گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

IRANI91

عضو جدید
نميفهمم!
چه فرقي ميكنه؟ آقا من از يه رسمي،ازيه لباسي،از يه روشي خوشم اومده.فرقي ميكنه مال كجاس؟
هميشه در اين موارد ايالات متحده توي ذهن من مياد : سابقه تاريخي خاصي نداره (بحث بومي ها جداست) اما از هر كشوري،از هر فرهنگي رسومي كه خوششون اومده رو پذيرفتن (وهنوز هم ميپذيرن) و استفاده ميكنن!

فرقی نمی کند چون حرف سلیقه است! ولی وقتی حرف فرهنگ پیش میاد یه کم فرق میکند, به قول خودتون امریکا سابقه تاریخی زیادی ندارد ولی ایران قدمت چند هزار ساله دارد! ما خودمون هستیم که فرهنگ ایرانی را فراموش میکنیم و به دنبال جایگزینی برای ان می گردیم, اینکه ما رسمی را تقلید کنیم عیب نیست, عیب اینه که تاریخ خودمون ندونیم!

بله ..

خب اگر نه ترمه شدین .. ترم پاییز مرخصی بگیرین .. بخونین برا ارشد و درسا رو بزارین ترم بهار پاس کنین ..

فکر خوبیه, اگر 9 ترمه شدم همین کار را می کنم. ممنون:gol:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام
روزمهندس البته با تاخیر مبارک.ان شالله مهندسین واقعی باشیمو فقط مهندسیو یدک نکشیم:gol:
4درس هست که از برداشتنشون میترسیم1-مبانی الکترونیک دیجیتال2-معادلات دیفرانسیل-3-زبان عمومی و 4-تخصصی.واسه همینه هنوز برنداشتم اینارو البته این ترم دیجیتال گرفتم.
ماقبل از زبان عمومی و تخصصی 4سطح زبان تکمیلی رو باید پاس کنیم از قوانین دانشگامونه(جزو واحدامون به حساب نمیادتو معدلمونم تاثیر نداره ولی حتما باید پاس کنیم تا بتونیم زبان عمومی برداریم)این 4سطح رو برداشتم و پاس کردم ولی عمومی و تخصصی رو گذاشتم ترمای آخر...
ممنونم از راهنماییتون .
ان شالله -مرسی
اینا ک گفتی درسای سختی نیستن...من که با معادلات بسیار صفا کردم و همینطور الکترونیک دیجیتال

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا ک گفتی درسای سختی نیستن...من که با معادلات بسیار صفا کردم و همینطور الکترونیک دیجیتال
منظورت از صفا چیه ؟؟؟ خدایی کجای الکترونیک دیجیتال صفا داشت ؟ خیلی درس سنگینی هستش خصوصا برا ما ای تی ها که تو سیلاب درسیمون فقط مدارمنطقی بود. کلی این درس پیش نیاز داره که ما پاس نکرده بودیم یعنی اصلا نبود که پاس کنیم .
اخ اخ معادلات . یادمه میان ترم گرفت و فقط من نمره کامل که 6 بود رو گرفتم و از اون به بعد شدم عزیز دردونه استاد و زرنگ کلاس . امتحان پایانیش خیلی وقت کم داشتیم . چه خاطراتی!!!

NAZIY0

عضو جدید
منظورت از صفا چیه ؟؟؟ خدایی کجای الکترونیک دیجیتال صفا داشت ؟ خیلی درس سنگینی هستش خصوصا برا ما ای تی ها که تو سیلاب درسیمون فقط مدارمنطقی بود. کلی این درس پیش نیاز داره که ما پاس نکرده بودیم یعنی اصلا نبود که پاس کنیم .
اخ اخ معادلات . یادمه میان ترم گرفت و فقط من نمره کامل که 6 بود رو گرفتم و از اون به بعد شدم عزیز دردونه استاد و زرنگ کلاس . امتحان پایانیش خیلی وقت کم داشتیم . چه خاطراتی!!!
من یک سوال برام پیش اومد الان.دوران کارشناسی بهتر بود یا دوران کارشناسی ارشد؟

