گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرگ تدریجی اینترنت اکسپلورر و سلطه گوگل کروم

محبوبیت فایرفاکس در ایران

قدرت نمایی ویندوز

آخرین ویرایش:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی

بالاخره امتحانام تموم شد!!!!!!!!!!!!!
چقد این صفحات این چند روزه جلو رفته فکر کنم یه 15 صفحه ای هست!
من نرسیدم اکثر پستا رو بخونم سرعت نتم خیلی پایینه!!
شانسم دقیق امروز که من امتحانام تموم شده اشتراک اینترنتم قطع شد!

شما از پارس آنلاین راضی اید؟؟ من سرعت 512 گرفته بودم سرعتش خیلی اوقات پایین بود و اینکه شاید انگشت شمار سرعت دانلودش بالای 300 میرفت!!
نمیدونم چه سری هم داشت روزای 4شنبه ظهر همیشه قطع و وصل میشد!!!!!!!!!! قبلا" که سرعت 256 میگرفتم بهتر بود.
منم چند بار زنگ زدم وضعش تغییر نکرد حالا میخوام از مخابرات اشتراک بگیرم این 3 ماه واقعا" اذیتم کرد.

نظرتون چیه؟؟ با پارس آنلاین کنار بیام یا از مخابرات بگیرم؟ کسی از مخابرات اشتراک گرفته؟؟

ممنون عزیزم ولی در بالا جواب آقا امیر نوشتم تا وقتی یاد نگرفتم این جوریه

کار خوبی کردی برگشتی.
خوشحالمون کردی:smile:

درسته كه بايد اتفاقو خودمون ايجاد كنيم و لي اينقدر همه بي حالند كه ادم همون انرژي كه داره واسه انجام كاري يا تغييري ازت ميگيرند...ما رو از پسرا جدا كردن و فقط دختريم تو دانشگاه...اين دخترا هم عينوهو كنيز حاج باقر غر ميزنند....يك سمت ميري اون غر ميزنه كه اگر جا و مكان نداشتن چرا ما رو جدا كردن...اينور ميري اون غر ميزنه ميگه شده عين دبيرستان...اونور ميري يكي يك بهونه جديد واسه غر زدن پيدا كرده...هم هرچي هم ميگي بابا اين دانشگاهو زدي قبول شدي ديگه بيخيال يك ترم گذشت خسته نشدين از اين همه غر زدن..قراره 4سال اينجا تحصيل كتي يا تحمل كن يا برو يا ديگه ساكت باش ولي كيه كه گوش بده!!!!!!!!!منم ديگه خسته شدم از بچه هاي اطرافم چون همش موج منفي ميدن...دانشگامونو عوض كردن بردن جاي ديگه هم چششونو نميگيره كه بابا اوردنت جاي بهتر يكم كنار بيا...نميتونند!!!خيييييييييييلي پر توقع اند.

شما کدوم یونی بودید؟؟
خب باید خودت این تغییر رو ایجاد کنی تقریبا" بهت حق میدم که روت تاثیر داشته باشه ولی نه دیگه تا این حد.
تو اگه خودت انرژیت زیاد باشه وقتی دیگران از این حرفا میزنن به جای وایسادن و گوش دادن به حرفاشون میتونی جو رو عوض کنی همه چیز دست خودته.
یکی از استادای ما هست فکر کنم دیگه آخر این ترم بره کانادا این استاد انقد با انرژِی هست انقد اهداف بزرگی داره که وقتی تو میخوای پیشش از مشکلاتت حرف بزنی
واقعا" خجالت میکشی!
مشکلات همه گذری هستن فقط مهمه این هست تو با چه دیدی به مشکل نگاه میکنی. اصلا" مشکل میبینیش یا نه؟
یا یه تجربه یه راه جدید....
این دید ماست که جهان اطرافمون میسازه! با همین دید میتونی دانشگاه رو برای خودت تبدیل به یه معظل بکنی که چرا جدا شده!
یا نه میتونی قسمت پر لیوان رو ببینی هرچند کم باشه!!
و یا اینکه فقط به هدفت فکر کنی ببینی میخوای به کجا برسی..
یه چشم انداز از آینده ی خودت داشته باشی این خیلی کمکت میکنه!

من فقط متن این پستتون رو خوندم پس اگه حرفام ربطی به بحثتون نداشته ببخشید دیگه...

آخرین ویرایش:

NAZIY0

عضو جدید
مرگ تدریجی اینترنت اکسپلورر و سلطه گوگل کروم

محبوبیت فایرفاکس در ایران

خوب چرا اينقدر IE افت داشته؟؟؟چه مشكلي فني داره كه اين قدر كاربراش كم شده؟؟؟چه برتري نسبت به فايرفاكس داره كه رشدش تو ايران بيشتر شده؟؟؟

s.1.8.1.18;59382‍ گفت:
شما کدوم یونی بودید؟؟
خب باید خودت این تغییر رو ایجاد کنی تقریبا" بهت حق میدم که روت تاثیر داشته باشه ولی نه دیگه تا این حد.
تو اگه خودت انرژیت زیاد باشه وقتی دیگران از این حرفا میزنن به جای وایسادن و گوش دادن به حرفاشون میتونی جو رو عوض کنی همه چیز دست خودته.
یکی از استادای ما هست فکر کنم دیگه آخر این ترم بره کانادا این استاد انقد با انرژِی هست انقد اهداف بزرگی داره که وقتی تو میخوای پیشش از مشکلاتت حرف بزنی واقعا" خجالت میکشی!
مشکلات همه گذری هستن فقط مهمه این هست تو با چه دیدی به مشکل نگاه میکنی. اصلا" مشکل میبینیش یا نه؟
یا یه تجربه یه راه جدید....
این دید ماست که جهان اطرافمون میسازه! با همین دید میتونی دانشگاه رو برای خودت تبدیل به یه معظل بکنی که چرا جدا شده!
یا نه میتونی قسمت پر لیوان رو ببینی هرچند کم باشه!!
و یا اینکه فقط به هدفت فکر کنی ببینی میخوای به کجا برسی..
یه چشم انداز از آینده ی خودت داشته باشی این خیلی کمکت میکنه!

