گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

samira.it

عضو جدید
ديگه داريم كم كم به روزاي اخر سال نزديك ميشيم...البته هنوز 20 روز مونده به سال نو ولي خوب ديگه رفتيم رو شمارش معكوس.دوستان امسالتونو چطوري ارزيابي ميكنيد؟چه قدر پيشرفت كرديد؟چه قدر پسرفت كرديد؟كدوم كار باعث پيشرفتتون شده؟كدوم كار رو انجام داديدو نتيجه ي بدي يا هيچ نتيجه ي نداشته؟اكثر ادما تو سال جديد تصميم ميگيرند يك تغييري در خودشون ايجاد كنند يا يك كار جديدي رو انجام بدن.تصميمي كه واسه سال 91 گرفتيدو به خوبي تونستيد انجام بدين؟واسه سال جديد ميخواهيد چه كار جديدي يا تحولي نوعي در خودتون ايجاد كنيد؟اگر ميخواستيد يك تجربه ي كه امسال كسب كرديدو به بچه هاي باشگاه بگيد كدوم تجربتونو ميگفتيد؟

خوب امسال براي خانواده ام خوب بود
واسه خودمم تنها اتفاقي كه افتاد كار پيدا كردم جز اين چيز خاصي اتفاق نيافتاد در كل خوشحال و راضي بودم و بيشتر بخاطر اين خدا رو شكر ميكنم كه اتفاق بديم واسم نيافتاد

NAZIY0

عضو جدید
سوال پرسیدی ولی خودت نظرتو نگفتی؟
خوب من بسيار سال بدي داشتم و اولين سالي بود كه به اين بدي گذشت.البته ممكن سالاي اينده از امسال هم بدتر باشه ولي امسال مهر اولين سال بد زندگيمو خورد.تمام امسالو با استرس گذروندم و اشفته بودم...از روز اول تا همين الان.اتفاقاي بدي برام رخ داد.از اول عيد تا تير كه استرس كنكور بود.مثلا هفته اخر مونده به كنكور دوتا عروسي رفتم كه روحيم بهتر شه ولي روز بعد دامادي داييم مادر جونم كه فوق العاده دوست داشتم سكته كردن رفتن بيمارستان.كلا عروسي از دلو داماغ همه در اومد.حالشم بسيار وخيم بود.روز امتحان كنكور ماشين بهم زد.نه در حد شكستگي ولي پام خيلي درد گرفت با اون حال رفتم سر كنكور سراسري.2روز قبل كنكور ازاد مادر جونم فوت كرد.بعدم از اونم اتفاقاي بسيار بدي افتاد حالا غير از استرساي اومدن جواباي كنكور رفتن به دانشگاه و...تنها اتفاق خوبش قبول شدنم تو دانشگاه بود.هنوز استرس تمومي اتفاقاي بد تموم نشده كه مامانم داره ميره شتبه عمل قلب باز كنه.همينجور پشت سر هم اتفاق ميوفته واسم.دوست دارم هر چي زودتر امسال تموم بشه چون ازش خيييييلي خسته شدم.امسال تصميم گرفتم نماز سحرو هميشه بيدار بشم بخونم چون هميشه تنبلي ميكردم بيدار نميشدم.موفق هم شدم.:Dبه غير از دوبار همشو بيدار شدم اول وقت خوندم.واسه سال جديد هم تصميم گرفتم سعي كنم تعصبم رو نسبت به بعضي چيزا كم كنم و سير بي خيليو رو طي كنم.يكي از تجربه هام اينه كه به اين جمله خييييييلي اعتقاد پيدا كردم:
ادما يكي تو مسافرت يكي هم تو موضوع پول خود واقعيشونو نشون ميدن.
خب من الان کاملا این شکلیم : :confused: البته هرکسی ۱۰۰ صفحه کتاب سی++ رو تو یه مدت نسبتا کوتاه میخوند این شکلی میشد :D شنبه مسابقات آزمایشگاهی کامپیوتر هست :) دارم براش آماده میشم.
اشكال نداره از الان امادگي پيدا ميكني واسه دانشگاه چون تو دانشگاه از اين حالتا زياد برات پيش مياد.

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه برای ارشد بخوایم یه رشته ی دیگه رو بخونیم مثلا مدیریت ..
1-بنظرشماچقدرکسایی که کارشناسی آی تی دارن تورشته ی مدیریت برای ارشدموفق هستن؟
2-شمااگه میخواستین یه رشته ی دیگه ای جزآی تی رو برای ارشد بخونیدچه رشته ای رو انتخاب میکردید؟ چرا؟
3-بنظرتون کدوم یک ازشاخه های مدیریت کاربردی ترهستش؟
سپاس
:gol:

سلام

حداقل خود من دلیلی نمیبینم وقتی 4 سال یه رشته ای رو خوندیم. بخواهیم تغییر رشته بدهیم. به جز اینکه واقعا خیلی خیلی حس کنیم که تو 4 سال داشتیم وقت تلف میکردیم !!

ولی به هر حال رشته مدیریت فناوری اطلاعات که شاید نزدیک به رشته ی خودمون هست . و یا mba که به طور کلی وسوسه کننده هست گرایش های مناسبی باشن

موفق باشید.

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
اشكال نداره از الان امادگي پيدا ميكني واسه دانشگاه چون تو دانشگاه از اين حالتا زياد برات پيش مياد.

شاید! چند روزی تو محیط شبه دانشگاهی سر کردم میدونم چی به چیه :eek: این بنده خدا معاون آموزشی مدرسه هم همه چیز رو اشتباه اطلاع رسانی میکنه :biggrin: میگه جلسه پژوهشسرا میریم میبینیم کارگاه نانو تکنولوژی :)hate:) هست ! بعدش میگه کارگاه نانو میفهمیم تقدیر از برگزیدگان خوارزمی هست :confused: تقریبا امسال همیشه تلفن به دست از آموزش پرورش میپرسیدم که فلان روز چه خبره به بچه ها میگفتم. یعنی معاون آموزشی در حد پلنگ صورتی :biggrin:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
جناب mohandeseit کاربرفعال مهندسی فناوری اطلاعات بهتون تبریک میگم انشاا..همیشه موفق باشید:smile::gol:
ممنون فاطمه خانم..در اینجا از همه دوستانی هم که در پیجم تبریک گفتن تشکر میکنم.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
خوب من بسيار سال بدي داشتم و اولين سالي بود كه به اين بدي گذشت.البته ممكن سالاي اينده از امسال هم بدتر باشه ولي امسال مهر اولين سال بد زندگيمو خورد.تمام امسالو با استرس گذروندم و اشفته بودم...از روز اول تا همين الان.اتفاقاي بدي برام رخ داد.از اول عيد تا تير كه استرس كنكور بود.مثلا هفته اخر مونده به كنكور دوتا عروسي رفتم كه روحيم بهتر شه ولي روز بعد دامادي داييم مادر جونم كه فوق العاده دوست داشتم سكته كردن رفتن بيمارستان.كلا عروسي از دلو داماغ همه در اومد.حالشم بسيار وخيم بود.روز امتحان كنكور ماشين بهم زد.نه در حد شكستگي ولي پام خيلي درد گرفت با اون حال رفتم سر كنكور سراسري.2روز قبل كنكور ازاد مادر جونم فوت كرد.بعدم از اونم اتفاقاي بسيار بدي افتاد حالا غير از استرساي اومدن جواباي كنكور رفتن به دانشگاه و...تنها اتفاق خوبش قبول شدنم تو دانشگاه بود.هنوز استرس تمومي اتفاقاي بد تموم نشده كه مامانم داره ميره شتبه عمل قلب باز كنه.همينجور پشت سر هم اتفاق ميوفته واسم.دوست دارم هر چي زودتر امسال تموم بشه چون ازش خيييييلي خسته شدم.امسال تصميم گرفتم نماز سحرو هميشه بيدار بشم بخونم چون هميشه تنبلي ميكردم بيدار نميشدم.موفق هم شدم.:Dبه غير از دوبار همشو بيدار شدم اول وقت خوندم.واسه سال جديد هم تصميم گرفتم سعي كنم تعصبم رو نسبت به بعضي چيزا كم كنم و سير بي خيليو رو طي كنم.يكي از تجربه هام اينه كه به اين جمله خييييييلي اعتقاد پيدا كردم:
ادما يكي تو مسافرت يكي هم تو موضوع پول خود واقعيشونو نشون ميدن.

ایشالله که عمل مادرت با موفقیت انجام میشه نازی جان

IRANI91

عضو جدید
ديگه داريم كم كم به روزاي اخر سال نزديك ميشيم...البته هنوز 20 روز مونده به سال نو ولي خوب ديگه رفتيم رو شمارش معكوس.دوستان امسالتونو چطوري ارزيابي ميكنيد؟چه قدر پيشرفت كرديد؟چه قدر پسرفت كرديد؟كدوم كار باعث پيشرفتتون شده؟كدوم كار رو انجام داديدو نتيجه ي بدي يا هيچ نتيجه ي نداشته؟اكثر ادما تو سال جديد تصميم ميگيرند يك تغييري در خودشون ايجاد كنند يا يك كار جديدي رو انجام بدن.تصميمي كه واسه سال 91 گرفتيدو به خوبي تونستيد انجام بدين؟واسه سال جديد ميخواهيد چه كار جديدي يا تحولي نوعي در خودتون ايجاد كنيد؟اگر ميخواستيد يك تجربه ي كه امسال كسب كرديدو به بچه هاي باشگاه بگيد كدوم تجربتونو ميگفتيد؟

