[ گفت و گو ] - ارشـــد 92

nokia n73

عضو جدید
سلام دوستان عزیز و پر تلاش خسته نباشید خدا قوت. وضعیت چطوره بچه ها راضی هستید ؟ من که از خوندن دارم لذت میبرم .هر روز امیدوار تر میشم خودم باور کردم که قبول میشم واسه همینم انگیزه بالای دارم شما هم باید به خودتون اطمینان بدید ببینید چه جوابی میده.
امین آقا :هم استانی عزیز غمت نباشه داداش به اندازه کافی وقت داری ولی به شرطی که کارای دیگه رو تعطیل کنی .من تمام وقت و کارمو گذاشتم واسه خوندن شاید باورت نشه حتی خطمم عوض کردم. تو هم میتونی پس بسم الله

آخرین ویرایش:

nokia n73

عضو جدید
ادامه تحصیل بدون کنکور حق طبیعی ماست که متاسفانه یا خوشبختانه ازش محرومیم ولی فک کنم منظور ایشون از همه، اعضای تاپیک باشه.
خیلی چیزا حق طبیعی شما و بقیه است اما شرایط اینجوری .چاره چیه؟ نسوز ولی بساز
راستی دوستان :پتروشیمی الغدیر و ذوب آهن اصفهان استخدامی زدن ."جهت اطلاع"
من نوشتم شما هم بنویسید .تیری تو تاریکی

آخرین ویرایش:

eng_chemist

عضو جدید
دمت گرم كه برا همه دعا كردي قبول بشن ولي اگه همه هم قبول بشن پس كنكور واسه چيه سالار;)
ادامه تحصیل بدون کنکور حق طبیعی ماست که متاسفانه یا خوشبختانه ازش محرومیم ولی فک کنم منظور ایشون از همه، اعضای تاپیک باشه.

معتمدد

عضو جدید
نوبت ما هم شد

نوبت ما هم شد

بچه ها امسال کنکور بین 18 تا 20 بهمن برگزار میشه یعنی از پارسال زودتر میشه
رييس سازمان سنجش آموزش كشور از احتمال تغيير زمان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد سال 92 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي كشور خبر داد.

دكتر ابراهيم خدايي در گفت‌وگو با ايسنا، با اعلام اين خبر اظهار كرد: با توجه به جابجايي زمان برگزاري آزمون دكتري به هجدهم اسفند ماه، احتمال تغيير زمان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد نيز مطرح شده است.

وي با بيان اينكه پيشنهاد اين مسئله به معاونت آموزشي وزارت علوم ارائه شده است، اظهار كرد: پيش از اين آزمون كارشناسي ارشد طي روزهاي 25 تا 27 بهمن برگزار مي‌شد كه در صورت تصويب اين تغيير، زمان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد يك هفته زودتر و به 18 تا 20 بهمن موكول خواهد شد.

رييس سازمان سنجش در خاتمه با بيان اينكه تغييري در نوع و نحوه برگزاري آزمون كارشناسي ارشد ايجاد نخواهد شد، اظهار كرد: ثبت‌نام آزمون كارشناسي ارشد نيز همچون سالهاي گذشته انجام خواهد شد.

افزايش ظرفيت آزمون ارشد 92

همچنين در اين رابطه دكتر حسين نادري‌منش معاون آموزشي وزارت علوم به ايسنا گفت: آزمون كارشناسي ارشد 92 بدون تغيير و طبق روال سال‌هاي گذشته برگزار مي‌شود.