من فقط متن این پستتون رو خوندم پس اگه حرفام ربطی به بحثتون نداشته ببخشید دیگه...
سلام خسته امتحانا نباشيد.خوش به حالتون من كه هنوز 2تا ديگه دارم تا تموم شه...اتفاقا پستتون به بحث مربوط ميشه.من مشكلي نداريم ولي از اين كه بقيه اينقدر سخت يك مشكلي رو مي پذيرند عصبي ميشم...ما حتي استادامون موج منفي ميدن تو اين قضيه بعد انتظار داريد من حالم خوب بمونه؟؟؟؟؟باشه سعي ميكنم با چشم اندازي از اينده ي كه ميخوام داشته باشم درست كنم ببينم چي ميشه...

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خسته امتحانا نباشيد.خوش به حالتون من كه هنوز 2تا ديگه دارم تا تموم شه...اتفاقا پستتون به بحث مربوط ميشه.من مشكلي نداريم ولي از اين كه بقيه اينقدر سخت يك مشكلي رو مي پذيرند عصبي ميشم...ما حتي استادامون موج منفي ميدن تو اين قضيه بعد انتظار داريد من حالم خوب بمونه؟؟؟؟؟باشه سعي ميكنم با چشم اندازي از اينده ي كه ميخوام داشته باشم درست كنم ببينم چي ميشه...

خیلی ممنون.
ولی همچین هم خوشباحالمون نبوده ها کل امتحانامون در 12 روز بود!
7 تا درس در 12 روز!!! که 3تا اصلی بود 8 واحد, 3تا پایه بود 9 واحد و یک عمومی 2 واحدی!!! جالب اینجا بود که از 7 تا امتحان 4 تاش بدون فرجه بودن!

خب برای خیلی ها کنار اومدن با تغییرات سخت هست. مخصوصا" تغییراتی که به زور اعمال شده باشه و نظر گروه ها توش تاثیری نداشته باشه!
بعضی اوقات میشه یه مشکل رو با فرهنگ سازی حل کرد ولی....

شده عین سال پیش دانشگاهی ما که بخشنامه برای مدرسمون اومده بود که نباید دبیر مرد در مدارس دخترانه درس داشته باشن!
یک ماه از سال رفته بود برداشتن دبیر فیزیک مون رو عوض کردن!!!!!!!!!!
خب یه مدت سر و صدا و اعتصاب و.... آخرشم هیچی! مدرسه تنها کاری که کرد با دبیر اصلیمون 6 ساعت فوق العاده در هفته گذاشت!!!!!!!!
یعنی ما در هفته فکر کنم 12 ساعت فیزیک داشتیم!
به این میگن برنامه ریزی در..............

پ.ن:
داشتم با این اینترنت لاک پشتی دیال آپ سرچ عکس میکردم این رو داد!!:surprised:

یعنی واقعا" اینترنت دارم ها!!

پیوست ها

• od7o118nko3r9vefqgv4.jpg
    od7o118nko3r9vefqgv4.jpg
    4.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
۱.
۱.نه نشد.استیون هاوکینگ در زمینه ورزش چی برای گفتن داره؟ در زمینه فعالیت های اجتماعی چطور؟ در بسیاری از زمینه ها ایشون محدود هستن،پس اصولا امکان حضور در اون زمینه ها رو نداره،پی میتونه جای دیگه تمرکز کنه! (البته این رو انکار نمیکنم که اگه من جای اون بودم شاید اصلا عمرم رو به تاسف خوردن میگذروندم،نه فیزیک.)

۲.یعنی فکر میکنی هیچ وضعیتی باشه که توش یه نفر "راضی" باشه؟ فکر نکنه که بهتر از این هم میشد...؟ هر اتفاقی که برات افتاده باشه،هر وضعیتی که داشته باشی مسلما مشکلات و سختی های اون وضعیت رو هم خواهی دید و از اون وضعیت رضایت نخواهی داشت!

اگه دیدی جنگ شده (جنگی ناگزیر که نمیتونی جلوش رو بگیری) و همه چی رو از دست دادی چی؟ یعنی دیگه نه آی تی هست نه زندگی نه هیچی.فایده دیدن همچین چیزی برات چیه؟

!
خوب منظورم این بود حتی اونی که تمام بدنش از کار افتاده هم باز فعالیت می کنه .خوب گفتی ورزش خوب مسلما می خواست می تونست به جای فیزیک تو این مدت در این زمینه خودش رو رشد بده مثل بسیاری از معلول ها که در مسابقه های ورزشی شرکت می کنند.
2.نمی دونم سوالت سخت بود:D خوب اگه می دیدم جنگه پس از حالا شروع می کردم کمک های اولیه اینا یاد می گرفتم چیزهایی یاد می گرفتم که تو جنگ لازمم بشه

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
یا اباصالح المهدی (عج)
.
.

امشب امامت آخرین منجی از دید ما شیعه ها شروع میشه

این عید بزرگ رو تبریک میگم
.
.

ما که شرمساریم

ولی دلخوشیم که منجی به مانند مرتضی علی داریم
و لیاقت اینو داریم که به شیعیانش این روز را تبریک بگیم

یا اباصالح المهدی ادرکنی

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا اباصالح المهدی (عج)
.
.

.
.

ما که شرمساریم

ولی دلخوشیم که منجی به مانند مرتضی علی داریم
و لیاقت اینو داریم که به شیعیانش این روز را تبریک بگیم

یا اباصالح المهدی ادرکنی

تبریک به شما.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.نتیجه فرق نکرد مثلا امتحان معادلات واقعا خودم رو کشتم تا خوب بشه یه جورایی حداقل جبران بشه ولی بازم نتیجه مثل قبلی ها بود :(
2.خوب در مورد آینده جواب پایین رو لطفا بخون.در مورد جمله ات میشه بیشتر توضیح بدی؟چه جوری؟
ببین دوست عزیز نمیدونم چجور برنامه ریزی میکنی که میگی نتیجه نداره . کمی بیشتر تامل کن تو کارات. توضیح بیشتر در مورد اون جمله هم این رو میتونم بگم که مثلا به همه چی فکر کن ، به زندگی، به مرگ ، به پیروزی ، به شکست ، ... . به همه چی تا وقتی اون اتفاقات برات افتاد ، بهتر بتونی هضمش کنی . چرا؟؟چون بهشون فکر کردی، فکرکردن به همه چی یعنی یه قدم جلو بودن.