3 ماه اول امسالم کابوس بود؛ و تابستانم فقط به راه رفتن گذشت! پاییزم هم به تلخی و پر کاری گذشت به طوری که من برای امتحانات پایان ترمم استراحت کردم! ولی زمستان خوبی را شروع کردم, پس در کل سال خوبی را داشتم!!!
برنامه خاصی هم برای سال اینده ندارم فقط کنکور که فکر نمی کنم بتونم بموقع بهش برسم مگر اینکه تمام برنامه زندگیم را کنسل کنم و فقط درس بخونم, و این کاریه که من اصلا بلد نیستم! ولی خب باید یاد بگیرم!!
و اینکه امیدوارم سال اینده برای همه ی ما سالی پر از شادی و موفقیت باشد.

NAZIY0

عضو جدید
3 ماه اول امسالم کابوس بود؛ و تابستانم فقط به راه رفتن گذشت! پاییزم هم به تلخی و پر کاری گذشت به طوری که من برای امتحانات پایان ترمم استراحت کردم! ولی زمستان خوبی را شروع کردم, پس در کل سال خوبی را داشتم!!!
برنامه خاصی هم برای سال اینده ندارم فقط کنکور که فکر نمی کنم بتونم بموقع بهش برسم مگر اینکه تمام برنامه زندگیم را کنسل کنم و فقط درس بخونم, و این کاریه که من اصلا بلد نیستم! ولی خب باید یاد بگیرم!!
و اینکه امیدوارم سال اینده برای همه ی ما سالی پر از شادی و موفقیت باشد.
موافقم شدییییییییییییید!

shady sh

عضو جدید
سلام مهندسای گل.خوبید؟
میشه لطفا راهنماییم کنید.راستش من نمیونم تو رشته آی تی باید دنبال چی برم . دنبال برنامه نویسی یا شبکه ...:cry:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام مهندسای گل.خوبید؟
میشه لطفا راهنماییم کنید.راستش من نمیونم تو رشته آی تی باید دنبال چی برم . دنبال برنامه نویسی یا شبکه ...:cry:
برنامه نویسی و شبکه هر دو بازار کارش خوبه به شرط اینکه واقعا علاقه داشته باشید و تلاش کنید شما باید اول برین تحقیق کنید کارهای هر کدوم رو ببنید یک کتاب از هر کدوم بخونید ببینید کدوم بیشتر علاقه دارید اونو ادامه بدین برای اینکه در هر کدوم از گرایش ها سه سال حداقل وقت بزارین تا بتونید به حد متوسطی برسین. یک مطلبی چند روز قبل گذاشته بودم می گفت برای هر زمینه ای که بخواین حرفه ای بشین حداقل باید 15 سال برا ش وقت بزارین واسه همین 15 سال کم نیست فکر کن شما 5 سال وقت بزاری شبکه بخونی بعد ببنی نه از برنامه نویسی بیشتر خوشت میاد بعد بخوای تازه برنامه نویسی شروع کنی و وقت تلبف میشه.واسه همین از این طرف خوب فکر کن و تصمیم بگیر جی دوست داری اونو ادامه بده . اگه شبکه دوست داری با نتورک پلاس شروع کن اگه برنامه نویسی باید یک زبان برنامه نویسی رو خوب بلد باشی و در اون مورد تصمیم بگیری (در این مورد من زیاد اطلاع ندارم دوستان می تونن راهنمایی کنن)
+++++++++++++++
یک عکسی پیدا کردم که برام جالبه می خوام اینجا بزارم شماهم ببنید اون آخری آخری می خوام برسم به نظرتون چند سال بعد اونجا میرسم:D(یعنی CCAr(

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای هر زمینه ای که بخواین حرفه ای بشین حداقل باید 15 سال برا ش وقت بزارین واسه همین 15 سال کم نیست فکر کن شما 5 سال وقت بزاری شبکه بخونی بعد ببنی نه از برنامه نویسی بیشتر خوشت میاد بعد بخوای تازه برنامه نویسی شروع کنی و وقت تلبف میشه.واسه همین از این طرف خوب فکر کن و تصمیم بگیر جی دوست داری اونو ادامه بده .
+++++++++++++++
یک عکسی پیدا کردم که برام جالبه می خوام اینجا بزارم شماهم ببنید اون آخری آخری می خوام برسم به نظرتون چند سال بعد اونجا میرسم

به نظر من تا وقتی که بخواین فکر کنید چند سال طول میکشه:
"به یه جایگاهی برسین . چند سال طول میکشه حرفه ای بشین. چند سال طول میکشه به حد متوسط برسین. چند سال طول میکشه مقدمات رو یاد بگیرین "

هیچوقت به اون مرحله مورد نظر نمیرسین.

