[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

ali1362

عضو جدید
ما هم هستیم.
البته اگر از مهندسین عزیز توی کنفرانس سمنان حضور داشته باشند ،خوبه که یه برنامه ریزی برای آشنایی بیشتر و دیدار همدگر داشته باشند..
:gol:

علی(110)

عضو جدید
سسسسسسسههههههههرررررااااااااااااااببببببببببببب آقلادی گتی یاتی:biggrin:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
خدایا، از روزی می ترسم که 1مهمون بیاد به باشگاه و این تاپیک رو ببینه و به خاطر این دوتا فکر کنه همه عمرانی ها انقدر چت و دیوونن!!! :D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا، از روزی می ترسم که 1مهمون بیاد به باشگاه و این تاپیک رو ببینه و به خاطر این دوتا فکر کنه همه عمرانی ها انقدر چت و دیوونن!!! :D
بببههههه بببببببههههههه عععععععلللللللييييي ااااااقققققققااااااا ببببييييييننننن كككيييييي اايييينجاسستتتت اااقققققااااااا مممممددددددييييييررررر
ااااااقققققااااا ااااججااازززهههه مممممااا ششششرررووووععععع ننننكككرررردددديييييم تتتتقققصصصيييررر ااااقققاااا سسسسهههرررااابببهه االللاانننممم ددددددرررررر ررررفففتتتتههه;););););)
ااااقققاااا مممرررااااققببب بببباشششش وووييييرررووووسسسيييي ننننشششيييي شششمممماااا هههممم مممثثثللل مممااا ببببههه اااايييينننن بببيييمممماااررريييي دچچچاااررر ششششيييييي:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
سسسسههههررراااابببووووووووو ككككككجججججااااااااااييييييييي؟؟؟؟؟؟؟؟؟(ديدي بازم علامت سوالم تيك زده علي نميدوني چمه)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبلاً خودم رو واکسینه کردم!
ممممممااااااا هههههههمممممممم فففففكككررررر مممييييكككرررددددييييممم ككككهههه ووووااااككككسسسسيييييننننههه ششششدددديييييممممم وووللللييييي ححححاااللللااا اااحححووووااااللللمممووونننووو بببببيييننننن;););):biggrin:;););)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم که سر کاری نباشه، وگرنه :hypocrite:
واي باورم نميشه تهديد تهديد تهديد:biggrin::biggrin:
من اگه جاي مدير لايق تالار بودم به اين اقا كه يه اخطار ميدادم
واي واي واي:D:D

habib

عضو جدید
دوستان من به حرفام کاملاً پایبندم
بجا این حرفا رای جمع کنین
واسه این که بدونین الکی نمیگم همینقدر بدونین که یه توره
می تونین سابقه من رو تو واحدهای دیگه که تورهای 100 نفره داشتیم رو چک کنین

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميخواين من توي تالاراي ديگه تاپيك بزنم كه عمرانيا بيايد توي تالار عمران بريد توي تاپيك گفت و گوي دوستانه ببينيد چه خبره؟
باور كن اقا حبيب اراده كني پ50 نفرو واست جمع ميكنم

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
دوستان من به حرفام کاملاً پایبندم
بجا این حرفا رای جمع کنین
واسه این که بدونین الکی نمیگم همینقدر بدونین که یه توره
می تونین سابقه من رو تو واحدهای دیگه که تورهای 100 نفره داشتیم رو چک کنین
یا علی، این تور چقدر هزینه داره؟!
چیا باس همرامون باشه؟! :D

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من همیشه فکرم مشغول این بوده که چرا بچه های شاخه مهندسی بالاخص عمران اینقدر نسبت به هم سرد و غریب هستند و همیشه دوست داشتم جمعی دوستانه گرم و حامی یکدیگر تو این شاخه باشه هم تو محیط کار و زمینه کار و هم در فعالیتهای اجتماعی و گروهی رو همین حساب فکر کردم یه تاپیک اینجا بزنم جهت آشنائی ،گفتگو ،تبادل نظر .... به امید آن که سبب خیر شده و محفل گرمی رو ایجاد کنیم
البته اصلاً نمیدونم جزء قوانین اینجا هست جاش اینجاس یا نه
هرکی با این کار موافقه اعلام حضور کنه و خودش رو معرفی کنه وحمایت خودشو اعلام کنه:heart::heart::heart:
فکر نمی کنید تالار زنگ تفریح واسه همین کار تشکیل شده. بهتر نبود تو تالار عمران فقط به بحثهای تخصصی عمران پرداخته بشه . البته هر کی نظری داره و با همه این حرفا تاپیک جالبیه. ممنون حبیب خان.

