گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
woww !!!! ایمیلتون رو چک کردید؟؟؟ حرکت یاهو رو داشتید!!!! تفاوتش رو با جیمیل متوجه شدید؟؟؟ تو جیمیل باید کلیک کنی تا مثلا تو قسمت تنطیمات ، زیرمنو رو نشون بده ، تو یاهو رو ایکون وایمیستی ، زیرمنو نشون داده میشه . قبلا که اینجور نبود، درسته ؟؟(منظورم تو یاهو هستش). من این تغییر تو یاهو رو ترجیح میدم. بنظرم حرکت خوبی بود. نظر شما جیه ؟؟

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
woww !!!! ایمیلتون رو چک کردید؟؟؟ حرکت یاهو رو داشتید!!!! تفاوتش رو با جیمیل متوجه شدید؟؟؟ تو جیمیل باید کلیک کنی تا مثلا تو قسمت تنطیمات ، زیرمنو رو نشون بده ، تو یاهو رو ایکون وایمیستی ، زیرمنو نشون داده میشه . قبلا که اینجور نبود، درسته ؟؟(منظورم تو یاهو هستش). من این تغییر تو یاهو رو ترجیح میدم. بنظرم حرکت خوبی بود. نظر شما جیه ؟؟

آره به نظرم بهتر شده منم خوشم اومد.
قسمت compose اش هم new message اش تغییر کرده.
cc و BCC رو دیگه نیاز نیست جدا بزنی همه ی آدرس ها رو در یک جا مینویسی که این بهتره.
آره درسته قبلا" اینجوری نبود باید روش کلیک میکردی تا زیرمنو ها رو نشون بده.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام مهندس خوش امدید
اواتار جدیدمبارک.

سلام
ممنون

دوستان من بعد از عمری اومد یه سریتون بزنم

خوش اومدی

چخبرا ؟!!

آره به نظرم بهتر شده منم خوشم اومد.
قسمت compose اش هم new message اش تغییر کرده.
cc و BCC رو دیگه نیاز نیست جدا بزنی همه ی آدرس ها رو در یک جا مینویسی که این بهتره.
آره درسته قبلا" اینجوری نبود باید روش کلیک میکردی تا زیرمنو ها رو نشون بده.

تاثیرات وجود خانم ماریسا مایر هست دیگه
دیده من توی آخر هفته با مشاهیر اسمشو آوردم .. دست بکار شده .. :D

(این تغییرات همین امروز اعمال شده)

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه

دوستان کسی ویندوز 8 نصب کرده؟؟
چه طوره؟؟ چه امکاناتی بهش اضافه شده؟؟
پیشنهاد میکنید نصب کنم؟؟

hooman_hooman

عضو جدید
سلام به همه

پیشنهاد میکنید نصب کنم؟؟
سلام دوست من
من نصبش کردم خیلی هم خوب بوده امکانات انلاین خوبی بهش اضافه شده حتمان نصبش کن
من نسخه pro را نصب کردم

...Mahan...

عضو جدید
به به چه اواتوری. اول خوش امد میگم . خیلی خیلی خوش اومدید. چه اواتوری دارید، یاد سریال پسران فراتر از گل افتادم. یه سریال کره ای که پیشنهاد میکنم علاقه مندان به سریال های کره ای حتما ببیننش.

سلام
ممنون بابت خوش امد گویی
بله اتفاقا تو همین فیلم بود که با این شخصیت دوست داشتنی اشنا شدم.خیلی شاد و شیطون میزنه مثل خودم:smile:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
خیر یاهو رو چک نکردیم!
حقیقتا از اون روزی که متوجه شدم یاهو سرویس POP3 و IMAP رو رایگان ارائه نمیده،خیلی خیلی به ندرت چک کردم.سرویسی که نشه با کلاینت بهش وصل شد به دردم نمیخوره.
البته اینا که میگید رو وقتی با "ورود چند اکانتی" و "Compose جدید" گوگل مقایسه میکنم چیز زیادی نداره!
پیشنهاد میکنید نصب کنم؟؟
خودم که نه،اما چند تا از دوستان اینترنتی که از قضا دستی در آی تی دارند نصب کرده بودن و راضی نبودن.
حالا این رضایت یا به دلیل ناآشنا بودن محیط بوده یا واقعا محصول خوبی نیست،قضاوت با خودتونه!
از امکاناتش آفیس جدید،اینترفیس مترو و ... نام برد،توی اینترنت خیلی در موردش چیز نوشتن.
پیشنهاد میکنم فدورا ۱۸ که تا یکی دو ماه دیگه میاد یا اوبونتو 12.10 رو نصب کنید.اگه تا ماه ۴ (آپریل) ۲۰۱۳ منتظر بمونی میتونی 13.04 رو نصب کنی.هردوتا رایگان هستن،هردوتا کلی امکانات باحال دارن.

