پذیرش خارج از کشور - عمران ( ژئوتکنیک )

ehsanseh

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان

من سایت های مرتبط با بحث مهاجرت رو بخصوص آکادمیا کافه و اپلای ابرود خیلی بررسی کردم . ولی خب اونجا بچه های عمرانی کم هستن که بتونن همفکری کنن و نظر بدهند

تو این سایتم زیاد سرچ کردم اما بیشتر راجب پلن B من که همون کار در داخل کشور هست بحث و راهنمایی شده است .

اول اینه یه سوال داشتم و اینکه از بچه های این فروم کسی هست که اطلاعات خوبی در زمینه اپلای عمران داشته باشه یا نه ؟ ضمن معرفی خودشون

و ثانیا اینکه میخواستم شرایط رزومه خودم رو بگم و اینکه دوستان میتونن منو راهنمایی کنن که شانسم برای پذیرش دکترا امریکا و کانادا چطور هست ؟ ( با فرض باز بودن مرز امریکا ! )

اگر دوستانی هم که اقدام کردن قبلا یا از دوستانشون کسانی بودند که اقدام کردند و جواب مثبت یا منفی گرفتن ، به نظرم خیلی خوبه که شرحی از رزومه اون فرد و جایی که اقدام کرده رو هم بنویسید .

از خودم شروع میکنم . با تشکر از همگی

ehsanseh

عضو جدید
1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران - دانشگاه صنعتی امیرکبیر - 14.65
2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران ( ژئوتکنیک ) - سراسری تهران ( پژوهشگاه زلزله ) - 17.55
3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 93 (Reading: 24/ Listening: 24/ Speaking: 23/ Writing: 22)
4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : Verbal: 149/ Quantitative: 165/ AW: 3.5
5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 ژورنال علمی پژوهشی - 1 سابمیت ISI
6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 2 کنفرانس خارجی در ارشد - 2 کنفرانس داخلی در لیسانس
7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای مهندسی عمران ( ژئوتکنیک )
8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا - کانادا - استرالیا
9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : دو ترم TA/ دو مقام اول مسابقات ملی بتن ( کارشناسی )
10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : فول فاند
11-
سایر ویزاهایی که شامل من میشود : ویزای موقت 18 ماهه 476 استرالیا
12 -
توضیحات تکمیلی : رنک دانشگاه خیلی واسم مهم نیست . 50 تا 150 ام خوبه . فول فاند باشه . پیشنهاد دوستان را راجب شانس پذیرش و رزومم و راهنمایی رو میخواستم . با تشکر

بالا