mohandeseit

کاربر ممتاز
خاطرات خوبی ازشون دارم..اساتید خوب..همکلاسیهای خوب
خاطرات این دوتا محاله یادم بره:biggrin:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام
روزمهندس البته با تاخیر مبارک.ان شالله مهندسین واقعی باشیمو فقط مهندسیو یدک نکشیم:gol:
4درس هست که از برداشتنشون میترسیم1-مبانی الکترونیک دیجیتال2-معادلات دیفرانسیل-3-زبان عمومی و 4-تخصصی.واسه همینه هنوز برنداشتم اینارو البته این ترم دیجیتال گرفتم.
ماقبل از زبان عمومی و تخصصی 4سطح زبان تکمیلی رو باید پاس کنیم از قوانین دانشگامونه(جزو واحدامون به حساب نمیادتو معدلمونم تاثیر نداره ولی حتما باید پاس کنیم تا بتونیم زبان عمومی برداریم)این 4سطح رو برداشتم و پاس کردم ولی عمومی و تخصصی رو گذاشتم ترمای آخر...
ممنونم از راهنماییتون .
ان شالله -مرسی

زبان عمومی معمولا سخت تر از تخصصی میشه ..
در مورد الکترونیک دیجیتال نمیدونم چی پاس میکنین که بخوام نظر بدم ..
در مورد معادلات هم کاش این ترم معادلات رو برمیداشتی .. خیلی میتونه کمکت کنه توی دروس ساختمان داده و مخصوصا طراحی الگوریتم
در کل بین اینایی که گفتی معادلات کمی سخت تر هست .. ولی چیزی نیست که بترسی .. :smile:

خدایش به من که صفا داد :D
حساب کن من زمانی الکترونیک دیجیتال رو برداشتم که قبلش هیچ نمونه سوالی از این درسه نبود و اولین باری بود که ارائه میشد :surprised:.. حتی استادا هم نمیدونست چی درس بده ولی با این حال یکی از درسایی بود که خوب شدم .. حتی تستی هاش رو کمتر از 10 دقیقه زدم و مراقبه حیرون بود :D

NAZIY0

عضو جدید
در مورد معادلات هم کاش این ترم معادلات رو برمیداشتی .. خیلی میتونه کمکت کنه توی دروس ساختمان داده و مخصوصا طراحی الگوریتم
من از استاد راهنمام پرسیدم که معادلات اگر برندارم این ترم مشکلی داره گفت نه اصلا تو هیچ درسی ازش استفاده نمیکنی...اگر میدونستم به ساختمان دادم کمک میکنه حتما برمیداشتم...

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بخوام جواب کلی بدم میگم که بستگی داره ولی خب به اینم بستگی داره که بهتر رو چی معنی کنی!!! شاید حتی بهتری هم وجود نداشته باشه !!! بخوام عامیانه هم جواب بدم میگم همه دوران خاطرات خوب خودش رو داره.

درکمتراز 10 دقیقه تونستی به تست ها جواب بدی امیرحسین !!! ترکوندی پسر . سوالای ما اصلا خوب نبود ولی با توجه به اینکه تو کلاس فعال بودم نمرم خوب شد(خوب نسبت به بچه های کلاس). خدایی منم کلاس دیجیتال رو خیلی دوست داشتم ، با هیجان میرفتم سرکلاسش ولی اخرای ترم خراب شد (استاد براخودش جایگزین فرستاد!!!)

lOnA_it

عضو جدید
سلام دوستان.منم یک ترمی هست وارد این رشته شدم و هیچیییییییییییی سر در نمیارم ازش!! امیدوارم که همگی کمکم کنید تا بتونم اطلاعاتمو در این زمینه بیشتر کنم....... کمکم می مکنید دیگه نه؟؟؟؟؟

