[ گفت و گو ] - تکمیل ظرفیت ارشـــد 91

SCIENSE

عضو جدید
بچه ها سازمان سنجش 2 تا رشته خیلی توپ گذاشته رضوانشهر ( که همون دانشگاه تهران هست با همون اساتید ) و سازمان پژوهشهاي علمي وصنعتي ايران که خیلی خوب می تونه با شه به نظرم روشون فکر کنین.

SCIENSE

عضو جدید
اطلاعیه دادن حذف کردن اونارو که!

نه اول دانشگاه تهران زده بودند که اشتباه سازمان سنجش بود چون واحد رضوانشهر رو ننوشته بود اونو حذف کردند . جالبیش برا اون اولی تمام رتبه های 2 رقمی حتی زیر 50 تمایل داشتن انتخاب کنن . ولی وقتی از دانشگاه تهران صحتشو می پرسیدن می گفت اشتباه سازمان سنجشه .
برین قسمت اطلاعیه دوم سنچش پایین صفحه فایل pdf رو دانلود کنین اونجا درستش هست

sssepideh

عضو جدید
نه اول دانشگاه تهران زده بودند که اشتباه سازمان سنجش بود چون واحد رضوانشهر رو ننوشته بود اونو حذف کردند . جالبیش برا اون اولی تمام رتبه های 2 رقمی حتی زیر 50 تمایل داشتن انتخاب کنن . ولی وقتی از دانشگاه تهران صحتشو می پرسیدن می گفت اشتباه سازمان سنجشه .
برین قسمت اطلاعیه دوم سنچش پایین صفحه فایل pdf رو دانلود کنین اونجا درستش هست
یعنی الان تهران فقط واحد رضوانشهر داره؟

aminkhan

عضو جدید
بنظرتون تمام این رشته ها تهران و سازمان پژوهش و یاسوج را با چه حدودرتبه هایی میشه آورد؟

SCIENSE

عضو جدید
تهران که چون سال دوم به احتمال 90 % دانشچوهاش میان خود دانشگاه تهران پروژه کار می کنن . مدرکشم همون دانشگاه تهران هست روزانش شاید زیر 500 یا حتی 400 بخواد ولی شبانه تا 700 800 می رسه . اونیکی هام ازین پایین ترم می شه آورد

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنظرتون تمام این رشته ها تهران و سازمان پژوهش و یاسوج را با چه حدودرتبه هایی میشه آورد؟
...اگه اونایی که روزانه قبول شدن بازم بتونن کنن که فکر نکنم شانس زیاد باشه مگه اینکه اونا محروم باشن از تکمیل ظرفیت..

SCIENSE

عضو جدید
روزانه ها که محروم هستن خب..اینطور نیست؟
نه محروم نیستن . گفته هر کس از تکمیل ظرفیت قبول بشه قبولی اولیش کان لم یکن می شه . برا همین کسایی که روزانه هستن و تکمیل قبول بشن ولی ثبت نام نکنن محروم میشن

تهران که چون سال دوم به احتمال 90 % دانشچوهاش میان خود دانشگاه تهران پروژه کار می کنن . مدرکشم همون دانشگاه تهران هست روزانش شاید زیر 500 یا حتی 400 بخواد ولی شبانه تا 700 800 می رسه . اونیکی هام ازین پایین ترم می شه آورد

شما این اطلاعاتو از کجا آوردین؟منظورم این جمله اس که : سال دوم برای پروژه میان دانشگاه تهران!
از طرفی من از یکی از بچه های دانشکده فنی کاسپین شنیدم که تو مدرکش اسم دانشکده کاسپین میخوره!

vahid.chemical

عضو جدید
از دوستان کسی اطلاع داره که سازمان پژوهش های علمی و صنعتی چه جوریه وضعیتش؟ ارزش داره دانشگاه دولتیه شهرستانو ول کرد رفت اونجا؟

از دوستان کسی اطلاع داره که سازمان پژوهش های علمی و صنعتی چه جوریه وضعیتش؟ ارزش داره دانشگاه دولتیه شهرستانو ول کرد رفت اونجا؟

من فقط میدونم سال اولیه که دانشجو میگیره و خوابگاهم نداره
تو سایتش که بگردی اطلاعات خوبی گیرت میاد!

mehdi_petro

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبول شدم..........بيو كرمانشاه.....خدا رو شكر

ايشالا شما هم به چيزي كه ميخوايد برسيد

آخرین ویرایش:

kohe yakhi

عضو جدید
من فرایند مجازی سهند تبریز قبول شدم مدرک ازاد معتبره یا مجازی؟

بالا