گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
ولی اینو بگم که شما درست میگید که سایت باید از یک جایی پولشو در بیاره ولی من خودم مخالف رو زدم چون تبلیغات اعصابمو خرد میکنه.(گرچه نظرم هیچ تاثیری نداشت ولی خوب بود واسه اعضا یک توضیح می دادند.

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ولی اینو بگم که شما درست میگید که سایت باید از یک جایی پولشو در بیاره ولی من خودم مخالف رو زدم چون تبلیغات اعصابمو خرد میکنه.(گرچه نظرم هیچ تاثیری نداشت ولی خوب بود واسه اعضا یک توضیح می دادند.

تبلیغات برای هیچکس خوشایند نیست اما اگر منصفانه به قضیه نگاه می کنیم می بینیم که لازمه ! :gol:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به دوستان عزيز///
اين موضوع ارتباطي اصلا به رشته نداره و همه در اين جمع دوستانه باهم جمع ميشيم و دوستان متولد 60 وو غير 60 تي ها حضور پيدا ميكنند و خاطرات اون دوران كودكيشونو با عشق و اشتياق تعريف ميكنن/ و هم شماها و ما به ياد اون دوران سفر ميكنيم/ و هم دوستاني كه كوچكتر هستند به دوران ما سفر ميكنند/
با پذيرفتن دعوت اينجانب/ منت ميزاريد به ديده دو چشم من و دوستان و اين هديه را به همه و خودتون هديه ميدهيد...پيشاپيش حضورتونو در اين مهماني تبريك عرض ميكنم/ متشكرم//بفرماييد به اين ادرس:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.p...-رو-بگيد

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
شب 4شنبه سوری تا 10 شب دانشگاه بودیم پیش استاد! فکرشو بکنید توی اون هیاهوی کوچه ها و خیابونا من داشتم راجع به امنیت توی یه شهر الکترونیک به چالش کشیده می شدم.....به هر حال فعلا یه مدتی راحتیم ....
خوب اول از همه جناب دراگو می خواستم ببینم پروژه تونو به کجا رسوندید؟

دوم هم راجع به بحث هایی که در ارتباط با تبلیغات مطرح شد منم نظرمو بگم:
سایت مگه چه خدماتی داره به ما ارائه می کنه که شما نگران منبع درآمدشید؟ جز اینه که داره توسط خود بچه ها اداره میشه؟ اگه به اینا می گید خدمات خودم حاضرم یه سایت راه بندازم شما هم بیاید تو تنجمنش با هم بحث کنید.اگه چه میدونم برای اعضا دوره ای چیزی اکانت دانلودی .... اونوقت میشد گفت که تبلیغ.
البته همینجوریشم خیلی سطحیه که بگیم سایت درآمدشو از کجا درمیاره...اگه داده کاوی را ادامه میدادیم بیشتر مشخص میشد که چه اطلاعات ارزشمندیه این بانک اطلاعات مهندسین ایران با همه ی مشخصات و افکارشون.مگه توییتر از کجا درآمد زایی داره ؟ از تبلیغ؟ ابدا.اونا اطلاعاتشونو به بزرگترین تولید کننده های دنیا می فروشن تا اون شرکت ها با تبدیل اون داده خها به اطلاعات بدرد بخورشون ازونا استفاده کنن.مثلا شرکت های تولید لباس با بررسی عقاید و نظرات مردم آسیا میفهمه که رنگ مورد علاقه ی اونا چیه و هزاران استفاده ی دیگه.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
قهرمانی استقلال رو به همه ی استقلالی های عزیز تبریک میگم.

پ ن : البته از نظر من جام حذفی , جام چندان مناسبی نیست و مظلومی هنوز لیگ برتر رو باید بیاره که وارد زمره مربیانی بشه که قبولشون دارم و ما از مظلومی لیگ برتر رو هم میخوایم.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام یک تاپیک واسه خوندن گروهی MCITP درست کردم خواستم اطلاع بدم اونایی که می خوان با هم بخونیم حتما همین امروز به تاپیک نگاه کنن چون از فردا شروع می کنیم عقب نیفتند.

sougmad

عضو جدید
پیشاپیش سال نوِ همتون مبارک دوستان!

