گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

MINA 73

عضو جدید
سلام;سایتی رو سراغ دارین که الگوریتم های ساختمان داده رو به c++ رو به فارسی توضیح داده باشه؟برای امتحان میخوام....:redface:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام;سایتی رو سراغ دارین که الگوریتم های ساختمان داده رو به c++ رو به فارسی توضیح داده باشه؟برای امتحان میخوام....:redface:
بالاخره به ++C توضیح داده باشه یا به فارسی؟
به فارسی که فکر کنم توی کتابتون توضیح داده باشه، نه؟

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به همگی من یک سوال کلی دارم ممنون میشم اگه دوستان نظرشون رو بگن
من می خوام مقاله کار کنم در مورد شبکه حسگر بی سیم .استاد راهنما هم نتونستم پیدا کنم .به این اعتقادم که خواستن توانستن است آدم خودش بخواد هیچی امکان ناپذیر نیست خودش تنهایی هم می تونه به کمک اینترنت مقاله ارائه بده ولی از یک طرف هم به تاثیر استاد راهنمای خوب اعتقاد دارم ولی خوب نشد با استاد کار کنم.به نظرتون تنهایی میشه مقاله کار کرد؟و به یک جای خوب رسوندش؟

MINA 73

عضو جدید
بالاخره به ++C توضیح داده باشه یا به فارسی؟
به فارسی که فکر کنم توی کتابتون توضیح داده باشه، نه؟

اشتباه تایپ کردم ببخشید!:sweatdrop:.....منظورم یه سایت فارسی زبان بود!
کتاب رو میخونم اما متوجه نمیشم چی میگه!

nafis...

مدیر بازنشسته
من می خوام مقاله کار کنم در مورد شبکه حسگر بی سیم .استاد راهنما هم نتونستم پیدا کنم .به این اعتقادم که خواستن توانستن است آدم خودش بخواد هیچی امکان ناپذیر نیست خودش تنهایی هم می تونه به کمک اینترنت مقاله ارائه بده ولی از یک طرف هم به تاثیر استاد راهنمای خوب اعتقاد دارم ولی خوب نشد با استاد کار کنم.به نظرتون تنهایی میشه مقاله کار کرد؟و به یک جای خوب رسوندش؟
سلام
اگر هیچ تجربه ای ندارین نمیگم نشدنیه اما شدنش هم سخته! سخت از این نظر که مطمئنن استفاده از یک فرد با تجربه در یک زمینه ای طی یک مسیر رو کوتاه تر میکنه
حداقل این که اشتباهات رایج رو مجبور نیستی خودت دوباره امتحان کنی
خب میتونی موضوعت رو عوض کنی حداقل برای تجربه ی اول میگم که همیشه خاطره خوبی داشته باشی
یا اینکه برای اصول نوشتن از یک فرد با تجربه کمک بگیری
معمولا دانشجویان ارشد هم مایل به همکاری هستن:)

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
تنهای تنها اونم تو اولین مقاله:confused:
ی مقاله کنفرانسی معمولی میشه از آب درآورد

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
روز دانشجو رو به همه بچه های گل مهندسی فناوری اطلاعات تبــــریک می گم و براتون آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رو دارم .
هر جا که هستید پاینده و سربلند باشید.
.
:heart:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان
امروز یک خبری خوندم کلا به خودم و آینده ام ناامید شدم:(
یک سال پشت کنکور بمون بعد با صد مصیبت بیا پیام نور درس بخون که مثلا آخرش لیسانس میشی و به قولی نتیجه زحماتت رو می بینی
امروز در یک سایتی اخبار پیام نور خوندم از امسال بیشتر رشته ها رو ( از جمله it ) بدون کنکور دانشجو برمیداره یعنی لازم نیست حتی کنکورم بدن
یعنی یکی این جوری بیاد بخونه و یکی هم مثل ما بعد فردا پس فردا هم بریم یک جا استخدام نمیگن تو کنکور دادی زحمت کشیدی میگن پیام نوره دیگه !!