NAZIY0

عضو جدید
سلام دوستان.منم یک ترمی هست وارد این رشته شدم و هیچیییییییییییی سر در نمیارم ازش!! امیدوارم که همگی کمکم کنید تا بتونم اطلاعاتمو در این زمینه بیشتر کنم....... کمکم می مکنید دیگه نه؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز به باشگاه خوش اومدی:gol:اولین کسی که بهت کمک میکنه خودت هستی و خودت باید بیشتر دنبال رشتت باشی.اینجا فقط گوشه ای از دنیای ای تی و اطلاعات اونه.

mohandeseit

کاربر ممتاز
من از استاد راهنمام پرسیدم که معادلات اگر برندارم این ترم مشکلی داره گفت نه اصلا تو هیچ درسی ازش استفاده نمیکنی...اگر میدونستم به ساختمان دادم کمک میکنه حتما برمیداشتم...

استاد راهنما داری؟؟؟؟بوگو بوخودا
معادلات بیشتر برا درس مدار الکتریکی و الکترونیک بکار میاد اونم قسمت لاپلاس هاش

dzzv_13

مدیر تالار

جدی ؟!!
یادم طراحی الگوریتم که داشتیم استاده یکی در میون میگفت خب دوستان این مبحث رو که توی معادلات خوندین .. که ما هم همگی میگفتیم نههههههه استاد :D
ولی جدی اگر معادلات رو خوب یاد بگیری .. توی طراحی الگوریتم خیلی کمکت میکنه (نمونش حل روابط معادلات بازگشتی که یکی یا دوتا از 6 تا سوال رو به خودش اختصاص داده در سالهای اخیر)
البته توی طراحی کمکت میکنه .. و مستقیما با ساختمان در ارتباط نیست
تازه برای این درس بیشتر کسایی که ریاضی خوندن میان و استاد میشن .. نمونش استاد ما دکترای ریاضی بود .. یاد دکتر (دکترای ریاضی) سید جوادی که برای آموزشگاه های فعال توی کنکور ارشد(مثل پارسه و نصیر و ...) هستند

درکمتراز 10 دقیقه تونستی به تست ها جواب بدی امیرحسین !!! ترکوندی پسر .
آخ گفتی ترکوندن .. دلم لک زده برای ترکوندن یه درس .. :redface:
واقعا اگر دانشجو هستین قدر فرصتها رو بدونین ..

سلام
خوش آمدین :gol:

توی تالارمون اطلاعاتی کامل در مورد رشته آی تی و سوالهایی اولیه که توی ذهن دارین هست .. کافیه یه سرچ کوچیک بزنین توی تالار
سوالی هم داشتین توی تاپیک سوالات مطرح کنید

موفق باشید

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
بچه ها من ترم دویی بدبخت بیچاره فلک زده ی پیام نوری رو هم راهنمایی کنین ! :D:D:D:D

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز

دقیقا .الان استادمون هر مبحثی رو میخوان توضیح بدن؛میپرسن اینو خوندین ؟مدارالکتریکی پاس کردین؟فلان چی پاس کردین ؟حتی ریاضی مهندسی رو هم ازمون میخوان !که اونم پاس نکردیم.استادمون خودشون برق خوندن ارشدم مخابرات وهرجلسه میاد میگن خب من چی بگم شما که پیش زمینه ندارین؟بقول خودشون در حد بچه برامون توضیح میدن...!!!
ولی درس باحالیه....

NAZIY0

عضو جدید
استاد راهنما داری؟؟؟؟بوگو بوخودا
معادلات بیشتر برا درس مدار الکتریکی و الکترونیک بکار میاد اونم قسمت لاپلاس هاش
الان مهندس ميدونی چه حالي دارم؟؟؟دوست دارم سرمو بكوبم به ديوار با اين كارشناسو استاد راهنمايي كه داريم.مثلا خبر مرگمون دوتا استاد راهنما داريم كه يكيش اقاي استثنايي هستش يكيم اقاي قاضي خاني.كارشناس گروه هم داريم كه اقاي تيموري هستش.مدير گروه هم كه ميدوني كيه.تو اتاق گروه كامپيوتر هم اقاي قاضي خاني هم اقاي تيموري نشسته بودن ازشون پرسيدم كه معادلاتمو حذف كنم جفتشون گفتند اره حذف كن.اصلا به كارت نمياد.گفتم يعني تو هيچ درسي ازش استفاده نميشه تو اين ترم و یا ترمای بعدی؟؟؟ گفتن نه!!!فردا ميرم بالا سر جفتشو!!!!

