[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
دوستان مثل اینکه ازتون راهنمایی خواسته بودم میدونید چرا درخواستمو اینجا مطرح کردم چون دیدم جمع دوستانس و شما ها به من به عنوان یک دوست کمک میکنید. :gol::gol::(
ناه عزیز، درخواستت همون راهنمایی واسه انتخاب رشته بود؟!
شما انتظار داری وقتی 1 راهنمایی می خوای تمام بچه ها بسیج شن و جواب شما رو بدن؟!!

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه برنامه توپ واسه آشنائی و گفتگو و ونشان دادن همبستگی و رفاقت گروه دارم هر کی همراه و موافقه اعلام کنه تا شرح بدم
طرح عاقلانه و سنجیده شده و امتحان شده است
وقتی تعداد حاضرین به 50 نفر رسید عملیش می کنیم
امیدوارم در عرض 48 ساعت از 50 نفر بیشتر بشه تا حساب کار دست همه بیاد
خانمها اینجا معلوم میشه چند مرده حلاج هستن
اقا حبيب اگه بچه ها منو ببخشن (من از كارم پشيمونم:cry:)
اقا مصطفي از من بگذره :cry:
از عموم مهندسين عمران معذرت ميخوام:cry:
منم توي برنامتون راه بدين:cry:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفاً دیگه جمله بالا رو نبینم ، تاحالا چندین بار دیدم از طرفت عنوان شده ، سپهر شاید خصوصی بهت تذکر داده باشه شاید هم نداده باشه ، ولی من همینجا عمومی ازت میخوام دیگه تکرار نکنی . ممنون
چشم اقا مصطفي از دستم ناراحت نشو:cry:
حالا چرا سر ساختمون نمياي:eek:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی مقدمه میرم سراصل موضوع. دوستان من درکنکور کارشناسی رتبه ای آوردم که میدونم غیرانتفاعی قبول میشم. ولی با توجه به اینکه شهرخودم دانشگاه غیرانتفاعی نداره احتمال خیلی زیاداز رفتن به دانشگاه منصرف بشم.درعین حال می خواستم شما دوستان یک سری اطلاعات درمورد دانشگاه های غیرانتفاعی، اعتبار مدرکشون و امکاناتشون بهم بدید در ضمن اگه در انتخاب تصمیم درست بهم کمک کنید دیگه واقعاً منو شرمنده خودتون میکنید.:gol::gol:;)
من در مور دانشگاه هاي غير انتفاعي هيچ اطلاعاتي ندارم ولي در مورد رشته ميتونم بگم اگه دختريد اصلا طرف راه سازي نريد الان مقاومت و سازه خيلي توي بورسه ولي جديدا شنيدم رشته مديريت گارگاهم خفنه

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها يه خبر خيلي خوب تعداد پذيرفته شدگان در ازمون كارشناسي ارشد در رشته عمران چند برابر خيلي از مهندسياست;)
پس نتيجه اخلاقي اينه كه 3ماه اخرم درس بخوني بسه:D

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام، من هم هستم، حالا چی هست، 1 کوچولو توضیح بده که اگه در راستای معلوماتم نیست، سیاه لشگر نشم!!!:D

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من همیشه فکرم مشغول این بوده که چرا بچه های شاخه مهندسی بالاخص عمران اینقدر نسبت به هم سرد و غریب هستند و همیشه دوست داشتم جمعی دوستانه گرم و حامی یکدیگر تو این شاخه باشه هم تو محیط کار و زمینه کار و هم در فعالیتهای اجتماعی و گروهی رو همین حساب فکر کردم یه تاپیک اینجا بزنم جهت آشنائی ،گفتگو ،تبادل نظر .... به امید آن که سبب خیر شده و محفل گرمی رو ایجاد کنیم
البته اصلاً نمیدونم جزء قوانین اینجا هست جاش اینجاس یا نه
هرکی با این کار موافقه اعلام حضور کنه و خودش رو معرفی کنه وحمایت خودشو اعلام کنه:heart::heart::heart:
حبیب جان با نظرت کاملا موافقم
با کمال میل آماده ام برای هر گونه فعالیت با دوستان:)

#MOJIR#

عضو جدید
سلام
ای کاش یه کم توضیح می دادین که اگه قول می دیم بد قول نشیم
مثلا من خانومم borjii رفته مسابقه تا هفته بعدم نیست برنامشم معلوم نیست یا من خودم شاغلم تازه به پروژه هم دسم مونده

ولی به روی گل اقا حبیب ما رو 2 نفر حساب کنین

آخرین ویرایش:

habib

عضو جدید
سلام عزیزان
واقعاً ممنون از همتون خیلی لطف دارین و شرمندم کردین
دوستان نگران نباشین برنامه بررسی شده و امتحان شدست
و با در نظر گرفتن تمام شرایط از جمله کار و برنامه دوستان طراحی می شه
اولاً مگه میشه کسی اینجا بیاد و اهل دل و خوشگذرانی نباشه؟
دوماً برنامه تو تعطیلات اجرا میشه و اوایل محدوده و بعداً وسعت پیدا میکنه

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من در مور دانشگاه هاي غير انتفاعي هيچ اطلاعاتي ندارم ولي در مورد رشته ميتونم بگم اگه دختريد اصلا طرف راه سازي نريد الان مقاومت و سازه خيلي توي بورسه ولي جديدا شنيدم رشته مديريت گارگاهم خفنه
از راهنماییت ممنونم.:gol::gol::smile:

علی(110)

عضو جدید
ولی خداییش حیفه این تاپیک بسته بشه، آخه میدونید تازه داریم خود کفا میشیم...
... دیگه نیازی به تالار زنگ تفریح نداریم:biggrin:

ببینم valkano، مگه :cry:وییییروووووووسسسس هم خنده داره!!!:surprised:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
نننننننهههههههههه
اتفاقا خيلي قشتگه
من ادم كوچيكيم كه ادم بزرگي مثل شما رو كه جلوي چشمم بود نديده بودم

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
نننننننههههههه كككككككهههههه ننددداااارررهههه ولللليييي اااايييييييننن ننننوووووععععععشششش دددددييييگگگگگههه قههه قهههه دددددداااااارههه حححاااللااااا اااييييينننااااا رروووووو وووولللشششششش اقا سهراب كووووووووووو؟:biggrin: