گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول ممنون دانیال جان
بعدا اینکه اینطوریا نیست که فکر میکنی

من که روزانه و شبانه رو حساب کردم در گرایش 1و4 =113 و در گرایش 2و4=62 نفر پذیرش دارند البته بدون پذیرشها با شرایط خاص

و شما چطوری میگی با رتبه 300 میشه روزانه یا شبانه قبول شد ..؟!!:surprised::surprised:

بچه ها کسانی که توی گرایشهای 1 و 4 (تجارت و آی تی) رتبه مثلا 110 بیارن شبانه قبول میشن
ولی کسانی که رتبه 63 گرایش 2 و 4 (شبکه و امنیت هست) بیارن نه روزانه و نه شبانه قبول نمیشن:(:(

دقیقا نمیدونم چرا اینجوری میشه امیر حسین جان. ولی اینجوری که شما میگی نیست.

من اگه حرفی زدم بر اساس قبول شدگان تو کنکورهای سال قبل بوده. مثلا تو گرایش 1 و 4 سال قبل حدود 100 تا ظرفیت داشتیم ولی با رتبه 180 قبول شده شبانه شاهد داشتیم. حالا با این افزایش ظرفیت ها احتمال میره که تا اون رتبه هم قبول بشن که من حدود 300 رو احتمال دادم.

حالا احتمالاتی که میشه صورت داد ایناست :

1- بعضی از بچه های کامپیوتر تو ایتی هم شرکت میکنن. امکان داره هر 2 جا رتبه خوبی بیارن و ایتی نرن.

2-امکان داره بعضی از تهرانی ها فقط تهران رو انتخاب کنند و نخوان که شهرستان ها رو انتخاب کنند.

3-امکان داره کسانی از رتبه ای مثلا 100 راضی نباشن و بخوان دوباره شرکت کنن.

4-شاید دانشگاه ها ظرفیت هاشون بیشتر از حدی هست که اعلام میشه

البته این احتمالات خیلی خیلی کمه و واقعا نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه.

5-اخرین گزینه و محتمل ترین گزینه این هست که امکان داره افرادی تو هر 2 گرایش ایتی رتبه خوبی بیارن. و فقط تو یکی از این 2 گرایش پذیرفته میشن . پس یکی از رتبه هاشون خالی میشه برای بقیه افراد.

مثلا تو کنکور 2 سال قبل فردی با رتبه 32 امنیت روزانه امیرکبیر قبول شده. یا با رتبه 77 امنیت شبانه امیرکبیر قبول شده. (البته اینا برای اون سالی هست که شریف حدود 10 نفر تو گرایش شبکه پذیرش میکرد و امنیت امیرکبیر اولویت دوم در اومده بود. )

یا با رتبه 98 اون سال شبکه های کامپیوتری سهند تبریز قبول شده بودن.

یا با رتبه 317 مدیریت سیستم های اطلاعاتی خواجه نصیر روزانه قبول شدن.

میگم . واسه خودمم این نوع قبول شدن ها جالبه. ولی مثل اینکه واقعا چنین اتفاقاتی افتاده و دلیلش هم کاملا مشخص نیست.

یه دلیل دیگه هم میشه داد که اینکه این موسساتی که دانشجویان رتبه و شهر قبولی دانشجو هاشون رو میزنن دروغ اعلام میکنن . این امار قبولی که دارم برای موسسه راهیان ارشد و برای 2 سال قبل هست.

البته پارسه هم یه اماری برای کامپیوتری ها ارائه داده که اون جا هم وضع به همین منوال هست.

یعنی اگه ظرفیت مثلا 100 تاست. با حدود رتبه 180-200 هم قبول میشن طبق امارهای اعلام شده.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
حمله رجانیوز به فردوسی‌پور به خاطر بزرگداشت ناصر حجازی

حمله رجانیوز به فردوسی‌پور به خاطر بزرگداشت ناصر حجازی

شب گذشته درحالي كه ايران بر اساس شعائر دینی خود با گراميداشت سالروز ميلاد دخت نبي اكرم(ص) در حال گذراندن ساعاتي شاد و معنوي در كنار خانواده خود بودند، رسانه ملي در پربيننده ترين ساعات خود در شبكه سه مجلس ختم و عزاداري برپا كرد.