البته توی طراحی کمکت میکنه .. و مستقیما با ساختمان در ارتباط نیست
منظورتون طراحي الگوريتم هستش؟

آخرین ویرایش:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
هر يك به نوعي!

اصلا شما بيا "بهتر" رو تعريف كن!
حتی تستی هاش رو کمتر از 10 دقیقه زدم و مراقبه حیرون بود :D
درس مزخرفي بود بابا.واسه اين خوب بود كه يه چيزايي رو بخوني و در حد اطلاعات عمومي بلد باشي.نه اينكه بري امتحانشو بدي!

من تستي ها رو زدم كم و بيش.به تشريحي ها كه رسيدم ديدم اوضاع خرابه! واسه استاد نوشتم كه جواب اين سوالا رو بلد نيستم،اما هرچي از الكترونيك ديجيتال ميدونم براتون مينويسم!! تقريبا يه دو صفحه اي كامل شد.حتي MOSFET بود فكر كنم كه طرحش رو هم كشيدم.استاد نمره قبولي بهم داد (البته باهام آشنايي قبلي داشت و قبلا بهش چندتا تمرين و پرو‍ژه خوب داده بودم)

سلام.
خوش اومديد.
نه فقط توي اين رشته كه به طور كلي هر رشته اي كه بهش وارد ميشيد تقريبا هيچي ازش نميدونيد.جاي نگراني هم نيست،همه از جمله ما هم همينطور بوديم.با بچه ها در ارتباط باشيد.
بچه ها من ترم دویی بدبخت بیچاره فلک زده ی پیام نوری رو هم راهنمایی کنین ! :D:D:D:D
سلام.
خوش اومديد.
اگه از ادبيات بهتري استفاده كنيد فكر ميكنم نتيجه بهتري بگيريد.

mohandeseit

کاربر ممتاز
الان مهندس ميدونی چه حالي دارم؟؟؟دوست دارم سرمو بكوبم به ديوار با اين كارشناسو استاد راهنمايي كه داريم.مثلا خبر مرگمون دوتا استاد راهنما داريم كه يكيش اقاي استثنايي هستش يكيم اقاي قاضي خاني.كارشناس گروه هم داريم كه اقاي تيموري هستش.مدير گروه هم كه ميدوني كيه.تو اتاق گروه كامپيوتر هم اقاي قاضي خاني هم اقاي تيموري نشسته بودن ازشون پرسيدم كه معادلاتمو حذف كنم جفتشون گفتند اره حذف كن.اصلا به كارت نمياد.گفتم يعني تو هيچ درسي ازش استفاده نميشه تو اين ترم و یا ترمای بعدی؟؟؟ گفتن نه!!!فردا ميرم بالا سر جفتشو!!!!

خب الان بگو که چیا داری فعلا"
اینم بگم ما فقط الکترونیک دیجیتال داریم ن اون دوتایی که گفتم!!
تیموری انقد مثبته بنده خدا دعواش کنی میزنه زیر گریه:biggrin:

lOnA_it

عضو جدید
سلام
خوش آمدین :gol:

توی تالارمون اطلاعاتی کامل در مورد رشته آی تی و سوالهایی اولیه که توی ذهن دارین هست .. کافیه یه سرچ کوچیک بزنین توی تالار
سوالی هم داشتین توی تاپیک سوالات مطرح کنید

موفق باشید
ممنونم، کاشکی دوستان دیگه هم مثل شما دوستانه برخورد می کردند.

NAZIY0

عضو جدید
آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر تالار
به صفحه 1000 هم رسیدیم ..
یادش بخیر اولین پستم در صفحه 90 اینجا ..
چقدر زمان زود گذشت .. نزدیک 4 سال پیش بود .. اونوقت ترم 4 بودم ..
پیر شدیم رفت .. !!