اصولا استفاده خوبی از قید زمان نمیشه .
نه کسی که میگه تو 24 ساعت اینو یاد میگیرین. نه کسی که میگه 10 سال طول میکشه برنامه نویس حرفه ای بشین. مگه علم سقف داره که قراره براش بازه زمانی تعیین بشه ؟؟
مطمئنید بعد 10 سال دیگه نیاز به علم اموزی تو شاخه مورد نظر ندارید؟ قراره سر فصل های کتاب ها در 10 سال اینده دست نخورده باقی بمونه ؟ نرم افزار ها و کانفیگ ها قراره ثابت بمونه ؟؟

تعریف حرفه ای شدن چیه ؟؟ این میزان آموختن علم در حداقل 15 سال برای هر کسی ثابته ؟ تفاوتی وجود داره بین کسی که روزی 1 دقیقه رو به علم مورد نظر اختصاص میده و برای کسی که روزانه 10 ساعت رو اختصاص میده ؟؟ این معیار چگونه به وجود اومده ؟ چه کسی بوده که میزان ساعت مشخصی در روز کاری رو دنبال کرده که حالا معیار زمانی براش تعیین کرده ؟
اصولا وقتی در 20 سالگی میخواین مطلبی رو برای آموختن علم شروع کنید و حداقل 15 سال بعد قرار باشه به جایی برسین. یعنی قراره از 35 سالگی به بعد وارد بازار کار بشید ؟؟

نمیدونم این چه استفاده ای هست که جدیدا از قید زمان میشه !!!!!

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
به نظر من تا وقتی که بخواین فکر کنید چند سال طول میکشه:
"به یه جایگاهی برسین . چند سال طول میکشه حرفه ای بشین. چند سال طول میکشه به حد متوسط برسین. چند سال طول میکشه مقدمات رو یاد بگیرین "

هیچوقت به اون مرحله مورد نظر نمیرسین.

اصولا استفاده خوبی از قید زمان نمیشه .
نه کسی که میگه تو 24 ساعت اینو یاد میگیرین. نه کسی که میگه 10 سال طول میکشه برنامه نویس حرفه ای بشین. مگه علم سقف داره که قراره براش بازه زمانی تعیین بشه ؟؟
مطمئنید بعد 10 سال دیگه نیاز به علم اموزی تو شاخه مورد نظر ندارید؟ قراره سر فصل های کتاب ها در 10 سال اینده دست نخورده باقی بمونه ؟ نرم افزار ها و کانفیگ ها قراره ثابت بمونه ؟؟

تعریف حرفه ای شدن چیه ؟؟ این میزان آموختن علم در حداقل 15 سال برای هر کسی ثابته ؟ تفاوتی وجود داره بین کسی که روزی 1 دقیقه رو به علم مورد نظر اختصاص میده و برای کسی که روزانه 10 ساعت رو اختصاص میده ؟؟ این معیار چگونه به وجود اومده ؟ چه کسی بوده که میزان ساعت مشخصی در روز کاری رو دنبال کرده که حالا معیار زمانی براش تعیین کرده ؟
اصولا وقتی در 20 سالگی میخواین مطلبی رو برای آموختن علم شروع کنید و حداقل 15 سال بعد قرار باشه به جایی برسین. یعنی قراره از 35 سالگی به بعد وارد بازار کار بشید ؟؟

نمیدونم این چه استفاده ای هست که جدیدا از قید زمان میشه !!!!!
نه منظورم اون نبود اگه آخرشو دقت کنی شکلک گذاشتم یعنی جمله ام سوالی نبود .خوب هرکسی تو زندگیش هدفی داره که بخواد برسه من نمیگم که اونجا رسیدم تموم شد من منظورم اون بود تا اونجا برسم و مدرکش اینا رو بگیرم .ده سال دیگه شاید هدف بالاتری از اونم داشتم یا شاید به اون رسیدم و یا شاید وسط یک هدف بهتر از اون پیدا کردم و تغییر مسیر دادم ( مثل میکروتیک و جونیپر و..) منظورم این بود هدف ببنید چه قدر هدف های جالبی دارم :biggrin: در مورد این مدرک بحث کنیم .اون 15 سال هم جمله من نیست قانون 10000 هست که گفته برای اینکه تو زمینه ای حرفه ای بشید باید 10000 ساعت براش وقت بزاری تا بتونی بگی من تو این زمینه حرفه ای هستم . خوب کسی که 10 ساعت در روز وقت میذاره مسلما با کسی که دو ساعت وقت میذاره یکی نیست و دیرتر نتیجه خواهد گرفت(نتیجه منظورم این نیست که زودتر کار پیدا کنه اینا نتیجه منظورم اینه که در اون زمینه حرفی واسه گفتن داشته باشه و بدونه چی به چیه)
جمله شما معادل اینه که من دهنم رو باز کردم میگم خدا خرما بندازه دهنم نه جناب مهندس این جوری ها هم که فکر می کنین نیست.من ccna رو تموم کردم دارم ccnp رو شروع می کنم هدفم از این این بود که در مورد مدارک سیسکو بحث کنیم همین

shady sh

عضو جدید
مرسی دوستان .یه سوال دیگه برای برنامه نویسی C#
wpf ادمه بدم یا(windows)?