saeed_it2010

عضو جدید
لعنت به پیام نور.صد بار.
با اون سیستم مزخرفش.البته دانشگاه به محل صدور مدرک تبدیل شده نه محل اموزش و تولید علم
اما در کل خوبه که همه باسواد بشن.چون جرم و جنایت خیلی کمتر میشه.معمولا انسانهایی که تحصیلات دانشگاهی ندارن بیشترین جرم و جنایت رو انجام میدن
اما میدونیم که جونای دهه ی 60 بیشترین ضربه رو توی این مملکت خوردن
چه میشه کرد

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان
یک سال پشت کنکور بمون بعد با صد مصیبت بیا پیام نور درس بخون که مثلا آخرش لیسانس میشی و به قولی نتیجه زحماتت رو می بینی
امروز در یک سایتی اخبار پیام نور خوندم از امسال بیشتر رشته ها رو ( از جمله it ) بدون کنکور دانشجو برمیداره یعنی لازم نیست حتی کنکورم بدن
یعنی یکی این جوری بیاد بخونه و یکی هم مثل ما بعد فردا پس فردا هم بریم یک جا استخدام نمیگن تو کنکور دادی زحمت کشیدی میگن پیام نوره دیگه !!
بدون کنکور کدومه خانوم!!!! قراره ( فعلا تایید نشده) کلا آی تی رو از لیسانس حذف کنن اونم بخاطر اینه که میگن سطح سواد فارق التحصیل آی تی پایین تر از کامپیوتر و برق هستش. میگن بهتره اول شخص لیسانس کامپیوتر یا برق داشته باشه و بعد تو ارشد بره آی تی بخونه. فعلا همه چی در حد حرف هستش.
لعنت به پیام نور.صد بار.
با اون سیستم مزخرفش.البته دانشگاه به محل صدور مدرک تبدیل شده نه محل اموزش و تولید علم
اما در کل خوبه که همه باسواد بشن.چون جرم و جنایت خیلی کمتر میشه.معمولا انسانهایی که تحصیلات دانشگاهی ندارن بیشترین جرم و جنایت رو انجام میدن
چه میشه کرد
پیام نوری هستید؟؟ اگه جوابتون اره هستش، بایستی بگم که کمی بیشتر تو دوره دبیرستان زحمت به خود می دادید تا یه دانشگاه بهتر قبول می شدید. دانشجو خودش میره پیام نور و درس می خونه و آخرشم به پیام نور لعنت می فرسته!!!! برام جای سوال داره که چرا؟

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
بدون کنکور کدومه خانوم!!!! قراره ( فعلا تایید نشده) کلا آی تی رو از لیسانس حذف کنن اونم بخاطر اینه که میگن سطح سواد فارق التحصیل آی تی پایین تر از کامپیوتر و برق هستش. میگن بهتره اول شخص لیسانس کامپیوتر یا برق داشته باشه و بعد تو ارشد بره آی تی بخونه. فعلا همه چی در حد حرف هستش.
نه بابا تایید شده . از 1 دی ماه از طریق سایت سنجش شروع میشه

