گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

FIFA20

اخراجی موقت
مثل اینکه دیروز تولد یکی از بچه های تالار ایتی بوده که این روزها کمتر به باشگاه سر میزنه :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/359268-*%D8%A8%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%AF%DA%A9%D9%87-%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AC%D9%88%D9%86%D9%85-%D9%86%D8%B2%D8%AF%DB%8C%DA%A9%D9%87-*

فرشته خانم تولدتون رو خیلی خیلی تبریک میگم.

انشالله که همیشه سلامت و موفق باشی و در کنار خانواده روزها رو با شادی سپری کنی.

براتون بیشترین ها رو از بهترین ها ارزومندم.

این کیک ها هم تقدیم به شما و البته کسایی که کیک دوست دارن ( :D ) :

این کادو ها هم تقدیم به شما :

عذرخواهی بنده رو برای اینکه دیروز تبریک نگفتیم پذیرا باشید.
کاش یه تاپیک داشتیم که تاریخ تولد همه ی بچه های تالار ایتی داخلش نوشته میشد که حداقل تو تالار بهشون تبریک میگفتیم.

مطمئنا تولد خیلی از بچه ها هم میاد و میره و ما اصلا متوجه نمیشیم.

فرشته نداریم.
منظورت miss world خانمه؟؟

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

فرشته خانم تولدتون رو خیلی خیلی تبریک میگم.

انشالله که همیشه سلامت و موفق باشی و در کنار خانواده روزها رو با شادی سپری کنی.

براتون بیشترین ها رو از بهترین ها ارزومندم.

عذرخواهی بنده رو برای اینکه دیروز تبریک نگفتیم پذیرا باشید.

ممنون دانیال جان
خیلی خوشحالم کردی
واقعا غافلگیر شدم !!!

عذرخواهیتون رو هم می پذیرم اما دیگه تکرار نشه!:D

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
دروغ 13 خودمون و یا اول اوریل خودشون ؟ !!!!!

اگه اشتباه نکنم , گوگل هر سال این موقع یکی از این دروغ هارو , رو میکنه !

--------

13 بدرتون هم مبارک.

خوب گول خوردی :D

ولی به هر حال بوییدن از طریق کامپیوتر هم تکنولوژی هست که محقق ها دارن روش کار میکنن !!

من قبلا یه سری مستند در مورد کار کردن رو این تکنولوژی دیدم.

به هر حال با این سرعت رشد تکنولوژی , در اینده بو ها رو نیز از طریق کامپیوتر حس خواهیم کرد و اون زمان دور نخواهد بود .
این بو کردنو یکی از بچه ها برام میل زده بود و گفته بود که دروغه. هواستم اون روز بنویسم ولی حیفم اومد پست امیرو خراب کنم.

ممنون دانیال جان
خیلی خوشحالم کردی
واقعا غافلگیر شدم !!!

عذرخواهیتون رو هم می پذیرم اما دیگه تکرار نشه!:D
تولدتون مبارک، ایشالا سالیان دراز سالم و سلامت زندگی خوشی داشته باشید

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرشته نداریم.
منظورت miss world خانمه؟؟

بله

ممنون دانیال جان
خیلی خوشحالم کردی
واقعا غافلگیر شدم !!!

- عذرخواهیتون رو هم می پذیرم اما دیگه تکرار نشه!:D

خواهش میکنم.

- به خاطر همین حرفتون سال دیگه بهتون تبریک نمیگم . :D

تشکر زیر پستتون رو هم به خاطر 3 خط بالاش زدم !! :razz:

این بو کردنو یکی از بچه ها برام میل زده بود و گفته بود که دروغه. هواستم اون روز بنویسم ولی حیفم اومد پست امیرو خراب کنم.

من شک داشتم که دروغ 13 هست یا نیست. اگه مطمئن بودم شاید منم نمینوشتم که پست امیر خراب نشه :D

تولد منم چند روز پيش بودا:smile:

سمیرا جون تولدت مبارک. انشالله که به تمام ارزو ها و اهداف و رویاهات برسی و همیشه موفق باشی.