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
مرسی دوستان .یه سوال دیگه برای برنامه نویسی C#
wpf ادمه بدم یا(windows)?

شما هدفتون چیه ؟!!
تحقیق کنید در مورد هر دو .. و اونی که بنظرتون به هدفتون نزدیک تره رو پیگیر بشین :smile:

یکی از دوره های سیسکو هست
سیسکو هم یه شرکت در زمینه ی شبکه های کامپیوتری هست که سخت افزار تولید میکنه و برای کار کردن با این وسایل (دیوایسها) دوره هایی رو ارائه میده که یکی از اونها ccnp هست

یه پیشنهاد .. بهترین راه برای به جواب رسیدن در این مواقع جستجو در موتورهای جستجوگری مثل گوگل هست (یا همین جستجوگر سایت خودمون).. اینطوری خیلی زودتر و بهتر و دقیقتر موضوع رو میگیرین و هرجاش که براتون مبهم بود مطرح کنید :smile:

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان بعد از یک سال و نیم.
نمی دونم الان کیا هستن و کیا نیستن(امیرحسین که هست، قبل از من پست داده;) ولی بقیه رو دیگه نمی دونم). امیدوارم همه دوستان حالشون خوب باشه و در مسیر موفقیت قدم بردارن.
خوش باشین

dzzv_13

مدیر تالار
نمی دونم الان کیا هستن و کیا نیستن(امیرحسین که هست، قبل از من پست داده;) ولی بقیه رو دیگه نمی دونم). امیدوارم همه دوستان حالشون خوب باشه و در مسیر موفقیت قدم بردارن.
خوش باشین

به به ببین کی برگشتههههه
سلام طاهای عزیز
پسر تو کجا بودی ؟!!

خیلی خوش برگشتی
بگو ببینیم کجا بودی .. چیکارا کردی ای رفیق نیم راه :D:gol::gol::gol::gol:

(اول صبح بیای باشگاه پست یه دوست قدیمی رو ببینی .. انصافا خوشحال شدم .. :redface: )

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
به به ببین کی برگشتههههه
سلام طاهای عزیز
پسر تو کجا بودی ؟!!

خیلی خوش برگشتی
بگو ببینیم کجا بودی .. چیکارا کردی ای رفیق نیم راه :D:gol::gol::gol::gol:

(اول صبح بیای باشگاه پست یه دوست قدیمی رو ببینی .. انصافا خوشحال شدم .. :redface: )

بابت استقبالت ممنون:gol:
تو دو سال گذشته اتفاقات زیادی برام افتاد که البته بیشترش خیلی شیرین بود. ولی اخیراً بهترین دوستمو از دست دادم و یاد دوستایی که اینجا داشتم افتادم. برا همین اومدم ببینم دوستای قدیمی در چه حالی هستن.
ممنون که تو این مدت تو صفحم برام پست زده بودی.
الان رو پایان نامم کار می کنم. در مورد مسیریابی دینامیک در حرکت ربات هاست که یک کاربردشم توی شبکه های کامپیوتری هست.
تو چی کار می کنی؟ از بقیه بچه ها چه خبر؟

dzzv_13

مدیر تالار
بابت استقبالت ممنون:gol:
تو دو سال گذشته اتفاقات زیادی برام افتاد که البته بیشترش خیلی شیرین بود. ولی اخیراً بهترین دوستمو از دست دادم و یاد دوستایی که اینجا داشتم افتادم. برا همین اومدم ببینم دوستای قدیمی در چه حالی هستن.
ممنون که تو این مدت تو صفحم برام پست زده بودی.
الان رو پایان نامم کار می کنم. در مورد مسیریابی دینامیک در حرکت ربات هاست که یک کاربردشم توی شبکه های کامپیوتری هست.
تو چی کار می کنی؟ از بقیه بچه ها چه خبر؟

فدای تو :smile:
ای بابا .. خدا رحمتش کنه
خیلی عالی .. پس ارشد رفتی ;)
من کار خاصی نکردم ..فعلا بیخیال ارشد شدم و رفتم سربازی الان هم توی هنرستان رشته کامپیوتر دارم درس میدم