saeed_it2010

عضو جدید
در جواب خانم R-Q باید عرض کنم که بنده الان دانشجوی ارشد شبکه هستم
دوره لیسانسم رو پیام نور بودم.به خاطر مشکلات زیادی که در کنکور لیسانس برام پیش اومده بود نتونستم از تواناییم استفاده کنم.در صورتی که سابقه خوبی داشتم.
به خاطر علاقه به رشتم مجبور شدم برم پیام نور.چون اون موقع که من قبول شدم سال 86 بود و هر دانشگاهی این رشته رو نداشت.
بدترین اشتباه زندگیم انتخاب دانشگاه پیام نور بود.کتابای حجیم بی مصرف که هیچ سودی نداشتن.یادمه یه ترم 5 درس داشتم.موقع ازمون هر 5 تا درس حدودا سه تا سوال از هر درس غلط بود.این سوالات کل کشور پخش میشه چون پیام نور سوالاتش کشوریه.طراحی که این سوال رو طرح میکنه چقدر بی سواده که یه زحمت نمیده سوالات رو دوباره مرور کنه.
اینا خیلی در روحیه دانشجوها تاثیر میزاره.مثلا سوالی طرح میشه که جواب گزینه ب و د دقیقا یکیه.جواب درست هم محسوب میشه.وقتی توی پاسخنامه میگی ب درسته و کلید رو نگاه میکنی میگه جواب د درست بود.:D
این یعنی چی واقعا؟بدترین دوران عمرم رو توی پیام نور گذروندم.همش دوست داشتم یه دانشگاه سطح بالا درس بخونم اما کاملا برعکس شد.
معدلمون هم که افتضاح شد.اشتباها تصور میشه که دانشجوهای پیام نور قوی هستن و خروجی ارشدشون زیاده.اولا نگاه کنید توی کل کشور خیلی پیام نوری داریم.چرا نمیگن اینهمه دانشجوهای پیام نور قبول نشدن؟باور کنید اونایی هم که قبول شدن هیچ استفاده ای از کلاسای دانشگاه نبردن و قبولی ارشدشون نتیجه زحمات خودشون بود.خودم پیام نور خوندم میدونم که درصد خیلی بالایی از دانشجوها افسرده و مایوس هستن.چون سیستم مزخرفی داره.
کل دانشگاها سوالات ازمونشون رو استاد طراحی میکنه غیر از پیام نور.
خلاصه دلمون پره.هیچ وقتم ضربه ای که ازین خراب شده خوردم فراموش نمیکنم.چون طراوت درس خوندن رو از من گرفت و یه روحیه پژمرده بهم اعطا کرد
فکر نمیکنم حتی یه نفر پیدا کنین از دانشجوهای پیام نور که بگه ازش راضیم
خلاصه ما که در رفتیم از اونجا اما شنیدم یکم سیستمش بهتر شده.
امیدورام که همگی موفق باشید

MINA 73

عضو جدید
چه کتابی میخونید؟!

جزوه پارسه;گهگاهی کتاب هوویتس!!:redface:
ممنون با کتاب خودم دارم یه جورایی کنار میام!
تو پست ها هم خوندم قراره IT رو حذف کنن برا ارشد بزارن......بد ایده ای هم نیست فک کنم!سواد کامپیوتری و برق بالا باشه راحت تر میشه با رشته ارتباط برقرار کرد.....حالا باز این نظر منه شایدم غلط باشه!:smile:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان

شریف یا پیام نور نهایتا فرقی نمی کنه مخصوصا وقتی قرار باشه جذب شرکت خصوصی بشید
نظام کاری مخصوصا توی بخش خصوصی شایسته سالاری هست و نگاه به مهارتتون می کنن نه به تحصیلات

البته بحث توی رده های بالای آکادمیک اندکی تفاوت داره

Drago

کاربر ممتاز
اینکه شما یه کاری رو به شیوه سخت‌تر و با درد و خونریزی انجام دادی دلیل نمیشه اونی که به شیوه آسون تر انجام داده حقش کمتر باشه. شما تو کنکور حداقل ها رو میزدی پیام نور قبول می‌شدی، فرق زیادی نمیکنه.
چه میشه کرد
اتفاقا سیستم پیام نور خیلی هم خوبه، پیاده سازیش خوب نیست. ایده خوبه، اجرا ضعیفه.
اگه قرار بود که دانشگاه یه محل خیلی خارق العاده باشه من و شما رو دانشگاه راه نمی‌دادن، با این قضیه کنار بیایید. اما من نمیدونم چرا انقدر مردم با مدرک مشکل دارن؟ مدرک نشون دهنده اینه که طرف یه سری دوره ها (واحدها) رو با موفقیت گذرونده، این کجاش بده؟ کی رو میشناسید که بدون گذروندن اون دوره ها این مدرک رو گرفته باشه؟
=====================
در برابر این ۳ جمله شما این دقیقا حس من بود :

یعنی بنیان جرم شناسی، جامعه شناسی ، استدلال ، منطق و فلسفه رو زیر و رو کردید رفت!