وي با اشاره به ظرفيت پذيرش دانشجو در آزمون ارشد91، گفت:‌برنامه وزارت علوم افزايش اين ظرفيت براي سال‌هاي آينده است.

eng_chemist

عضو جدید
سلام دوستان.من امروز ترمو رو تموم کردم.انگار یه بار سنگین از رو دوشم برداشته شد.فقط خلاصه هام آخر سر زیاد میشه ...بنظرتون 30 برگ A4پشت و رو برا ترمو زیاد نیس؟(تازه با خط ریز!)خلاصه هام هم درسنامه توشه هم اون تستایی که بلد نبودم.
جرمو شروع کردم ...پارسه میخونم...خیلی خوب و جمع و جور توضیح داده.بازم ممنون آقا مجتبی بابت جزوه های پارسه.....
دوستان نگران این نباشید که وقت کم میارین یا دیر شروع کردین و....هرچقد به خودمون روحیه بدیم کمه.یه قسمت از کنکور شانسه.معلوم نیس آخرش چی میشه...فقط توکل و تلاش از ما ساختس پس با استرس یا ناامیدی خرابش نکنیم.ایشالا امسال ظرفیتا زیاد شه و مثل پارسال نباشه.

Log2=0.3
Log3=0.47
Sin(1)=0.84(مد رادیان)

آخرین ویرایش:

nokia n73

عضو جدید
سلام وقت بخیر .یه خبری به دستم رسید شنیدنش خالی از لطف نیست.آخرین قبولی دانشگاه زاهدان هم کلاسیه قدیمم بود .امروز باهاش صحبت کردم رتبش 1120شده بود با معدل 14.60 .اینم درصداش. امیدوارم تجدید روحیه بشه نه تضعیف روحیه.
زبان 30
حرارت 30
ترمو 33
ریاضی 30
جرم 50
سنتیک 70
سیالات 45
کنترل 0

afrooz

عضو جدید
دوستان بعضی ها با سرعت نور دارن پیش می رن؟
فک کنم 10 -15 بار برسن دوره کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تصمیم گرفتم کمتر سر بزنم چون گاهی مواقع افت روحیه میده شدید!!
کیفیت هم به اندازه کمیت مهمه به نظر من!

eng_chemist

عضو جدید
افروز
با کیفیت موافقم.الان که کنکور مفهومی شده کیفیت مهمتر از کمیت میشه.
من که سرعت خوندنم خیلییییی کم کردم.میخوام رو جرم و ریاضی وقت بذارم فک کنم جفتش تا دوماه دیگم تموم نشه.

eng_chemist

عضو جدید
سلام وقت بخیر .یه خبری به دستم رسید شنیدنش خالی از لطف نیست.آخرین قبولی دانشگاه زاهدان هم کلاسیه قدیمم بود .امروز باهاش صحبت کردم رتبش 1120شده بود با معدل 14.60 .اینم درصداش. امیدوارم تجدید روحیه بشه نه تضعیف روحیه.
زبان 30
حرارت 30
ترمو 33
ریاضی 30
جرم 50
سنتیک 70
سیالات 45
کنترل 0
بنظرم درصداش خوب بودن.. فقط رو حرارت وترمو کم کاری کرده....یعنی با این درصدا روانه زاهدان میشیم؟؟؟؟؟؟

nokia n73

عضو جدید
بنظرم درصداش خوب بودن.. فقط رو حرارت وترمو کم کاری کرده....یعنی با این درصدا روانه زاهدان میشیم؟؟؟؟؟؟
اصلا نمیشه پارسالو با امسال مقایسه کرد اما میشه تقریب زد چون اولا کنکور پارسال ساده بود واسه همینم اکثر درصدا خوب بود .شاید امسال سخت بشه شاید آسونتر شه تازه داوطلب بیشتر شده اما خوب به طبع ظرفیتم میره بالا اما شما به فکر بهتر از این باش

eng_chemist

عضو جدید
اصلا نمیشه پارسالو با امسال مقایسه کرد اما میشه تقریب زد چون اولا کنکور پارسال ساده بود واسه همینم اکثر درصدا خوب بود .شاید امسال سخت بشه شاید آسونتر شه تازه داوطلب بیشتر شده اما خوب به طبع ظرفیتم میره بالا اما شما به فکر بهتر از این باش

یکی از دوستای من دو سال پیش که کنکور سخت بود نخونده رفت سر جلسه رتبش شد 1000.نه کنکور سخت نه اسون جالب نیست.شانس ما امسال متوسط و استاندارد باشه که حقمون ضایع نشه

