بذارم با بابات بری تو اون برنامه! :)....

ای کاش راهی بود که میشد این دریاچه برگرده به اون چیزی که بود.... برگرده به اون چیزی که سال 78 بود....

این دو سال اخیر، بارون های خیلی خوبی توی منطقه باریده، امیدوارم که بتونه این دریاچه‌ و همچنین سفره‌های اب زیر زمینی که اب اشامیدنی غرب کشور(جنوب و شمال غرب و خود غرب! ) رو تامین میکنن همه احیا بشن و برگردن به دوران اوجشون! :)...

---------------------
that being said
خبر کوتاه شده ناجوانمردانه!!!!!
گوگل تصاویر خشک شدن دریاچه‌ی ارومیه رو منتشر نکرده!!
گوگل سرویسی به راه انداخته که ادم میتونه عکس های ماهواره‌ای 15-20 سال گذشته‌ی یک منطقه‌ی بخصوص رو ببینه و بعد یه سایتی اومده چند تا نقطه رو انتخاب کرده و اونها رو گذر زمان نشون داده که یکی از این چند مکان، دریاچه‌ی ارومیه بوده...

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
از برکات این حکومت خشک شدن دریاچه و رود و نابودی جنگل های این کشور هست
از دیگر برکاتشم که سخن بسیار هست

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
that being said
خبر کوتاه شده ناجوانمردانه!!!!!
گوگل تصاویر خشک شدن دریاچه‌ی ارومیه رو منتشر نکرده!!
گوگل سرویسی به راه انداخته که ادم میتونه عکس های ماهواره‌ای 15-20 سال گذشته‌ی یک منطقه‌ی بخصوص رو ببینه و بعد یه سایتی اومده چند تا نقطه رو انتخاب کرده و اونها رو گذر زمان نشون داده که یکی از این چند مکان، دریاچه‌ی ارومیه بوده...

شما از کجا فهمیدید من ناجوانمردانه خبر رو کوتاه کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اولا من این خبر رو از یه سایت دیگه برداشتم که همین قدر توضیح داده.
ثانیا این خبر نبود و اصل مطلب من عکس خشک شدن دریاچه ی اورمیه تو این مدت بود.

حالا خوب یه سوال؟
من چرا باید خبری رو کوتاه کرده باشم و منظور شما چی بود که همچین حرفی رو زدین با این همه علامت تعجب؟؟؟؟؟

بالا