بچه ها فكر كنم دارم افسردگي ميگيرم....:crying2:هي ميگفتن دانشگاه بري اله ميشه دانشگاه ميري بله ميشه...فكر ميكردم وقتي وارد دانشگاه ميشم قراره چه تغيير بزرگي بشه تو زندگيم.......چه اتفاق بزرگي هستش كه قراره بيفته...... ولي ساده تر از اون چه فكر ميكردم اتفاق افتاد و يك ترمشم گذشتو رفت.....اصلا هيچ شورو هيجاني توش نبود....
همه واژه هایی که اینجا به کار بردی ، تو ذهن من یه معنی میده و تو ذهن شما یه معنی دیگه . تغییر یعنی چی؟؟ شور و هیجان چیه؟؟ اله بله میشی یعنی چی؟؟
قصه قورباغه کر رو حتما تو اینترنت بگرد و پیداکن و بخون و درکش کن .
شاد و پیروز باشید

asirebaran

عضو جدید
سلام به همگی

1-بالاخره امتحانام تموم شد!!!!!!!!!!!!!

شما از پارس آنلاین راضی اید؟؟ من سرعت 512 گرفته بودم سرعتش خیلی اوقات پایین بود و اینکه شاید انگشت شمار سرعت دانلودش بالای 300 میرفت!!
نمیدونم چه سری هم داشت روزای 4شنبه ظهر همیشه قطع و وصل میشد!!!!!!!!!! قبلا" که سرعت 256 میگرفتم بهتر بود.
منم چند بار زنگ زدم وضعش تغییر نکرد حالا میخوام از مخابرات اشتراک بگیرم این 3 ماه واقعا" اذیتم کرد.

2-نظرتون چیه؟؟ با کنار بیام یا از مخابرات بگیرم؟ کسی از مخابرات اشتراک گرفته؟؟

سلام...
1-بالاخره تموم شد ولی چشم به هم بزنیم امتحان ترم بعدی شروع میشه.:eek:....:w10:

2-من سرویس 128 مخابرات دارم.پارسال شاتل داشتم، پارس آنلاین تجربه نکردم.مقایسه شاتل و مخابرات از نظر من :
سرعت دانلود مخابرات بیشتر از شاتل هست.
ولی تو باز کردن صفحات وب و بعضی سایتای دانشگاه غیر انتفاعی، مخابرات یه کم مشکل داره البته الان یه کم بهتر از قبل شده.ولی شاتل در این مورد کیفیتش بالاتره.
(برای سرعت های بالا نمیدونم)
یه وقتایی از ساعت 1شب تا7-8 صبح قطعه.بارون شدید باشه هم قطعی زیاد میشه(به سیم کشی منزل مربوط نمیشه چون شاتل این مشکل رو نداره).
جدیدا فکر میکنم ،یعنی توهم میزنم،با اینکه از وقتی سرویس مخابرات گرفتم کمتر نت میام ولی گیگ سرویسم خیلی سریع تموم میشه!:surprised:
البته ممکنه تو استان و شهرهای دیگه این مشکل نداشته باشه.

الان مخابرات میاد منو ممنوع الAdsl و اینترنت میکنه.
بخاطر سرعت دانلودش انتخابش کردم.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
2-من سرویس 128 مخابرات دارم.پارسال شاتل داشتم، پارس آنلاین تجربه نکردم.مقایسه شاتل و مخابرات از نظر من :
ولی تو باز کردن صفحات وب و بعضی سایتای دانشگاه غیر انتفاعی، مخابرات یه کم مشکل داره البته الان یه کم بهتر از قبل شده.ولی شاتل در این مورد کیفیتش بالاتره.
یه وقتایی از ساعت 1شب تا7-8 صبح قطعه.بارون شدید باشه هم قطعی زیاد میشه(به سیم کشی منزل مربوط نمیشه چون شاتل این مشکل رو نداره).
جدیدا فکر میکنم ،یعنی توهم میزنم،با اینکه از وقتی سرویس مخابرات گرفتم کمتر نت میام ولی گیگ سرویسم خیلی سریع تموم میشه!:surprised:

سلام

در کل از پارس آنلاین راضی نیستم. به دلیل تعرفه و تعداد قطعی هائی که در یک بازه زمانی مشخص نسبت به ISP های دیگه در همون بازه زمانی داره.
دوست من سرویسهای مخابرات که مشکل ترافیک ندارند و نامحدود هستند!
البته هر کدام مزایاهای خودش رو داره که همه اش به استفاده کاربر برمیگرده.

asirebaran

عضو جدید
سلام

در کل از پارس آنلاین راضی نیستم. به دلیل تعرفه و تعداد قطعی هائی که در یک بازه زمانی مشخص نسبت به ISP های دیگه در همون بازه زمانی داره.
البته .

سلام
بله نامحدود هم داره مثل بقیه شرکت ها ولی نه اینکه کلا همه سرویس هاش نامحدود باشه
من سرویس128 یک ماهه 2گیگ گرفتم که گیکش تمام شد و ترافیک اضافه گرفتم
ولی 4 و8 و... گیگش هست که هزینه اش بیشتره.
این بار که سرویس گرفتم آبونمان هم برام زده که سرویس ماه قبلی نداشت+مالیات که تقریبا = قیمت بقیه شرکت ها
بله هر کدام مزایاهای خودش رو داره که همه اش به استفاده کاربر برمیگرده و من به شاتل ترجیحش دادم.
تجربه خودمو گفتم که دوست عزیز سحر جان (اگه اشتباه نکنم )پرسید تا با توجه به استفاده اش انتخاب کنه
البته بازم میگم ممکنه شرایط همه شهرا یکسان نباشه.