براتون آرزوی بهترین ها رو دارم.........:gol:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
شب 4شنبه سوری تا 10 شب دانشگاه بودیم پیش استاد! فکرشو بکنید توی اون هیاهوی کوچه ها و خیابونا من داشتم راجع به امنیت توی یه شهر الکترونیک به چالش کشیده می شدم.....به هر حال فعلا یه مدتی راحتیم ....
خوب اول از همه جناب دراگو می خواستم ببینم پروژه تونو به کجا رسوندید؟

دوم هم راجع به بحث هایی که در ارتباط با تبلیغات مطرح شد منم نظرمو بگم:
سایت مگه چه خدماتی داره به ما ارائه می کنه که شما نگران منبع درآمدشید؟ جز اینه که داره توسط خود بچه ها اداره میشه؟ اگه به اینا می گید خدمات خودم حاضرم یه سایت راه بندازم شما هم بیاید تو تنجمنش با هم بحث کنید.اگه چه میدونم برای اعضا دوره ای چیزی اکانت دانلودی .... اونوقت میشد گفت که تبلیغ.
البته همینجوریشم خیلی سطحیه که بگیم سایت درآمدشو از کجا درمیاره...اگه داده کاوی را ادامه میدادیم بیشتر مشخص میشد که چه اطلاعات ارزشمندیه این بانک اطلاعات مهندسین ایران با همه ی مشخصات و افکارشون.مگه توییتر از کجا درآمد زایی داره ؟ از تبلیغ؟ ابدا.اونا اطلاعاتشونو به بزرگترین تولید کننده های دنیا می فروشن تا اون شرکت ها با تبدیل اون داده خها به اطلاعات بدرد بخورشون ازونا استفاده کنن.مثلا شرکت های تولید لباس با بررسی عقاید و نظرات مردم آسیا میفهمه که رنگ مورد علاقه ی اونا چیه و هزاران استفاده ی دیگه.
پروژه به یه مشکل کوچولو خورده،دارم با ISP مذاکره میکنم!!

ولی در مورد تبلیغات : حرفت درسته،ما از اینجا پولی در نمیاریم،خدمت ویژه ای هم به ما ارائه نمیشه.این هم تنها انجمنی نیست که وجود داره،پس حرف شما در مورد اینکه من یکی راه میندازم زیاد به جا نیست،خیلی ها این انجمن رو انتخاب کردن،خیلی ها هم نکردن.ما داریم در مورد اینجا حرف میزنیم.
ببین مهم نیست از کجا در میاره،یا از کجا در میاورده،اینم یه بحث انحرافیه.بحث روی تبلیغه.هرچند که با این روش و اینکه یهو فردا بیای ببینی تبلیغ اومده موافق نیستم (حتی اگه نظرسنجی هم نمیکنه مثلا میتونست یه ایمیل یا پیام خصوصی به همه بدن که از هفته دیگه،یا فردا میخوایم تبلیغ توی باشگاه بزاریم) اما تبلیغ کردن رو بخشی از حق صاحب سایت میدونم.وقتی تبلیغات آزاردهنده باشه خودبه خود کاربر سایت هم کم میشه،اما اگه متناسب باشه تحمل میشه.
توییتر؟! اینو داری شوخی میکنی یا جدی میگی؟ یعنی حجم حمایت سرمایه گذاران،درآمد فروش سهام و کمک شرکت های بزرگ به توییتر رو داری با درآمد احتمالی این باشگاه مقایسه میکنی؟ بیا به جاش فیسبوک رو بزار که سالانه میلیونها دلار از تبلیغات در میاره.(توی این لینک،توی بخش Funding میتونی سرمایه گذاری هایی که در توییتر شده رو با تاریخش ببینی)
نیازی هم به فروختن اون اطلاعاتی که میگی نیست،بلکه این کار تجاوز به حریم خصوصی حساب میشه،خود اون شرکت ها میتونن نوشته های اکانتهای پابلیک رو ببینن و داده کاوی کنن.
اگه صلاح دیدی توی این تاپیک گفت و گو،یا یه تاپیک دیگه در مورد روش های مختلف درآمدزایی در اینترنت صحبت کنیم.البته منظورم روشهای عملی هست که الان استفاده میشه،نه چیزای تئوری که توی کتابها نوشته.

