[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 95

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من میخوام آزمون شرکت کنم
با توجه به اینکه پارسه کیفیت گذشته رو نداره و مدرسان هم سطح سوالاش پایینه در نظر داشتم کانون ارشد شرکت کنم چون بالاخره آقای خداکرمی و سمیعی گهر که چندین ساله تو زمینه ارشد فعالیت دارن روی سوالات نظارت دارن
از طرفی با توجه به معدل و زمان ثبت نام یک سری تخفیف دارن که هزینش برام تا حدود 250 تومان میشه که از جاهای دیگه خیلی کمتره
نظرتون چیه؟؟؟

سلام دوست عزیز.

در مورد آزمون، بنده اصلا هیچ شناختی از کانون ارشدی که شما میفرمایید ندارم و نمیتونم در موردش نظر بدم.
اما یه چیز کلی رو در نظر داشته باشید و اون اینه که اگه براتون بحث مالی مطرح نیست سعی کنید آزمونی شرکت کنید که جامعه آماری بالاتری داشته باشه چون نوع و سطح سوالات همه ی موسسات تقریبا در یه حد و غیر استاندارد هستند و بیشتر اون جامعه آماری و کسب تجربه و قرار گرفتن توی شرایط آزمون هستش که مهمه و اون استفاده ای که شما خودتون از آزمون میبرید چون فقط شرکت کردنه صِرف که نیست. باید هر آزمون رو بررسی کنید و آزمون به آزمون اشتباهاتتون رو سعی کنید برطرف کنید.

اگه بحث مالی مطرحه به قول پسر شاه پریان عزیز اون آزمونی رو برید که ارزون تره.

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ولی خداییش اگه سال قبل داش kh ما ،این شیوه های خلاصه نویسی و درس خوندن رو میگفت میترکوندیم:biggrin::biggrin:

میخوام بگم شما دیگه بهانه ندارین شما دیگه بترکونید حسابی

ما مخلص شماییم داداش. شما خودت استادی.;)
والا اینا رو من خودمم از اول نمیدونستم که.
توی مسیر و حین خوندن تجربه کردم و بهشون رسیدم.
الانم گفتم تا جایی که میتونم تجربیاتمو خدمت کنکوری های امسال قرار بدم بلکه کمکی هرچند کوچیک بتونم به این دوستان و عزیزان کنم.
امیدوارم مفید واقع بشه.

:gol:

goodboy2010

عضو جدید
ازمون فقط جامع هایش خیلی مهمه. الباقی خیلی تاثیری در قبولی نداره .خیلی نگران نباش.

سلام خانم مطهری منم با شما موافقم. چون اوایل مبحث درس ها خیلی کمه طراح های سوال روی یه سری مسائل کم اهمیت زوم میکنن که به درد نمیخوره ولی بازم هر کی باید با توجه به روحیه ای که از خودش سراغ داره تصمیم بگیره.

goodboy2010

عضو جدید
سلام. کتاب ترمو توی سایت جهش هست!!!! یعنی منتشر شده؟؟؟؟؟؟ اگر کسی از دوستان تونسته کتابو تهیه کنه بیاد نظرشو بگه لطفا

http://www.jaheshbook.com/%D9%85%D8%B1%D8%AC%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AA%D8%B1%D9%85%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%DB%8C%DA%A9.html

سلام دوست عزیز منم دنبال این کتاب بودم نهایتا بعد دو هفته گشتن کتاب فروشی ها پیداش نکردم. آخرش ز زدم انتشارات جهش گفتن که کتاب گذاشتیم پیش فروش پرسیدم که اگه کتابو بخریم کی میاد یه چیزایی گفت که من فهمیدم کتاب به این زودیا نمیاد فقط از الان گذاشتن که ببینن کتاب چقدر پیش فروش میشه که نهایتا تصمیم بگیرن چاپ کنن یا نه ولی فکر نکنم به این زودیا بیاد اگه هم قرار بیاد نهایتا اوایل مهر بیاد زیاد وققتتونو تلف نکنید با همون کتابای راهیان فعلا پیش برید. به امید موفقیت همه.

