[ گفت و گو ] - اعلام نتایج نهایی ارشد 93

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پویا نمیخوام بترسونمتا ولی جهت اطلاعت میگم
میگفتن یه بار یه معماری آوردن اونجا و کل ساختمونای دانشگاه و نحوه قرار گیری و کلاف فاصله ها و همه اینجور چیزا رو بررسی کرده و گفته که اصلا ایمجارو عمدا اینجوری ساختن که از لحاظ روحی بچه هارو تحت فشار قرار بدن

همون طور که می دونین اواخر زمان شاه اونجارو ساختن و اصلا هدفشون از ساختن اونجا این بود که بچه های فنی که بیشترین مخالفاش بودنو جمع کنه اونجا
ولی خب انقلاب شد و قضیه فرق کرد
الان هم خیلی چیزاشو عوض کردن و چند تا دانشکده و خوابگاه ساختن که اون تاثیرات خیلی کمتر بشه
امیدت به خدا دوست عزیزم
ولی یه جورایی یه کلاس خاصیم داره:D
ازت میپرسن کجا میخونی؟میگی صنعتی دیگه خودش میدونه اعصاب معصابت چجوریه:D

efattahi

عضو جدید
ولی یه جورایی یه کلاس خاصیم داره:D
ازت میپرسن کجا میخونی؟میگی صنعتی دیگه خودش میدونه اعصاب معصابت چجوریه:D

رفته بودم علم و صنعت واسه ثبت نام، وقتی بهشون می گفتم از ص اصفهان اومدم یه جوری نگاه می کردن که نگو
فقط آخرش نفهمیدم نگاهاشون خوب بود یا نه :D
بیشتر فک کنم حس ترحم بود :biggrin:

ئدز

عضو جدید
میشه از دانشگاه دوره لیسانس درخواست گواهی معدل الف داشت؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی مدرکی جداگانه یا تایید براش هست؟

hadi216

عضو جدید
هادی تو علم و صنعتی افتادی ؟
نه بابا علم و صنعت کجا بود دادش من
نه علم و صنعت قبول شدم و نه گاز شیراز
مصاحبه مالک رو هم نرفتم چون زیر گاز شیراز بود فکر میکردم لااقل گازو قبولم نیازی به مالک نیس
جداسازی فردوسی قبول شدم اینم از شانس من
تو که جات خوبه خدایی خوش با حالت

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا علم و صنعت کجا بود دادش من
نه علم و صنعت قبول شدم و نه گاز شیراز
مصاحبه مالک رو هم نرفتم چون زیر گاز شیراز بود فکر میکردم لااقل گازو قبولم نیازی به مالک نیس
جداسازی فردوسی قبول شدم اینم از شانس من
تو که جات خوبه خدایی خوش با حالت

نه اقا کجا خوبه
اشکال نداره خیلی از بچه ها افتادن مشهد

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رفته بودم علم و صنعت واسه ثبت نام، وقتی بهشون می گفتم از ص اصفهان اومدم یه جوری نگاه می کردن که نگو
فقط آخرش نفهمیدم نگاهاشون خوب بود یا نه :D
بیشتر فک کنم حس ترحم بود :biggrin:

عزیز من عزیز من معلومه که نگاه خوب بودهه
دیگه باید قبول کنید که صنعتی یه سر و گردن از علم و صنعت خفن تره:neutral::w01:
خوابگاهای علم و صنعت خوش بگذره بهت مخصوص سویتاش:D

efattahi

عضو جدید

اون که بعله ... 100 درصد ص اصفهان بهتره :D

والا نمیدونم سوییتاش کجاس و چجوریه ... مارو که فرستادن حکیمیه ... اون ته ته تهران :D
شانسمونو نگاه ... از خمینی شهر افتادیم حکیمیه :D