سعید کریمی

عضو جدید
چقدر متنفرم از دانشجوهایی که هیچی بارشون نیست و الکی اومدند رشته آی تی و کلاسارو به بهونه عید میپیچونند و منکه علاقه به رفتن کلاس دارم بخاطر به حد نساب نرسیدن کلاس باید برگردم بیام خونه.
جهان سومی یعنی همین

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
راستی امروز تولد ماندانا خانوم هستااااااا

تبریک ویژه به شما ..

انشاالله هر کجا هستین شاد و موفق و تندرست باشین و کنارخانواده گرامی گرم باشین

این گل از طرف بچه های تالار (بزور ازشون پول گرفتم :D)

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
تولد که بدون کیک نمیشه کیک هم من گذاشتم.ماندانا جان تولدت مبارک صد سال سرشار از سلامت و شادی و موفقیت همراه با خانواده ی عزیزت برات آرزومندم
.pr2vxffnjk8v7cuzkwwp.jpg

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیشاپیش سال نوِ همتون مبارک دوستان!

براتون آرزوی بهترین ها رو دارم.........:gol:
سوگماد پیشواز رفتیا! عجب استقبالی!
:gol:
چقدر متنفرم از دانشجوهایی که هیچی بارشون نیست و الکی اومدند رشته آی تی و کلاسارو به بهونه عید میپیچونند و منکه علاقه به رفتن کلاس دارم بخاطر به حد نساب نرسیدن کلاس باید برگردم بیام خونه.
جهان سومی یعنی همین
چه هم دانشگاهی های سرخوشی! نه به یونی شما نه به یونی ما!
مال ما که برای عید هم بهمون تمرین دادن!
این اواخرم دیگه دارن تلافی دیر شروع کردن ترمو در میارن!
اصلا نمیذارن یه روز استراحت کنیم :(

بازم به شما و چندتا از دوستان دیگه که حواسشون به تولدا هست
HAPPY Birthday Mandana

mandana_f

عضو جدید

تبریک ویژه به شما ..

اومدم الان بگم چرا هیشششششششکی تولد منو تبریک نگفتا !! دیدم اههههههههه :D

خیلی ممنون . لطف کردین . کلا آدم با مرامی هستین :D;)

بچه ها اینقدر خسیسن یعنی :biggrin:

* اینو یادم رفت بگم ! خوب شد شما نرفتین سربازی ! وگرنه کی بود تولدها رو تبریک بگه اینجا:D:)

تولد که بدون کیک نمیشه کیک هم من گذاشتم.ماندانا جان تولدت مبارک صد سال سرشار از سلامت و شادی و موفقیت همراه با خانواده ی عزیزت برات آرزومندم
.

ممنون بابت کیک ! خجالتمون دادی

البته من از کیک و کلا هرچیز شیرینی زیاد خوشم نمیاد :D

دوستان میل کنن ما هم نگاهشون میکنیم و خوشحال میشیم :redface:
HAPPY Birthday Mandana

واقعا قبول دارم ! اینکه بازم به اونایی که حواسشون هست !

ممنون

آخرین ویرایش:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
جهان سومی یعنی همین
مختص جهان سوم نیست،جهان اول هم 99 درصد همین کارو میکنن.
ترم بهار که ترم نیست،کشتار جمعیه،دیر شروع میشه،کلی تعطیلی داره،زود هم تموم میشه.

تبریک ویژه به شما ..

امیرحسین میدونستی این کارت باعث میشه خیلی آدم دوست داشتنی ای باشی؟ جدی میگم.
ماندانا تولدت مبارک،این گل رو هم خوب نگهداری کن کلی پولشو دادیم،من گفتم از این ارزونا بگیریم،اینا گفتن نه،کلی پیاده شدیم!!!

یه چیز دیگه : این رو قبلا معرفی کرده بودم،دیدم مشکل پیش اومده و نتونستی اوبونتو نصب کنی دوباره بهت میدم : http://cb.vu این سایت یه ترمینال آنلاین رایگان در اختیارت میذاره! میتونی توی این دستوراتتو بزنی.

mandana_f

عضو جدید
مهندس ماندانا تولتون مبارک

منم به ماندانا خانوم تبریک میگم :gol:

امیرحسین میدونستی این کارت باعث میشه خیلی آدم دوست داشتنی ای باشی؟ جدی میگم.
ماندانا تولدت مبارک،این گل رو هم خوب نگهداری کن کلی پولشو دادیم،من گفتم از این ارزونا بگیریم،اینا گفتن نه،کلی پیاده شدیم!!!

یه چیز دیگه : این رو قبلا معرفی کرده بودم،دیدم مشکل پیش اومده و نتونستی اوبونتو نصب کنی دوباره بهت میدم : http://cb.vu این سایت یه ترمینال آنلاین رایگان در اختیارت میذاره! میتونی توی این دستوراتتو بزنی.

ممنونم دوستان .

امیرخان گل رو هرچقدر خوب نگهداری کنم بلاخره پلاسیده میشه ! ( متاسفانه ) مشخصه شما هم مثه من رگه اصفهانی دارید :D

بازم متشکرم .

بابت اون هدیه قابل استفاده هم ممنون ( همون سایته ! خودم اسمش رو هدیه گذاشتم :D )

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم دوستان .

امیرخان گل رو هرچقدر خوب نگهداری کنم بلاخره پلاسیده میشه ! ( متاسفانه ) مشخصه شما هم مثه من رگه اصفهانی دارید :D

بازم متشکرم .

بابت اون هدیه قابل استفاده هم ممنون ( همون سایته ! خودم اسمش رو هدیه گذاشتم :D )

منم تولدتون رو تبریک میگم. انشالله همیشه موفق باشید.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

من از همینجا اعتراف میکنم از من پولی گرفته نشده :D اماده ام دنگ خودم رو بدم.

سوگماد پیشواز رفتیا! عجب استقبالی!
:gol:
چه هم دانشگاهی های سرخوشی! نه به یونی شما نه به یونی ما!
مال ما که برای عید هم بهمون تمرین دادن!
این اواخرم دیگه دارن تلافی دیر شروع کردن ترمو در میارن!
اصلا نمیذارن یه روز استراحت کنیم :(
HAPPY Birthday Mandana

کجا میخونی مهندس؟ البته اگه سکرت نیست و مایلی اعلام کنی.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
psychic گفت:
سلام به همه دوستان عزیز

اولین خبر هم اینکه بعد از یک غیبت تقریبا دو ساله دوباره در خدمتتون هستم در کنار دو مدیر عزیز دیگه زکریا (کربلایی) و امیر حسین عزیز(dzzv_13) هرچند عذر موجهی ندارم ولی امید وارم این غیبت رو دوستان ببخشایند

با سپاس و احترام
مدیران تالار IT باشگاه مهندسان

-1

سلام

خیلی وقت ها چه تو این باشگاه و چه بیرون از این باشگاه , چیزی به نام مسئولیت پذیری تعریفی نداره.

و بعضی وقت ها ادم با خودش فکر میکنه با پذیرفتن مسئولیتی , چه کارهایی وظیفه ماست که باید انجامش بدیم و وقتی به هر دلیلی نمیتونیم انجامش بدیم باید چه کاری انجام بدیم !!

البته این انتقاد , هم به مدیران تالارها برای عدم مسئولیت پذیری و هم به مدیران ارشد و ادمین ها برای بیخیالی و عدم رسیدگیشون وارده.

با تشکر.

nafis23

عضو جدید
جهان سومی یعنی همین
من اصلا با نظرتون موافق نیستم!! اتفاقا برعکس لا اقل تو کلاس ما... مخصوصا آقایونی که از برنامه نویسی و... خیلی بارشونه اصرار به تعطیلی کلاس داشتن.چون یاد دارن براشون مهم نیس!! امثال من که دوست داشتیم چند جلسه بیشتر بیایم که یاد بگیریم هم مجبور شدیم نریم .... در ضمن قرار نیس هرکی وارد رشته ای میشه همه چی رو از قبل یاد داشته باشه میاد که یاد بگیره!!

سعید کریمی

عضو جدید
من اصلا با نظرتون موافق نیستم!! اتفاقا برعکس لا اقل تو کلاس ما... مخصوصا آقایونی که از برنامه نویسی و... خیلی بارشونه اصرار به تعطیلی کلاس داشتن.چون یاد دارن براشون مهم نیس!! امثال من که دوست داشتیم چند جلسه بیشتر بیایم که یاد بگیریم هم مجبور شدیم نریم .... در ضمن قرار نیس هرکی وارد رشته ای میشه همه چی رو از قبل یاد داشته باشه میاد که یاد بگیره!!
واله تو کلاسای ما که همه یا دیپلم تجربی بودند یا انسانی و .... خدا پدره علمی کاربردیو بیامرزه که راهو باز گذاشته واسه هر رشته غیر مرتبطی که وارد هر رشته ای که میخواد بشه . ترم 2 که چند تا از دوستامون از آی تی تغییر دادند به گرافیک. دیگه ببین چه وضعیه.
اتفاقا شبکه یه چیزیه که چون ته نداره و هر روز در حال آپدیت شدنه خیلی خوبه که حتی اگه همه شبکه رو بلدی باز بری بشینی سر کلاسای ابتداییش
حالا من که خودم فکر میکنم درسای دانشگامو از قبل بلدم هر وقت میرم میشینم باز یه چیز خوب یاد میگیرم که خیلی عالیه
همین هفته پیش سر کلاس شبکه های کامپیوتری بودم استاد در مورد چیزی صحبت کرد که من نه تو mcitp چیزی ازش شنیده بودم نه ccna و نه cwna اونم مبحث pocast بود من که کلی کیف کردم و لذت بردم.
حالا از اونور تو کلاس ما چون یه مقدار درسا سنگین میشه بچه هایی که از رشته های تشتک سازی وارد آی تی میشند بیشتر از نیم ساعت نمیتونند کلاسو تحمل کنند چون اصلا نمیفهمند استاد چی چی داره میگه
طرف حتی بلد نیست 2تا کامپیترو بصورت workgroup شبکه کنه انوقت استاد داره براش در مورد تفاوت رمزگذاری aes و tkip حرف میزنه
بخاطر همین کلاس هم نمیاند مخصوصا تو همچین روزایی یا یکی در میون میاندو آخر جزوه میگیرند کپی میکنند و فقط حفظ میکنند تا پاس کنند بره

computerkar.com

عضو جدید
سلام بر همه ی دوستان من پیشاپیش سال 91 رو به همه ی شما تبریک میگم.امیدوارم همه ی دوستانی که مثه من ارشد دادند در سال 91خبرهای خوبیو بشنوند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

asirebaran

عضو جدید
سلام...

نرم نرمك ميرسد اينك بهار خوش به حال روزگار
...

آرزويم اين است:
كه بهاري بشود روز و شبت ، كه ببارد به تمام رخ تو بارش شادي و شعف،
و من از دور ببينم كه پر از لبخند است چشم و دنيا و لبت...

**
عيدتون مبارك**

Nozor_www_FarsPix_Com (29).jpg

آخرین ویرایش:
بالا