خئهی72

کاربر فعال
سلام خدمت دوستان.
من فصل 1 ترمو1 رو از روی راهیان خوندم،به نظرم خیلی گسسته بود،بعضی جاها خیلی گیج میشم.
توی بعضی تستا خیلی گیج میشم! واقعا زد تو ذوقم و یکم نا امید شدم از خودم چون توی دانشگاه هم چیزی از ترمو نفهمیدم :(
به نظرتون ایراد از کتابه یا اینکه کلا ترمو درس گسسته ایه و باید کلی بخونیم تا بشه تستاشو زد؟!

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

میگم کتاب مرجع برای راکتور بجز لون اشپیل چی هست

در کل بهترین کتاب مرجع راکتور دوستان راهنمایی میکنن چی بهتره

کتاب فوگلر من اسمش رو شنیدم ولی نمیدونم مباحث راکتور دوره کارشناسی هم داره یا نه.

راکتور اگه بتونی برای خودت کلیشه بسازی با حل کردن تمام تست های سال قبل ،میتونین به درصدهای خوبی برسین.من برای راکتور این کار کلیشه سازی رو 100درصد انجام دادم 84 درصد زدم.

بنظرمن اگه شما کتاب راهیان یا جزوه ی دکتر طاهری پارسه رو بخونین چیزی کم ندارین و میتونین به سوالات راکتور پاسخ بدین

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان.
من فصل 1 ترمو1 رو از روی راهیان خوندم،به نظرم خیلی گسسته بود،بعضی جاها خیلی گیج میشم.
توی بعضی تستا خیلی گیج میشم! واقعا زد تو ذوقم و یکم نا امید شدم از خودم چون توی دانشگاه هم چیزی از ترمو نفهمیدم :(
به نظرتون ایراد از کتابه یا اینکه کلا ترمو درس گسسته ایه و باید کلی بخونیم تا بشه تستاشو زد؟!

من سال قبل همه کتابام راهیان بود حرارت علاوه برراهیان جهش هم اواسط مهر خریدم.
بنظرمن شما باید ذهنیت خودتون رو از درسهای دانشگاهی بذارین کنار.هر کاری تو دانشگاه با هر درسی کردین یک طرف بذارین و کاری هم که میخواین برای کنکور بکنین بذارین طرف دیگه.
من این حرف حداقل برای خودم صدق میکنه.من دربین درسهای مهندسی شیمی نمره درس راکتورم از همش کمتر بود نمرم 11 شد ولی در کنکور با یک کار خوب که کلیشه ساختم تونستم بیشترین درصدم رو به راکتور اختصاص بدم درصدم 84 شد
ممکنه کتاب راهیان با روحیه شما سازگار نباشه ولی این دلیل نمیشه شما بعد از خوندن مطالب اجازه بدین یاس به سراغ شما بیاد.هر تلاشی که میکنید کافیه فقط یک ذره یاس و ناامیدی به خودتون راه بدین تا همه تلاشتون نابود بشه.
من دقیقا نمیدونم منظور شما از گسستگی چیه.نمیدونم منظورتون از کلی خوندن چیه.
درضمن شما تازه شروع کردین باید هنوز به خودتون جرات بدین بیشتر یاد بگیرین.

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام

با سلام
منم جزوه ی راکتور دکتر طاهری رو خوندم + تست های راکتور سال (80 تا 93) به طور کامل و تالیفی و نتیجه ی خوبی گرفتم.
کتاب راکتور پوران پژوهش رو چند تا از دوستانم خوندن و راضی بودند.

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام خدمت دوستان.
با سلام
یه راهنمایی می کنم برای من که خوب بوده و جواب داده.
من تا 20 مهر به طور جدی تست نزدم و قبل از این تاریخ هم هر چی تست میزدم و جوابشو میدیدم فک می کردم شاخ غولن و من هیچی بلد نیستم.
اما بعد از این تاریخ دیگه اون تستا انقدر شاخ غول نبودن و تست ها رو خوب و راحت میفهمیدم. چون درسا رو به طور کامل تموم کرده بودم.
به نظرم اول درسا رو خوب بخونین و مسلط بشین بعد تست بزنین ایشالله مشکلتون حل میشه.

sambastian

عضو جدید
سلام

دوستان ایشون در مورد مرجع سوال کرد نه جزوات کنکوری

من خودم از اشپیل خوندم ولی داخل خود اشپیل هم کتاب های مرجع دیگری رو مطرح کرده میتونید از انها استفاده کنید ولی نمیدونم ترجمه شدن یا نه

parhamx

عضو جدید
با سلام
منم جزوه ی راکتور دکتر طاهری رو خوندم + تست های راکتور سال (80 تا 93) به طور کامل و تالیفی و نتیجه ی خوبی گرفتم.
دوست عزیز.. من دوتا جزوه راکتور از دکتر طاهری پیدا کردم . یکیشون 158 صفحه و تایپ شدست و یکی دیگش 241 صفحه و دست نویس هست. کدومشو بخونم به نظرشما؟؟؟

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب فوگلر من اسمش رو شنیدم ولی نمیدونم مباحث راکتور دوره کارشناسی هم داره یا نه.