به گزارش رجانیوز، مجري برنامه 90 كه در ايام سوگواری ائمه اطهار عليهم السلام كمتر با لباس عزا ديده شده، با پوشيدن لباس مشكي و به‌راه انداختن مجلس ماتم مشغول عزاداري براي فوتباليست فقيد ايران شد.

هيچ‌كس از درگذشت فوتباليست محبوب ايران مرحوم ناصر حجازي خوشحال نيست اما سوال اين است كه مگر چند درصد مردم ايران اين مقوله را مهمترين مساله شب ميلاد خود تلقي مي كنند و چرا بايد تنها يك شب از سال كه مخصوص قدرداني از مادران و گراميداشت مقام پر ارج مادر است براي عموم مردم ايران به چنين وضعيت اسفناكي تبدیل شود.

درگذشت يك فوتباليست علي‌رغم مهم بودنش مساله تنها بخشي از مخاطبان رسانه ملي است درحالي كه احترام به مادر و جشن گرفتن در كنار او و قدرداني از مقام والاي او در شب ميلاد حضرت زهرا(س) سال هاست سنتي ستودني و همه گير در ايران است و اقتضای آن فراهم ساختن زمينه هاي شادماني و عميق تر كردن ارتباطات خانوادگي توسط برنامه هاي صدا و سيماست.
مديران رسانه ملی بارها نشان داده‌اند كه در اولويت سنجي براي برنامه هاي سيما تحت تاثير محيط نزديك خود بوده و كمتر با دانش رسانه اي و دغدغه هاي عمومی آشنا هستند. متاسفانه مخاطبان رسانه ملي مدتي است كه بتدريج با ديدن انواع رفتارهاي نامتناسب و سوال برانگيز از شبكه هاي مختلف تلويزيوني به‌ویژه شبكه سه، نسبت به رسانه ملي بدبين و كم اشتياق شده اند.

برنامه 90 همچنین در اقدام کاسبکارانه‌ای به‌جای درخواست صلوات و فاتحه برای درگذشت حجازی، بارها از مخاطبان خواست به یاد او عدد 1 را برای یک شماره خاص پیامک کنند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

واقعا موندم اینا 4 میلیون و 500 هزار sms که به یاد ناصر خان فرستاده شد رو ندیدن. یا خودشون رو به ندیدن و نفهمیدن میزنن.

ایا رسانه ملی فقط شبکه 3 رو داره که خیل عظیم مردم که میخواستن نصف شب با دیدن برنامه های خوب رسانه ملی شادی کنن . حالا از شادی محروم شدن؟

واقعا نرود میخ اهنین بر سنگ

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...اطر-بزرگداشت-ناصر-حجازی?p=3637055#post3637055

mandana_f

عضو جدید
آخرش ما نفهمیدیم کدامیک از دوستان آمارشون درسته ! یکی بگه نهایتش تا چه رتبه ای احتمال قبولی زیاده

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرش ما نفهمیدیم کدامیک از دوستان آمارشون درسته ! یکی بگه نهایتش تا چه رتبه ای احتمال قبولی زیاده

واه . فکر میکنم همین پست ها رو میخوندین کاملا مشخص بود.

اگه میخواین احتمال قبولی صد در صد رو مشخص کنید. همون میزانی که ظرفیت هست رو میتونید در نظر بگیرید. (پستی که امیر حسین داد)

من هم براساس قبولی های سال های قبل یه احتمالی رو برای پذیرفته شدگان بیان کردم و دلایلی که میشد برای این امر در نظر گرفت رو ذکر کردم.

پست بنده براساس قبولی های سال های قبل احتمال داده شده.

پست امیر حسین هم براساس ظرفیت دفترچه بود. که البته نظر شخصیم اینه که بنا به دلایلی که ذکر کردم و دلیل 5 . مطمئنا رتبه هایی بالاتر از ظرفیت پذیرش میتونن قبول بشن.