بقیه هم کم و بیش هستن .. امیردراگو , خانم رضایی و محمد از قدیمیها هستند .. امیر(مدیر) هم یه مدت بود و زیرتالار دانشکده مجازی رو راه انداختیم و نسبتا خوب پیش میرفت ولی الان خوب پیش نمیره .. امیر(مدیر) فکر کنم دو ماهی هست که دیگه نیست .. کربلایی هم همینطور خیلی وفته فعالیت نداره

کاربرای جدید زیادی اومدن ..
فاطمه خانمی هم هست که شده دستیار و همکار

چقدر زمان زود گذشت .. انگار دیروز بود برا ارشد میخوندیم کنکور آزامایشی های پارسه میرفتیم و ...
ارشد کجا هستی ؟!!

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
فدای تو :smile:
ای بابا .. خدا رحمتش کنه
خیلی عالی .. پس ارشد رفتی ;)
من کار خاصی نکردم ..فعلا بیخیال ارشد شدم و رفتم سربازی الان هم توی هنرستان رشته کامپیوتر دارم درس میدم

بقیه هم کم و بیش هستن .. امیردراگو , خانم رضایی و محمد از قدیمیها هستند .. امیر(مدیر) هم یه مدت بود و زیرتالار دانشکده مجازی رو راه انداختیم و نسبتا خوب پیش میرفت ولی الان خوب پیش نمیره .. امیر(مدیر) فکر کنم دو ماهی هست که دیگه نیست .. کربلایی هم همینطور خیلی وفته فعالیت نداره

کاربرای جدید زیادی اومدن ..
فاطمه خانمی هم هست که شده دستیار و همکار

چقدر زمان زود گذشت .. انگار دیروز بود برا ارشد میخوندیم کنکور آزامایشی های پارسه میرفتیم و ...
ارشد کجا هستی ؟!!
خیلی ممنون، امیدوارم هیچ کس هیچ عزیزی رو از دست نده.
چرا بیخیال ارشد شدی(ارشد هم هیچ کشکی نیست)؟؟؟
سربازیت چطور بود؟ الان تموم شده؟
من برای سربازی می خوام پروژه کسر خدمت بردارم. رفتم صحبت کردم، 3 تا پروژه ار مراکز تحقیقاتی که دانشگاه امام حسین معرفی می کنه، با بازه کاری 3-4 ماهه برای هر کدوم می دن و به ازای هر پروژه 5-7 ماه کسری می گیری. الان مشکل اینه که می ترسم برم پروژه رو بردارم و هم توانایی انجامش رو نداشته باشم و هم وقت انجامش رو. من بیشتر رو هوش مصنوعی کار کردم ولی موضوع اصلی پروژه ها کاملاً متفاوته و اطلاعات من فقط در حد پایه هست.

اتفاقاً منم سه روز آخر هفته برای هنرستان درس می دم.

امیدوارم همه بچه ها موفق باشن، امیرها(دراگو و مدیر)، کربلایی، خانم رضایی، محمد و...
من تربیت مدرس هستم.

آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر تالار
خیلی ممنون، امیدوارم هیچ کس هیچ عزیزی رو از دست نده.
چرا بیخیال ارشد شدی(ارشد هم هیچ کشکی نیست)؟؟؟
سربازیت چطور بود؟ الان تموم شده؟
من برای سربازی می خوام پروژه کسر خدمت بردارم. رفتم صحبت کردم، 3 تا پروژه ار مراکز تحقیقاتی که دانشگاه امام حسین معرفی می کنه، با بازه کاری 3-4 ماهه برای هر کدوم می دن و به ازای هر پروژه 5-7 ماه کسری می گیری. الان مشکل اینه که می ترسم برم پروژه رو بردارم و هم توانایی انجامش رو نداشته باشم و هم وقت انجامش رو. من بیشتر رو هوش مصنوعی کار کردم ولی موضوع اصلی پروژه ها کاملاً متفاوته و اطلاعات من فقط در حد پایه هست.

اتفاقاً منم سه روز آخر هفته برای هنرستان درس می دم.

امیدوارم همه بچه ها موفق باشن، امیرها(دراگو و مدیر)، کربلایی، خانم رضایی، محمد و...
من تربیت مدرس هستم.

چی بگم طاهاجان !!
تنبلی از خودم بود .. و بغیر از کم کاری خودم هیچ مشکلی نداشتم
سربازی تقریبا یک سالی مونده (هنوز نمیدونم قانون 18 ماه رو اعمال میکنن برامون یا 24 ماه رو .. کسی هم جوابگو نیست)
شاید سال دیگه شرکت کنم .. ولی اون اشتیاق قبل رو ندارم و با شرایط حاضر فقط ارشد قبول شدن میشه واسه دل خود آدم .. نمیدونم چی بگم .. !!