راکتور اگه بتونی برای خودت کلیشه بسازی با حل کردن تمام تست های سال قبل ،میتونین به درصدهای خوبی برسین.من برای راکتور این کار کلیشه سازی رو 100درصد انجام دادم 84 درصد زدم.

بنظرمن اگه شما کتاب راهیان یا جزوه ی دکتر طاهری پارسه رو بخونین چیزی کم ندارین و میتونین به سوالات راکتور پاسخ بدین

ینی چی کلیشه بسازم میشه راه و روششو بگین با ذکر مثال

بعد سوال دومم اینه که من هیچی راکتور نمیدونم اول جزوه دکتر طاهری رو بخونم بعد برم سراغ کتاب از بس فرمول داره و اینجور چیزا ..احساس بدی دارم بهش میشه راهنمایی کنین کلا از اول منم صفر هستم چیکار کنم براش

با سلام

جزوه همون دست نویس پارسه یا تایپی مربوط به دکتر طاهری.....میشه واسه دانلود بذارین

من خودم از اشپیل خوندم ولی داخل خود اشپیل هم کتاب های مرجع دیگری رو مطرح کرده میتونید از انها استفاده کنید ولی نمیدونم ترجمه شدن یا نه

اشپیل خیلی بد گفته ...البته با ترجمه میگم ولی یه کتابی مرجه خواستم که خیلی خوب گفته باشه

کتاب فوگلر هم کتاب مرجع راکتور محسوب میشه ترجمه هم داره

میگم مربوط به راکتور پیشرفته نیست احیانا؟

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز

بعد سوال دومم اینه که من هیچی راکتور نمیدونم اول جزوه دکتر طاهری رو بخونم بعد برم سراغ کتاب از بس فرمول داره و اینجور چیزا ..احساس بدی دارم بهش میشه راهنمایی کنین کلا از اول منم صفر هستم چیکار کنم براش

جزوه همون دست نویس پارسه یا تایپی مربوط به دکتر طاهری.....میشه واسه دانلود بذارین

اشپیل خیلی بد گفته ...البته با ترجمه میگم ولی یه کتابی مرجه خواستم که خیلی خوب گفته باشه

من اینجوری کلیشه ساختم برای خودم :
سوالات کنکور سال 75 تا 93 رو خوندم و نکته مربوط به هر سوال رو یادداشت میکردم.
مثلا من از سال 75 شروع کردم و همه ی نکاتی که برای حل همه سوالات همون سال نیاز بود نوشتم.قبل اینکه سال 76 حل کنم همون نکات سال 75 رو میخوندم و اگه سوالی نکته تکراری داشت نمینوشتم و اگه سوالی بود که نکته جدیدی میخواست یادداشت میکردم به سالهای 84 و 85 که رسیدم تعداد نکاتی که یادداشت میکردم کمتر میشد نسبت به سالهای قبل.وقتی به سالهای 88 به بعد میرسیدم تقریبا هر سال فقط یکی دو نکته به این نکات اضافه میشد .در نهایت تا سال 93 خوندم .(همه نکات چه اسون و چه سخت بهش رحم نمیکردم فرقی نمیکرد مینوشتم در ضمن من توجه شدم که بطور غیررسمی از فرمولهای ساده شده برای کنکور سوال میدن نه از فرمولهای کلی منظورم اینه که فرمولهای محدودی نیاز هست البته این نظرمنه)
بعدش نکاتم تقریبا 5 تا برگه پاپکو شد(10 تا صفحه).
من این کار رو توی یک ونیم ماه اخر انجام دادم. من از راکتور به شدت میترسیدم و ترس برادر مرگه:biggrin:برای 3 یا 4 تا سوال برنامه ریخته بودم:biggrin: ولی خدا مثل همیشه جواب بدی های منو با خوبی داد این راه حل رو به ذهنم انداخت من که تا اونروز نمیدونستم برای راکتور چکار کنم کدوم فرمول حفظ کنم ؟کجا فرمولی رو استفاده کنم؟از اون به بعد خیلی مسلط شدم .توی نوشته های قبلیم نوشتم درصدم چند شده اگه بازم بنویسم بچه ها میگن حالا یه راکتور خوب زدیا هی 100 بار بگو:biggrin:

من تا قبل این کار فقط یه دور خیلی کثیف کرده بودم روی راهیان وقتی به فصل هشت راکتور راهیان رسیدم نمیدونستم فصل یک اون چه خبره:biggrin:.
من برای بعضی درسهای دیگه مثل حرارت هم همین کار کردم تا سال 93 این کار رو انجام دادم و هر چند 35 درصد زدم که خودم قبل کنکور حساب ویژه روش باز کرده بودم ولی سوالاتش منو زمین زد تو جلسه کنکور:biggrin:
ترمو هم تا سال 86 وقت کردم و نوشتم.
جرم و عملیات هم تا سال 93 .
سیالات هم که من موثر میخوندم این کار رو نکردم فقط برای 4 تا سوال:biggrin:دست اخر تو کنکور 4 تا زدم یکیش سنجش کلاه سرمون گذاشت با اون سوالش:biggrin:
ریاضی عددی و کاربردی هم که اینکار نکردم ولی خلاصه خوبی ازش داشتم ولی اسمش برای من کلیشه نبود.:biggrin:

ببخشید طولانی شد.

sambastian

عضو جدید

کلیشه رو کسی نمیتونه به شما درست توضیح بده شما بعد از تسلط کامل به درس برید سراغ تست های چندین سال اخیر با بررسی تست ها کم کم متوجه میشید هر درس و هر فصل یه قلقی دارن

من فکر نکنم کسی کلیشه های خودش رو به بقیه بده چون اگر واقغا در اون سطح رسیده باشه که کلیشه درست رو پیدا کرده باشه مطمعنن درصداش عالی میشن

برای راکتور هم درست غلط اندازیه چون خیلی فرمول داره شما همه فرمول ها رو با اثبات بدست میاری پس به نظرم اصلا حفظ نکن و همه رو اثبات کن تا تو ذهنت جا بیوفته

جزوه دکتر طاهری خوبه لون رو فقط قسمت های خاصیش رو بخون مثلا بعضی قسمت ها و توضیح ها که تو جزوه نیست و بقیه از جزوه

جزوات تو سایت هست

saeed05

کاربر بیش فعال

با سلام
حق با شماست.
من فکر کردم منظورشون در مورد خوندن کتاب مرجع برای کارشناسی ارشد بود ، که گفتم اینکارو کنین و نیاز به خوندن کتاب مرجع نیست و خوندن جزوه یا کتاب کنکوری مناسب تاثیر کتاب مرجع رو کمرنگ میکنه.
من کتاب فوگلر رو دیدم و فکر کنم جلدش زرد رنگ باشه و ترجمه ی فارسی هم داره و کتابی روان بود.استاد ما درس راکتور رو هم از کتاب فوگلر و هم از کتاب لون اشپیل میداد.

saeed05

کاربر بیش فعال
دوست عزیز.. من دوتا جزوه راکتور از دکتر طاهری پیدا کردم . یکیشون 158 صفحه و تایپ شدست و یکی دیگش 241 صفحه و دست نویس هست. کدومشو بخونم به نظرشما؟؟؟

با سلام
اگه امکان داره دو تا جزوه رو آپلود کنین.
اگر نه سرفصل های مهندسی شیمی را از لینک زیر دانلود کنین و ببینین کدوم جزوه تموم این سرفصل ها رو پوشش میده.
و یا اینکار رو میتونین بکنین مثلا جزوه ی تایپ شده رو به عنوان مرجع برای خوندن انتخاب کنین و اگر در بعضی سرفصل ها کامل نگفته بود یا اصلا سرفصلی رو نگفته بود از جزوه ی دست نویس یا جزوات دیگر اونو کامل کنین.
لینک سرفصل های مهندسی شیمی
http://www.samenblog.com/uploads/i/ichehs/146223.zip

