[ گفت و گو ] - اعلام نتایج نهایی ارشد 93

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام.الان رسیدم تهران.شهرتون هواش خیلی خنک بود.رستورانای خوبی هم داره معین درباری عالی بود رضایی خوب بود ولی راستگو داغون! پیتزا 2*1 رو هم نرسیدم برم اسکیت شهربازی ملت هم باحال بود .تازه توس هم رفتم( از صبح تا شب مشهد گردی می کردم :biggrin:).اره فردوسی جوش داغونه بچه هاش خیلی بی حال و انرژی ان فقط درس میخونن!

اخ اخ اخ اسکیت
من یادمه خاهرم یه بار سوار شد دیگه هیچ وقت سوار نشد:biggrin:
من ک مشهدیم این قد ک تو گشتی نگشتم :) من تا حالا توس نرفتما :D
من بیشتر بازار گردی می کنم :redface:

hothit

عضو جدید
سلام خوبین؟؟ اولا که حسابی مشهد گردی کردین ولی ای کاش رستورانای شادیز رو میرفتین مخصوصا ارم شاندیز و رستوران شاندیز مشهد...اینا عالین پدیده هم بد نیس..فقط حسابی باید پول خرج میکردین..اره منم دیروز ثبت نام کردم منم اسم نوشتمو دوساعت علاف شدم از منم فقط مدرک موقتمو گرفتن با اون برگه سبزا که میدادن نمیدونم از دانشگاه قبلی چه درخواستی کرده بودن من هنوز چک نکردم که ببینم انتخاب واحد کردن یا نه..اما دیروز پیش مدیر گروه رفتم گفت اموزش سرش خیلی شلوغه فکنم تا چند روزه اینده انتخاب واحد کنه میگفت الان که کلاسا شروع شده بهم گفت شما وقتی انتخاب واحد براتون انجام دادن دیگه بعدش برین سر کلاسا اما دقیق نگفت تاریخشو..منم همینه مشکلم نمیدونم از کی شروعشه..اما کلاسای دیگه فکنم بچه ها میرفتن سر کلاس

سلام.ممنون.من کلا 2 روز مشهد بودم مگه نه شاندیز و طرقبه رو هم میرفتم :D.اون برگه ای که بهتون دادن رو باید پست کنید به دانشگاه لیسانس همون تاییدیه تحصیلیه .منم گروه شیمی رفتم جواب درستی ندادن پاس میدادن به اموزش.فکر کنم از شنبه شروع بشه.روز شنبه اموزش به من میگفت مهم نیس انتخاب واحد نکردن برات برو سر کلاس!

hothit

عضو جدید
اخ اخ اخ اسکیت
من یادمه خاهرم یه بار سوار شد دیگه هیچ وقت سوار نشد:biggrin:
من ک مشهدیم این قد ک تو گشتی نگشتم :) من تا حالا توس نرفتما :D
من بیشتر بازار گردی می کنم :redface:
منم فکر میکنم شیرازیه مقیم مشهد هستی شادی:biggrin: من اولین جایی که رفتم توس بود ..بازار رضا که فقط زرشک و زعفرون بود.

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
منم فکر میکنم شیرازیه مقیم مشهد هستی شادی:biggrin: من اولین جایی که رفتم توس بود ..بازار رضا که فقط زرشک و زعفرون بود.
دورو بر حرم فقط زرشک زعفرونه
چیز دیگه میخای باید بری بازارای دیگش
من سر راهیم یحتمل اصالتا شیرازی باشم

آفرین ک روشنفکری و حقایق قبول داری و باهاشون کنار میایی

قربون شوما:D

karba

عضو جدید
سلام.ممنون.من کلا 2 روز مشهد بودم مگه نه شاندیز و طرقبه رو هم میرفتم :D.اون برگه ای که بهتون دادن رو باید پست کنید به دانشگاه لیسانس همون تاییدیه تحصیلیه .منم گروه شیمی رفتم جواب درستی ندادن پاس میدادن به اموزش.فکر کنم از شنبه شروع بشه.روز شنبه اموزش به من میگفت مهم نیس انتخاب واحد نکردن برات برو سر کلاس!

نه دوتا برگه سبز بود یکی که ایمیلو اینا میخواستن که تحویل گرفت اون یکی که تاییدیه بود به خودم پس داد گفت پستش کن اخه نمیشه که هنوز مشخص نیس چیا میدن

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
یچه ها تو گلستان یه بخش هست به اسم دانشجویی تو اون قسمت مشخصات خوابگاه میزد !! الان برا من رفته دیگه نیس !! این یعنی چی ؟؟!!؟

amalek78

عضو جدید
همون خوبه که نیومدی مدرس. بابا خیلی گیرن اینا. کلاسا رو انداختن یکشنبه تا 4 شنبه. همش باید دربست در اختیار دانشگاه باشی !

