[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 95

REZA1597

عضو جدید
ببخشید این برنامه زیر درسته؟ من پارسال اوایلش که پرانرژی بودم اینطوری میخوندم نمیدونم درسته یا نه!!

دو ماه اول دروس : حرارت-جرم-ترمو-ریاضی-عملیات رو از روی کتاب راهیان اول درسنامشو میخوندم بعدم تست می زدم و بعد خلاصه درسنامه و نکات تست رو می نوشتم تو برنامم سعی میکردم جرم و حرارت تو یک روز و ترمو و عملیات هم تو یک روز باشه ریاضی رو تو روزی که درسایی که مونده بود می ذاشتم کنارشون میخوندم

بعد از دوماه که شد سه ماه من همیشه از برنامم عقب میفتم سیالات و سینتیک رو شروع کردم کنترل و زبان هم اصلا نخوندم

برنامه چطوره؟ ممنون می شم نظر بدین

حتما با درسایی که نقطه ضعفته شروع کن
نقطه ضعف و قوتت چه درسایی هست ؟

goodboy2010

عضو جدید
با سلام خدمت همه ی دوستان به نظر من بچه ها کسایی که هنوز شروع نکردن اول کار دروس پایه مثل سیالات و حرارت رو تا یه جایی پیش ببرن مثلا 2 یا 3 فصل. بعد به ترتیب دروس بعدی رو هم اضافه کنن مثلا بعد میتونن ترمو رو و بعد جرم و عملیات رو و بعد کاربرد رو اضافه کنن البته همونطور که میدونید راکتور زیاد به پایه ربطی نداره میتونید از همون اول راکتور رو هم اضافه کنید و اما راجع به کسایی که کنترل میخوان بزنن اونا هم میتونن مثلا از اوایل آذر کنترل رو هم اضافه کنن. البته این برنامه منه من اینجوری تا اینجا پیش رفتم تا الان که نتیجه گرفتم حداقلش این بوده که با شروع کردن سیالات و حرارت بعد که دروس بعدی رو پیش بردم لنگ زدن نداشتم و خوب میتونم مطلابو جلو ببرم مخصوصا تو کاربرد که از هر درسی مطلب داره. بچه ها این برنامه منه ولی شاید خیلی ها نپسندنش چون هر کس باید خودش برنامشو بچینه. به هر حال اگه ایرادی داشته باشه خیلی خوشحال میشم که بچه های امسال و پارسال ایراداتشو بگن. به امید موفقیت همه.

محبوه

عضو
با سلام خدمت همه ی دوستان به نظر من بچه ها کسایی که هنوز شروع نکردن اول کار دروس پایه مثل سیالات و حرارت رو تا یه جایی پیش ببرن مثلا 2 یا 3 فصل. بعد به ترتیب دروس بعدی رو هم اضافه کنن مثلا بعد میتونن ترمو رو و بعد جرم و عملیات رو و بعد کاربرد رو اضافه کنن البته همونطور که میدونید راکتور زیاد به پایه ربطی نداره میتونید از همون اول راکتور رو هم اضافه کنید و اما راجع به کسایی که کنترل میخوان بزنن اونا هم میتونن مثلا از اوایل آذر کنترل رو هم اضافه کنن. البته این برنامه منه من اینجوری تا اینجا پیش رفتم تا الان که نتیجه گرفتم حداقلش این بوده که با شروع کردن سیالات و حرارت بعد که دروس بعدی رو پیش بردم لنگ زدن نداشتم و خوب میتونم مطلابو جلو ببرم مخصوصا تو کاربرد که از هر درسی مطلب داره. بچه ها این برنامه منه ولی شاید خیلی ها نپسندنش چون هر کس باید خودش برنامشو بچینه. به هر حال اگه ایرادی داشته باشه خیلی خوشحال میشم که بچه های امسال و پارسال ایراداتشو بگن. به امید موفقیت همه.