saeed05

کاربر بیش فعال

با سلام
کتاب فوگلر برای دوره ی کارشناسی هم به عنوان مرجع استفاده میشه.
من با نظر پسر پریان در مورد ساختن کلیشه موافقم.
پس از خواندن اکثر سرفصل و تسلط نسبی، شما می توانید تست های سال های گذشته ( به نظرم 80 تا 91 ) رو بزنید و نکات مربوط به آن ها را یادداشت کنید.بعد از اینکه این تست ها رو زدین دیگه میفهمین قضیه از چه قراره.چه فرمول هایی کاربردی ترن،چه فرمول هایی نمیان و ...
در مورد فرمول ها،به نظرم اگه با اثبات یاد بگیرین تو ذهنتون ماندگار تر میشه تا حفظ کنین.

saeed05

کاربر بیش فعال
سوالات راکتور کنکور 94

سوالات راکتور کنکور 94

سوال 116 -----------------------> مشابه سوال 148 سال 82
سوال 117 -----------------------> مشابه سوال 140 سال 83
سوال 118 -----------------------> مشابه سوال 139 سال 84
سوال 119 -----------------------> مشابه سوال 128 سال 91
سوال 120 -----------------------> مشابه سوال 152 سال 84 و سوال 119 سال 88
سوال 121 -----------------------> مشابه سوال 139 سال 85
سوال 122 -----------------------> اولین بار چنین سوالی اومده ولی روش حلش سخت نبود.
سوال 123 -----------------------> مشابه سوال 136 سال 84
سوال 124 -----------------------> زیاد تکرار شدند.
سوال 125 -----------------------> زیاد تکرار شدند.
سوال 126 -----------------------> زیاد تکرار شدند.
سوال 127 -----------------------> مشابه سوال 125 سال 91
سوال 128 -----------------------> مشابه سوال 165 سال 80
سوال 129 -----------------------> مشابه سوال 163 سال 80
سوال 130 -----------------------> مشابه سوال 146 سال 83 و سوال 127 سال 90 و سوال 116 سال 89 و سوال 151 سال 80

دفترچه : D
بعضی از سوالات پر تکرار بودند.
اگه اشتباه نکنم مشابهت سوالات راکتور مثل بالا است.

za-y

عضو جدید
با سلام
کتاب فوگلر برای دوره ی کارشناسی هم به عنوان مرجع استفاده میشه.
من با نظر پسر پریان در مورد ساختن کلیشه موافقم.
پس از خواندن اکثر سرفصل و تسلط نسبی، شما می توانید تست های سال های گذشته ( به نظرم 80 تا 91 ) رو بزنید و نکات مربوط به آن ها را یادداشت کنید.بعد از اینکه این تست ها رو زدین دیگه میفهمین قضیه از چه قراره.چه فرمول هایی کاربردی ترن،چه فرمول هایی نمیان و ...
در مورد فرمول ها،به نظرم اگه با اثبات یاد بگیرین تو ذهنتون ماندگار تر میشه تا حفظ کنین.
منم با این حرف موافقم که اگه فرمول ها را اثبات کنیم خیلی بهتر در ذهن میمونه تا بخوایم همه فرمولها را حفظ کنیم

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز.

راهنمایی های لازم و کامل رو دوستان کردند.
فقط بنده در تکمیل فرمایش دوستان اینو خدمتتون عرض کنم که زیاد نگران درس راکتور نباشید و خودتون رو گیج نکنید.
راکتور درسیه که با تمرین و تکرار و مرور زیاد به راحتی میشه به درصد بالایی در کنکور رسید.

برای راکتور باید تست زیاد بزنید و با سوالات آشنا شید و تسلط پیدا کنید، چون تیپ سوالات راکتور معمولا به یک صورت بوده هر ساله.

راکتور زیاد درس مفهومی ای نیست. کافیه که شما روی فرمولها و کاربردشون تسلط پیدا کنید. قسمتهای مفهومیش هم چیز پیچیده ای نداره. خودتون جلو ک برید کاملا متوجه میشید و دستتون میاد.
من خودم ماه آخر و هفته های آخر تونستم به اون تسلط لازم روی راکتور برسم و درصد خوبی هم زدم توی کنکور خدا رو شکر.

ولی حتما یه خلاصه خوب تهیه کنید، حالا یا به صورت کلیشه یا هر چیز دیگه. من خودم به شخصه از کلیشه استفاده نکردم و فقط خلاصه نویسی و نکته برداری از درسها و تستها انجام میدادم، ولی اگه بتونید از کلیشه هم استفاده کنید خیلی خوب و مفید خواهد بود اینطور که شنیدم.