hooman_hooman

عضو جدید
خودم که نه،اما چند تا از دوستان اینترنتی که از قضا دستی در آی تی دارند نصب کرده بودن و راضی نبودن.
حالا این رضایت یا به دلیل ناآشنا بودن محیط بوده یا واقعا محصول خوبی نیست،قضاوت با خودتونه!
از امکاناتش آفیس جدید،اینترفیس مترو و ... نام برد،توی اینترنت خیلی در موردش چیز نوشتن.
پیشنهاد میکنم فدورا ۱۸ که تا یکی دو ماه دیگه میاد یا اوبونتو 12.10 رو نصب کنید.اگه تا ماه ۴ (آپریل) ۲۰۱۳ منتظر بمونی میتونی 13.04 رو نصب کنی.هردوتا رایگان هستن،هردوتا کلی امکانات باحال دارن.
البته من فکر کنم دوستانتون نا آشنا بودند
ولی در کل محصولات خانواده لینوکس یه چیز دیگست قبول دارم

آخرین ویرایش:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز

بله مهندس خیلی عالیه...من خودم یاهو رو ترجیح میدم

mahmood_IT

عضو جدید
کمک

کمک

سلام
کسی هست که پاسکال بلد باشه؟؟؟
کمکم کنید...
فردا باید برنامه رو به استاد تحویل بدم

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام
کسی هست که پاسکال بلد باشه؟؟؟
کمکم کنید...
فردا باید برنامه رو به استاد تحویل بدم
همه ترم 1 خوندن هیچ کس نمی تونه کامل بگه بلدم یا نه شما اشکالتون رو در قسمت سوالات بنویسین تا شب اگه کسی بلد باشه جواب میده

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
درسته ظاهرش بهتر شده ولی به نظرم قبلی بهتر بود این اصلا چراغ رو نشون نمیده قبلی نشون می داد آنم آفم
بچه ها کسی نمی دونه قضیه ی آپلود سنترها چیه؟؟ آخه اکثرشون نوشتن آپلود نکنین در حال انتقال سرور ؟ چرا سرورها رو انتقال می دن؟؟و هم اینکه فایل هایی قبلا آپلود کرده بودم در آپلود سنترهای متفاوت همه اش رفتن :surprised:

آخرین ویرایش:

...Mahan...

عضو جدید
سلامی گرم به دوستان عزیز
دیشب با یک مجله افلاین اشنا شدم
مجله ی خوبیه و جمعی از علاقه مندان حوزه ی کامپیوتر و فناوری اطلاعات این مجله رو راه اندازی کردن
موضوعاتش متفاوته:
از بازی های کامپیوتر و موبایل گرفته تا اموزش برنامه نویسی ، هک، شبکه و...
اصلا هم خسته کننده نیست
از لحاظ گرافیکی فوق العادست
من خیلی خوشم اومد،پیشنهاد میکنم شما هم استفاده کنید
ضمنا میتونید با این مجله همکاری داشته باشید.
اینم ادرس مجله:
www.takbook.com

اینم یک صفحه واسه طرفداران تجارت الکترونیک،شامل: کتاب و مجله:
http://www.takbook.com/Topics/11-electronic-commerce/

:)

آخرین ویرایش:

Drago

کاربر ممتاز
چه خبر بچه ها؟
از زمستون که ۵-۶ روز زودتر اومده،
از برف،
از شب یلدا،
از درس و دانشگاه،
از دوره و مهارت،
از کنکور و تلاش،
از کار و آینده،
از خودتون،
از بقیه،
از زمین از زمان؟!
============
اقتصاد مهندسی درس سختی نیست،اما ممکنه به نظرتون بی ربط بیاد.اگه میخواید "تجارت الکترونیک" بخونید این درس رو دست کم نگیرید.

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
گفتین شب یلدا بیاد این شایعه ای که جدیدا پراکنده شده افتادم!
قضیه این سه روز بعد شب یلدا چیه ؟؟؟!!! واقعا قراره اتفاقی بیافته؟؟!

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خبر بچه ها؟
از برف،
از شب یلدا،
از درس و دانشگاه،
از دوره و مهارت،
از کنکور و تلاش،
از کار و آینده،
از خودتون،
از بقیه،
از زمین از زمان؟!
============
اقتصاد مهندسی درس سختی نیست،اما ممکنه به نظرتون بی ربط بیاد.اگه میخواید "تجارت الکترونیک" بخونید این درس رو دست کم نگیرید.
wowwww برف برف برف ، چقدر خوشگل شده بود دانشکده ما . درخت ها لباس سفید تنشون بود، زمین پربرف . عالیییییییی بود.
سلام دوستان
بیخیال. همه خرافاته

NAZIY0

عضو جدید
چه خبر بچه ها؟
از برف،
از شب یلدا،
از درس و دانشگاه،
از دوره و مهارت،
از کنکور و تلاش،
از کار و آینده،
از خودتون،
از بقیه،
از زمین از زمان؟!
.
چه قدر قشنگ شده دوروبرمون با اين برف.با اومدنش پير و جوان و همه و همه رو خوشحال كرده!!!!عاشقشم!!!
شب يلدا با همه قشنگيش...با تمام گرميش كه تو اين هواي سرد داره...با دور هم جمع كردناش...با كنار هم نشوندن خانواده ها...گاهي وقتا خيلي تلخ ميشه...وقتي دور هم جمع ميشيد ميبينيد كه يك عزيزي در كناتون نيست خيلي سخته...

آخرین ویرایش:

Drago

کاربر ممتاز
سلام دوستان
خیر،چیز مهمی نیست.
http://www.nasa.gov/topics/earth/features/2012-alignment.html
wowwww برف برف برف ، چقدر خوشگل شده بود دانشکده ما . درخت ها لباس سفید تنشون بود، زمین پربرف . عالیییییییی بود.

بیخیال. همه خرافاته
اینجا (از نظر منطقه) برف زیادی نیومد،اونم زود آب شد.

اتفاقا این مورد خرافه نیست.سوء استفاده از یک حقیقت علمیه که باعث ترس شده.و البته کسی که نمیره حقیقت رو از منابع صحیح پیدا کنه حقشه که مضطرب بشه!

توی لینکی که دادم صریح و واضح توضیح داده جریان چیه.این شایعه "از نظر نجومی هیچ معنی ای نداره" (در متن میخوانید :makes no astronomical sense at all)

این اتفاق همیشه میفته.مثل اینه واسه یه نفر خواص و انرژی فتون های نور رو توضیح بدی بعد که حسابی ترسید بگی فردا میخواد خورشید به زمین نور بتابونه!
چه قدر قشنگ شده دوروبرمون با اين برف.با اومدنش پير و جوان و همه و همه رو خوشحال كرده!!!!عاشقشم!!!
واقعا همه چرا انقدر خوشحال شدن با برف؟ نمیخوام خلاف جریان آب شنا کنم اما خب هر سال برف میومد،امسال فرقی میکنه؟ اتفاقی افتاده؟

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
چه خبر بچه ها؟
از برف،
از شب یلدا،
از درس و دانشگاه،
از دوره و مهارت،
از کنکور و تلاش،
از کار و آینده،
از خودتون،
از بقیه،
از زمین از زمان؟!
============

سلامتی امیر جان
امتحان ها بچه ها هم داره شروع میشه .. امسال هماهنگ دی ماه چیزی برای امتحان ندارن .. بخاطر این خودم باید برای یادآوری سوال طرح کنم .. (همه درساشون خرداد هماهنگ برگزار میشه)
شهر ما هم که هنوز برف نیومده (از معدود پاییزهایی که همدان برف نیومده .. ولی شکر .. باران تقریبا خوب اومده)
فعلا هم که با سرمای منفی 7 درجه سیر میکنیم :D

wowwww
بیخیال. همه خرافاته

من هم با نظر امیردراگو کاملا موافقم
این خرافه نیست .. بازی کردن با ملت هست
و البته بیشتر از به بازی گرفتن .. سرگرم کردن مردم هست و گاه درآمد زایی برای خودشون

نمیدونم .. ولی بنظرم باید خیلی چیزها پشت این جور مسائل هست (مانند تصرف جهان و حکمرانی بر آن هست .. توسط جاهایی که چنین مسائلی رو مطرح میکنند )

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام به همه :)

بچه ها چند تا طرح هست که نیاز به همکاری دارم (اگر موافقید معرفی کنم)

در ضمن چند نفر با آموزش ایجاد توزیع لینوکس مبتنی بر دبیان موافقند؟ (این آموزش هدفمند هست. هدفش رو هم بعدا میگم :D)

...Mahan...

عضو جدید
سلام به همه :)

بچه ها چند تا طرح هست که نیاز به همکاری دارم (اگر موافقید معرفی کنم)

در ضمن چند نفر با آموزش ایجاد توزیع لینوکس مبتنی بر دبیان موافقند؟ (این آموزش هدفمند هست. هدفش رو هم بعدا میگم :D)
پستتو ویرایش کن، طرحات رو هم بنویس

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
طرحها زیادند :

۱- سیستم عامل جبیر (مبتنی بر دبیان لینوکس)

۲- سیستم عامل JT-UX ( مبتنی بر هسته FreeBSD )

۳- JabirOS GNU/Solaris مبتنی بر OpenIndiana و OpenSolaris

۴- سیستم عامل JT-MX (قرار هست از صفر و بصورت میکروکرنل نوشته بشه)

۵- انجمن ها و ویکی ایران BSD

۶- مرورگر وب Wooden Dragon

۷- سیستم مدیریت محتوای Hykal (هیکل).