چه راهنمایی ؟!!
مشکلی درسی داری یا چیز دیگه ایی .. ؟

خب بگرد توی تالار .. اگر چیزی خواستی که جوابش نبود بپرس اگر کسی بتونه راهنمایت میکنه ..

بله .. طراحی الگوریتم منظورمه

ممنونم، کاشکی دوستان دیگه هم مثل شما دوستانه برخورد می کردند.

اینجا یه محیط دوستانه هست .. فکر نمیکنم کسی قصد جسارت داشته .. :smile:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه برای ارشد بخوایم یه رشته ی دیگه رو بخونیم مثلا مدیریت ..
1-بنظرشماچقدرکسایی که کارشناسی آی تی دارن تورشته ی مدیریت برای ارشدموفق هستن؟
2-شمااگه میخواستین یه رشته ی دیگه ای جزآی تی رو برای ارشد بخونیدچه رشته ای رو انتخاب میکردید؟ چرا؟
3-بنظرتون کدوم یک ازشاخه های مدیریت کاربردی ترهستش؟
سپاس
:gol:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به همگی خوبین خوش می گذره ؟;)
من که فعلا با این نت در گیرم به هیچ نتیجه ای هم نرسیدم میگن مخابرات مشکل نداره .isp مشکل نداره .برق مشکل نداره مودم مشکل نداره ولی باز مشکل هست خدا می دونه مشکل کجاست :biggrin:
یک مطلب جالبی خوندم خواستم اینجا بگم تا دوستان نظرشون رو بگن هم زبان اصلی رو میذارم هم ترجمه اش رو پیشاپیش خودم نظرم رو بگم من در این مسیر اگه مفید حساب کنم یک سال رو پشت سر گذاشتم مونده 9 سالم:D
http://barnamenevis.org/showthread.php?150950-خودآموز-برنامه-نویسی-در-10-سال
انگلیسی:
http://norvig.com/21-days.html

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
برنامه نویسی هیچ وقت با جزوه و کتاب میسر نمیشه. به قول معروف «همیشه ور رفتن ساده تر از کتاب خواندن است» . شما فقط کتاب رو میخونی که مبانیش رو یاد بگیری ولی باقیش رو خودت باید دنبالش باشی.

در ضمن اگر از مدل توسعه اوپن سورس استفاده کنی طبق «اصل لینوس» یعنی «هرچی چشم ها بیشتر باشن حفره ها کمترن» برنامه های بهتری خواهی داشت. نمونش انتخاب شماره ۱ تمام سرورها (حتی مایکروسافت) : apache !

NAZIY0

عضو جدید
ديگه داريم كم كم به روزاي اخر سال نزديك ميشيم...البته هنوز 20 روز مونده به سال نو ولي خوب ديگه رفتيم رو شمارش معكوس.دوستان امسالتونو چطوري ارزيابي ميكنيد؟چه قدر پيشرفت كرديد؟چه قدر پسرفت كرديد؟كدوم كار باعث پيشرفتتون شده؟كدوم كار رو انجام داديدو نتيجه ي بدي يا هيچ نتيجه ي نداشته؟اكثر ادما تو سال جديد تصميم ميگيرند يك تغييري در خودشون ايجاد كنند يا يك كار جديدي رو انجام بدن.تصميمي كه واسه سال 91 گرفتيدو به خوبي تونستيد انجام بدين؟واسه سال جديد ميخواهيد چه كار جديدي يا تحولي نوعي در خودتون ايجاد كنيد؟اگر ميخواستيد يك تجربه ي كه امسال كسب كرديدو به بچه هاي باشگاه بگيد كدوم تجربتونو ميگفتيد؟