یه مورد دیگه اینکه شاتل که داشتم (1سال پیش) با 3هزار تومان خط عوض میکرد و سرویس انتقال میداد ولی از مخابرات پرسیدم گفت همچین چیزی وجود نداره ،
پرسیدم اگه یه مشتری مثلا سرویس 1ساله گرفته و کل پولشو هم پرداخت کرده اگه2ماه از سرویسش گذشته باشه،چجوری میشه؟
گفتن برای خط جدید باید دوباره سرویس جدید بگیره و مبلغشو پرداخت کنه و سرویس قبلیش میسوزه.
به نظرم خیلی نامردیه البته شاید کارمند مخابرات اطلاعاتش درست نبود وامیدوارم همینطور باشه.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام...

منم همچین توهمی دارم!!

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...

1. آره واقعا"زودی امتحانا می یان! جالبیش اینجاست که هر ترم شبای امتحان میگیم از ترم بعدی دیگه طی ترم میخوانم ولی...:d:redface:

2. خب پس قطعی هم نسبتا" زیاد داره.
اون وقت برای پیگیری قطعی یا کند بودن سرعتش فقط ساعات اداری میشه زنگ زد پیگیری کرد دیگه؟ درسته؟

3.جدیدا فکر میکنم ،یعنی توهم میزنم،با اینکه از وقتی سرویس مخابرات گرفتم کمتر نت میام ولی گیگ سرویسم خیلی سریع تموم میشه!:surprised:

منم همچین توهمی دارم!!

3. پس یعنی امکان داره اگه اشتراک از مخابرات بگیرم منم این توهم رو بزنم:D

سلام

البته هر کدام مزایاهای خودش رو داره که همه اش به استفاده کاربر برمیگرده.

سلام
خب برای مهم اینه که قطعیش کم باشه.
سرعت دانلودش بالا باشه حداقل 3/4 سرعتی که گرفتی رو داشته باشه!
و اینکه همیشه پاسخگو باشه یعنی پشتیبانیش خوب باشه.

پارس آنلاین پشتیبانیش خوب بود یعنی هر وقت قطع میشد یه نفر بود که جوابت رو بده چرا قطع شده!!!
قطعیش هم برای من فقط روزای 4 شنبه ظهر بود که انقد سرعتش پایین می اومد قطع و وصل میشد!
از لحاظ سرعت میشه گفت اصلا" ازش راضی نبودم! سرعت دانلودم اکثرا" 150 بود در حالی که من 512 گرفته بودم!!!!!!!

dzzv_13

مدیر تالار
سلام به همگی

بالاخره امتحانام تموم شد!!!!!!!!!!!!!
چقد این صفحات این چند روزه جلو رفته فکر کنم یه 15 صفحه ای هست!
من نرسیدم اکثر پستا رو بخونم سرعت نتم خیلی پایینه!!
شانسم دقیق امروز که من امتحانام تموم شده اشتراک اینترنتم قطع شد!

نظرتون چیه؟؟ با پارس آنلاین کنار بیام یا از مخابرات بگیرم؟ کسی از مخابرات اشتراک گرفته؟؟

خسته امتحانا نباشین

همه دارن زیرآب پارس آنلاین رو میزنن .. ولی من نظرم چیز دیگس

بالای 3 سال هست از یک سرویس پارس آنلاین استفاده میکنم .. (POL-256-2G) .. البته این سرویسش چند باری تغییر کرده
از اون موقع تاحالا هزینه سرویسش کمتر شده (هرچند میدونم باید خیلی کم میشد .. ولی طبق تورم کشور باز منطقی هست 25 درصد کاهش پیدا کردن)

نمیگم قطعی نداشتم .. ولی خیلی خیلی کم بوده .. شاید توی سه سال من کمتر از 15 بار قطعی داشتم (چیزی کمتر از یک قطعی در دوماه)
ازلحاظ سرعت هم نسبت به 256 kbps که گرفتم خوب هست .. توی ماه پیش 430 kbps هم دانلود کردم (فدورا 17 رو گرفتم ولی هنوز وقت نکردم کار کنم باهاش).. و نسبتا به ماه های پیش بهتر شده (معمولش حدود 200 kbps بوده)

تنها عیبش هزینه خرید ترافیک اضافی هست که هر گیگش الان 5هزار تومن هست (البته پارسال 6 هزارتومن بود)

من کاملا راضی هستم ..

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
۱.آقای جعفر نژاد کم مونده هری پاتر رو هم ترجمه کنه و یه اسم توش تغییر بده روش بزنه «مولف»!

۲.من تمام تلاشم تهیه سیستم عامل مناسب برای پردازنده های i386 امروزی هست. یه جورایی نسبت به هرچیز ۳۲ بیت علاقه نشون میدم.

۳. فقط aria2c هست که خط فرمانیه.

۴.مقصود بنده از سوال رفقای کاخ نشین بود نه امثال خودمون که در جامعه هستیم!
۱.بله،پروفسور همه جور نخودی توی آش منتشراتش وجود داره.یعنی کمتر کسی توی دنیا جرات داره بگه من توی همه این زمینه ها تخصص دارم.

۲.واسه همینه بهت میگم معماری رو شروع کن بخون.بعد تازه معماری کامپیوتر خیلی پایه ایه! بعدش باید بری معماری پیشرفته،بعد ریزپردازنده....اوه،کارت زیاده!!

۳.پراز (پروز؟) هم خط فرمانیه،واسه همینه با & مشکل دارم دیگه.باشه مرسی.

۴.ولی من منظورم دقیقا شما بودی! از افرادی که در صحنه‌ی بین المللی یا حتی داخلی هم کسانی رو میشناسم و میدونم که دزد نیستن.
مگه من از تأثیر حرفی زدم؟ کژ طبعی اشاره به تأثیر یا عدم تأثیر نداره. فقط اشاره داره به برچسبی که بیشتر آدمها به کسی که اهل شعر (یا موسیقی!) نیست میزنند!