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از دوستای من دو سال پیش که کنکور سخت بود نخونده رفت سر جلسه رتبش شد 1000.نه کنکور سخت نه اسون جالب نیست.شانس ما امسال متوسط و استاندارد باشه که حقمون ضایع نشه
...پارسال کنکور واقعا بدی بود امیدوارم امسال واقعا سوالا جوری طرح بشه که همه به حقشون برسن..نفر اول مهندسی شیمی پارسال میانگینش 72 درصد بوده..خیلی کمدی بود کنکور پارسال

eng_chemist

عضو جدید
...پارسال کنکور واقعا بدی بود امیدوارم امسال واقعا سوالا جوری طرح بشه که همه به حقشون برسن..نفر اول مهندسی شیمی پارسال میانگینش 72 درصد بوده..خیلی کمدی بود کنکور پارسال

وااااااااااااااا:surprised:...:surprised: 72 درصد!!!!!!!!!چه خبره؟؟؟؟؟این درصدارو از کجا میارن؟؟؟؟؟؟مگه کنکور عمومی بوده!!!!!!!!خواستن مثل پارسال سخت نباشه از اون ور بوم افتادن....خدا کنه امسال بالانس کنن

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وااااااااااااااا:surprised:...:surprised: 72 درصد!!!!!!!!!چه خبره؟؟؟؟؟این درصدارو از کجا میارن؟؟؟؟؟؟مگه کنکور عمومی بوده!!!!!!!!خواستن مثل پارسال سخت نباشه از اون ور بوم افتادن....خدا کنه امسال بالانس کنن
...اره واقعا...اره انگار کنکور تاریخ بوده !ایشالا امسال اینطور نباشه

fulcrum

عضو جدید
سلام علیکم خدمت عزیزان و علمای سایت.
یه سوال داشتم از دوستان در مورد درس ریاضی چه کتابی رو پیشنهاد می کنید ؟ کتاب پارسه یا کتاب راهیان ارشد ؟من تازه می خواهم ریاضی رو شروع کنم بین ایندوتا کتاب تجربه و نظر دوستان رو خواستم جویا بشم .
بچه ها جرم بهمنیار ارزش خریدن داره؟
حدود قیمتش چنده؟
جزوه ی بهمنیار با کتابش رو اگه گیر بیاری بخونی تقریبا جرم یه چیز عجیب و قریب اشکاری میشه برات از بس این بنده خدا تو این زمینه خوب کار کرده.ولی الان به نظر من ارزشش رو نداره روش وقت بذاری.
ایول تبریک میگم خیلی خوب پیش رفتی.به نظر من خلاصه نویسیو برا اینجور وقتا گذاشتن.شدیدا به یاداوری مطالب کمک میکنه.خلاصه هارو باید مرتب بخونی به قول یکی از دوستان باید انقد خلاصه هاتو بخونی که حالت ازشون بهم بخوره!من از لایتنر کنکور کارشناسیم استفاده کردم البته فقط برای درسای عمومیم.خداییش هم خوب بود و مشکلی با یاداوری مطالب سر جلسه نداشتم.
این توصیه خدا .کیلی خوبی هست من شخصا اهل خلاصه نویسی و این بحثا نبودم الان حس می کنم چیزی نخوندم :D .یکی از دوستام دیروز باهم صحبت می کردیم کاملا رو چیز هایی که خونده بود اشراف داشت به خاطر خلاصه هاش من هم می خواهم خلاصه هاشو کپی کنم . سایر دوستان هم اگه خلاصه برداری نکردند حتما از دوستاشون بگیرن.
سوال اخر از جمع بزرگوران اینه که تا به حال دروسی که خوندید چقدر تست زدید؟ نظرتون در مورد کتاب های پارسه چطوره چون من اجمالا ده دقیقه ای دید زدم به پارسه خیلی خوشم اومد جناب رضا طاهری بیشتر مفهومی کار کرده تا تستی.
بد که چه عرض کنم فوق بد. من کارنامه ی چند یکی زیر 10 یکی 40 و همین حوالی رو دیدم اگه بگم درصدا چقدر به هم نزدیک بود استرس به جمع وارد میشه در هر حا توکل کنیم حتما درست میشه پناه بر خدا. از طرفی در مورد ظرفیت های امسال و افزای یا کاهشش هم پناه بر خدا انشالله که خیر در راه باشه.