بنظرم خیلی خوبه که کاربرد میذارین آخر همه درسای انتقال دار ولی درباره سینتیک فکرمیکنم از اول نباید خوند چون خیلی فرمول داره و بیشتر حفظیه نباید ازاول وقت گذاشت باید از وسطا شروع کرد وبه مرورش ادامه داد

محبوه

عضو
من چون خودم هم دارم برای کنکور میخونم تا الان چندبار برنامه عوض کردم برنامه شما شبیه مال من بود ولی من حس کردم خوب نیست
نظرم چون هنوز وقت هست با توجه به زمان کنکور عوضش کنید

البته نکته جالب اینجاست اکثر کسایی که میشناسم با این برنامه ای که شما دارید دارن پیش میرن !

من ایرادات این برنامه رو از نظر خودم میگم
1.زیاد شدن دروس اولا باعث استرس بیشتر میشه (وای اینو نخوندم وای اونو نخوندم همش درگیرید که فقط بخونید حتی اگر نفهمیدید مبحثو)

دوما مغز انسان گنجایش خاصی رو داره نمیشه یهو سیل عظیمی از اطلاعات رو واردش کرد و انتظار داشت یادش هم بمونه

پس تعدد دروس خوب نیست

2. اون پنج تا درس همه به هم ربط داره خب اگر شما یکیشون مثلا حرارت یا حتی سیالات که پایه بقیه هست (پیش نیاز)رو بلد نباشی نباید اون دروس دیگر رو بخونی مگر اینکه پایه ات از دانشگاه قوی باشه.

پس اگر پایت ضعیفه باز هم این برنامه خوب نیست .

3. کتاب راهیان ارشد درسنامه نداره

باز هم اگر پایت ضعیفه یا رو اون کتاب ها تکیه نده یا در کنارش جزوه یا رفرنس بخون

یه نکته : نحوه درس خوندن خیلی مهمه مثلا ممکنه با این برنامه پیش بری واقعا هم عالی بلد باشی همه رو ولی نه اینکه 1000 بار دوره کنید باز هم هی فکر کنید هیچی یادتون نیست

امیدوارم همه موفق باشیم;)

موافقم.الان شما تو دور اول چیا رو میخونین؟

برای عملیات بجز فصل تقطیر بقیه فصل ها راهیان ارشد بنظرم کم کاری کرده، شما چه کتابی رو پیشنهاد میدین؟

REZA1597

عضو جدید
بیشترین نقطه ضعفم سیالاته وبعد کاربرد ریاضیات
خب همونطور که قبلا گفتم اگر سیالات ضعف داری سمت راهیان هم نرو فعلا تا بعد
ریاضی فقط پارسه
ببین در کل یه سری فصل های مهم هست اول اونا رو بخون
برای سیالات خواص سیال استاتیک سیالات جریان در لوله و معادلات حرکت در کل سیالت یک
برای کاربرد برای pde مدلینگ توابع خاص فک کنم همینا بود فقط برای مدلینگ ب روش های تستی اکتفا نکن
برای بقیه درسا خواستی بگو تا راهنماییت کنم بهینه درس بخونی ...
سالم و موفق باشید

goodboy2010

عضو جدید
بنظرم خیلی خوبه که کاربرد میذارین آخر همه درسای انتقال دار ولی درباره سینتیک فکرمیکنم از اول نباید خوند چون خیلی فرمول داره و بیشتر حفظیه نباید ازاول وقت گذاشت باید از وسطا شروع کرد وبه مرورش ادامه داد

بله سینتیک فرمول زیاد داره ولی یه حسنی داره که من از اون دوران داشجویی با این درس خیلی مچ بودم بخاطر همین اول شروعش کردم چون علاقه داشتم بهش.

goodboy2010

عضو جدید
بیشترین نقطه ضعفم سیالاته وبعد کاربرد ریاضیات

روی سیالات خیلی بحث شد ولی به نظرم هر کی تو این درس ضعف داره باید رفرنسم بخونه و تمرناشم اگه وقت داشته باشه که حل کنه خیلی بهتره. در مورد کاربردم یکی از دوستام میگفت که تمرینای کتاب نیک آذر رو از دست نده یه نگاهی بهشون بنداز چون تو تحلیل مسائل خیلی چیزا بدست میاد.