MOJI11258

عضو جدید
واقعا موندم اینا 4 میلیون و 500 هزار sms که به یاد ناصر خان فرستاده شد رو ندیدن. یا خودشون رو به ندیدن و نفهمیدن میزنن.

ایا رسانه ملی فقط شبکه 3 رو داره که خیل عظیم مردم که میخواستن نصف شب با دیدن برنامه های خوب رسانه ملی شادی کنن . حالا از شادی محروم شدن؟

اینها با عمومیت مردم مخالفن حالا می خوان عذاداری کنن یا جشن بگیرن فرقی نداره:mad:

david.b

عضو جدید
ماندانا جان همونطور که دانیال میگه نمیشه هیچ جور پیشبینی کرد.آخه عوامل زیادی موثر!
من رتبم 202 تجارت شده.نمی تونم بگنم حتماً قبول میشم یا اصلاً قبول نمی شم.زیاد هم نشستم حساب کردم و فکر کردم که به این نتیجه رسیدم که اینجوری باید عمل کنم به شما هم همین پیشنهاد و میکنم
باید فکر کرد که قبول میشیم.حالا فقط با باید گرایش ها و دانشگاه های مورد علاقه را الویت بندی کنیم با این تصور که امکان قبول تو هر کدومشون وجود داره و حالا کاری نداشته باشیم واقعیت چی میشه!اینجوری هیچ چیز از دست نمی دیم و هرچی که قبول شدیم (انشاالله) انتخاب خودمون بوده با الویت!و خودمون و سرزنش نمیکنیم.

mandana_f

عضو جدید
من که امسال شرکت نکردم فقط میخواستم بدونم سال دیگه که میخوام بخونم برای قبولی تکلیفم چیه !

برام هم اصلا مهم نیس کدوم گرایش یا کدوم شهر . چون با این وضعه کم پذیرش توقع ام پایین اومده !!

مشکل اینه که بقیه بهم میگن نرم افزار شرکت کن که پذیرشش بیشتره ولی به هیچ وجه راضی نمیشم ! بنابراین "آی تی" باشه حالا چه گرایشی رو هر چی خدا خواست !!!!

ما هم که نسبت به رشتمون متعصب و غیرتی :D یا آی تی یا هیچی !!!!!!!!!!!!!

david.b

عضو جدید
به هر چی که علاقه داری فکر کن تا عمل کنی.منم بعد از فارق التحصیل که شدم فقط 2ماه خوندم که رتبه ام این شد.خیلیم سخت نیست.خداروشکری ظرفیت ها هم دارن افزایش میدن.
اینم درصدام
زبان و معماری سفید
دروس مشترک 40/48
مدیریت 44/44
پایگاه داده 5/56
سیستم عامل 53/33
هوش مصنوعی 50/00
معدل موثر 16.85
میبینه که خیلی با اونایی که زیر 100 آوردن تفاوت نداره پس معدلت و حتماً بالا ببر

SN20

عضو جدید
وااااای گفتی ماندانا جون...منم مثل توام انقدر حرصم میگیره وقتی رشته های دیگه میخوان ای تی ارشد شرکت کنن که نگو..یکی نیست بگه ای تی مال بچه های ای تی هست نه....:cry:

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک

هیچ منطقی پشت این حرفاشون نیست زیاد اینجور مقالاتو نخون ...حالا انگار شب های عید که میشه همه ی شبکه ها برنامه ی شاد میذارن!!!اسطوره ی بزرگی بود من که پرسپولیسیم از شنیدن خبر فوت حجازی خیلی خیلی ناراحت شدم.روحش شاد
تیتر اخبار ورزشی 2شنبه اشکمو درآورد

آخرین پرواز عقاب

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااای گفتی ماندانا جون...منم مثل توام انقدر حرصم میگیره وقتی رشته های دیگه میخوان ای تی ارشد شرکت کنن که نگو..یکی نیست بگه ای تی مال بچه های ای تی هست نه....:cry:

من که امسال شرکت نکردم فقط میخواستم بدونم سال دیگه که میخوام بخونم برای قبولی تکلیفم چیه !