==================================
جوانان دهه‌ی ۶۰ کسایی بودن که توی اون برهه جوان بودن یا کسایی که در دهه‌ی ۶۰ به دنیا اومدن رو می‌فرمایید؟ نه این طوری ها هم نیست، مظلوم نمایی نکنید!

شریف یا پیام نور نهایتا فرقی نمی کنه مخصوصا وقتی قرار باشه جذب شرکت خصوصی بشید
نظام کاری مخصوصا توی بخش خصوصی شایسته سالاری هست و نگاه به مهارتتون می کنن نه به تحصیلات

البته بحث توی رده های بالای آکادمیک اندکی تفاوت داره
دقیقا.
توی کار از من نمیپرسن که کدوم دانشگاه بودی، پایان نامه ات چی بوده، نمره اول کلاس بودی یا نمره آخر، میگن فلان تکنولوژی رو چقدر بلدی؟
اما خب اگر قراره به مدرکتون بنازید که از کدوم دانشگاه بوده، یا دنبال علم تئوریک هستید قضیه کمی متفاوته.

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان، خوب هستید؟
10 روزی بود به یه مشکل برخورده بودم که اگه حل نمی شد، کل کارایی که توی 6 ماه گذشته برای پایان نامه انجام داده بودم به باد فنا می رفت. خداییش از دست استادم خیلی شاکی شده بودم. منو جایی کشونده که خودش به این حوزه کاملاً مسلط نیست.
خب خدا رو شکر حل شد البته مشکلات ما که تمومی نداره، الان با یک مشکل دیگه در حال کلنجار رفتنیم.
-------------------------------------------------------------
حالا بعد مدت ها اومدم بذار یه چند تا نصیحت هم بکنم:):
1- سعی کنید زیاد از استاد مشاوره نگیرید و خودتون مسیر پایان نامه رو هدایت کنید. اساتید معمولاً یه حرفی می زنن و گیرتون میندازن. یه چیزی میخوان که کل کار رو پیچیده میکنه در حالی که شاید بی مورد هم باشه.
2- درسته که موضوعات سخت تر جذاب تره و نتیجه بهتری هم داره ولی گول این موضوعات رو نخورین. چون مثل .... تو گل گیر میکنین. اساتید هم که خیلی کمک نمیکنن در نتیجه بدبخت می شین:biggrin: پس موضوعی بردارین که در کمتر از یک سال بشه جمعش کرد.

--------------------------------------------------------

این جواب حرف امیر بود که چرا همه با مدرک مشکل دارن:
1- مدرک یک مفهوم اشتباه تو ایران داره. الان بیشتر مردم اعتقاد دارن که همه باید مدرک دانشگاهی بگیرن. به همین دلیل ارزش مدرک کمه و فقط همه می خوان بگیرنش، چجوریش مهم نیست. در حالی که طبق تعریف خودت مدرک نشون میده یه سری دوره ها رو با موفقیت گذروندی. کسی که با پارتی بازی، با التماس، با تقلب نمره میگیره که با موفقیت چیزی رو نگذرونده و بدبختانه الان وضع بیشتر دانشگاه ها و مدرک اعطایی دقیقاً اون طوری شده.
2- مدرک یعنی یه دوره ای رو با موفقیت گذروندی. خب هدف از این دوره چی بوده؟؟؟ الان کلی مغازه دار داریم با مدارک بی ربط. لیسانس زمین شناسی، روسری فروشی داره، لیسانس حقوق وسایل ساختمانی میفروشه، لیسانس جغرافیا، مغازه آجیل فروشی داره(این افراد رو می شناسم). حالا ضرورتی داشته که این افراد برن دانشگاه عمر و سرمایشون رو تلف کنن؟؟؟ نه. پس یه مشکلی تو فرهنگ ما وجود داره دیگه.

