[ گفت و گو ] - دکتــری مهندسی شیمی

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
شما غلطاتونو با توجه به چیزیکه کلید اولیه بود حساب کردید یا مثلا غلطای کلید اولیه رو هم محاسبه کردید؟
من دقیقا با توجه به همون کلیدهای اولیه حساب کردم و دقیق همون شده

لیست سیاه ژورنال های خارجی

لیست سیاه ژورنال های خارجی

بسیار مهم در آستانه مصاحبه دکتری (لیست سیاه ژورنال های خارجی):

دوستان حتما این فایل رو ببینید، لیست بلندی از ژورنال های نامعتبر برای کلیه رشته ها مورد تایید وزارت علوم هست.
اگر مقاله تو این ژورنال داشته باشین نه تنها هیچ امتیاز مثبتی نداره بلکه ممکنه براتون بد هم بشه.
همچنین دقت کنین از الان سراغ این ژورنال ها و مشابهش نرین !!!

پیوست ها

• Nashriate_Namotabar_Mehr92.pdf
    120.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:
دوستان کسی برای مصاحبه به دانشگاه تهران دعوت شده؟
تو سایت سنجش گفته 20 اردیبهشت اما تو سایت خود دانشگاه تهران نه خبری هست و نه هیچ فُرمی قرار داره !!!

کسی میتونه پیگیری کنه و نتیجه رو اطلاع بده؟
خیلی ممنون.

دوستانی که شرایط اقدام برای استعداد درخشان رو دارن تا حد ممکن سعی کنن امسال اقدام کنند.

زیرا وزارت علوم یکسری شرایطی رو مشخص کرده، که از سال 95-94 کلیه دانشگاه ها باید اجراش کنن و همچنین حتما از فارغ التحصیلی باید فقط یک سال گذاشته باشه، بقیه شرایط در لینک زیر:

شرایط جدید استعداد درخشان دکتری

fariba_kh

عضو جدید
کتاب برای دکتری مهندسی شیمی

کتاب برای دکتری مهندسی شیمی

سلام دوستان

کسی خبر داره که برای دکترای مهندسی شیمی کدوم کتابها خوب هستن؟

خیلی ممنون

baharz66

عضو جدید
سلام دوستان
بنده ترم سوم ارشد هستم و هنوز پایان نامه ام رو شروع نکردم
می خوام برای دکترا بخونم اما معدل ارشدم خوب نیست حدود 16 هست اگر مقاله بتونم بدم می تونم امیدوار باشم؟
لطفا بگید معدل ارشد چقدر مهمه با معدل کمتر هم میشه امیدوار بود

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
بنده ترم سوم ارشد هستم و هنوز پایان نامه ام رو شروع نکردم
می خوام برای دکترا بخونم اما معدل ارشدم خوب نیست حدود 16 هست اگر مقاله بتونم بدم می تونم امیدوار باشم؟
لطفا بگید معدل ارشد چقدر مهمه با معدل کمتر هم میشه امیدوار بود

معدل مهمه ولی چیزای دیگه هم هست.. اینکه کجا لیسانس و فوقت درس خوندی رو توی مصاحبه خیلی میپرسن..
اگه فارغ التحصیل باشی به مقاله خیلی گیر میدن.

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان

کسی خبر داره که برای دکترای مهندسی شیمی کدوم کتابها خوب هستن؟

خیلی ممنون

سلام
برای درس راکتور کتاب راهیان ارشد
سیالات پیشرفته جزوه دکتر رشچی شریف
جرم کتاب دکتر بهمنیار
پدیده های انتقال جزوه دانشگاه شریف (کتاب پدیده های انتقال برد خوبه ولی حجمش زیاده)
ترمودینامیک (فصل فوگاسیته خیلی مهمه و فصل کار و گرما زیاد تست میدن) جزوه دکتر موسویان دانشگاه تهران و یا پوران
زبان حتما حتما بزنید...

baharz66

عضو جدید
معدل مهمه ولی چیزای دیگه هم هست.. اینکه کجا لیسانس و فوقت درس خوندی رو توی مصاحبه خیلی میپرسن..
اگه فارغ التحصیل باشی به مقاله خیلی گیر میدن.

من فارغ التحصیل نیستم
دانشگا ه کارشناسی هم روزانه شهرستان و ارشدم روزانه علم وصنعت هستم معدل کارشناسی ام 16.5 ولی معدل ارشدم حدود 15.5 بدون پایان نامه است.
میشه بگید با این وضع بخونم برای دکترا ؟

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من فارغ التحصیل نیستم
دانشگا ه کارشناسی هم روزانه شهرستان و ارشدم روزانه علم وصنعت هستم معدل کارشناسی ام 16.5 ولی معدل ارشدم حدود 15.5 بدون پایان نامه است.