برای شما هم شرمنده که همون روز تبریک نگفتیم.
البته تقصیر خودتونه که اعلام نمیکنید که چه زمانی تولدتونه :D

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سمیرا جان تولدت مبارک .منم بگم تولدم کی هست؟؟:D
بفرمایین صنم جان...خداییش حیفه تولد بچه ها از دست بره
پ.ن:طفلک من که تا حالا اینجا هیشکی برام تولد نگرفته:cry:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
بفرمایین صنم جان...خداییش حیفه تولد بچه ها از دست بره
پ.ن:طفلک من که تا حالا اینجا هیشکی برام تولد نگرفته:cry:
نه جمله ام شوخی بود آخه تولد من فردای یک روز خوب هست واسه همین گفتم منم بگم؟؟:biggrin:
تولدت کی هست؟؟

mohandeseit

کاربر ممتاز
نه جمله ام شوخی بود آخه تولد من فردای یک روز خوب هست واسه همین گفتم منم بگم؟؟:biggrin:
تولدت کی هست؟؟
آره یادمه دیگه..حالا ایشالله سال دیگه برات میگیرم اگه زنده باشم
21آذر عزیزم

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
آره یادمه دیگه..حالا ایشالله سال دیگه برات میگیرم اگه زنده باشم
21آذر عزیزم
ممنون لطف داری مرسی .( ولی من تولد این جوری دوست ندارم دوست دارم اون دوستام تبریگ بگن که یادشونه نه اینکه یک تبریک اجباری );)

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سمیرا خانم و فرشته خانم
ببخشید با تاخیر

تولدتون مبارک ..

در مورد تاریخ تولدا یه فکر میکنم .. که این اشتباهات رخ نده:)
یادش بخیر جوون بودیم طرف بهمون یه تاریخ میگفت غیرممکن بود یادمون بره .. پیر شدیم رفت :redface:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
هواستم اون روز بنویسم
البته به نظر میاد این روزها چندان هم «حواس‌»تون جمع نیست!!
تولدتون مبارک
ببخشیدها،وسط این تولدبازی ها مزاحم میشم،اما یه سوالی : موقعی که سالروز تولد آدم میرسه،دقیقا چی رو جشن میگیرن؟ اینکه یه سال پیرتر شدی؟ اینکه یه سال دیگه تونستی زنده بمونی؟! حقیقتا به دنیا آمدن یه موجودی مثل خودم رو چندان اتفاق خارق العاده و مهمی نمیبینم که بخواد ۶۰-۷۰ مرتبه بزرگ داشته بشه.در بهترین حالت ۲ بار کافیه.
تا حالا به این فکر کردین که توی جشن تولد یه نفر (حالا فامیل،دوست،خانواده یا ... ) از چی خوشحال هستید؟

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشیدها،وسط این تولدبازی ها مزاحم میشم،اما یه سوالی : موقعی که سالروز تولد آدم میرسه،دقیقا چی رو جشن میگیرن؟ اینکه یه سال پیرتر شدی؟ اینکه یه سال دیگه تونستی زنده بمونی؟! حقیقتا به دنیا آمدن یه موجودی مثل خودم رو چندان اتفاق خارق العاده و مهمی نمیبینم که بخواد ۶۰-۷۰ مرتبه بزرگ داشته بشه.در بهترین حالت ۲ بار کافیه.
تا حالا به این فکر کردین که توی جشن تولد یه نفر (حالا فامیل،دوست،خانواده یا ... ) از چی خوشحال هستید؟
حرفت تامل برانگیزه ولی گاهی ، تو یه سری شرایط که خودتم بهتر از من میدونی ، بعضی روزا میشه یه روزای خاص که یاداوریش برای طرفین میشه دوست داشتنی . یه بهانه ای میشه برای ابراز دوست داشتن ، برای اینکه به طرف بگی که چقدر براش مهمی . یکی از این روزای خاص روز تولد هستش . شرایط خاص رو هم خودت درنظر بگیر

mohandeseit

کاربر ممتاز

خب میتونیم خوشحال باشیم به خاطر اینکه دوستمون پا روی زمین گذاشته،به دنیای ما اومده..کلا" اینا بهونه ای برای کنار هم بودن و به یاد هم بودنه

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

جشن تولد از اسمش مشخصه و خودت هم تعریفش کردی و فکر نمیکنم جای سوال داشته باشه.

جشن تولد یعنی اینکه سالروز به دنیا اومدن یک شخص رو جشن میگیریم.
شما در یک روز خاص به دنیا اومدید. هر ساله در اون روز خاص برای شما به افتخار به دنیا اومدنتون تو اون روز خاص جشن گرفته میشه.

دقیقا اینکه شما تو اون روز به دنیا اومدید جشن گرفته میشه.

مثل سالگرد گرفتن. جشن 22 بهمن . جشن 2500 ساله و ...