-----------------------------------------------------

با دیدن عکسی که امیر در پست قبلی گذاشته بود کلی خندیدم، دستت درد نکنه.;)

مریم کشوری

عضو جدید
سلام به همه ی بچه های گل itواااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییی بچه ها پروژه پایانیم بازی minesweepere خیلی ناراحتم:( البته یه ایده هایی دارم ولی چقد سخته که این بازی از ما میخواد

MR nemati

عضو جدید
وای بچه ها تا چند سال دیگه به جمع شما میام!;)
راستی میگید این رشته میخواد از کارشناسی حذف بشه؟! اگه اینطوری بشه خودکشی میکنم.:cry:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه ی بچه های گل itواااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییی بچه ها پروژه پایانیم بازی minesweepere خیلی ناراحتم:( البته یه ایده هایی دارم ولی چقد سخته که این بازی از ما میخواد

برای ما هم همین بود:D تازه چی ترم 1 اونم با زبان C یعنی فاجعه بود!!! همش شد حلقه های if تودرتو!!!!

شب قبل تحویل پروژه من تا 4 بیدار بودم روش کار میکردم تا آخر درست کار کرد و ران شد!! ولی فضای گرافیکی نبود ها.... فک کن تو محیط ران بود با یه جدول!! از موس هم که استفاده نمیشد!!
باید شماره جدول رو میدادیم!!

ناراحت نباش حل میشه! به قولی این نیز بگذرد!!
استادای ما هم تمام پروژه هامون رو بازی دادن!! البته دیگه پروژه پایانی C++ محیطش گرافیکی بود:)
اگه کدهاش رو پیدا کردم برات میفرستم!! برای شما با جاواست دیگه؟؟

Drago

کاربر ممتاز
1- مدرک یک مفهوم اشتباه تو ایران داره. الان بیشتر مردم اعتقاد دارن که همه باید مدرک دانشگاهی بگیرن. به همین دلیل ارزش مدرک کمه و فقط همه می خوان بگیرنش، چجوریش مهم نیست. در حالی که طبق تعریف خودت مدرک نشون میده یه سری دوره ها رو با موفقیت گذروندی. کسی که با پارتی بازی، با التماس، با تقلب نمره میگیره که با موفقیت چیزی رو نگذرونده و بدبختانه الان وضع بیشتر دانشگاه ها و مدرک اعطایی دقیقاً اون طوری شده.
2- مدرک یعنی یه دوره ای رو با موفقیت گذروندی. خب هدف از این دوره چی بوده؟؟؟ الان کلی مغازه دار داریم با مدارک بی ربط. لیسانس زمین شناسی، روسری فروشی داره، لیسانس حقوق وسایل ساختمانی میفروشه، لیسانس جغرافیا، مغازه آجیل فروشی داره(این افراد رو می شناسم). حالا ضرورتی داشته که این افراد برن دانشگاه عمر و سرمایشون رو تلف کنن؟؟؟ نه. پس یه مشکلی تو فرهنگ ما وجود داره دیگه.
۱. چند درصد با تقلب و غیره مدرک می‌گیرن؟ اینجوری هم نیست. از اون طرف هم امتحانو سخت می‌گیرن همه گریه‌اشون می‌گیره، ولی همونا به استاد می‌گن بی‌سواد!
۲. نه مهندس. اینکه همه دوست داشته باشن درس بخونن ذاتا چیز بدی نیست، همه حق درس خوندن رو دارن. اما اگه اونا نتونستن (عرضه نداشتن یا سواد کافی نداشتن) یا نخواستن که شغلی متناسب با مدرک تحصیلیشون بگیرن اون یه بحث دیگه اس.
سلام به همه ی بچه های گل itوای بچه ها پروژه پایانیم بازی minesweepere خیلی ناراحتم:( البته یه ایده هایی دارم ولی چقد سخته که این بازی از ما میخواد
پروژه پایانی بهتون دادن بنویسید دارید اینجوری زار می‌زنید، برید حواستون رو جمع کنید یه وقت به یه استادی نگید بی‌سواد، به دانشگاه نگید محل مدرک گرفتن، به بچه ها نگید تنبل و یا موردی شبیه این، که اگه از شما بشنوم با چوب دنبالتون میفتم!
اگه کار ازشون می‌خوان، می‌گن که سخته و فلانه، اگه نمی‌خوان هم که می‌گن محیط علمی نیست و استادا کار نمی‌کنن و دانشگاه کار عملی به آدم یاد نمیده ...

