[ گفت و گو ] - ارشـــد 91

SCIENSE

عضو جدید
جزوات خلاصه پارسه مهندسی شیمی

جزوات خلاصه پارسه مهندسی شیمی

جزوات خلاصه شده از بعضی از قسمت های مهم مهندسی شیمی پارسه برا یه ماه آخر تحت عنوان جزوه 90% برا دانلود میزارم اینجا .:gol:
دانلود

sareh-122

عضو جدید
کسی پاسخ تشریحی کنکور مهندسی شیمی پارسال رو نداره ؟ شدیدا لازم دارم:cry:

eli banoo

عضو جدید
سلام . بنظرتون اگر بیشتر روی 4 درس جرم و ترمو و حرارت و راکتور متمرکز شده باشیم احتمال قبولی هست ؟ دیدین کسی رو که با این وضعیت امید قبولی داشته باشه؟اونم تهران ؟من چون ترم آخرم بود و دانشگاه میرفتم فرصت نکردم روی ریاضی و سیالاتم خوب کار کنم . زبان و کنترل رو هم که از اول نمیخواستم بزنم ..الان این فکر افتاده تو سرم که اصلا سر جلسه نرم بذارم سال دیگه ..:cry::cry:

SCIENSE

عضو جدید
سلام . بنظرتون اگر بیشتر روی 4 درس جرم و ترمو و حرارت و راکتور متمرکز شده باشیم احتمال قبولی هست ؟ دیدین کسی رو که با این وضعیت امید قبولی داشته باشه؟اونم تهران ؟من چون ترم آخرم بود و دانشگاه میرفتم فرصت نکردم روی ریاضی و سیالاتم خوب کار کنم . زبان و کنترل رو هم که از اول نمیخواستم بزنم ..الان این فکر افتاده تو سرم که اصلا سر جلسه نرم بذارم سال دیگه ..:cry::cry:
آره چرا ندیدیم خیلیم بوده . معمولا برا این می گن همه درسا رو بخونین که اگه یه درسی نخوندی ساده اومد و یا درسی که خوندی سخت سد ضرر نکنی . ولی کلا اگه 4 درس خوب باشه احتمال قبولی زایاده همین جا کارنامه رتبه 50 رو نیگا کنی سیالات 15 % زده .
تست های سالای اخیر یادت نره .

eli banoo

عضو جدید
آره چرا ندیدیم خیلیم بوده . معمولا برا این می گن همه درسا رو بخونین که اگه یه درسی نخوندی ساده اومد و یا درسی که خوندی سخت سد ضرر نکنی . ولی کلا اگه 4 درس خوب باشه احتمال قبولی زایاده همین جا کارنامه رتبه 50 رو نیگا کنی سیالات 15 % زده .
تست های سالای اخیر یادت نره .
حرفاتون خیلی امید بخش بود تو این وضعیت پر استرس. یه ذنیا ممنون :gol:

mohandes-87

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام دوستای خوبم میشه رجع به نانوتکنولوژی وبیوتکنولوژی ومهندسی انرژی درموردبازارکاروآینده وپژوهشی بودن وپیشرفتشون توی خارج ازایران اطلاعات بدید؟ممنون:surprised::surprised:

petrochem.shahab

عضو جدید
حل تشریحی 90 رو بلاخره آپلود کردم http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/341735-حل-تشریحی-سوالات-کنکور-ارشد-سال-90?p=4512908#post4512908

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=82624&d=1327686218

mehdi4209

عضو جدید
سلام
دوستان سوالات سال 90 با کیفیت خوب رو اگه دارین لطفا" بزارین.(اونی که تو سایت هست کیفیتش خوب نیست و اصلا مشخص نیست)
با تشکر

???zendegi

عضو جدید
سلام دوستان واسه ارشد آزاد کدوم گرایش پذیرشش راحت تره،خودم فکر میکنم پذیرش صنایع غذایی و محیط زیست راحت تر باشه
ممنون میشم اگر کسی اطلاعات دقیق تری داره در اختیارم بذاره

petrochem.shahab

عضو جدید
سلام دوستان واسه ارشد آزاد کدوم گرایش پذیرشش راحت تره،خودم فکر میکنم پذیرش صنایع غذایی و محیط زیست راحت تر باشه
ممنون میشم اگر کسی اطلاعات دقیق تری داره در اختیارم بذاره

اگه تهرانی بیو تکنولوژی علوم تحقیقات و گرایشای به جز فرایند تهران شمال

???zendegi

عضو جدید
اگه تهرانی بیو تکنولوژی علوم تحقیقات و گرایشای به جز فرایند تهران شمال
من شیرازم ولی دوست دارم تهران قبول بشم ولی شنیدم تهران پذیرشش سخت تره به خصوص علوم تحقیقات.در ضمن من فقط وقت اینو دارم کنکورای آزاد سالای قبلو بخونم به نظرتون با این خوندن میشه تهران آورد؟؟

sareh-122

عضو جدید
سلام بچه ها کسی یک خلاصه خوب برا انتقال حرارت سراغ نداره بدجوری مطالب رو قاطی کردم خلاصه برا همه درسها نوشتن جز این اگه دارن لطفا کمکم کنید
ممنون

بالا