موسیقی؟؟؟ شوخی میکنی! تاثیر منفی شاید! ولی اون تأثیری که احتمالا فکر میکنی، اصلا در خودت هم ایجاد نمیشه!
(تو یه لحظه هم فکر نکردی شاید گوش نکردنش بهتر باشه! چون نکتۀ منفی توش ندیدی)

واسه همین اگه عقلم رو از دست ندم، این امیدواری که داری هیچ موقع materialize نمیشه!

-------------
(ضمنا! به اژدها سُقُلمه نزن! Or He will poke you back!! :D)
به هر حال [اون شعر] یه تاثیری داشته که به یادت مونده و یه روزی روزگاری ازش استفاده کردی دیگه!

قصد صرفا مزاح بود و میخواستم دوباره نظر متفاوتت رو در این زمینه بگی،شاید ما هم یه چیزی یاد گرفتیم!
حالا از کجا میدونی من یه لحظه هم فکر نکردم که ... ؟ اصلا از کجا میدونی تجربه اش نکردم؟! نشد! قضاوت نکن!

آقا سوال : اگه به جای materialize بگیم instantiate نخواهد شد اشتباهه؟

بله آقا سقلمه بزنی به اژدها یهو برمیگرده دیدی دمش خورد توی صورتت!!
با این که موسیقی لذتش زودگذر هست اصلا موافق نیستم! بعضی از آهنگا (مثل اکثر ترک های رپ فارس) جوری هستن که لذت دائم همراه دارند ;)
این دوست ما عقیده ای داره (که اگر باهاش مخالف باشیم باز هم بسیار برای ما محترمه) که موسیقی نه تنها لذت بخش نیست (چه زودگذر و چه غیر از اون) و نه تنها مفید نیست،که بر ذهن هم تاثیر منفی میذاره و ضرر داره.

۱.منظورتونو از اين كه به واقعه اعتقاد داشته باشمو نفهميدم...
۲.درسته كه بايد اتفاقو خودمون ايجاد كنيم و لي اينقدر همه بي حالند كه ادم همون انرژي كه داره واسه انجام كاري يا تغييري ازت ميگيرند...ما رو از پسرا جدا كردن و فقط دختريم تو دانشگاه...اين دخترا هم عينوهو كنيز حاج باقر غر ميزنند....يك سمت ميري اون غر ميزنه كه اگر جا و مكان نداشتن چرا ما رو جدا كردن...اينور ميري اون غر ميزنه ميگه شده عين دبيرستان...اونور ميري يكي يك بهونه جديد واسه غر زدن پيدا كرده...هم هرچي هم ميگي بابا اين دانشگاهو زدي قبول شدي ديگه بيخيال يك ترم گذشت خسته نشدين از اين همه غر زدن..قراره 4سال اينجا تحصيل كتي يا تحمل كن يا برو يا ديگه ساكت باش ولي كيه كه گوش بده!!!!!!!!!
۳.منم ديگه خسته شدم از بچه هاي اطرافم چون همش موج منفي ميدن...
۴.دانشگامونو عوض كردن بردن جاي ديگه هم چششونو نميگيره كه بابا اوردنت جاي بهتر يكم كنار بيا...نميتونند!!!خيييييييييييلي پر توقع اند.
۱.بچه مسلمونید مثلا! سوره‌ی ۵۶ام قرآن : "اذا وقعت الواقعه..."

۲.میشه دقیقا بگید این خطوط اگر "غر" نیستند پس چی هستند؟! خودت هم که داری غر میزنی!!

۳.اینکه میگم "بقیه قرار نیست کاری برای شما بکنند" اون بقیه الزاما مسئولین کشور یا دانشگاه نیستند، همین همکلاسهای شما هم هستند.اونا قرار نیست یه کاری بکنن که تو پیشرفت کنی! بگذارید کنار این حرف هارو.نمیگم اگه پتانسیل کار جمعی بود انجام ندید،اما میگم وقتی نیست فردی عمل کنید.مثال میزنم،یاد گرفتن یه زبان برنامه نویسی الزاما یه فعالیت جمعی نیست.مطالعه در مورد یه موضوع (علمی،سیاسی،اجتماعی یا غیره) کار جمعی نیست.کمک گرفتن از یه استاد در مورد یه موضوع کار جمعی نیست.
انکار نمیکنم که کار جمعی خیلی خوبه،به آدم تجربه میده،به آدم دید میده،اما وقتی نمیشه خب نشه! تو کار خودتو بکن.

۴.البته اعتراض خوبه ها...اینکه دور رو برتون رو ببینید و تغییر بخواید،بخواید که بهتر بشه خوبه.حتی میتونم بگم لازمه.این کوتاه اومدن،راضی شدن،پایین آوردن توقع زیاد خوب نیست.شخصا زود راضی میشم و این یکی از نکته های منفی منه.
اما فقط خواستن هم کافی نیست،یه کارایی هم باید بکنید!

این بحث موج منفی و مثبت و ... رو هم بگذارید کنار.یه مشت مزخرفات به مردم گفتن و همه هم باور کردن.بقیه نمیخوان کار کنن؟ به درک.تو کار خودتو بکن.

خوب چرا اينقدر IE افت داشته؟؟؟چه مشكلي فني داره كه اين قدر كاربراش كم شده؟؟؟چه برتري نسبت به فايرفاكس داره كه رشدش تو ايران بيشتر شده؟؟؟
IE افت داشته چون مرورگر مزخرفی بوده.از هر نظر از بقیه بدتر بوده : امنیت،تکنولوژی،سرعت،امکانات،ظاهر و ... اگه تا حالا هم سرپا بوده به خاطر اینه که دیفالت روی ویندوزها نصب میشد.بعد از اینکه برداشته شد با سر داره سقوط میکنه.
خانم نمودار رو ندیدی یا فقط دقت نمیکنی؟ IE کجا رشد کرده توی ایران؟ شیب IE منفیه،داره نزول میکنه.شیب FF مثبته داره رشد میکنه.کروم هم داره رشد میکنه،سافاری هم که فقط یه عده مرفه اپل به دست استفاده میکنن،بقیه هم که اصلا به چشم نمیان!