وای بچه ها تا چند سال دیگه به جمع شما میام!;)
راستی میگید این رشته میخواد از کارشناسی حذف بشه؟! اگه اینطوری بشه خودکشی میکنم.:cry:

شما با این اوضاع روحی که داری کلا وارد IT نشی سنگین تری. مثلا برو حسابداری بخون. قوانین و شیوه های حسابداری از ۵۰ سال پیش تا حالا خیلی تغییر کرده باشه ۲ درصده، قوانین و شیوه های آی تی از ۵ سال پیش تا حالا خیلی کم تغییر کرده باشه ۶۰ درصده. تحمل و توان تغییر زیاد و سریع رو نداشته باشی کارت زاره.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
. چند درصد با تقلب و غیره مدرک می‌گیرن؟ اینجوری هم نیست. از اون طرف هم امتحانو سخت می‌گیرن همه گریه‌اشون می‌گیره، ولی همونا به استاد می‌گن بی‌سواد!

یه استادی رو میبینی سر کلاس 45 مین بیشتر درس نمیده از اون 45 مین هم نصفش به خنده میگذره! بعد هیچی هم درست حسابی نگفته انوقت بیا امتحانش رو نگاه کن:|

یکی از استادای من خودش سوال داده که بلد نبود حلش کنه!! غلط حل کرده بود بچه ها راه درست سوال رو گفتن!! آخرشم بهش گفتن حداقل یه سوالی بدید که خودتون بتونید حل کنید!!!
استادی که خیلی بارش هست نیازی نداره امتحان رو در حد المپیاد بگیره! والا ما هر استادیمون که واقعا" عالی بود امتحاناش در حد منابعی بود که گفته بود بخونیم...
ولی استادایی که خودشون هم تو بعضی مسائل گیر داشتن امتحانشون رو عموما" سخت میگیرن!!
این قضیه برای همه صدق نمیکنه و یه اصل نیست!! نمیگم همشون از این دوتا مدل بالا تبعیت میکردن ولی خب نصف بیشتر این مدلی بودن!!!

اگه کار ازشون می‌خوان، می‌گن که سخته و فلانه، اگه نمی‌خوان هم که می‌گن محیط علمی نیست و استادا کار نمی‌کنن و دانشگاه کار عملی به آدم یاد نمیده ...

درسته اگه کار بخوان میگم سخته ولی تو دلم خوشحالم که دارم یه چیزی یاد میگیرم...
بستگی داره!! بستگی داره درسش چی باشه! و استاد چطور کار کنه!!
دانشگاه های ما شاید 20% کار عملی بشه یاد گرفت تو دوره ی لیسانس حداقل رشته ی ما!!!( این مقدار واحد هایی که پاس کردم اینجوری بودن!!)

پ.ن : جناب دراگو شما جدیدا" استاد نشدید؟؟:D

COLY

عضو جدید
سلام بچه ها ببخشید مزاحمتون شدم واقعیتش من می خواستم سریع برم سراغ اصل کلام که سرتون به درد نیاد. واقعیتش من در داخل یک مسابقه طراحی شهری که در داخل امریکا برگزار شد شرکت کردم و کارم برای رای دهی از طریق اینترنتی مورد پذیرش واقع شده است از شما می خواهما گر امکان دارد به آدرس سایت زیر بروید و به کارم رای بدهید ممنونم.
http://connectedcitygallery.com/125.html این آدرس را در مرورگر خود کپی کنید و بعد فقط دکمه vote را کلیک کنید
ممنونم:gol:

دختر شمالي

عضو جدید
سلام بچه ها ببخشید مزاحمتون شدم واقعیتش من می خواستم سریع برم سراغ اصل کلام که سرتون به درد نیاد. واقعیتش من در داخل یک مسابقه طراحی شهری که در داخل امریکا برگزار شد شرکت کردم و کارم برای رای دهی از طریق اینترنتی مورد پذیرش واقع شده است از شما می خواهما گر امکان دارد به آدرس سایت زیر بروید و به کارم رای بدهید ممنونم.
http://connectedcitygallery.com/125.html این آدرس را در مرورگر خود کپی کنید و بعد فقط دکمه vote را کلیک کنید

سلام دوست عزيز
چند تا راي بايد داشته باشي؟
هرچي بيشتر بهتر يا حد نصاب داره؟
الان شد 157 تا چندتا ديگه راي ميخواي تا به بروبچ و دوستام بگم راي بدن؟ ببين همچين خيريم من
اون عكسي كه تو صفحه اومد طرح شما بود؟​

مریم کشوری

عضو جدید
آقای دراگن
حالا چراشما اینقدناراحت شدین>؟!!!!!!!!!!!!!!!:(
واقعا سخته برام چکار کنم من فقط تاحالا تونستم یکم رو زیبایی پروژه کار کنم وگرنه اصل ماجرا که مونده.......................

Drago

کاربر ممتاز
۱. یه استادی رو میبینی سر کلاس 45 مین بیشتر درس نمیده از اون 45 مین هم نصفش به خنده میگذره! بعد هیچی هم درست حسابی نگفته انوقت بیا امتحانش رو نگاه کن:|

۲.دانشگاه های ما شاید 20% کار عملی بشه یاد گرفت تو دوره ی لیسانس حداقل رشته ی ما!!!( این مقدار واحد هایی که پاس کردم اینجوری بودن!!)

پ.ن : جناب دراگو شما جدیدا" استاد نشدید؟؟:D
۱.چند نفرتون به استاد گفتید استاد بیشتر درس بده؟ در عوض چند نفر باهاش بگو بخند کردین؟ توی چندتا کلاس تا حالا گفتین استاد عیب نداره که ساعت درس تموم شده، شما بحثو ادامه بده؟ در عوض چند بار حرف استادو با "خسته نباشید" و "استاد وقت تمومه" قطع کردید؟

۲. باشه، شما ۵ درصد هم یاد بگیری خوبه. اما اگه فرصتش پیش اومد باید ازش استفاده کرد،نه؟

نه استاد نشدم، من هم مثل شما دانشجو بودم و هنوز هم هستم، انتقادات گسترده ای به اساتید و دانشگاه داشتم و دارم، اما می‌خوام حواسمون باشه که همیشه هم حق با ما نیست، اگه اساتید هم اینجا بودن شاید حرفهایی برای گفتن داشتن!

سلام.
راستش من دقیقا طرح رو نفهمیدم، یعنی نفهمیدم پیشنهاد شما چی بوده. شما ارتباط دو قسمت از شهر رو با یک میدان دادید، راه سبزه نفهیدم کجا میفته.
=====
یه چیز دیگه : اون متن رو یه مرور مجددی بکنید حتما. مثلا خط آخر باید Three باشه نه Tree، همچنین فعلش باید ties باشه نه tie ، از اون طرف باید بگیم zones.
این هم خدمت شما :
Screenshot from 2013-12-14 21:00:34.jpg

آقای دراگن
حالا چراشما اینقدناراحت شدین>؟!:(
واقعا سخته برام چکار کنم من فقط تاحالا تونستم یکم رو زیبایی پروژه کار کنم وگرنه اصل ماجرا که مونده.
دراگو هستم خانم.
من ناراحت نشدم، یعنی در واقع تاثیری توی زندگی من نداره، فقط خواستم بگم که این ناراحتی شما با ذات دانشگاه رفتن تناقض داره. کسی که فردا قراره بهش بگن مهندس آی تی باید با اشتیاق دنبال پروژه و کار و تمرین باشه.
اگه براتون آسون بود که نمیگفتن برین انجام بدین. یه کسی که می‌خواد عضلاتش قوی بشه نمیره با وزنه هایی که براش آسونه کار کنه، وزنه سنگین تر میزنه. قراره توی این تمرین و پروژه چیزهایی یاد بگیرین که اگه واقعا دقیق بشین تا آخر عمر حرفه ای یادتون خواهد بود و به دردتون هم خواهد خورد.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
۱.چند نفرتون به استاد گفتید استاد بیشتر درس بده؟ در عوض چند نفر باهاش بگو بخند کردین؟ توی چندتا کلاس تا حالا گفتین استاد عیب نداره که ساعت درس تموم شده، شما بحثو ادامه بده؟ در عوض چند بار حرف استادو با "خسته نباشید" و "استاد وقت تمومه" قطع کردید؟