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
ديگه داريم كم كم به روزاي اخر سال نزديك ميشيم...البته هنوز 20 روز مونده به سال نو ولي خوب ديگه رفتيم رو شمارش معكوس.دوستان امسالتونو چطوري ارزيابي ميكنيد؟چه قدر پيشرفت كرديد؟چه قدر پسرفت كرديد؟كدوم كار باعث پيشرفتتون شده؟كدوم كار رو انجام داديدو نتيجه ي بدي يا هيچ نتيجه ي نداشته؟اكثر ادما تو سال جديد تصميم ميگيرند يك تغييري در خودشون ايجاد كنند يا يك كار جديدي رو انجام بدن.تصميمي كه واسه سال 91 گرفتيدو به خوبي تونستيد انجام بدين؟واسه سال جديد ميخواهيد چه كار جديدي يا تحولي نوعي در خودتون ايجاد كنيد؟اگر ميخواستيد يك تجربه ي كه امسال كسب كرديدو به بچه هاي باشگاه بگيد كدوم تجربتونو ميگفتيد؟
خوب واسه من سال خوبی نبود درسته چیزهای خوبی هم به دست آوردم ولی از دست داده هام ارزشش بیشتر از اونی بود که به دست آوردم بود اگه بخوام تا آخر امسال بگم یعنی این چند روز احتمالات رو هم در نظر بگیرم و خوشبینانه بگم : ccna یاد گرفتم تا چند روز قراره امتحان فنی حرفه ای mcsa بدم که جوابش تا آخر اسفند میاد اگه قبول بشم مدرک اون + یک تغییر ظاهری که بعضی دوستان می دونن چی بود .ولی اتفاق های بدی هم افتاد زلزله تبریز + مردن سگم+ چند تا اتفاق دیگه در کل خوشحالم تموم شد .در مورد تحول و کلا هدفم واسه سال جدید ان شالله کار و مدرک ccie از نظر رفتاری هم اگه بخوام بگم در کارهام و رفتار و حرفام بیشتر دقت کنم یعنی سنجیده تر رفتار کنم :D سوال پرسیدی ولی خودت نظرتو نگفتی؟

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز

مهم ترین اتفاقاتی که برام افتاد یکیش انتشار توزیع لینوکس، یکی دیگه راهیابی به خوارزمی و در نهایت شناخت کامل از جامعه بود! جامعه ای که شناختم طوری بود که واقعا از زندگی ناامید شدم :D از داورای مثلا استاد جشنواره خوارزمی (ارشد و دکترای کامپیوتر نمیدونست POSIX چیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) و مدیران صدا و سیما و ... ! تغییر زیادی در سال جدید نخواهم داشت ، چون همین که الان هستم خوبه! نهایتا شاید مهاجرت به خارج از کشور جهت تحصیل :) .

dzzv_13

مدیر تالار
سلام
اگه برای ارشد بخوایم یه رشته ی دیگه رو بخونیم مثلا مدیریت ..
1-بنظرشماچقدرکسایی که کارشناسی آی تی دارن تورشته ی مدیریت برای ارشدموفق هستن؟
2-شمااگه میخواستین یه رشته ی دیگه ای جزآی تی رو برای ارشد بخونیدچه رشته ای رو انتخاب میکردید؟ چرا؟
3-بنظرتون کدوم یک ازشاخه های مدیریت کاربردی ترهستش؟
سپاس
:gol:

سلام
1. از اونجا که تقریبا 30 درصد مطالبی که خوندیم دیدگاه مدیریتی داشته پس میشه گفت اگر تلاشتون رو بیشتر کنین حتما اونجا هم موفق هستین .. یعنی چیز خاصی کم ندارین (اصن رشته ایی داریم بنام مدیریت آی تی .. اون رو ببین چطوره)

2. معماری و یا درکل رشته ایی که طراحی توش حرف اول رو بزنه .. چرا؟؟ چون از طراحی خوشم میاد و علت اینکه نمیرم توش این هست که فعلا این رشتم (آی تی) رو دوست دارم و هم استعدادم در طراحی کم هست (علاقه تنها کافی نیست) ولی شاید روزی رفتم طرف طراحی (رشته ی دانشگاهیی نداریم که آی تی رو در طراحی نقش ببنده ؟!!)