حالا ویندوز ۸ رو نذاشته بود که نشون بده ارائه‌ی ویندوز ۸ چقدر در محبوب شدن ویندوز ۷ موثر بود!!
داشتم با این اینترنت لاک پشتی دیال آپ سرچ عکس میکردم این رو داد!!:surprised:
این که عادیه که! من در اکثر مواقع همینو میگیرم.دایال آپ هم نمیخواد با ۲۵۶ میرم.
گوگل هم گاهی به علت سرعت پایین instantش کار نمیکنه،جی میل رو به حالت HTML میارم بالا و ...

خوب اگه می دیدم جنگه پس از حالا شروع می کردم کمک های اولیه اینا یاد می گرفتم چیزهایی یاد می گرفتم که تو جنگ لازمم بشه
خیلی خوبه که از تمام چیزهایی که توی جنگ اتفاق میفته به کمک های اولیه فکر میکنی.آدم روحش شاد میشه.

ببخشید تو کارتون دخالت میکنم،اما شیعیان از کی تا حالا روز شهادت به هم تبریک میگن؟ امام ۱۱ ام شهید شد،امام ۱۲ ام به امامت رسید.تبعیض آمیز نیست که واسه یکی ۱۵ روز (یا حتی بیشتر) سیاه میپوشید،واسه یکی تبریک میگید؟

بعد یه چیز دیگه ذهن منو مشغول کرده : میدونید که "امام زمان" در چند سالگی به امامت رسید؟ (مخاطبم همه هستند،نه فقط امیرحسین.جواب این سوال هم بله یا خیر هست)

dzzv_13

مدیر تالار
ببخشید تو کارتون دخالت میکنم،اما شیعیان از کی تا حالا روز شهادت به هم تبریک میگن؟ امام ۱۱ ام شهید شد،امام ۱۲ ام به امامت رسید.تبعیض آمیز نیست که واسه یکی ۱۵ روز (یا حتی بیشتر) سیاه میپوشید،واسه یکی تبریک میگید؟

بعد یه چیز دیگه ذهن منو مشغول کرده : میدونید که "امام زمان" در چند سالگی به امامت رسید؟ (مخاطبم همه هستند،نه فقط امیرحسین.جواب این سوال هم بله یا خیر هست)

حرفات دخالت نیست امیرجان

من توی روزش تبریک نگفتم .. بعد از مغرب بود
تا اونجا که یادمه شیعیان اگر جشن یا وفاتی باشه از مغرب روز قبل مراسم میگیرن (مثل همین شب جمعه که میگیم .. ولی در اصل روز پنج شنبه هست)
من هم تبریک رو بعد از مغرب گذاشتم

تبعیض برای چی ؟!!
وقتی هدف همه اونا یکی بوده .. تبعیض معنی نمیده .. چون اصل خدا هست و اینا وسیله ایی برای رسیدن به خدا .. (نری توی بحث اینکه برای به خدا رسیدن وسیله نمیخواد .. چون حرفت درست هست ولی ممکنه بعضی جاها اشتباه بریم و باید رهبری باشد)

=====================
بله

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
۱.بله،پروفسور همه جور نخودی توی آش منتشراتش وجود داره.یعنی کمتر کسی توی دنیا جرات داره بگه من توی همه این زمینه ها تخصص دارم.

۲.واسه همینه بهت میگم معماری رو شروع کن بخون.بعد تازه معماری کامپیوتر خیلی پایه ایه! بعدش باید بری معماری پیشرفته،بعد ریزپردازنده....اوه،کارت زیاده!!

۳.پراز (پروز؟) هم خط فرمانیه،واسه همینه با & مشکل دارم دیگه.باشه مرسی.

۱. :biggrin: خودم ۴-۵ تا کتاباشو دارم.
۲. باشه ببینم چی میشه :D (خداییش هزینه ای که پای کتاب میزارم بیشتر از پول شارژ سیم کارتمه :D )
۳. بیشتر توضیح بده. & تا جایی که میدونم دو تا پروسس رو همزمان شروع میکنه و با kill شدن یکی از اونها اون یکی هم kill میشه.

این دوست ما عقیده ای داره (که اگر باهاش مخالف باشیم باز هم بسیار برای ما محترمه) که موسیقی نه تنها لذت بخش نیست (چه زودگذر و چه غیر از اون) و نه تنها مفید نیست،که بر ذهن هم تاثیر منفی میذاره و ضرر داره.

من هم عقیدم رو بیان کردم ;) نظر به علاقه ای که به موزیک رپ دارم و همچنین اینکه نوازنده (و در جمع های خودمونی خواننده) هم هستم ;)

asirebaran

عضو جدید
1. آره واقعا"زودی امتحانا می یان! جالبیش اینجاست که هر ترم شبای امتحان میگیم از ترم بعدی دیگه طی ترم میخوانم ولی...:d:redface:

2. خب پس قطعی هم نسبتا" زیاد داره.
اون وقت برای پیگیری قطعی یا کند بودن سرعتش فقط ساعات اداری میشه زنگ زد پیگیری کرد دیگه؟ درسته؟

3. پس یعنی امکان داره اگه اشتراک از مخابرات بگیرم منم این توهم رو بزنم:D

1-دقیقا... ولی این ترم دیگه به شروع کلاسا نمیرسه حتما درجا بعده انتخاب واحد شروع میکنم!!:lol:

2-زیاد که نه شاید ماهی2-3بار،روزایی که طوفانی باشه (شمال کشور) قطع میشه.قبلا شبانه از1تا8صبح رایگان بود.الان فک کنم تا6-7 باشه.
البته واسه هر استان فرق میکنه.اخبار مخابراتمون که گفتن سیستمشون رو ارتقا دادن و مجهز کردن.ظاهرا که داره جواب میده ووضعیت بهتر شده.
آره درسته تا ساعت2بعدازظهر.(مخابرات ما که اینطوریه)

3-در حده توهمه.فکرنکنم شما دچارش بشید!:D

فکر کنم فرشته هم مخابرات گرفت.نظرشو بپرس.