eng_chemist

عضو جدید
سلام علیکم خدمت عزیزان و علمای سایت.
یه سوال داشتم از دوستان در مورد درس ریاضی چه کتابی رو پیشنهاد می کنید ؟ کتاب پارسه یا کتاب راهیان ارشد ؟من تازه می خواهم ریاضی رو شروع کنم بین ایندوتا کتاب تجربه و نظر دوستان رو خواستم جویا بشم .
من پورانو پیشنهاد میکنم
جزوه ی بهمنیار با کتابش رو اگه گیر بیاری بخونی تقریبا جرم یه چیز عجیب و قریب اشکاری میشه برات از بس این بنده خدا تو این زمینه خوب کار کرده.ولی الان به نظر من ارزشش رو نداره روش وقت بذاری.
این توصیه خدا .کیلی خوبی هست من شخصا اهل خلاصه نویسی و این بحثا نبودم الان حس می کنم چیزی نخوندم :D .یکی از دوستام دیروز باهم صحبت می کردیم کاملا رو چیز هایی که خونده بود اشراف داشت به خاطر خلاصه هاش من هم می خواهم خلاصه هاشو کپی کنم . سایر دوستان هم اگه خلاصه برداری نکردند حتما از دوستاشون بگیرن.
سوال اخر از جمع بزرگوران اینه که تا به حال دروسی که خوندید چقدر تست زدید؟ نظرتون در مورد کتاب های پارسه چطوره چون من اجمالا ده دقیقه ای دید زدم به پارسه خیلی خوشم اومد جناب رضا طاهری بیشتر مفهومی کار کرده تا تستی.
کتابای پارسه رو قبول دارم...بیشتر از راهیان...ولی تستاش کمن...
بد که چه عرض کنم فوق بد. من کارنامه ی چند یکی زیر 10 یکی 40 و همین حوالی رو دیدم اگه بگم درصدا چقدر به هم نزدیک بود استرس به جمع وارد میشه در هر حا توکل کنیم حتما درست میشه پناه بر خدا. از طرفی در مورد ظرفیت های امسال و افزای یا کاهشش هم پناه بر خدا انشالله که خیر در راه باشه.

من برای همه درسا پورانو پیشنهاد میکنم بجز جرم و عملیات و سیالات.برا این سه تا پارسه خوبه هرچند که پارسم تستاش کمه.

آخرین ویرایش:

eng_chemist

عضو جدید
مشاور عالی سازمان سنجش از آغاز زمان ثبت‌نام آزمون كارشناسی ارشد 92 در آبان ماه خبر داد.
دكتر حسین توكلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان اینكه ثبت‌نام آزمون كارشناسی ارشد از نهم تا 16 آبان ماه انجام می‌شود، اظهاركرد: داوطلبان می‌توانند در مهلت مذكور به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، مراجعه كنند.
توكلی با اشاره به تصویب تغییر زمان برگزاری آزمون كارشناسی ارشد، گفت: آزمون كارشناسی ارشد 92 در طی روزهای 18 تا 20 بهمن ماه برگزار خواهد شد.
در همین رابطه نادری‌منش معاون آموزشی وزارت علوم در گفت‌گو با ایسنا در خصوص نحوه برگزاری و ظرفیت پذیرش آزمون كارشناسی ارشد 92، گفت:‌برنامه وزارت علوم افزایش این ظرفیت است.

mohandes-87

عضو جدید
:w10:سلام بچه ها خداقوت. درچه حالید؟ هرچقدر خوندیدبگید تاانگیزه هامون تقویت بشن البته اگه بهتون استرس وارد نمیشه. من خودم خیلی عقبم فقط حرارت وجرمو تمام کردم والانم سیالات وعملیاتو میخونم.امیدوارم به موقع تموم بشه.