برام هم اصلا مهم نیس کدوم گرایش یا کدوم شهر . چون با این وضعه کم پذیرش توقع ام پایین اومده !!

مشکل اینه که بقیه بهم میگن نرم افزار شرکت کن که پذیرشش بیشتره ولی به هیچ وجه راضی نمیشم ! بنابراین "آی تی" باشه حالا چه گرایشی رو هر چی خدا خواست !!!!

وای چقدر شما تعصب دارین.

خب شما هم کنکور کامپیوتر رو شرکت کنین. حرص بچه های کامپیوتر رو در بیارین :D

تازه کنکور ایتی صبح برگزار میشه. مشترک کامپیوتر غروب و تخصصی کامپیوتر فردا صبح. و بچه های ایتی با خیال راحت تری میتونن کنکور کامپیوتر بدن.

چون امتحان خودشون رو قبلا دادن.

البته چون اونا ریاضیات دارن
و تو دروس مشترک : مدار منطقی و نظریه دارن.
تو دروس تخصصی نرم افزار : کامپایلر و زبان های برنامه نویسی دارن.
و تو دروس تخصصی هوش : مدارهای الکتریکی دارن.
کار برای قبولی بچه های ایتی تو گرایش های هوش و نرم افزار سخت میشه.

هیچ منطقی پشت این حرفاشون نیست زیاد اینجور مقالاتو نخون ...حالا انگار شب های عید که میشه همه ی شبکه ها برنامه ی شاد میذارن!!!اسطوره ی بزرگی بود من که پرسپولیسیم از شنیدن خبر فوت حجازی خیلی خیلی ناراحت شدم.روحش شاد
تیتر اخبار ورزشی 2شنبه اشکمو درآورد

آخرین پرواز عقاب

با نظرت موافقم جومونگ جان.
راستش من اون موقع ناراحت بودم و از این اقدام رجا نیوز به شدت عصبانی شدم . ولی بهتر بود که اصلا نمیخوندم.
خدا ناصر خان رو بیامرزه.

آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
حالا احتمالاتی که میشه صورت داد ایناست :

1- بعضی از بچه های کامپیوتر تو ایتی هم شرکت میکنن. امکان داره هر 2 جا رتبه خوبی بیارن و ایتی نرن.

2-امکان داره بعضی از تهرانی ها فقط تهران رو انتخاب کنند و نخوان که شهرستان ها رو انتخاب کنند.

3-امکان داره کسانی از رتبه ای مثلا 100 راضی نباشن و بخوان دوباره شرکت کنن.

4-شاید دانشگاه ها ظرفیت هاشون بیشتر از حدی هست که اعلام میشه

البته این احتمالات خیلی خیلی کمه و واقعا نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه.

5-اخرین گزینه و محتمل ترین گزینه این هست که امکان داره افرادی تو هر 2 گرایش ایتی رتبه خوبی بیارن. و فقط تو یکی از این 2 گرایش پذیرفته میشن . پس یکی از رتبه هاشون خالی میشه برای بقیه افراد.

ممنون دانیال جان
بله صحبتهای شما هم درسته (من فقط براساس واقعیت گفتم که همیشه خلافش عمل میشه:D)
تازه میتونید به تکمیل ظرفیتی هم اشاره کنیم که کمی بیشتر از ظرفیتها میگیرن
و اینکه یه دانشجویی شرایط خاص داشته باشه
مثلا پارسال یکی با رتبه 900 شبانه تجارت امیرکبیر قبول شده بود البته یه ستاره کنار رتبش هم زده بودن که حالا این ستاره یعنی خانواده شهدا بود یا شاگرد اول یا چیز دیگه نمیدونم ..!!

پس اصول شرایطهای خاص میتونه خیلی کمکها کنه ..

mandana_f

عضو جدید
وای چقدر شما تعصب دارین.