خیلی خوبه اگر بتونی اینطوری کسری بگیری .. هم خدمت رو انجام دادی و هم سابقه کار و رزومه خوبی پیدا میکنی.. خب ببین کسی از دوستانت و اطرافیانت هست که توی این زمینه تخصص داشته باشه مشترک پروژه ها رو بردارین

البته امیرها و خانم رضایی و محمد هم الان ارشد میخونن .. که بزار خودشون بیان برات بگن
راستی جومونگ هم هست اون هم ترم آخر ارشده و روی پروژه هاش داره کار میکنه ..
حسین هم نمیدونم یادته یا نه .. اون هم خیلی کم سرمیزنه بهمون اون هم فکر کنم ترم آخره
ماندانا خانم هم اگر یادت باشه اون هم قزوین هست
اینجا فقط من نرفتم ارشد

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
اشکالی نداره، ایشالا به جای ارشد، یه جای دیگه جبران می کنی.
فکر می کنم اگه تو سال 90 مدارک سربازیت رو فرستاده باشی، مدت سربازیت 18 ماه میشه که امیدوارم این طور شه و زودتر تموم کنی.

پروژه ها خیلی پیچیدن و تخصص زیادی می خوان. مثلاً در حوزه بازیابی اطلاعات روی یک موتور جستجوی ملی کار می کنن. در حوزه داده کاوی، روی داده کاوی متن، صوت و تصویر کار می کنن. تحلیل شبکه های اجتماعی هم هست که باز آشنایی کامل ندارم. استفاده از عامل های هوشمند در وب هست که بازهم در این حوزه سابقه ای ندارم. در ضمن کلاً از جاوا استفاده می کنند و باید به لینوکس تسلط کامل داشته باشی. برای همین اگه بخوام پروژه بردارم باید زمان زیادی رو براش صرف کنم که این وسط پایان نامه هم دارم، روی مقاله هم کار می کنم و کلاً دیگه همه چی خیلی شلوغ پلوغ می شه.
خوشحالم که همه بچه ها ارشد رفتن. مطمئنم که تو هم به جاهای بزرگی می رسی.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش باشین

تو خجالت نمیکشی بدون اینکه خداحافظی کنی و یا حرفی بزنی رفتی و 2 سال غیبت زده بود ؟ !!!!!!!!!!!!!

قبلا دوست ها بیشتر معرفت داشتن. خیلی خیلی تعجب کردم وقتی تو صفحه تالار دیدم اخرین پست این تاپیک رو تو دادی .

فکر کنم تو بازدید کنندگانت همه بچه ها چند باری پیام داده بودن. چند باری هم تو همین تاپیک یادی ازت کرده بودن.

به هر حال خوش برگشتی. :gol:

خوشحال شدم بازم اینجا دیدمت.

---------------------------------------

برای به پایان رسیدن ارشدت تبریک.
برای قبولیش هم تبریک !

دوستت هم روحش شاد.

خیلی خوب کاری کردی بازم بهمون سر زدی. :gol:

------------------------------------------

اخرین پستت تو تالار ایتی فکر کنم این بود :

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...و-کاربران-پریمیم-بیچاره?p=3604590#post3604590

ماجرای اپلودفا و اپلود باز و کاربران بیچاره و فیلم هندی مربوطه :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/272153

آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر تالار
اشکالی نداره، ایشالا به جای ارشد، یه جای دیگه جبران می کنی.
فکر می کنم اگه تو سال 90 مدارک سربازیت رو فرستاده باشی، مدت سربازیت 18 ماه میشه که امیدوارم این طور شه و زودتر تموم کنی.

پروژه ها خیلی پیچیدن و تخصص زیادی می خوان. مثلاً در حوزه بازیابی اطلاعات روی یک موتور جستجوی ملی کار می کنن. در حوزه داده کاوی، روی داده کاوی متن، صوت و تصویر کار می کنن. تحلیل شبکه های اجتماعی هم هست که باز آشنایی کامل ندارم. استفاده از عامل های هوشمند در وب هست که بازهم در این حوزه سابقه ای ندارم. در ضمن کلاً از جاوا استفاده می کنند و باید به لینوکس تسلط کامل داشته باشی. برای همین اگه بخوام پروژه بردارم باید زمان زیادی رو براش صرف کنم که این وسط پایان نامه هم دارم، روی مقاله هم کار می کنم و کلاً دیگه همه چی خیلی شلوغ پلوغ می شه.
خوشحالم که همه بچه ها ارشد رفتن. مطمئنم که تو هم به جاهای بزرگی می رسی.