۲. باشه، شما ۵ درصد هم یاد بگیری خوبه. اما اگه فرصتش پیش اومد باید ازش استفاده کرد،نه؟

نه استاد نشدم، من هم مثل شما دانشجو بودم و هنوز هم هستم، انتقادات گسترده ای به اساتید و دانشگاه داشتم و دارم، اما می‌خوام حواسمون باشه که همیشه هم حق با ما نیست، اگه اساتید هم اینجا بودن شاید حرفهایی برای گفتن داشتن!

خب چندتا سوالم من بپرسم!! چقد استاد سعی کرده روش تدریسش رو عوض کنه؟؟ جوری که بچه ها جذب درس بشن؟؟
ما استاد داریم 1:45 دقیقه درس میده بدون اینکه ما ها خسته بشیم!!
استاد داریم همون 15 مین اول همه رو خواب میکنه!!!

من میگم همه چیز 50 -50 هست!!
هم استاد مقصره هم دانشجو!!
من خودم شاید از اول ترم تا حالا کمتر از 3بار گفتم خسته نباشید اونم سر درسی بوده که بنظرم هیچ استفاده ای نداشتم!!!!!
ولی خب اگه بخوایم مسئله ی دانشگاه بودن رو درنظر بگیریم این عدد میشه 70دانشجو 30استاد!! چون اسم ما دانش جو هست!!
پس باید جوینده ی دانش باشه نه متکی به استاد!!

2. بنظرم با اون 5% نمیشه کار پیدا کرد شاید یه زمانی یه جایی بدرد بخوره و استفاده بشه ولی خب اونقدر هم موثر نیست!

Drago

کاربر ممتاز
۱. چقد استاد سعی کرده روش تدریسش رو عوض کنه؟؟ جوری که بچه ها جذب درس بشن؟؟

2. بنظرم با اون 5% نمیشه کار پیدا کرد شاید یه زمانی یه جایی بدرد بخوره و استفاده بشه ولی خب اونقدر هم موثر نیست!
۱.اگه پلیس وظیفه اش رو درست انجام نداد شما هم سعی نمیکنی خلاف نکنی؟ هیچ شکی نیست که اگه پلیس درست و حسابی نباشه میل به خلاف کردن بیشتره، میل به درس نخوندن و دنبالش نرفتن هم در حضور استاد بی‌حال زیاد می‌شه، و کاملا هم طبیعی و منطقیه. اما کسی که می‌خواد پیشرفت کنه از بقیه انتظار نداره ، اگه تونست و فراهم بود ازشون استفاده می‌کنه، نبود یه راه دیگه پیدا می‌کنه.

۲.مسلمه که نمیشه با اتکا به همون ۵ درصد کار پیدا کرد. اما کسی که اون ۵ درصد رو خوب یاد بگیره من کارش رو تضمین می‌کنم! (کاملا جدی می‌گم، اگه خواستید رزومه اتون رو توی پیام خصوصی بفرستید). کسی که اون ۵ درصد رو یاد بگیره یعنی سرنخ رو تونسته به دست بگیره، اگه مثلا یه کار برای توسعه با #C براش پیدا بشه با یه دوره کارآموزی ۳-۴ ماهه به سرعت می‌تونه مشغول کار بشه، حتی اگه قبلش ۱۰ خط کد سی شارپ نزده باشه.

بالا