fereshte_gh_rash

کاربر فعال
جییییییییخخخخخخخخ عزیزم از کی شروع می کنی؟ من از مهر میخوام شروع کنم چون الان درگیر پروژمم
من استارت رو زدم ولی چون درگیر کار آموزیم بودم زیاد نرسیدم بهش واینکه چون من به شدت استرسی هستم تو درس:confused: سعی کردم زودتر شروع کنم و نذارمشون دقیقه ی90:biggrin:

sambastian

عضو جدید
موافقم.الان شما تو دور اول چیا رو میخونین؟

برای عملیات بجز فصل تقطیر بقیه فصل ها راهیان ارشد بنظرم کم کاری کرده، شما چه کتابی رو پیشنهاد میدین؟
سیالات حرارت جرم
عملیات منتظر کتاب جهش میمونم چون هیچ کتاب خوبی نداریم
تا اونموقع دروس دیگر رو جلو میبرم

goodboy2010

عضو جدید
سیالات حرارت جرم
عملیات منتظر کتاب جهش میمونم چون هیچ کتاب خوبی نداریم
تا اونموقع دروس دیگر رو جلو میبرم

دوست عزیز فک نکنم کتاب جهش برا عملیات برسه چون کتاب ترمو رو از کی میخوان چاپ کنن هی امروز فردا میکنن. شما خبر دارین که میخوان به این زودیا کتاب عملیاتو چاپ کنن؟؟؟

goodboy2010

عضو جدید
من بهت پیشنهاد میکنم سیالات سری عمران رو بخونی خیلی خوب گفته. ریاضی هم پارسه عالیه... موفق باشی

شما این کتابو دارین؟ اگه دارین کلا وضعیتش چه جوریه؟ چه نکات مثبتی این کتاب داره؟ متنش چه جوریه؟ به خصوص سرفصلاشو اینا؟

sambastian

عضو جدید
دوست عزیز فک نکنم کتاب جهش برا عملیات برسه چون کتاب ترمو رو از کی میخوان چاپ کنن هی امروز فردا میکنن. شما خبر دارین که میخوان به این زودیا کتاب عملیاتو چاپ کنن؟؟؟
ترمو تا اخر ماه و عملیات (قبل زمستون فکرکنم)میرسن امسال