خب شما هم کنکور کامپیوتر رو شرکت کنین. حرص بچه های کامپیوتر رو در بیارین :D

تازه کنکور ایتی صبح برگزار میشه. مشترک کامپیوتر غروب و تخصصی کامپیوتر فردا صبح. و بچه های ایتی با خیال راحت تری میتونن کنکور کامپیوتر بدن.

چون امتحان خودشون رو قبلا دادن.

البته چون اونا ریاضیات دارن
و تو دروس مشترک : مدار منطقی و نظریه دارن.
تو دروس تخصصی نرم افزار : کامپایلر و زبان های برنامه نویسی دارن.
و تو دروس تخصصی هوش : مدارهای الکتریکی دارن.
کار برای قبولی بچه های ایتی تو گرایش های هوش و نرم افزار سخت میشه.
.

همین دیگه !!! برای اونا آی تی دادن راحت تره تا برای ما نرم افزار دادن !!

mandana_f

عضو جدید
به هر چی که علاقه داری فکر کن تا عمل کنی.منم بعد از فارق التحصیل که شدم فقط 2ماه خوندم که رتبه ام این شد.خیلیم سخت نیست.خداروشکری ظرفیت ها هم دارن افزایش میدن.
اینم درصدام
زبان و معماری سفید
دروس مشترک 40/48
مدیریت 44/44
پایگاه داده 5/56
سیستم عامل 53/33
هوش مصنوعی 50/00
معدل موثر 16.85
میبینه که خیلی با اونایی که زیر 100 آوردن تفاوت نداره پس معدلت و حتماً بالا ببر

من نگرفتم جریانه جفت اعداد چیه !!

اوه اوه معدل !! من ورودی بهمن بودم و توی این 3 ساله و نیم فقط تلاشم تموم کردن بوده !! الان هم اگر تا آخر تابستون تموم کنم افتخارم اینه که 7 ترمه تموم کردم !

دیگه معدل آوردن در توانم نبوده و نیس !

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک

اوه اوه معدل !! من ورودی بهمن بودم و توی این 3 ساله و نیم فقط تلاشم تموم کردن بوده !! الان هم اگر تا آخر تابستون تموم کنم افتخارم اینه که 7 ترمه تموم کردم !

نمیدونم کدومتون آزادید کدوم پیام نور و کدوم بقیه جاها ولی اگه خواستید مقایسه ای کنید معدل پ.ن رو 2 تا 3 نمره بزارید روش تا مقایسه عادلانه بشه!!!
تموم کردن 7ترمه ی درسا خودش مقوله ایه! میتونی به کارت افتخار کنی.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم کدومتون آزادید کدوم پیام نور و کدوم بقیه جاها ولی اگه خواستید مقایسه ای کنید معدل پ.ن رو 2 تا 3 نمره بزارید روش تا مقایسه عادلانه بشه!!!

موافقم. البته الان طاها میاد میگه قبول ندارم :D:D و تبریز کیلویی نمره کم میکنن.

این امیر و طاها نمیدونم چرا چند روزه نیستن. اصلا هر وقت قدیمی هایی که هر روز سر میزدن. نیستین. پست زدن تو باشگاه برام عذاب اوره. اصلا یه جوره خاصیه. حس بدی دارم.

فکر کنم امتحانا داره شروع میشه. همه رفتن سراغ درس ها .

mandana_f

عضو جدید

این جانب پیام نور هستم و با معدل 14 و خورده ای !! یعنی حدودا 17 میشم با این روش شما !!!!!!!!

واقعا افتخار کنم ؟! :D

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
این جانب پیام نور هستم و با معدل 14 و خورده ای !! یعنی حدودا 17 میشم با این روش شما !!!!!!!!

واقعا افتخار کنم ؟! :D

سعی کن معدلت رو بالا 15 بیاری. حالا یه وقت اگه خواستی واسه دکتری بری کانادا یا امریکا. معمولا یه مینیمم معدل 15 میخوان.

خواستم انگیزه بدم که این ترم معدلت رو بالا بیاری :D

میدونم در صده اما نگرفتم هر کدوم از درصدا مربوط به چین ! کدوم درصد خودشون کدوم درصد رتبه های زیر 100 !!!