ممنون گلم
قصه سربازی من پیچیدس ..
مدارکم رو پاییز 90 فرستادم و اسفند 90 هم باید میرفتم ارتش تهران .. ولی این سرباز معملیه جور شد و نرفتم و اول تابستون 91 رفتم .. موقع اعزام بهمون گفتن شما همون 18 ماه هستین .. ولی الان چیز دیگه میگن .. ماهم کاری نمیتونیم بکنیم :|

پس حسابی سنگینه .. ولی اگر وقت داشته باشی خیلی خوبه کار کنی روشون
خیلی خوشحالم کردی طاها جان .. بهمون باز سر بزن (اگر بمونی که خیلی عالیه)

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
تو خجالت نمیکشی بدون اینکه خداحافظی کنی و یا حرفی بزنی رفتی و 2 سال غیبت زده بود ؟ !!!!!!!!!!!!!

قبلا دوست ها بیشتر معرفت داشتن. خیلی خیلی تعجب کردم وقتی تو صفحه تالار دیدم اخرین پست این تاپیک رو تو دادی .

فکر کنم تو بازدید کنندگانت همه بچه ها چند باری پیام داده بودن. چند باری هم تو همین تاپیک یادی ازت کرده بودن.

به هر حال خوش برگشتی. :gol:

خوشحال شدم بازم اینجا دیدمت.

---------------------------------------

برای به پایان رسیدن ارشدت تبریک.
برای قبولیش هم تبریک !

دوستت هم روحش شاد.

خیلی خوب کاری کردی بازم بهمون سر زدی. :gol:

------------------------------------------

اخرین پستت تو تالار ایتی فکر کنم این بود :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/272153-%D9%85%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF%D9%81%D8%A7-%D9%88-%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%85-%D8%A8%DB%8C%DA%86%D8%A7%D8%B1%D9%87?p=3604590#post3604590

ماجرای اپلودفا و اپلود باز و کاربران بیچاره و فیلم هندی مربوطه :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/272153
سلام دانیال جان، خوبی؟
من از همه دوستان عذر می خوام، می دونم که کار خوبی نکردم که بی خبر غیبم زد و بی معرفتی کردم. اون زمان ها یه جریانی بین من و یکی از بچه های باشگاه پیش اومد که ترجیح دادم به خاطرش دیگه باشگاه نیام ولی خب دلم برای دوستام تنگ شد(مخصوصاً وقتی بهترین دوستمو از دست دادم و دیدم چقدر سخته)
از تو و همه دوستانی هم که به یاد من بودند ممنونم.

بابت تبریک هایی هم که گفتی ممنونم. امیدوارمهیچ عزیزی رو از دست ندی.

و ممنونم که رفتی اخرین تاپیک و پستمو درآورده. مرسی:gol:

چشم سعی می کنم بیشتر در خدمت دوستان باشم.

ممنون گلم
قصه سربازی من پیچیدس ..
مدارکم رو پاییز 90 فرستادم و اسفند 90 هم باید میرفتم ارتش تهران .. ولی این سرباز معملیه جور شد و نرفتم و اول تابستون 91 رفتم .. موقع اعزام بهمون گفتن شما همون 18 ماه هستین .. ولی الان چیز دیگه میگن .. ماهم کاری نمیتونیم بکنیم :|

پس حسابی سنگینه .. ولی اگر وقت داشته باشی خیلی خوبه کار کنی روشون
خیلی خوشحالم کردی طاها جان .. بهمون باز سر بزن (اگر بمونی که خیلی عالیه)
فکر می کنم چون مدارکت مال سال 90 هست و برگ اعزامتم اون وقت اومده همون 18 ماه باشی. ایشالا که این طور شه.
ممنون امیرحسین جان:gol:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
خوش باشین
سلام.
چطوری؟ خوبی؟
باورت نمیشه از دیدنت چقدر خوشحال شدم.
من در حال رشدم!! ترجمه اش اینه که دارم ارشد میخونم! تجارت.

=================
دوستان تازه وارد،یا ترم پایینی،یا کلا هر کسی که حس میکنه دوست داره با یه آدم خوب صحبت کنه و چیزی یاد بگیره فرصت همصحبتی با طاحا رو از دست نده!

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام.
چطوری؟ خوبی؟
باورت نمیشه از دیدنت چقدر خوشحال شدم.
من در حال رشدم!! ترجمه اش اینه که دارم ارشد میخونم! تجارت.

=================
دوستان تازه وارد،یا ترم پایینی،یا کلا هر کسی که حس میکنه دوست داره با یه آدم خوب صحبت کنه و چیزی یاد بگیره فرصت همصحبتی با طاحا رو از دست نده!

سلام امیر جان، خوبم، ممنون.
تو در چه حالی؟خوبی؟
منم خوشحالم که دوباره می بینمت و خیلی هم خوشحالم که داری ارشد می خونی.

ممنون امیرجان، لطف داری.

بالا