موفق باشید.

parhamx

عضو جدید
با سلام
اگه امکان داره دو تا جزوه رو آپلود کنین.
اگر نه سرفصل های مهندسی شیمی را از لینک زیر دانلود کنین و ببینین کدوم جزوه تموم این سرفصل ها رو پوشش میده.
و یا اینکار رو میتونین بکنین مثلا جزوه ی تایپ شده رو به عنوان مرجع برای خوندن انتخاب کنین و اگر در بعضی سرفصل ها کامل نگفته بود یا اصلا سرفصلی رو نگفته بود از جزوه ی دست نویس یا جزوات دیگر اونو کامل کنین.
لینک سرفصل های مهندسی شیمی
http://www.samenblog.com/uploads/i/ichehs/146223.zip

جزوه هارو از همین انجمن دانلود کردم. هردوشون هم کامل هستن.

S A R a d

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
بچه ها اگر نگران فراموش کردن مطالب هستیدجعبه لایتنر هم کمک خوبیه، مخصوصا الان که تابستونه و وقت آزاد بیشتری دارید. البته استفاده ازش کمی صبر و حوصله میخواد و اوایل وقتتونو میگیره اما زمان که بگذره جواب میده و متوجه تاثیرش میشید.

saeed05

کاربر بیش فعال
جزوه هارو از همین انجمن دانلود کردم. هردوشون هم کامل هستن.

خوب دیگه روند کار مشخص شد.اگه هر دو تاشون کاملن ، من بودم جزوه ی تایپ شده رو استفاده می کردم چون جزوه ی دست نویس که دست خط خودم نباشه، اذیتم میکنه موقع خوندن.بازم خودتون میدونید.

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام دوست عزیز.

راهنمایی های لازم و کامل رو دوستان کردند.
فقط بنده در تکمیل فرمایش دوستان اینو خدمتتون عرض کنم که زیاد نگران درس راکتور نباشید و خودتون رو گیج نکنید.
راکتور درسیه که با تمرین و تکرار و مرور زیاد به راحتی میشه به درصد بالایی در کنکور رسید.

برای راکتور باید تست زیاد بزنید و با سوالات آشنا شید و تسلط پیدا کنید، چون تیپ سوالات راکتور معمولا به یک صورت بوده هر ساله.

راکتور زیاد درس مفهومی ای نیست. کافیه که شما روی فرمولها و کاربردشون تسلط پیدا کنید. قسمتهای مفهومیش هم چیز پیچیده ای نداره. خودتون جلو ک برید کاملا متوجه میشید و دستتون میاد.
من خودم ماه آخر و هفته های آخر تونستم به اون تسلط لازم روی راکتور برسم و درصد خوبی هم زدم توی کنکور خدا رو شکر.

ولی حتما یه خلاصه خوب تهیه کنید، حالا یا به صورت کلیشه یا هر چیز دیگه. من خودم به شخصه از کلیشه استفاده نکردم و فقط خلاصه نویسی و نکته برداری از درسها و تستها انجام میدادم، ولی اگه بتونید از کلیشه هم استفاده کنید خیلی خوب و مفید خواهد بود اینطور که شنیدم.

موفق باشید.

با سلام
دقیقا حق با شماست.برای راکتور پس از تسلط فقط باید تست زد،همانطور که در پست بالا نوشتم،اکثر سوالات امسال مربوط به سوالات سال های قبل بود.

m@hdi13579

کاربر فعال
سلام دوستان
در مورد کتاب ترمو جهش
من با قسمت توزیع انتشارات جهش تماس گرفتم
گفتن کتاب هنوز زیر چاپه و از چاپخونه تحویل ما نشده
در مورد اینکه کی آماده میشه پرسیدم
درست حسابی ج ندادن گفتن به محض اینکه تحویل بگیرن اول برای کسانی که خرید اینترنتی کردن ارسال میشه
بعد از یکی دو هفته میرسه به کتاب فروشی ها
واقعا دیگه کلافه شدم
این کتاب قرار بود حداکثر تا نمایشگاه آماده بشه
من که اگه تا اول شهریور نیاد دیگه روش حساب نمیکنم
با همون راهیان و پوران پیش میرم

بالا