همه درصدهای خودشه دیگه. درصدای دروس مختلف.

زبان و معماری سفید زده. مشترک زده 40 ممیز 48 صدم.

پایگاه داده زده 5 ممیز 56 صدم.

اذیتمون نکن تو رو خدا.

mandana_f

عضو جدید
آخه مهندس ! ممیز رو با " . " نشون میدن نه " / " !!!!!!!!!

نه حالا ببینم اول ارشد چی میشه :D

معدلم رو هم نمیتونم ببرم بالای 15 !! تو گل گیر کردم این ترم آخری با 8واحد عملی !! پروژه کارشناسی کار آموزی ! دارم روانی میشم از فکر و خیال !!

خواب هم میبینم خوابه تلاش برای 7 ترمه تموم کردنه !!!!!!!!!!

17 ام هم که امتحانا شروع میشه خدایااااااااااااااااا

MOJI11258

عضو جدید

7ترمه ماندانا جون افتخار داره تودیگه کی هستی بابا آفرین :smile:

mandana_f

عضو جدید
7ترمه ماندانا جون افتخار داره تودیگه کی هستی بابا آفرین :smile:

ولی به ضررم میشه ! با این معدل !!

خداییش در حق پیام نوری ها ظلم میشه ، معدل آوردن تو پیام نور خیلی سخته . من به شخصه بین بچه های خودمون کسی رو نمیشناسم که حتی معدلش 16 باشه

اون وقت توی رقابت برای ارشد معدل برای ما یه نقطه ضعفه :(

david.b

عضو جدید
وای دانی بدادم برس اگه اطلاعات داری!!!!!
هی میگن افزایش دادیم افزایش دادیم!! رفتم تو سایت دانشگاه هایی که امسال اضفافه شدن نگاه کردم تا اصلاً استاد ندارن!!!خدا
دانی اگه در مورد خواجه نصیر چیزی می دونی بهم بگو.سطحش چطوره؟استاداش چه مدرکی دارن؟رفتم تو سایتشون همشون برق هستند.یه چندتاییم کامپیوتر که یا هوش مصنوعی یا معماری و سخت افزار خوب اینا چشون به IT خداااااااااا.سایت ارومیه رفتم تا اونم بدتر.سایت دانشگاه قم رفتم دیگه نگو....اگه در مورد هر کدومشون میتونی اطلاعات بهم بدی ممنونت میشم.باید حتماً یکی اونجا ها داشته باشی که من ندارم!!!
یعنی اگه رتبه آدم نشه زیر 100 دیگه باید بره...؟؟؟!!ینا چه سر ما دارن میارن؟چرا بورسیه نمیکنن خارج تا استادای IT کشور که چیزی بارشون باشه زیاد شه!!!!

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم. البته الان طاها میاد میگه قبول ندارم :D:D و تبریز کیلویی نمره کم میکنن.

این امیر و طاها نمیدونم چرا چند روزه نیستن. اصلا هر وقت قدیمی هایی که هر روز سر میزدن. نیستین. پست زدن تو باشگاه برام عذاب اوره. اصلا یه جوره خاصیه. حس بدی دارم.

فکر کنم امتحانا داره شروع میشه. همه رفتن سراغ درس ها .
درسته امتحانا داره شروع میشه ولی خداییش اونایی که کنکور ندادند مثل خودم فقط میام پست ها رو میخونم و میرم . هیچ اطلاعات خاصی نمیتونم برای share بذارم . ولی ممنون از اطلاعات شما و بقیه دوستان