dac_ali

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من از بعد ماه رمضون شروع کردم و این مدت درسای جرم (دوبار) کاربرد ریاضی(دوبار) و عملیات(یکبار) خوندم
برای درس کاربرد ریاضی دوره اول دقیقا مثل امتحانای دانشگاه اول درس معادلات دیفرانسیل که بسیار کامل تر از کتاب نیک آذر هست خوندم و بعد خود کتاب نیک اذر و اصلا ملاک تستی نداشتم بعد اتمام دور اول سوالای کنکور 81 تا 91 رو چک کردم و یک جمع بندی برای خودم بدست آوردم که مثلا:
فصل اول:فرمولاسیون و مدل سازی قطعا یک تست داره و تقریبا نحوه حلش به شکل هست
فصل دوم: معادلات دیفرانسیل معمولی یه سوال حتما ار معادلات دیفرانسل کامل داریم و همچنین چندین بار سوال از معادله برنولی طرح شده (توصیه ام برای این فصل کتاب معادلات دیفرانسیل هست بسیار کاملتره)
فصل سوم: در بحث لاپلاس گیری کمتر از این بخش سوالا طرح شده و بحث انتقال لاپلاس قسمت مورد توجه طراح ها بوده
فصل چهارم: سری فوریه به خودی خود سوالی نداره ولی دونستش تو سوالات ترکیبی الزامیه و از توابع خاص حتما تابع گاما و خطا را باید بلد بود (تنها سوال انتگرالی که اگر طرح بشه مربوط به این دوتا تابع هست)
فصل پنجم: توابع بسل فوق العاده مهمه چه به صورت مجزا و چه در حل معادلات دیرانسیل پاره ای- یک سوال به صورت قطعی و سه سوال به صورت غیر مستقیم به این مبحث نیاز دارن (تو خوندن متوجه شدم که خوندن این فصل با بحث معادلات دیفرانسیل خطی با ضرایب متغیر لازمه - منظورم سری های توانی و سری فروبنیوس هست که نیک آذر اصلا جالب توضیح نداده و معادلات دیفرانسیل بسیار قابل فهم تر هست)
فصل ششم: تعامد و اورتوگونال در ابتدا پیچیده بنظر میاد ولی نکاتش بسیار راحته و یک سوال به صورت مستقیم معمولا آورده شده و همچنین در حل درست معادلات دیفرانسیل پاره ای بسیار کارآمد هست)
و فصل هفتم: معادلات دیفرانسیل پاره ای که بدون شک حداقل دو سوال و حتی سه سوال از این قسمت آورده شده وهرچی براش وقت بزارید ضرر نخواهید کرد (مسایل این قسمت شامل شرایط مرزی همگن و غیر همگن - روش جداسازی متغیرها 1000% برای حالت های یک بعدی و دو بعدی(دوبعدی همون دیوار هایی هست که در تمام سال ها اومده)- روش تبدیل لاپلاس مخصوصا برای مختصات استوانه ای) قسمت های مربوط به غیر همگن و روش های دیگه مثل تشابه و سری فوریه من سوال ندیدم ولی خوندمشون
بعد از اینکار با علم به اینکه چه مباحثی از اهمیت بیشتری برخوردارن و چه اطلاعاتی برای حل سوالات تستی مورد نیاز هست دور دوم رو با کتاب نیک آذر مطالعه کردم (از نتیجه خلاصه بندی که برای خودم نوشتم برای اطمینان و امتحان این روش نوشته های خودمو با جزوه دست نویس پارسه مقایسه کردم و تقریبا میتونم بگم همپوشانی کامل داشتن با این تفاوت که این مطالب رو خودم نوشته بودم و میدونستم که پشت این خلاصه بندی چه تئوری هایی بوده...پیشنهاد من این هست حالا که وقت کافی هست از الان سراغ درسنامه ها و جزوات خلاصه به تنهایی نرید چون به خاطر سپردن و به خاطر داشتن این مطالب چون پیش زمینه ای ندارین مشکل هست)
امیدوارم مفید باشه مطالب
درس جرم رو هم انشاله مینویسم (برای جرم کتاب و جزوه دکتر بهمنیار خوندم)
دروس حرارت و سیالات و ترمو هم انشاله از اول شهریور شروع میکنم
این نکته رو هم بگم من یک روز در هفته رو به مرور یک فصل از هر درس که قبلا خوندم گذاشتم.
خوشحال میشم اگه دوستان نکته ای که من ازش غافل بودم گوشزد کنن---با تشکر

آخرین ویرایش:

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام به همه دوستان
من از بعد ماه رمضون شروع کردم و این مدت درسای جرم (دوبار) کاربرد ریاضی(دوبار) و عملیات(یکبار) خوندم
برای درس کاربرد ریاضی دوره اول دقیقا مثل امتحانای دانشگاه اول درس معادلات دیفرانسیل که بسیار کامل تر از کتاب نیک آذر هست خوندم و بعد خود کتاب نیک اذر و اصلا ملاک تستی نداشتم بعد اتمام دور اول سوالای کنکور 81 تا 91 رو چک کردم و یک جمع بندی برای خودم بدست آوردم که مثلا:
فصل دوم: معادلات دیفرانسیل معمولی یه سوال حتما ار معادلات دیفرانسل کامل داریم و همچنین چندین بار سوال از معادله برنولی طرح شده (توصیه ام برای این فصل کتاب معادلات دیفرانسیل هست بسیار کاملتره)
فصل سوم: در بحث لاپلاس گیری کمتر از این بخش سوالا طرح شده و بحث انتقال لاپلاس قسمت مورد توجه طراح ها بوده
فصل چهارم: سری فوریه به خودی خود سوالی نداره ولی دونستش تو سوالات ترکیبی الزامیه و از توابع خاص حتما تابع گاما و خطا را باید بلد بود (تنها سوال انتگرالی که اگر طرح بشه مربوط به این دوتا تابع هست)
فصل پنجم: توابع بسل فوق العاده مهمه چه به صورت مجزا و چه در حل معادلات دیرانسیل پاره ای- یک سوال به صورت قطعی و سه سوال به صورت غیر مستقیم به این مبحث نیاز دارن (تو خوندن متوجه شدم که خوندن این فصل با بحث معادلات دیفرانسیل خطی با ضرایب متغیر لازمه - منظورم سری های توانی و سری فروبنیوس هست که نیک آذر اصلا جالب توضیح نداده و معادلات دیفرانسیل بسیار قابل فهم تر هست)
فصل ششم: تعامد و اورتوگونال در ابتدا پیچیده بنظر میاد ولی نکاتش بسیار راحته و یک سوال به صورت مستقیم معمولا آورده شده و همچنین در حل درست معادلات دیفرانسیل پاره ای بسیار کارآمد هست)
و فصل هفتم: معادلات دیفرانسیل پاره ای که بدون شک حداقل دو سوال و حتی سه سوال از این قسمت آورده شده وهرچی براش وقت بزارید ضرر نخواهید کرد (مسایل این قسمت شامل شرایط مرزی همگن و غیر همگن - روش جداسازی متغیرها 1000% برای حالت های یک بعدی و دو بعدی(دوبعدی همون دیوار هایی هست که در تمام سال ها اومده)- روش تبدیل لاپلاس مخصوصا برای مختصات استوانه ای) قسمت های مربوط به غیر همگن و روش های دیگه مثل تشابه و سری فوریه من سوال ندیدم ولی خوندمشون
بعد از اینکار با علم به اینکه چه مباحثی از اهمیت بیشتری برخوردارن و چه اطلاعاتی برای حل سوالات تستی مورد نیاز هست دور دوم رو با کتاب نیک آذر مطالعه کردم (از نتیجه خلاصه بندی که برای خودم نوشتم برای اطمینان و امتحان این روش نوشته های خودمو با جزوه دست نویس پارسه مقایسه کردم و تقریبا میتونم بگم همپوشانی کامل داشتن با این تفاوت که این مطالب رو خودم نوشته بودم و میدونستم که پشت این خلاصه بندی چه تئوری هایی بوده...پیشنهاد من این هست حالا که وقت کافی هست از الان سراغ درسنامه ها و جزوات خلاصه به تنهایی نرید چون به خاطر سپردن و به خاطر داشتن این مطالب چون پیش زمینه ای ندارین مشکل هست)
امیدوارم مفید باشه مطالب
این نکته رو هم بگم من یک روز در هفته رو به مرور یک فصل از هر درس که قبلا خوندم گذاشتم.
با قدرت پیش برو، ایشالله موفق میشی و به نتیجه ی دلخواهت میرسی.

dac_ali

عضو جدید
با قدرت پیش برو، ایشالله موفق میشی و به نتیجه ی دلخواهت میرسی.

انشالله...از شروع کار راضی ام امیدوارم ادامه داشته باشه
تا جایی که از نوشته های تالار متوجه شدم شما از جزوات پارسه استفاده کردید و رتبه خوبی کسب کردید. ضمن تبریک این نشون میده که پایه قوی داشتید چون من این جزوات مطالعه کردم و بسیار میتونن مفید باشن البته با این شرط که به کل مبحث تسلط داشته باشیم و به تنهایی خوندن این جزوات نمیتونه شق القمر بکنه
من به نحوی از جزوات که در بالا اشاره کردم استفاده میکنم و واقعا تونستن قسمت های مبهمو برطرف کنن و بهم نشون بدن که مطالب هر قسمتو باید به چه شکل از روی رفرنس بخونم
نکات ریزی که برای حل سریع مسائل هم داده فوق العاده س