حالا چه خودت رو بزرگ ببینی و چه نبینی. شاید اطرافیانت دلشون بخواد 60.70 مرتبه برات جشن بگیرن . و یا اینکه بهت تبریک بگن. چه خوشحال بشی ! چه خوشحال نشی ! به نظرت چه اشکالی میتونه داشته باشه؟؟

-----------------------

با استدلالی که در مورد از چی خوشحال هستی کردی. دو تا سوال با همین استدلال برام پیش اومد.

1- الان مثلا ازدواج کردی . واقعا از چی خوشحال هستی؟ اینکه خرجت چند برابر میشه. اینکه باید وظیفه های جدیدی رو به دوش بگیری. اینکه باید مسئولیت یه خانواده رو برعهده بگیری. واقعا اینا به نظرت جای خوشحالی داره؟
تازه شاید هر سال با زنت بخواین اون روز رو هم جشن بگیرین که دیگه بدتر !!!!!!

2- فکر کن بچه ات به دنیا اومده . و مطمئنا خوشحال هستی. الان برای چی خوشحالی ؟؟ اینکه بچه ات به دنیا میاد تا تو این دنیای پر از سختی زندگی کنه ؟؟ اینکه بچه ات به دنیا میاد که کلی کار برعهده اش قرار بگیره؟ اینکه بچه ات به دنیا میاد که تو این مملکت زندگی کنه ؟ واقعا به نظرت اینا جای خوشحالی داره؟
من اگه به جات بودم گریه میکردم :D

همه مسائل رو میشه از چند جنبه نگاه کرد. بیا به این تولد هم یکم مثبت نگاه کن.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز

با نطرات دوستان موافقم .به نظرم دلیل تبریک گفتن اینه که وقتی شما یک نفر رو دوست دارین و وجودش براتون باارزشه پس مهم هست که در زندگیتون هست روز تولدش رو تبریک میگین چون در این رورز متولد شده و به این دنیا وارد شده و حالا تو زندگیت (چه زیاد چه کم )حضور داره و این تبریک نشون میده که تولدش و وجودش برات مهمه و از تولدش خوشحالی
راستی دوستان بالاخره طلسم شکست امروز html رو شروع کردم چیز جالب و باحالی هست ;)

nana jun

عضو جدید
سلام بچه ها منم بدون شناخت قبلی وارد این رشته شدم از اونجایی که بابام اجازه نمیداد جای دیگه برم مجبور شدم رفتم دانشگاه علمی کاربردی میخوام بیشتر از این رشته بدونم اطلاعات ارم اما خیلی کمه
هرکی ازم درمورد رشتم میپرسه ج درست و حسابی نمیتونم بدم:( کمکم کنید

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
چه جالب منم امروز PHPشروع کردم .:D

اگه HTML ندونم میتونم PHP یاد بگیرم؟؟؟؟
خانم مهندس من اطلاع زیادی ندارم ولی قبلا در این تاپیک با دوستان در این مورد بحث کردیم که نتیجه این شد که بهتره اول html رو بلد باشیم بعد برسیم به زبان برنامه نویسی

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز

البته گمون کنم منظورایشون «خواستم اون روز بنویسم» بود که احتمالا به دلیل عجله و نزدیکی حرف «خ» و «ه» روی کیبورد به این صورت نوشته شده.
خب اینکه در کنارمونه و از حضورش خوشحالیمو جشن میگیرم.
سمیرا جونم و فرشته جونم با تاخیر چن روزه تولدتون مبارک ان شالله سالهایی پر از شادی و سلامتی و سربلندی داشته باشین.:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها منم بدون شناخت قبلی وارد این رشته شدم از اونجایی که بابام اجازه نمیداد جای دیگه برم مجبور شدم رفتم دانشگاه علمی کاربردی میخوام بیشتر از این رشته بدونم اطلاعات ارم اما خیلی کمه

سلام
شما میتونید با سرچ کردن اطلاعات زیادی راجع به این رشته کسب کنید مثلا یکی از تاپیکهایی که تو باشگاه در این باره زده شده لینکشو قرار میدم مطمئنا مطالعش کمک خوبی بهتون میکنه.:smile:

◄تعریف IT,خدمات, کاربردها و مشاغل مربوط به آن►

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

زندگی بهم آموخت حتی اگر بدترین آدم روی زمین هستم هم برای خودم احترام و ارزش قائل بشم
خوشحالی تعاریف متعددی داره
ولی وقتی به یکی میگی که آقا تو فلان روز بدنیا اومدی یه حس خوب توی دل اون آدم ایجاد میشه البته نه بخاطر اینکه یک سال پیرتر میشیم و یک سال از عمرمون میره بلکه چون این رو جشن میگیریم که اولا به طرفمون نشون بدیم هنوز هم بیادش هستیم و هم اون رابطمون قویتر بشه .. شاید یه تبریک خشک و خالی به چشم بیاد ولی هستند آدمایی که این تبریک خشک و خالی رو با دنیا عوض نمیکنند