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای دانی بدادم برس اگه اطلاعات داری!!!!!
هی میگن افزایش دادیم افزایش دادیم!! رفتم تو سایت دانشگاه هایی که امسال اضفافه شدن نگاه کردم تا اصلاً استاد ندارن!!!خدا
دانی اگه در مورد خواجه نصیر چیزی می دونی بهم بگو.سطحش چطوره؟استاداش چه مدرکی دارن؟رفتم تو سایتشون همشون برق هستند.یه چندتاییم کامپیوتر که یا هوش مصنوعی یا معماری و سخت افزار خوب اینا چشون به IT خداااااااااا.سایت ارومیه رفتم تا اونم بدتر.سایت دانشگاه قم رفتم دیگه نگو....اگه در مورد هر کدومشون میتونی اطلاعات بهم بدی ممنونت میشم.باید حتماً یکی اونجا ها داشته باشی که من ندارم!!!
یعنی اگه رتبه آدم نشه زیر 100 دیگه باید بره...؟؟؟!!ینا چه سر ما دارن میارن؟چرا بورسیه نمیکنن خارج تا استادای IT کشور که چیزی بارشون باشه زیاد شه!!!!

این که چیز عجیبی نیست. حالا چرا اینقدر تعجب کردی؟

خب ایتی رشته جدیدیه. فکر کنم سال 83 یا 81 اولین بار این رشته برای کارشناسی پذیرش داشت.

پس الان دکتر های زیادی نیستن که برای لیسانس ایتی خونده باشن و الان دکترا گرفته باشن. نباید توقع داشته باشین همه استاداتون ایتی خونده باشن. یا تجارت الکترونیک خونده باشن یا مدیریت فناوری اطلاعات.

خب اینا که چیزی نیست. دانشگاه امیرکبیر که مثلا قطب ایتی کشور به حساب میاد. اگه استاداش رو مثلا برای امنیت ببینید. میبینید مخابرات امن خوندن و یا از رشته های دیگه یه جورایی خودشون رو به این گرایش رسوندن.

حالا دیگه بقیه دانشگاه ها رو خدا باید به خیر کنه.

این کاربر دانشگاه قم کارشناسی ایتی میخونه :
http://www.www.www.iran-eng.ir/member.php/363812-MaMsAnA
اگه تو باشگاه نیومد. میتونی اینجا پیداش کنی:
http://www.iran30t.com/member.php?u=58

یه کاربر هم تو باشگاه داشتیم که شبکه امیرکبیر میخوند. اصلا ایدیش یادم نمیاد.

طاها هم دانشگاه تبریزه. که نمیدونم تا چه حد از دانشگاه سهند تبریز خبر داره.

واسه دانشگاه خواجه نصیر هم که تو یادمانه بهت گفتم چیکار کنی.

david.b

عضو جدید
دانی اون لینک یادمانه هم ندونستم چیکارش کنم بچه هاش که خیلی وقت فکر کنم فعالیت نداشند، بدردم ....هیچ راه دیگه ای نداری که بتونم اطلاعات بگیرم.مهم دانی چون فکر میکنم اونجارو بیارم.می خوام بین اون و مجازی دانشگاه شیراز یکی و انتخاب کنم!!!

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانی اون لینک یادمانه هم ندونستم چیکارش کنم بچه هاش که خیلی وقت فکر کنم فعالیت نداشند، بدردم ....هیچ راه دیگه ای نداری که بتونم اطلاعات بگیرم.مهم دانی چون فکر میکنم اونجارو بیارم.می خوام بین اون و مجازی دانشگاه شیراز یکی و انتخاب کنم!!!

به فکر مجازی نباش اصلا. از نظر من ارشد نخوندن بهتر از ارشد پیام نور خوندن یا مجازی خوندنه.

اصلا هدف از ارشد خوندن چیه؟؟قراره ارشد بخونیم که کار تحقیقاتی انجام بگیره و کلی کار دیگه. که تو مجازی و پیام نور هم چنین چیزی محقق نمیشه.

ضمن اینکه خواجه نصیر و مجازی شیراز که اصلا قابل قیاس نیستن.

خصوصی یکی که خواجه نصیر خونده رو فرستادم. موفق باشی.

david.b

عضو جدید
بـــــــــــــــله به سلامتی و خیر 22 دیگه از ظرفیت های گرایش 4 کم کردند.همچنان احتمال قبولیم داره کم میشه.خدا باید به اینا چی گفت..؟!!!

بالا