chem.engineer

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشین
خدا رو شکر من از اول مهر حسابی چسبیدم به درس
محاسبات آخراشم
ترمو2 و راکتور و عملیات و محاسبات و کنترل رو با هم پیش میبرم
به زبان خیلی امیدی نداشتم، گفتم حداقل کنترل بخونم که تستاش آسون تره
عملیات با فصل رطوبت خیلی مشکل دارم
از کجا میخونین؟
جزوات دست نویس پارسه که هیچی. اما کتاباشو نباید بخونیم فکر کنم(عدم حق چاپ و پخش)

eng_chemist

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشین
خدا رو شکر من از اول مهر حسابی چسبیدم به درس
محاسبات آخراشم
ترمو2 و راکتور و عملیات و محاسبات و کنترل رو با هم پیش میبرم
به زبان خیلی امیدی نداشتم، گفتم حداقل کنترل بخونم که تستاش آسون تره
عملیات با فصل رطوبت خیلی مشکل دارم
از کجا میخونین؟
جزوات دست نویس پارسه که هیچی. اما کتاباشو نباید بخونیم فکر کنم(عدم حق چاپ و پخش)

منم با فصل رطوبت مشکل داشتم ولی یه جزوه رطوبت هست تو باشگاه خیلی ساده و روان توضیح داده(دکتر عظیمی -دانشگاه آزاد دشتستان).اونو بخونی فک کنم مشکلت رفع شه.
اینم لینکش: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/19545-جزوه-های-درسی-«انتقال-جرم-و-عملیّات»/page2
براکتابای پارسه هم یکی از بچه ها لطف کرده تو همین تاپیک(صفحه 10) همه کتابای پارسه رو گذاشته.کتابای خیلی خوبین پیشنهاد میکنم دانلود کنی.

آخرین ویرایش:

nokia n73

عضو جدید
منم با فصل رطوبت مشکل داشتم ولی یه جزوه رطوبت هست تو باشگاه خیلی ساده و روان توضیح داده(مهندس عظیمی -دانشگاه آزاد دشتستان).اونو بخونی فک کنم مشکلت رفع شه.
اینم لینکش: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/19545-%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%C2%AB%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%AC%D8%B1%D9%85-%D9%88-%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C%D9%91%D8%A7%D8%AA%C2%BB/page2
براکتابای پارسه هم یکی از بچه ها لطف کرده تو همین تاپیک(صفحه 10) همه کتابای پارسه رو گذاشته.کتابای خیلی خوبین پیشنهاد میکنم دانلود کنی.
دکتر عظیمی استاد من بود از خوبی و باسوادیش هر چی بگم کم گفتم بی نظیر بود واقعا خدا خیرش بده مدیونشیم به خدا. اما در رابطه با جزوش .عملیات واحد رو به شکل کاملا روان و کامل توضیح داده .

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گرامی: " یادآوری مهم "

حتما ^Ln , log , e , رادیکال اعداد 1 تا 9 رو حفظ کنید.واز همه مهمتر رو توان اعشاری کار کنید .همه جا بکارتون میاد.

من توان اعشاری یادم رفته چجور باید حساب کرد؟؟؟تو تستای ترمو بود توان 0.4 اگه کسی روشی بلده لطفا توضیح بده:gol:

MK264

کاربر بیش فعال
ممنون که این جزوات رو گذاشتین....حالا این دوتا هم واسه کنکور باید بخونیم؟؟؟؟میاد ازشون؟

اینو برای اون دسته از دوستان گذاشتم که مثل خودم چیز زیادی از ریاضی بلد نیستن، اگر ریاضیی که اون دوستمون گذاشته رو خوندید و یاد گرفتید که خوب میشه گفت بیشتر مباحث رو اون جزوه در بر میگیره و این دو جزوه مسائل عمومی رو بیشتر توضیح میده و میشه گفت از ب بسم الله شروع کرده.

آخرین ویرایش:

hysteric

عضو جدید
سلام چطورید دوستان عزیز من بالاخره بعد از 14 روز کمر ریاضیات روشکستم و چند فصل کوچولو دارم که خلاص بشم واقعا ریاضی برای خودش غولی شده بود بقیه هم که اوضاع بد نیست
امیدوارم همه موفق باشید

بالا