توی دنیا خیلی چیزهای ساده و پنهونی وجود داره .. شاید در ظاهر ساده باشن و اصلا به چشم نیاد ولی واقعا ارزش داره که یادآورش باشیم :smile:

توی خونه مثلا برای من تولد میگیرن و این بهم نشون میده هنوز هستند کسانی که منو بخاطر خودم دوست دارند حتی با همه بدیهام .. و اون یک ساعتی که دور هم هستیم همه با لبخند رو لباشون , سعی میکنند منو خوشحال کنن و این دور هم بودن و به یاد هم بودن هست که لذت و معنای واقعی زندگی رو نشون میده :cowboy:

راستی دوستان بالاخره طلسم شکست امروز html رو شروع کردم چیز جالب و باحالی هست ;)
خیلی خوبه

تا هدف چی باشه .. !!
اپلیکیشن باشه یا نتی !!

اگر میخواین توی مقوله سایت سازی وارد بشین اولین قدم همیشه html هست

سلام
خوش آمد میگم :gol:

توی همین تالار بگردین از تعریف آی تی گرفته و کاربردهاش و خیلی چیزهای اولیه که براتون خوب هست
پیشنهاد میکنم از اولین مرحله (که همیشه باید بلد باشین) که بنظر من طریقه سرچ کردن هست یادبگیرین که چطور چیزی که نیاز دارین رو پیدا کنید

بگردین توی تالار .. چیزی رو پیدا نکردین توی تاپیکهای سوالات , سوالتون رو مطرح کنید

موفق و پیروز باشین

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
یادش بخیر جوون بودیم طرف بهمون یه تاریخ میگفت غیرممکن بود یادمون بره .. پیر شدیم رفت :redface:
امیر جان چه خبره خودتو پیر کردی؟؟؟ دوست داری پدربزرگ صدات کنیم؟:biggrin:
پدربزرگ جان، مهم دله که امیدوارم هیچ وقت دلت پیر نشه.:gol:

اینو درست گفتی، واقعاً این روزا چندان حواسم سرجاش نیست.
ما یه استادی داشتیم میگفت زندگی و عمر مثه یک نخه(شما مسیر فرض کن) که اندازش کاملاً ثابت و مشخصه. وقتی دنیا میای از اول نخ شروع می کنی. هر روز که از عمرت می گذره به آخر نخ نزدیک میشی.
این مساله واقعیته که تا یه زمانی دوست داری بزرگ بشی و تولدت یادآوره اینه که بزرگتر شدی. این برای بچه ها هست. از یه زمانی به بعد دوست داری سنت ثابت بمونه و از یه زمانی به بعد دوست داری سنت کمتر شه. مثلاً وقتی 50 ساله میشی تولدت به معنی نزدیک شدن به دوران پیریه.
چنین حسی هم به این دلیله که تو ذهن ما بهترین دوره زندگی جوونی هست و چون زندگی افراد مسن سخته همه از اون دوران بدشون میاد.
اینم هست که تولد یعنی ورود به دنیا. بعضیا از اینکه به دنیا اومدن خوشحالن و زندگیشونو دوست دارند. به همین دلیل سالگرد ورودشون رو جشن می گیرند.

با استدلالی که در مورد از چی خوشحال هستی کردی. دو تا سوال با همین استدلال برام پیش اومد.

1- الان مثلا ازدواج کردی . واقعا از چی خوشحال هستی؟ اینکه خرجت چند برابر میشه. اینکه باید وظیفه های جدیدی رو به دوش بگیری. اینکه باید مسئولیت یه خانواده رو برعهده بگیری. واقعا اینا به نظرت جای خوشحالی داره؟
تازه شاید هر سال با زنت بخواین اون روز رو هم جشن بگیرین که دیگه بدتر !!!!!!