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام کامران عزیز کم لطف!! :smile:
من هم اولش همین تصمیم رو داشتم که این تاپیک رو حذف کنم!!!
اما بعد فکر کردم اینجا 1تالار تقریباً خصوصیه!!
1جوری شبیه 1کارگاه عمرانیه که چند نفر مهنس یا وابسته به عمران میان اینجا و با هم شوخی می کنن و 1قوایی تازه می کنن!!!
اما اگه کسی بخواد فقط در این تاپیک فعال باشه، قطعاً این تاپیک بسته میشه!!:surprised:
اگه دقت کنی، تمام فعال های این تاپیک در بقیه تاپیک ها هم مشارکت دارن!!!
اگه همچین تاپیکی در تالار زنگ تفریح باشه، ما از 1جمع تقریباً کامل عمرانی بی نصیب می موندیم!
بازم میگم اینجا شبیه 1استراحتگاه عمرانی هاست!!:smile:
راستی، از توجهت ممنون!!! :D
نمی گم کارم حتماً درسته، اما اگه زیادی خشک هم برخورد شه، می تونه ضررهایی واسه این تالار داشته باشه!!! ;)

علی(110)

عضو جدید
vvvvaaaallllkkkaannooo ججججاااننن فففککککرررر کککنننممم ککههه ککیییبببررردددتتت مممششششککککلللل دددااارررههه وووو کککللللیییددددعععللللاااممممتتتت سسسووااللشش گگییررر ممممیییییکککنننههه
ییههه ددوووونننههه اازززز کککییییببببررررددددهههااایییی ممننن بببخخخرررر کککههه نننههه کللیییددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ... ووو نننههه ههههییییییییییییییییییییییییچچچچچچچچچچچچچ ککلللیییددد دددیییگگگگههه ااااییییششش گگگییییررررر نننممممیییییککککنننننههههههههههه...

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نمی کنید تالار زنگ تفریح واسه همین کار تشکیل شده. بهتر نبود تو تالار عمران فقط به بحثهای تخصصی عمران پرداخته بشه . البته هر کی نظری داره و با همه این حرفا تاپیک جالبیه. ممنون حبیب خان.
اقا كامران ممنون كه به دعوت من توجه كردين ولي بازم با وجود همچين تاپيكي ما شما رو كمتر ميبينيم اگه اين نبود كه ديگه اصلا زيارتتون نميكرديم اگه شما هم بياي با هم تاپيك عمران رو فعال تر كنيم اونم با مطرح كردن همون بحثاي تخصصي مد نظرت ازتون خيلي ممنون ميشم
ولي علت اصلي دعوت من اين بود كه شما هم به برنامه اقا حبيب كه قرار بزاره بياي
;)
اقا كامران يه سري به صفحه 10 اين تاپيك بزن
ممنون

آخرین ویرایش:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
vvvvaaaallllkkkaannooo ججججاااننن فففککککرررر کککنننممم ککههه ککیییبببررردددتتت مممششششککککلللل دددااارررههه وووو کککللللیییددددعععللللاااممممتتتت سسسووااللشش گگییررر ممممیییییکککنننههه
ییههه ددوووونننههه اازززز کککییییببببررررددددهههااایییی ممننن بببخخخرررر کککههه نننههه کللیییددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ... ووو نننههه ههههییییییییییییییییییییییییچچچچچچچچچچچچچ ککلللیییددد دددیییگگگگههه ااااییییششش گگگییییررررر نننممممیییییککککنننننههههههههههه...
اااااااخخخخخخخهههه ععععلللللييييي ااااقققااا مممننن بببههه كككيييببببررردددممم عععااادددتتت كككررردددممم ححححااالللااا نننممميييشششههه ششمممااا بببههه ببببچچچههه هههاا بببگگگييي اااييينننجججوووررررييي عععااادددتتت كككننننننن:biggrin::biggrin::biggrin:

habib

عضو جدید
عزیز هدف همونه ولی دوست داریم جو بهتری داشته باشیم

habib

عضو جدید
دوستان این تاپیک هم مسلماً مثل تمام چیزای دیگه معایبی داره ولی در عرض حدود 20 روز بالای 1100 بازدید داشته این یعنی موضوع جالبی واسه خیلیها بوده