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیر،چیز مهمی نیست.
http://www.nasa.gov/topics/earth/features/2012-alignment.html

اینجا (از نظر منطقه) برف زیادی نیومد،اونم زود آب شد.

اتفاقا این مورد خرافه نیست.سوء استفاده از یک حقیقت علمیه که باعث ترس شده.و البته کسی که نمیره حقیقت رو از منابع صحیح پیدا کنه حقشه که مضطرب بشه!

توی لینکی که دادم صریح و واضح توضیح داده جریان چیه.این شایعه "از نظر نجومی هیچ معنی ای نداره" (در متن میخوانید :makes no astronomical sense at all)
متن پر بود از کلمات مربوط به نجوم که غیر این هم انتظار نمیره ولی کمی طول کشید تا بخونم (بیش از اونی که تصور داشتم طول کشید تا خوندنم تموم شه )

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
چه خبر بچه ها؟
از برف،
از شب یلدا،
از درس و دانشگاه،
از دوره و مهارت،
از کنکور و تلاش،
از کار و آینده،
از خودتون،
از بقیه،
از زمین از زمان؟!
============
واسه ما که دیر اومد چشم به راه موندیم اصولا وسط هایی آبان می اومد ولی دلم براش یه ذره شده بود جدا منم مثل دوستان از اومدنش خیلی خیلی خوشحال شدم
داریم از دست استاد های واقعا واقعا غیر قابل فهم می سوزیم و می سوزیم مخصوصا از دست این استادای شبکه واقعا بی سواد که هیچی بلد نیستند ولی ادعاهایی دارن سوتفاهم نشه دلیل اینکه میگم بی سواد این نیست که خودم یه چیزهایی بلدم و سخت می گیرم نه چون واقعا نمی دونن اصلا همین بحث subnetiing که کرده بودیم این استادمون یه روشی کشف کرده ( میگم کشف چون واقعا کشف کرده به چند استاد ( واقعا استاد ) نشون دادیم گفته روش اش اشتباه حالا بیا اینو به استاد بگو
تا دو هفته ccna تموم میشه بعد ccnp
;)
کار کجا بود هنوز با این درسا موندیم چی کنیم
از خودمون هم سلامتی و استرس و کمبود وقت در یک جا :D
اونم که هرجا میری بحثش هست و همه نظریه ای دارن

بیخیال. همه خرافاته
آره واقعا خیلی قشنگه

واقعا همه چرا انقدر خوشحال شدن با برف؟ نمیخوام خلاف جریان آب شنا کنم اما خب هر سال برف میومد،امسال فرقی میکنه؟ اتفاقی افتاده؟

چون برف قشنگه و همه جا رو سفید می کنه که به آدم احساس خوبی میده درسته هر سال میاد ولی مثل مهمونی هست که منتظری و عادت کردی یه زمان همیشه بیاد و وقتی نمیاد دلت براش تنگ میشه

IRANI91

عضو جدید
چه خبر بچه ها؟
از برف،
از شب یلدا،
از درس و دانشگاه،
از دوره و مهارت،
از کنکور و تلاش،
از کار و آینده،
از خودتون،
از بقیه،
از زمین از زمان؟!
============

سلام
سلامتی
اصفهان که هنوز برف نیمده بجاش هوا خیلی سرد شده
امسال هم که ما شب یلدا نداریم چون شب یلدا مصادف با 40 مین روز فوت پدربزرگم.:(
از درس و دانشگاه هم که این استادای محترم روانی، روانیمون کردند اخه کی یک فصل کامل مبانی فناوری اطلاعات را پاور میکنه و کنفرانس میده نزدیک 90 ص است.
اموزشگاه نگو پادگان بهتره!
در حال حاضر تو زمان حالم موندم اینده را بی خیال!
از اینکه دارم نقش ننجون دوستام را بازی می کنم، حال خوشی ندارم. سخت شاهد رنج و درد باشی و نتونی کاری بکنی
از بقیه هم برو از خوشون بپرس
زانو نمی زنم حتی اگر سقف اسمان کوتاه باشد!

NAZIY0

عضو جدید
اگر توجه كرده باشي هر سال برف با اومدنش همه رو خوشحال مي كنه!اين خاصيت برف!چون كه سفيده و سفيدي نشان پاكيه و پاكي همه انسان ها رو خود به خود جذب ميكنه...

بالا