saeed05

کاربر بیش فعال
انشالله...از شروع کار راضی ام امیدوارم ادامه داشته باشه
تا جایی که از نوشته های تالار متوجه شدم شما از جزوات پارسه استفاده کردید و رتبه خوبی کسب کردید. ضمن تبریک این نشون میده که پایه قوی داشتید چون من این جزوات مطالعه کردم و بسیار میتونن مفید باشن البته با این شرط که به کل مبحث تسلط داشته باشیم و به تنهایی خوندن این جزوات نمیتونه شق القمر بکنه
من به نحوی از جزوات که در بالا اشاره کردم استفاده میکنم و واقعا تونستن قسمت های مبهمو برطرف کنن و بهم نشون بدن که مطالب هر قسمتو باید به چه شکل از روی رفرنس بخونم
نکات ریزی که برای حل سریع مسائل هم داده فوق العاده س
ممنون، بله حق با شماست، جزوات پارسه برای کسانی که پایه ی خوبی نداشته باشند، یکم گمراه کننده است.
بله جزوات پارسه در کنار جزوات دانشگاهی خودم و همچنین جزوات دانشگاه سهند و جزوات خوب دیگر بسیار برای من کارساز بودند.
من متاسفانه هیچ یک از کتاب های کنکوری رو نداشتم به جز کتاب مجموعه کنکور موسسه x. یک نکته بگم من برای کنکور ارشد، 6 یا 7 ماه زحمت نکشیدم. من در طول 3.5 سال دوران تحصیلم در کارشناسی سعی کردم مفاهیم رو به حد ظرفیت خودم بفهمم، به خاطر همین بود که تونستم با این جزوات در دوران کنکور جمع بندی کنم و نتیجه ی خودمو بگیرم. ایشالله هر کی با هر منبعی که داره، تلاش کنه و بخونه و بتونه نتیجه ی مطلوب خودشو بگیره. مهم تلنبار کردن کتاب موسسه x و y نیست، مهم خوندن و تلاش فرده.

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
امیدوارم مفید باشه مطالب

اقا من بخاطر خوبیتون بهتون حسودی میکنم.

انشالله که تک رقمی بیارین.

fereshte_gh_rash

کاربر فعال
شما این کتابو دارین؟ اگه دارین کلا وضعیتش چه جوریه؟ چه نکات مثبتی این کتاب داره؟ متنش چه جوریه؟ به خصوص سرفصلاشو اینا؟[/QUOT

بله من از رو این کتاب میخونم یکم مفصل تر از کتابای دیگه گفته و سوالاش مشکل تر هست . من به سیالات خیلی علاقه دارم خیلی متنش رو خوب متوجه میشم و خسته کننده نیست واسم. حسن این کتاب این هست که چون سخت کار کرده میتونیم همه نوع سوال رو باهاش جواب بدیم ولی عیبش اینه که من واقعا نمیدونم باید کدوم سر فصل هارو دقیق بخونم فعلا تا فصل 3 خوندم با سر فصل های ما یکسان بوده هنوز بقیه شو بررسی نکردم.
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم...

fereshte_gh_rash

کاربر فعال
سلام به همه دوستان
امیدوارم مفید باشه مطالب

بابا مرسی عالی بود تلاشتون واقعا...
اینقدر دقیق خوندن شما میشه بفرمایید با روزی چند ساعت بدست اومده؟؟؟؟؟؟؟

fereshte_gh_rash

کاربر فعال
من خودم از اول تابستون جسته گریخته خوندم همه درسارو بجز عملیات و زبان و کنترل تا الان تونستم تقریبا 1/3 هموشونو بخونم... ولی بازم نیاز به مرورشون دارم.
هنوز به تسلط اون قسمتها نرسیدم... نمیدونم واقعا خوب دارم پیش میرم یا سرعتم پایینه...
دوستان اگه امکان داره نظرتون رو بفرمایین..