ئدز

عضو جدید
امروز منم رفتم ثبت نام جمعا چهار تا امضا زدم رو یه سری فرم که اصلا به منم مربوط نبود بعد از 10تا 2 منتظر کارت دانشجویی بودم و چقدرررررررررررر هم شلوغ بود ...........دوستان شریفی لطفا منت سرمن بزارن جواااااااااااااااااب بدن ........من اون صفحه ایی رو که تو اطلاعیه ثبت نام برای ثبت نام اینترنتی بود نمیتونم باز کنم چراااااااااااااااااااااا؟میخوام بدونم دروس اختیاری این ترم چیاس

agta666

عضو جدید

Welcome too hell baradar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اقا این قضیش چجوریاس واسه ثبت نام اینو میخاد
كپي آخرين مدرك تحصيلي با قيد معدل كل (كپي دانشنامه يا گواهينامه يا گواهي فارغ‌التحصيلي)
باید برم حتمن دانشگاه بگیرمش یا نمیشه کارنامه این چند ترممو پرینت بگیرم ببرم تا دانشگاه نرم؟ :D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اقا این قضیش چجوریاس واسه ثبت نام اینو میخاد
كپي آخرين مدرك تحصيلي با قيد معدل كل (كپي دانشنامه يا گواهينامه يا گواهي فارغ‌التحصيلي)
باید برم حتمن دانشگاه بگیرمش یا نمیشه کارنامه این چند ترممو پرینت بگیرم ببرم تا دانشگاه نرم؟ :D
از مدرک لیسانست که اگه خدمت نرفتی میشه همون گواهی موقت،کپی میگیری بهشون میدی
از من دو تا کپیشو خواستن.با اصلش کاری نداشتن

• Like
واکنش ها: .6.

agta666

عضو جدید

اشل كوچيك جهنم.اژدها عقرب و مار اب جوشان هم داره.اژدها ٢سر هم داره.دانشجوهاش دارن از اعمال انتخاب واحدشون تو غل و زنجير زجر ميكشن.صداي نعره هاشون وقتي استادا(فرشتگان جهنم) دارن سرب داغ تو حلقشون ميريزن شنيده ميشه.بعضياشونم سيخ داغ تو ....شون.دارن جيغ ميزن.اگه كله ها دانشجوها رو هم به شكل حيوانات ديدي تعجب نكن اينجا جهنم گناهاشون به اين روزشون انداختشون.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ئدز

عضو جدید
تا حالا آدرس سایت اینطوری دیدین؟
edu.sharif. edu این آدرسی که باید بریم برای انتخاب واحد اما من بعد ثبت نام اینترنتی دیگه نتونستم بازش کنم حالا چیکار کنم میخوام ببینم چه درسای اختیاری ارائه شده این ترم!

• Like
واکنش ها: .6.

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا حالا آدرس سایت اینطوری دیدین؟
edu.sharif. edu این آدرسی که باید بریم برای انتخاب واحد اما من بعد ثبت نام اینترنتی دیگه نتونستم بازش کنم حالا چیکار کنم میخوام ببینم چه درسای اختیاری ارائه شده این ترم!
اون اخرش .ac.ir باید باشه

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از مدرک لیسانست که اگه خدمت نرفتی میشه همون گواهی موقت،کپی میگیری بهشون میدی
از من دو تا کپیشو خواستن.با اصلش کاری نداشتن
خدمت ک رفتم :D
پس حتمن باید برم یه سر دانشگاه اخ اخ حسش نیس
دستت درس حاج سعید

*وارش*

کاربر فعال
سلام بچه ها! کسی دانشگاه تهران رفته حضوری ثبتنام کنه؟ من باید چهارشنبه برم. میخوام بدونم خیلی وقتگیره؟ از صبح برم یا اگه همون 2 تا 3.5 کارم انجام میشه مرخصی نگیرم بیخودی

البته راستش خیلی نگرانم که انتخاب واحد بخواد و اینا. کسایی که رفتن انتخاب واحدم انجام دادن؟ اصلا واحدها رو خودشون میدن یا باید انتخاب کنیم؟ آخه از شنبه کلاسها شروع میشه انگار.
سلام . من شنبه برای ثبت نام رفتم از ساعت هفت تا 9 صبح اونجا بودم. البته یه بخش هم مربوط به این بود که مدرکم کامل نبود و کمی بیشتر طول کشید. قرار بود که رشته های مختلف تو زمان بندی خودشون بیان که نیومده بودن و بیشتر شلوغ شده بود. انتخاب واحد هم باید خودتون انجام بدید توی بردهای گروه زده چه درس هایی رو میتونید بگیرید و باهاشون صحبت کنید . شروع کلاس ها هم از 22 شهریور است.