3. دقیقا نمیدونم .. بهتر توی تالار مدیریت بپرسی .. ولی فکر کنم مدیریت صنعتی بهتر باشه .. البته اگر خواستی بری مدیریت به MBA هم فکر کن

یکی از بدترین سالهای عمرم بود .. (من هیچ وقت واژه بد رو استفاده نمیکنم ..ببین چی شده که میگم بد)
امسال انگار زندگیم رو دکمه stop بود .. علتش اصلیش هم سربازی رفتنم بود (+ حس مسئولیت نداشتن)
سه ماه اول سال رو که همش با دوستام درحال خوش گذرونی بودم (کوه و سفر و گردش و ...)
سه ماه دوم که توی پادگان بودم (البته دوماه اول پادگان و یک ماه هم دوره ضمن خدمت)
سه ماه سوم که سه روز اول هفته مدرسه و سه روز بعد هم بدون هیچ کاری گذشت
سه ماه چهارم .. مشابه سه ماه سوم ..

تنها مزیت امسالم این بود که 9 ماه از خدمتم توش گذشت و یکم تجربه تدریس بدست آوردم .. که واقعا خیلی بده توی این سنی که هر کاری بخوام میتونم بکنم !!

این هم طرحی از سالی که بر من گذشت ..

آخرین ویرایش:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب امسال زندگی من پستی وبلندی های زیادی داشت.....
تجربه هایی هم که کسب کردم یه جورایی میشه گفت بیشترروحی بود....(امسال یه درس خیلی بزرگ گرفتم که سکوت بدترین ودردناک ترین جواب میتونه باشه درمقابل خیلی ازبی احترامی ها)
دوتااتفاق خیلی بد برام تو باشگاه افتاد .....
اتفاق های خوب هم زیاد بود
دردنیای واقعیم هم بعضی چیزاجابه جاشدن.....
کلاس ورک شاپ هم شرکت کردم که بنظرم کیفیت کلاس خوب نبوداما خوب یه چیزایی یادگرفتیم ونشون داد کارای عملی چقدرلذت بخش
برای سال جدید هم :اصولا سعی میکنم که نگم فلان کاررو درآینده انجام میدم ناخودآگاه نمیتونم انجامش بدم ..
امافقط یه چیزایی به خودم قول میدم :همیشه قوی باشم+تااونجایی که توان دارم سعی وتلاشمو بکنم که بعداغصشو نخورم +همیشه بعدتلاش امیدم به خداباشه
:smile::gol:

سلام
1. از اونجا که تقریبا 30 درصد مطالبی که خوندیم دیدگاه مدیریتی داشته پس میشه گفت اگر تلاشتون رو بیشتر کنین حتما اونجا هم موفق هستین .. یعنی چیز خاصی کم ندارین (اصن رشته ایی داریم بنام مدیریت آی تی .. اون رو ببین چطوره)

2. معماری و یا درکل رشته ایی که طراحی توش حرف اول رو بزنه .. چرا؟؟ چون از طراحی خوشم میاد و علت اینکه نمیرم توش این هست که فعلا این رشتم (آی تی) رو دوست دارم و هم استعدادم در طراحی کم هست (علاقه تنها کافی نیست) ولی شاید روزی رفتم طرف طراحی (رشته ی دانشگاهیی نداریم که آی تی رو در طراحی نقش ببنده ؟!!)

3. دقیقا نمیدونم .. بهتر توی تالار مدیریت بپرسی .. ولی فکر کنم مدیریت صنعتی بهتر باشه .. البته اگر خواستی بری مدیریت به MBA هم فکر کن

ممنون بابت جوابتون:gol:
قبلا پرسیدم این جواب رو دادن ...خواستم نظر شمارو هم بدونم.
:smile::gol:

بیشتر گرایش ها پرکاربرد هست، ولی میگن بازرگانی، مالی و اجرایی بهتره. البته آی تی هم خوبه مخصوصا برای شما که لیسانس آی تی هستین.

آخرین ویرایش:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
خب من الان کاملا این شکلیم : :confused: البته هرکسی ۱۰۰ صفحه کتاب سی++ رو تو یه مدت نسبتا کوتاه میخوند این شکلی میشد :D شنبه مسابقات آزمایشگاهی کامپیوتر هست :) دارم براش آماده میشم.

بالا