۱

-بله

آخرین ویرایش:

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1
سلام
خب برای مهم اینه که قطعیش کم باشه.
سرعت دانلودش بالا باشه حداقل 3/4 سرعتی که گرفتی رو داشته باشه!
و اینکه همیشه پاسخگو باشه یعنی پشتیبانیش خوب باشه.

پارس آنلاین پشتیبانیش خوب بود یعنی هر وقت قطع میشد یه نفر بود که جوابت رو بده چرا قطع شده!!!
قطعیش هم برای من فقط روزای 4 شنبه ظهر بود که انقد سرعتش پایین می اومد قطع و وصل میشد!
از لحاظ سرعت میشه گفت اصلا" ازش راضی نبودم! سرعت دانلودم اکثرا" 150 بود در حالی که من 512 گرفته بودم!!!!!!!
سلام

پارس آنلاین از لحاظ پشتیبانی بد نیست. پشتیبانی شبانه روزی داره. ولی به هنگام قطعی ها پاسخ توجیه کننده ای نمی دهند و برای تنظیمات هم معمولا یک سری تنظیمات بی ربط رو هی برای کاربر تکرار میکنن. منظورم این است که پشتیبانی دارد ولی دخلی به حال مشترک ندارد و در آخر مسئله رو خود کاربر باید حل کند.

در مورد سرویس 512 هم انتظار شما یک مقدار بالا هست چون سازمان تنظیم مقررات برای 512، سرعت دانلود را حداکثر 64 kB اعلام کرده که بعضی از شرکتهای سرویس دهنده برای جلب مشتری مدتی به آنها سرعت دانلود بالاتر از قوانین سازمان می دهد مثل همین پارس آنلاین یا نداگستر (صبانت) و . . .

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تنها عیبش هزینه خرید ترافیک اضافی هست که هر گیگش الان 5هزار تومن هست (البته پارسال 6 هزارتومن بود)

.
ترافیک اضافه پارس آنلاین برای تهران 5 تومان بود پارسال.
بعضی وقتها تعرفه های پارس آنلاین من رو متعجب میکنه.
یکی از خاطراتی که من با پارس آنلاین داشتم این بود که به دلیل اینکه من از مشترکان قدیمی شان بودم (البته دلیلی ارائه شده از طرف آنها!) تغییرات تعرفه ای جدید که هزینه اش کمتر شده بود بعد از 8 ماه برای من در پنل کاربری اعمال شده بود و من 8 ماه با هزینه قبلی سرویسم رو شارژ میکردم!
من واقعا از تکینیکهای بازاریابی پارس آنلاین تعجب میکنم.

mohandeseit

کاربر ممتاز
ترافیک اضافه پارس آنلاین برای تهران 5 تومان بود پارسال.
بعضی وقتها تعرفه های پارس آنلاین من رو متعجب میکنه.
یکی از خاطراتی که من با پارس آنلاین داشتم این بود که به دلیل اینکه من از مشترکان قدیمی شان بودم (البته دلیلی ارائه شده از طرف آنها!) تغییرات تعرفه ای جدید که هزینه اش کمتر شده بود بعد از 8 ماه برای من در پنل کاربری اعمال شده بود و من 8 ماه با هزینه قبلی سرویسم رو شارژ میکردم!
من واقعا از تکینیکهای بازاریابی پارس آنلاین تعجب میکنم.
جل الخالق:confused:

NAZIY0

عضو جدید
۱.بچه مسلمونید مثلا! سوره‌ی ۵۶ام قرآن : "اذا وقعت الواقعه..."
2.البته اعتراض خوبه ها...اینکه دور رو برتون رو ببینید و تغییر بخواید،بخواید که بهتر بشه خوبه.حتی میتونم بگم لازمه.این کوتاه اومدن،راضی شدن،پایین آوردن توقع زیاد خوب نیست.شخصا زود راضی میشم و این یکی از نکته های منفی منه.
اما فقط خواستن هم کافی نیست،یه کارایی هم باید بکنید!
3-خانم نمودار رو ندیدی یا فقط دقت نمیکنی؟ IE کجا رشد کرده توی ایران؟ شیب IE منفیه،داره نزول میکنه.شیب FF مثبته داره رشد میکنه.کروم هم داره رشد میکنه،سافاری هم که فقط یه عده مرفه اپل به دست استفاده میکنن،بقیه هم که اصلا به چشم نمیان!
4-حالا ویندوز ۸ رو نذاشته بود که نشون بده ارائه‌ی ویندوز ۸ چقدر در محبوب شدن ویندوز ۷ موثر بوده!!
1-اها...
2-خوب منم جزو كساني بودم كه خيلي به خاطر جامون اعترلض كردم ولي الان كه بهتر شده ديگه هيچي نميگم ولي اينا اومدن اينجا بازم از ترك ديوار ايراد ميگيرن..
3-نزن بابا!!!!اشتباه لفظي بود!!!ببخشيد!!!!كور كه ديگه نبودم فهميدم نزول كرده ولي منظورم اين بود كه فاير فاكس چيش خوبه كه تو ايران اينقدر رشد كرده؟؟؟ببخشيد شما ديگه!!!!
4-اهه!!!!!!!!!!!!!:surprised:مگر ويندوز 8 چشه كه باعث شده 7بره بالاتر؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!8كه جديدتره!!!!!

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
مرورگر ها معمولا دو چیز محبوبشون میکنه :
۱- روی سیستم عاملی بطور پیشفرض نصب باشند
۲- کاربران زیادی خارج از یک جامعه نرم افزاری داشته باشند.

مثلا مرورگر n روی دستگاه های X نصب هست (سیستم عاملش) و خب با رشد خرید این دستگاه و امتحان پس دادنه مرورگر کسی عوضش نمیکنه. اما توی جامعه m مرورگر Y طرفدار داره و جامعه h از مرورگر کنونی خودش ناراضی هست. نظرات جامعه n رو میخونه و بعد دست به کار میشه ;)

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که از 2030 استفاده میکنم پشتیبانی 24 ساعته داره.

با2030 آشنایی ندارم.
حتی نمیدونم نمایندگیش تو شهرمون کجاست!!!

خسته امتحانا نباشین

همه دارن زیرآب پارس آنلاین رو میزنن .. ولی من نظرم چیز دیگس

بالای 3 سال هست از یک سرویس پارس آنلاین استفاده میکنم .. (POL-256-2G) .. البته این سرویسش چند باری تغییر کرده
از اون موقع تاحالا هزینه سرویسش کمتر شده (هرچند میدونم باید خیلی کم میشد .. ولی طبق تورم کشور باز منطقی هست 25 درصد کاهش پیدا کردن)

نمیگم قطعی نداشتم .. ولی خیلی خیلی کم بوده .. شاید توی سه سال من کمتر از 15 بار قطعی داشتم (چیزی کمتر از یک قطعی در دوماه)
ازلحاظ سرعت هم نسبت به 256 kbps که گرفتم خوب هست .. توی ماه پیش 430 kbps هم دانلود کردم (فدورا 17 رو گرفتم ولی هنوز وقت نکردم کار کنم باهاش).. و نسبتا به ماه های پیش بهتر شده (معمولش حدود 200 kbps بوده)

من کاملا راضی هستم ..

ممنون.

خب خوشباحالتون فکر کنم پارس آنلاین با شما خیلی خوبه!!

تنها 15 بار قطعی در 3 سال واقعا" عالیه.
برای من اکثرا" 4شنبه ها ظهر قطع و وصل میشد.

1-دقیقا... ولی این ترم دیگه به شروع کلاسا نمیرسه حتما درجا بعده انتخاب واحد شروع میکنم!!:lol:

2-زیاد که نه شاید ماهی2-3بار،روزایی که طوفانی باشه (شمال کشور) قطع میشه.قبلا شبانه از1تا8صبح رایگان بود.الان فک کنم تا6-7 باشه.
البته واسه هر استان فرق میکنه.اخبار مخابراتمون که گفتن سیستمشون رو ارتقا دادن و مجهز کردن.ظاهرا که داره جواب میده ووضعیت بهتر شده.
آره درسته تا ساعت2بعدازظهر.(مخابرات ما که اینطوریه)

3-در حده توهمه.فکرنکنم شما دچارش بشید!:D

فکر کنم فرشته هم مخابرات گرفت.نظرشو بپرس.

1.آره این ترم حتما" بخونید
برات آرزوی موفقیت میکنم:smile:

2. برای من که با طوفان و این حرفا قطع نمیشد!

3. پس به خاطر اینکه دچار این توهم نشم همون پارس آنلاین رو تمدید میکنم

سلام

پارس آنلاین از لحاظ پشتیبانی بد نیست. پشتیبانی شبانه روزی داره. ولی به هنگام قطعی ها پاسخ توجیه کننده ای نمی دهند و برای تنظیمات هم معمولا یک سری تنظیمات بی ربط رو هی برای کاربر تکرار میکنن. منظورم این است که پشتیبانی دارد ولی دخلی به حال مشترک ندارد و در آخر مسئله رو خود کاربر باید حل کند.

در مورد سرویس 512 هم انتظار شما یک مقدار بالا هست چون سازمان تنظیم مقررات برای 512، سرعت دانلود را حداکثر 64 kB اعلام کرده که بعضی از شرکتهای سرویس دهنده برای جلب مشتری مدتی به آنها سرعت دانلود بالاتر از قوانین سازمان می دهد مثل همین پارس آنلاین یا نداگستر (صبانت) و . . .

اینجوری باز حداقل دلم خوش هست یکی جواب بده!! بهتر از مخابرات هست که فقط در وقت اداری پاسخگو هستن!

===========================================================

خب من فردا میرم که اشتراکم رو با پارس آنلاین تمدید کنم!
اینطور که معلوم شد منم پرتوقع هستم!:redface:

از همگی به خاطر راهنمایی های خوبتون ممنون :gol:

آخرین ویرایش:

mohandeseit

کاربر ممتاز
2030 شامل کارشناسان فنی هست در مرکز هر استان و محدود به وقت اداری هم نیست،همه کاری هم میکنن خوبیش اینه.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام مثل اینکه نظرسنجی تموم شده پس من نظرمو نگم ؟؟موضوع برام جالبه واسه همین منم نظرمو میگم ;)
منم تقریبا دو سال و نیم ایناس پارس آنلاین استفاده می کنم سرویس هم POL-128-4G سه ماه
به نظرم عالی نیست ولی خوبه , مال مخابرات رو نمی دونم ولی در مقایسه شاتل اینا خیلی خیلی بهتره یعنی یکی از فامیل هامون 512 می گیره سرعتش از مال من که از 128 هست خیلی کم تره
هنوز سرعت من خیلی کمه چون با یکی از دوستام که اطلاعات شبکه اش خوبه بحث این سرعت نت من بود بررسی کردیم به این نتیجه رسیدیم که خط من چون کابل کشی قدیمیه نویزش بالاس .راستی یه سوالم دارم کسی از سیم کارت های رایتل دیتا استفاده کرده ؟ یا نظری داره در موردش .من می خوام تا یه ماه مودم همراه بگیرم می خواستم ببینم دوستان نظرشون در موردش چیه ؟ البته قبلا هم یه بار این رو بحث کردیم ولی آخر بی نتیجه موند
:( من مودم همراه به نظرتون چی بگیرم خوبه ؟این سایت چند تا داره به نظرتون کدوم بهتره ؟http://www.wee.ir/ef/3g/index.htm( البته رایتل خودش هم مودم همراه داره ولی فکر نکنم خوب باشه )

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
من مبین نت دارم :) سرعتش خوبه ، خالی کردن جیبش فوق العادست :)biggrin:) ولی پشتیبانیش افتضاحه :|

بالا