ئدز

عضو جدید
تهران چه زود شروع کرده!! برای انتخاب واحد ما باید میرفتیم دانشکده خودمون تا با استاد راهنما حرف میزدیم که البته الان موقتا مدیر گروه همونه بعد یه سری توضیح داد بهمون و درسای اصلی و جبرانی رو گفت و درس اختیاری با خودمونه فقط برای ما اینطوری بود که از سایت دانشکده فرم انتخاب واحد پرینت میکردیم توش واحدی رو که استاد گفت باشه و اون امضا بزنه یه نسخه دسته خودمون و یه نسخه هم پیش خودش که یعنی ما با استاد راهنما هماهنگ کردیم

*وارش*

کاربر فعال
تهران چه زود شروع کرده!! برای انتخاب واحد ما باید میرفتیم دانشکده خودمون تا با استاد راهنما حرف میزدیم که البته الان موقتا مدیر گروه همونه بعد یه سری توضیح داد بهمون و درسای اصلی و جبرانی رو گفت و درس اختیاری با خودمونه فقط برای ما اینطوری بود که از سایت دانشکده فرم انتخاب واحد پرینت میکردیم توش واحدی رو که استاد گفت باشه و اون امضا بزنه یه نسخه دسته خودمون و یه نسخه هم پیش خودش که یعنی ما با استاد راهنما هماهنگ کردیم
آره ما هم باید صحبت کنیم برای دروس جبرانی دیگه. خوشبختانه با درصدهای پایینم بهم جبرانی نخورد ولی هنوز درست تکلیف کلاس هامون مشخص نیست :confused: اون وقت شنبه هم باید بریم سر کلاس

ئدز

عضو جدید
آره ما هم باید صحبت کنیم برای دروس جبرانی دیگه. خوشبختانه با درصدهای پایینم بهم جبرانی نخورد ولی هنوز درست تکلیف کلاس هامون مشخص نیست :confused: اون وقت شنبه هم باید بریم سر کلاس

یه سری درسایی مربوط به اقتصاد اجباریه برای همه دانشجوهای سیستم انرژی فقط استاده برای درس اختیاری گفته بود میتونیم بریم سر همه کلاسا تا هر کدوم رو خواستیم بریم حالا یکی بهش بگه خوب دو تا از خوباش رو با جفت درسای اصلی که باید ترم یک رد کنیم تداخل داره اینجاست که واقعا حق انتخاب معنی پیدا میکنه

ئدز

عضو جدید
خدایی من به ثبت نامم شک دارم همون فرم اینترنتی رو دادن دستم برای امضا حالا من کلی خودمو برای پر کردن فرم های خفن آماده کرده بودم اصلا اونجا چیزی به اسم مدرک نمیخواستن فقط امضا میگرفتن که بعدا بری برای این کارا

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایی من به ثبت نامم شک دارم همون فرم اینترنتی رو دادن دستم برای امضا حالا من کلی خودمو برای پر کردن فرم های خفن آماده کرده بودم اصلا اونجا چیزی به اسم مدرک نمیخواستن فقط امضا میگرفتن که بعدا بری برای این کارا

ولی عوضش مام فرمآی خفن پر نکردیم
ولی سر چن تا از بچه ها داستان درآوردن
اصل مدرکمونم گرفتن

daneshpour123

عضو جدید
فکر کنم جبرانی به درصدها مربوط نیست مثل کارشناسی. به واحدهای پاس شده تو دوره کاشناسی و نمره اش مربوطه. مثلا ما امروز انتخاب واحد کردیم تحت نظر مدیر گروه و کسانی که تو کارشناسی مبانی اقتصاد پاس نکرده بودن باید این واحد رو میگذروندن.

daneshpour123

عضو جدید
یه سری درسایی مربوط به اقتصاد اجباریه برای همه دانشجوهای سیستم انرژی فقط استاده برای درس اختیاری گفته بود میتونیم بریم سر همه کلاسا تا هر کدوم رو خواستیم بریم حالا یکی بهش بگه خوب دو تا از خوباش رو با جفت درسای اصلی که باید ترم یک رد کنیم تداخل داره اینجاست که واقعا حق انتخاب معنی پیدا میکنه
گ

میگم آخرش چه واحدهایی برداشتی؟
من زبان تخصصی، مهندسی فرایند، قابلیت اطمینان و تحلیل ریسک، مصرف انرژی در مهندسی مواد!، تکنولوژی نیروگاههای بادی آبی...
که دوتای بعد زبان اصلی و دوتای آخر اختیاری بود. البته من گرایشم تکنولوژیه

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
سلام !چه خبر از مهندسان شیمی سال اولی ارشد !!؟!

اینجا کسی منتظر نتیجه ارشد ازاد نیس !؟!

بالا