ئدز

عضو جدید
همون خوبه که نیومدی مدرس. بابا خیلی گیرن اینا. کلاسا رو انداختن یکشنبه تا 4 شنبه. همش باید دربست در اختیار دانشگاه باشی !
مانیز شنبه تا سه شنبه حالا اگه هر جلسه کار هم بهمون بدن به نظرتون میتونیم روزی سه ساعت بخوابیم؟؟؟

آخرین ویرایش:

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آره یکی از دوستان ما هم دانشگاه تهران شنبه تا پنج شنبه کلاس داشت (میخاست حذف کنه)

.
.
.
من خودم دوشنبه - سه شنبه - چهارشنبه کلاس دارم

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز

خوبه که ! سه روز تعطیل !
اینجا کسی خوابگاهی نیس !؟

amalek78

عضو جدید
مانیز شنبه تا سه شنبه حالا اگه هر جلسه کار هم بهمون بدن به نظرتون میتونیم روزی سه ساعت بخوابیم؟؟؟
احتمالا کار به همون جا میرسه که وقت روزی سه ساعت خوابیدن هم پیدا نکنیم ...
از بچه هایی که مدرس قبول شده باشن کسی خبری نداره؟؟ به ورودی های جدید خوابگاه میدن یا نه؟

karba

عضو جدید
دانشگاه فردوسی واسه ما انتخاب رشته کرده...روزهای شنبه یکشنبه دوشنبه چهرشنبه..اینا همه هفته فرد...هفته زوج بیکارم..کلاسام خیلی پراکندس...اعصابم خورده کلا 12 واحد بهم دادن به نظرتون زیاذ نیست؟
درسای انتقال حرارت پیشرفته..ریاضیات مهندسی پیشرفته..مکانیک سیالات پیشرفته و جداسازی غشایی...میگن تو حذفو اضافه با نظر استاد راهنما میتونیم یک یا دو درسو حذف کنیم یعنی چجوری مگه از طریق سایت حذفو اضافه نیس؟پس استاد راهنما رو از کجا پیدا کنیم؟و یه سوال دیگه به نظرتون این واحدا زیاد نیست؟حذف بکنم چیزیو یا نه؟

hadi216

عضو جدید
دانشگاه فردوسی واسه ما انتخاب رشته کرده...روزهای شنبه یکشنبه دوشنبه چهرشنبه..اینا همه هفته فرد...هفته زوج بیکارم..کلاسام خیلی پراکندس...اعصابم خورده کلا 12 واحد بهم دادن به نظرتون زیاذ نیست؟
درسای انتقال حرارت پیشرفته..ریاضیات مهندسی پیشرفته..مکانیک سیالات پیشرفته و جداسازی غشایی...میگن تو حذفو اضافه با نظر استاد راهنما میتونیم یک یا دو درسو حذف کنیم یعنی چجوری مگه از طریق سایت حذفو اضافه نیس؟پس استاد راهنما رو از کجا پیدا کنیم؟و یه سوال دیگه به نظرتون این واحدا زیاد نیست؟حذف بکنم چیزیو یا نه؟
آره خیلی خیلی کلاسارو پخش و پلا برنامه ریزی کردن
برنامه منم مثه شماست فقط به من به جای سیالات ، ترمو دادن
میتونی توی حذف و اضافه تغییر بدی ولی بعید میدونم با نظر استاد راهنما باشه ، آخه انقدر زود که استاد انتخاب نمیکنن

karba

عضو جدید
آره خیلی خیلی کلاسارو پخش و پلا برنامه ریزی کردن
برنامه منم مثه شماست فقط به من به جای سیالات ، ترمو دادن
میتونی توی حذف و اضافه تغییر بدی ولی بعید میدونم با نظر استاد راهنما باشه ، آخه انقدر زود که استاد انتخاب نمیکنن

الان به نظرتون 12 واحد واسه ترم اول زیاد نیست؟کلا 32 واحده نه؟

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی
اقا ما بیچاره ایم از یک شنبه کلاسامون شروع شده:cry:کصافتا پروژه ام دادن

karba

عضو جدید
بچه ها درسای من حرارت پیشرفته سیالات پیشرفته ریاضی مهندسی پیشرفته و جداسازیه غشایی...از امروز حذفو اضافمون شروع شده...اقا یکی به طور قطعی به من بگه واقعا چیکار کنم؟سه واحدو حذف کنم یا همینا خوبه؟وقت زیادی واسه تصمیم گیری ندارم..خانوما اقاین کمکککک...به شماها چند واحد دادن؟

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا ما هنو ثبت نام نکردیم قراره ایشالا اگه خدا بخواد فردا ثبت نام کنیم :)
ولی کلاسا رو میریم :)
چقد گرمه اینجا :cry:
خدایا غلط کردم :d

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا ما هنو ثبت نام نکردیم قراره ایشالا اگه خدا بخواد فردا ثبت نام کنیم :)
ولی کلاسا رو میریم :)
چقد گرمه اینجا :cry:
خدایا غلط کردم :d

:biggrin::w15:گرمت شده
ای بابا یکم تحمل داشته باش...حالا که مهره....تیر و مرداد سال دیگه باآغوش باز و گرم انتظارتو میکشن:biggrin:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::w15:گرمت شده
ای بابا یکم تحمل داشته باش...حالا که مهره....تیر و مرداد سال دیگه باآغوش باز و گرم انتظارتو میکشن:biggrin:
اره خیلی :cry:
چی میخواد این گرما از جون ما همه بدبختیا به هم سر دادن :cry:
تیر و مرداد هر جور شده میپیچونم میمیرم اینجوری :cry:
:d

بالا