2- فکر کن بچه ات به دنیا اومده . و مطمئنا خوشحال هستی. الان برای چی خوشحالی ؟؟ اینکه بچه ات به دنیا میاد تا تو این دنیای پر از سختی زندگی کنه ؟؟ اینکه بچه ات به دنیا میاد که کلی کار برعهده اش قرار بگیره؟ اینکه بچه ات به دنیا میاد که تو این مملکت زندگی کنه ؟ واقعا به نظرت اینا جای خوشحالی داره؟
من اگه به جات بودم گریه میکردم :D

همه مسائل رو میشه از چند جنبه نگاه کرد. بیا به این تولد هم یکم مثبت نگاه کن.
در مورد هر دوتاش جواب می دم:
1- از یک سنی به بعد، زندگی به تنهایی برای انسان مثل قبل لذت بخش نیست. دوست داره فرد دیگه ای وارد زندگیش بشه، دوست داره مسئولیت قبول کنه. شنیدی میگن مرد باید حس مردانگی کنه؟ یه بخشی از این حس برمی گرده به اینکه مرد مسئولیت افراد دیگه ای رو برعهده بگیره، مرد باید در زندگی احساس کنه که مسئولیت زن و بچه هاش به عهده اونه. این حس از یک سنی به بعد برات شیرین میشه. در دوران مجردی فکرت کاملاً خالیه وقتی کسی وارد زندگیت میشه فکرت به سختی درگیر میشه. شاید مجبور بشی در آن واحد به چندین برابر چیزایی که قبلاً فکر می کردی فکر کنی. ولی این فشار به حدی جذابه که حاضری سختیشو قبول کنی.

2-باز از یک سنی به بعد نیاز به یک انگیزه داری. بچه به زندگیت انگیزه میده تا بیشتر تلاش کنی. اگه دقت کنی. افرادی که فاصله سنیشون از کوچکترین بچشون کمه و فقط یه بچه دارن و وقتی که مثلاً مرد به 50 سالگی می رسه بچش هم عروسی می کنه و در چند سال بعدش حتی نوه دار میشه. این افراد زودتر دچار پیری میشن و از زندگی دست می کشن. چون انگیزه ای برای تلاش ندارند. مثلاً بازنشسته میشن و تو خونه میشینن و دیگه کاری نمی کنن. خب خانه نشینی هم یه عوارضی به دنبال داره. استفاده نکردن از مغز باعث آلزایمر میشه. وقتی فعالیت بدنی قطع شد دیابت و ... میگیره و همه میگن که پیر شده.(البته همه هم این جوری نیستن)
برای همین وجود بچه تو زندگی خوشحالت میکنه، بهت انگیزه برای ادامه زندگی و تلاش بیشتر میده. در ضمن همه بچشونو دوست دارند و از وجودش لذت می برن. برای همین تولد بچه براشون خوشاینده و سالروز تولدشون براشون مهمه. مثلاً من برادر زاده و خواهر زاده دارم. خیلییییییییی زیاد دوسشون دارم و روز تولدشون برام قشنگه.

اولاً HTML مبحث پیچیده ای نیست و خیلی راحت می تونین یادبگیرین.
ثانیاً PHP نیاز داره که با HTML ترکیب شه. به همین دلیل در خلال یادگیری PHP، حتماً HTML رو هم یاد خواهید گرفت.

زندگی بهم آموخت حتی اگر بدترین آدم روی زمین هستم هم برای خودم احترام و ارزش قائل بشم
خوشحالی تعاریف متعددی داره
ولی وقتی به یکی میگی که آقا تو فلان روز بدنیا اومدی یه حس خوب توی دل اون آدم ایجاد میشه البته نه بخاطر اینکه یک سال پیرتر میشیم و یک سال از عمرمون میره بلکه چون این رو جشن میگیریم که اولا به طرفمون نشون بدیم هنوز هم بیادش هستیم و هم اون رابطمون قویتر بشه .. شاید یه تبریک خشک و خالی به چشم بیاد ولی هستند آدمایی که این تبریک خشک و خالی رو با دنیا عوض نمیکنند

توی دنیا خیلی چیزهای ساده و پنهونی وجود داره .. شاید در ظاهر ساده باشن و اصلا به چشم نیاد ولی واقعا ارزش داره که یادآورش باشیم :smile:

توی خونه مثلا برای من تولد میگیرن و این بهم نشون میده هنوز هستند کسانی که منو بخاطر خودم دوست دارند حتی با همه بدیهام .. و اون یک ساعتی که دور هم هستیم همه با لبخند رو لباشون , سعی میکنند منو خوشحال کنن و این دور هم بودن و به یاد هم بودن هست که لذت و معنای واقعی زندگی رو نشون میده :cowboy:

اینو واقعاً درست میگی.
وقتی کسی برات جشن تولد میگیره چقدر خوشحال میشی.
وقتی که کسی یادشه که امروز روز ورودت به دنیاست،
وقتی می فهمی برای بقیه مهم هستی،
و...
همه اینا قشنگه

آخرین ویرایش:
بالا