ببین این نظر شخصی منه شاید بقیه دوستان نظرشون متفاوت باشه..
ممکنه شما بخونی رتبه کنکورت هم خیلی خوب شه ولی چون رزومت قوی نباشه ردت کنن..اینطوری انگیزتو از دست میدی و دیگه برای سال بعدش نمیخونی... به نظرم شما ترم 3 کنکور نده.. بزار ترم 5 کنکور بده تا اون موقع هم پایان نامتو دفاع کردی.. و مقاله هم داری دیگه.. یه کم رزومتو قوی کن..
شما یه چیزایی مثل معدل رو از دست دادی ولی دلیل نمیشه ناامید باشی.. اشتباهات رو میشه جبران کرد.. کم بودن معدل رو با رزومه خوب و مقالات خوب میشه جبران کرد...

SCIENSE

عضو جدید
من فارغ التحصیل نیستم
تا همین جا هم رزومه شما خوبه و حتی می تونید با آوردن رتبه خوب از دانشگاه های بهتر از علم و صنعت هم پذیرش بگیرید . به هر حال معدل کارشناسی نشون می ده که تو ارشد بنابه دلایلی معدلتون در حد متوسط بوده . بنابه تجربه با این رزومه اگه رتبتون خوب باشه برای تمام دانشگاه ها شانس دارید . البته بعد از کنکور :d

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
دوستان بیاین بگین کجا ها قبول شدین البته درصد و دانشگاه و رتبه هاتونم بزاریت دوباره برای دوستانی که انسال میخوان شرکت کنن

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز
سلام می خواستم بدونم حداقل رزومه برای دکترای مهندسی شیمی چه چیزهایی هست؟
ممنون

asma_rosie

عضو
من ارشد پژوهشگاه مهندسی شیمی زدم ،میگن برای دکتری به مشکل بر می خورم.دارم دیوونه میشم.اگه اطلاعاتی در موردش دارید برام بذارید.ممنون

zohreh_m356

عضو جدید
سلام.امکانش هست کسی که لیسانس و فوقش دانشگاه آزاد باشه بتونه مصاحبه دکتری دولتی قبول شه؟یا ما دانشگاه آزادیا باید کلا قید دکتری دولتی رو بزنیم؟شما کسی رو میشناسین با این شرایط قبول شده باشه؟؟

zohreh_m356

عضو جدید
اگه کسی رو با این شرایط میشناسین که قبول شده باشه لطف کنین بگین رزومش چطور بوده.مرسی

SCIENSE

عضو جدید
دکتری دو تا فاکتور اساسی داره الان رتبه و قانع کردن اساتید تو مصاحبه برای قسمت قانع کردن فاکتورهای زیادی هست دانشگاه خوب درس خوندن با استاد شناخته شده درس خوندن یا کاره پژوهشی خوبی انجام دادن شما اگه هر کدوم از اینارو داشته باشین می شه نقطه قوتتون که باید رو اون تکیه کنید و بخودتون اعتماد به نفس بدید . بله از دانشگاه آزادم با داشتن یه رزومه پژوهشی خوب میشه اومد دانشگاه دولتی

m.mansourpour

عضو جدید
سلام.امکانش هست کسی که لیسانس و فوقش دانشگاه آزاد باشه بتونه مصاحبه دکتری دولتی قبول شه؟یا ما دانشگاه آزادیا باید کلا قید دکتری دولتی رو بزنیم؟شما کسی رو میشناسین با این شرایط قبول شده باشه؟؟

سلام.احتمالش خیلی کمه.حتی کسانی که کارشناسی آزاد بودن و ارشد دانشگاههای دولتی یه مقدار اذیتشون کردن.4-3 نفر از دوستان خود من بودن که این اتفاق براشون افتاد.باز شاید دانشگاههای دولتی درجه 2 و نوبت دوم (شبانه یا با شهریه) احتمالش بیشتر باشه.ولی در هر صورت همه چی دست استاده دیگه.رتبه 1 کتبی داشتیم تو مصاحبه استاد با وجود رزومه خوب بهش صفر داده چون دانشجوی خودش نبوده(توجه کن دانشجوی دولتی بوده ولی تو اون دانشگاه نبوده).از این موارد زیاده.ولی هیچ چی نشد نداره.من کسانی رو میشناسم ولی همشون فقط کارشناسیشون آزاد بوده و ارشد دولتی. دکترا علم و صنعت میخونن.

desert_lady

عضو جدید

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سومین کارگاه کسب مهارتهای موفقیت در مصاحبه دکتری

سومین کارگاه کسب مهارتهای موفقیت در مصاحبه دکتری

در این کارگاه می آموزید که چطور با تکیه بر مهارت ها و دانش فردی خود در برابر سوالات اعضای هیات علمی دانشگاه ها به سوالات آزمون مصاحبه ویژه آزمون دکتری پاسخگو باشید

مدرس : دکتر عبدا… زاده
برای دیدن رزومه ایشان اینجا کلیک کنید
زمان برگزاری کارگاه :
پنج شنبه ۲۶ شهریور ماه ساعت ۱۸ الی ۲۰
مکان برگزاری تهران خیابان انقلاب چهار راه وصال خیابان ابوریحان خیابان لبافی نژاد پلاک۹۳ موسسه نوآوران
شماره تماس
[h=1]۰۲۱۶۶۹۸۰۴۵۵[/h]

بالا