baran1993

عضو جدید
من خودم از اول تابستون جسته گریخته خوندم همه درسارو بجز عملیات و زبان و کنترل تا الان تونستم تقریبا 1/3 هموشونو بخونم... ولی بازم نیاز به مرورشون دارم.
هنوز به تسلط اون قسمتها نرسیدم... نمیدونم واقعا خوب دارم پیش میرم یا سرعتم پایینه...
دوستان اگه امکان داره نظرتون رو بفرمایین..
یعنی انتظاردارین الان به تسلط برسین؟؟؟! خوب تسلط میشه گفت موقع آزمونای جامع وجمع بندی به دست میاد.من پارسال این موقع تازه شرو کرده بودم آره خوبه نگران نباشید

fereshte_gh_rash

کاربر فعال
یعنی انتظاردارین الان به تسلط برسین؟؟؟! خوب تسلط میشه گفت موقع آزمونای جامع وجمع بندی به دست میاد.من پارسال این موقع تازه شرو کرده بودم آره خوبه نگران نباشید

:biggrin: اخه وقتی صحبت های dac_ali رو خوندم که اینجوری تونستن تحلیل کنن حس کردم عملا کاری نکردم از اول تابستون تا حالا

dac_ali

عضو جدید
اون تک رقمیو خوب اومدی :biggrin: (امیدوارم فقط قبول شیم)
یه موضوع رو دقت کنید فقط همین سه درس (ریاضی قسمت کاربردی - جرم و عملیات)خوندم ولی شما تمام درس ها رو پیش بردید و این میتونه امتیاز بسیار خوبی برای شما باشه
ساعت خوندنم هم سطح رضایتمندی شیش ساعت گذاشتم ولی عملا بیشتر میخونم
در خصوص ریاضی هم علاقه زیادی به این درس دارم و پایه درسی خوبی ازش دارم(به لطف دانشجوهای ترم پایینی:D) مطمئنا تا زمان آزمون که نه ماهه دیگه هست باید بارها بارها این مطالب دوباره خوند. و قطعا زمان فعلی رو نمیشه ملاک عمل قرار داد.
در کل مطلبی که درباره کاربرد نوشتم بداهه نویسی بود و از اینکه بنظرتون خوب اومده کلی انرژی گرفتم
ممنون از همه

sadegh_sbrr

عضو جدید
معرفی کتاب بانک سوالات ارشد سراسری چند سال اخیر به همراه پاسخ تشریحی

معرفی کتاب بانک سوالات ارشد سراسری چند سال اخیر به همراه پاسخ تشریحی

سلام من به شدت دنبال کتاب بانک سوالات ارشد سراسری چند سال اخیر به همراه پاسخ تشریحی میگردم ؟ اگه کسی میدونه خواهش میکنم معرفی کنه !!

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام من به شدت دنبال کتاب بانک سوالات ارشد سراسری چند سال اخیر به همراه پاسخ تشریحی میگردم ؟ اگه کسی میدونه خواهش میکنم معرفی کنه !!
سلام
مدرسان شریف : بانک سوالات کنکور های سال 80 تا 91 به همراه پاسخ تشریحی

REZA1597

عضو جدید
اون تک رقمیو خوب اومدی :biggrin: (امیدوارم فقط قبول شیم)
یه موضوع رو دقت کنید فقط همین سه درس (ریاضی قسمت کاربردی - جرم و عملیات)خوندم ولی شما تمام درس ها رو پیش بردید و این میتونه امتیاز بسیار خوبی برای شما باشه
ساعت خوندنم هم سطح رضایتمندی شیش ساعت گذاشتم ولی عملا بیشتر میخونم
در خصوص ریاضی هم علاقه زیادی به این درس دارم و پایه درسی خوبی ازش دارم(به لطف دانشجوهای ترم پایینی:D) مطمئنا تا زمان آزمون که نه ماهه دیگه هست باید بارها بارها این مطالب دوباره خوند. و قطعا زمان فعلی رو نمیشه ملاک عمل قرار داد.
در کل مطلبی که درباره کاربرد نوشتم بداهه نویسی بود و از اینکه بنظرتون خوب اومده کلی انرژی گرفتم
ممنون از همه

فقط حواست به انرژیت باشع...

بالا