+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ansari1404

عضو جدید
چقدر دوست داشتم یکی on بود به من کمی روحیه میداااااااااااااااااااد:(
ناپلئون گفته آنچه را که با عشق و اشتیاق بخواهیم و دردستیابى به آن پافشارى کنیم بى‏تردید به دست خواهیم آورد.
کسانى در زندگى موفق هستند که سماجت و استقامت ازخودشان نشان مى‏دهند، کسانى که هرگز مأیوس نمى‏شوند و عادت به‏انجام کارهایى دارند که دیگران از آنها مأیوس شده‏اند.
آیا تا کنون
به برق چشمان دانشجویى که کاملاً غرق مطالعه وتحصیل است توجه کرده‏اید؟ وجود این دانشجویان پرتو خاصى‏دارد، هر کسى که کاملاً جذب کارى شود به همین گونه تابناک وپرجلا مى‏شود!
کیم وو چونگ

BalroG

عضو جدید
این سوت و کوری تالار، برای من تداعی آرامش قبل از طوفان است...
:cry:

bolka

عضو جدید
میشه لطفآ یه توضیحی راجع کتاب رهیافت الکترونیک دیانی بزنین؟ چه مدل کتابی هست؟ ارزش داره بخرم؟چون میخوام الکترونیک درصد بالا بزنم و میخوام این کتابو بخرم اما اطلاعاتم در ارتباط با این تاب بالا نیست . لطفآ بگید چه مدل کتابی هست تست داره؟ تشریحی داره؟ توضیح هم دارم؟
شنیدم تقریبآ توضیحش مثل آبی دانشگاه تهرانه؟ درسته؟

مهربان2000

عضو جدید
ناپلئون گفته آنچه را که با عشق و اشتیاق بخواهیم و دردستیابى به آن پافشارى کنیم بى‏تردید به دست خواهیم آورد.
کسانى در زندگى موفق هستند که سماجت و استقامت ازخودشان نشان مى‏دهند، کسانى که هرگز مأیوس نمى‏شوند و عادت به‏انجام کارهایى دارند که دیگران از آنها مأیوس شده‏اند.
آیا تا کنون
به برق چشمان دانشجویى که کاملاً غرق مطالعه وتحصیل است توجه کرده‏اید؟ وجود این دانشجویان پرتو خاصى‏دارد، هر کسى که کاملاً جذب کارى شود به همین گونه تابناک وپرجلا مى‏شود!
کیم وو چونگ

ممنون,جملات زیبایی بودن:smile:

* F A R Z A D *

عضو جدید

بچه ها تستهای کنکور بهتره از چه سالی زده بشه ؟

میرسید همشو بزنید ؟

نظرتون چیه که اول تستهای 84 به بعد زده بشه بعد تستهای آزمونهای موسساتی که بچه ها زحمت میکشن و در آخر اگه وقت شد تستهای قبل 84 زده بشه ؟

بچه ها لطفا نظر بدین و بگین کدوم بهتره و شما چیکار میکنید . . . . :w10:

fight till u win

عضو جدید

میرسید همشو بزنید ؟

نظرتون چیه که اول تستهای 84 به بعد زده بشه بعد تستهای آزمونهای موسساتی که بچه ها زحمت میکشن و در آخر اگه وقت شد تستهای قبل 84 زده بشه ؟

من اول جلد سوم دانشگاه تهرانو میزنم.سنجش شرکت میکنم و پارسه رو تو هفته هایی که سنجش ندارم از خودم امتحان میگیرم.
امیدوارم برسم جلدای دوم و اولو هم بزنم!

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا منم پایم قول میدم اگه تو شریف یا یونی تهران دیدمتون یه بستنی مهمونتون کنم واسه بستنی خوردنم شده دعا کنین:D
منو دیدن مهمون نکنین ها
اخه من اونجا اینطوریم :cool:
حالا از ما گفتن بود:D

میرسید همشو بزنید ؟

یعنی الان از نظر شما این ازمونا هم باید بزنیم؟
من که همون ازمونی که دادمو چک نمیکنم جواباشو فقط اونایی که اشتباه زدم رو نگاه میکنم میگم ااااااااااااا چه جالب چه اشتباهی کردم (در همین حد:D)
بیشتر رو تستای کنکور وقت میزارم

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

میرسید همشو بزنید ؟

بستگی دارد که وقت داشته باشی یا نه...........
هردو
20 سال پیش چند بار کار کنید چون سوالات استاندارداند مخصوصا مدار و الکترونیک و مغناطیس
کنترل آزاد چند سوال خوب داره به اونام یه نگاه بنداز سیگنالم آزاد که سوالاتش خوبه

در ادامه شروع بشه سوالات موسسات

Joe_Bel

کاربر ممتاز
منو دیدن مهمون نکنین ها
اخه من اونجا اینطوریم :cool:
حالا از ما گفتن بود:D

یعنی الان از نظر شما این ازمونا هم باید بزنیم؟
من که همون ازمونی که دادمو چک نمیکنم جواباشو فقط اونایی که اشتباه زدم رو نگاه میکنم میگم ااااااااااااا چه جالب چه اشتباهی کردم (در همین حد:D)
بیشتر رو تستای کنکور وقت میزارم

کی از ویژگی های خوب و ارزش کنکور های آزمایشی همینه که اون اشتباهی که میکنی دیگه هیچ وقت یادت نمیره

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی که امروز کنکور آزمایشی نصیر و پارسه و سنجش دارن بعد کنکور سوالات و درسایت قرار بدین ممنون :gol: با آرزوی موفقیت برای همتون

omid-power

عضو جدید
بچه هایی که امروز کنکور آزمایشی نصیر و پارسه و سنجش دارن بعد کنکور سوالات و درسایت قرار بدین ممنون :gol: با آرزوی موفقیت برای همتون

با تشکر از لطف دوستان در گذاشتن آزمونها
بنظرمن آزمونهای بینش هم خوب هستند . اگر در دسترس بود عنایت فرمایید
به امید موفقیت هممونhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/2/a030.gif

آخرین ویرایش:

milad mansoury

عضو جدید
سلام دوستان سنجشی:smile:
تحلیل کنید و بگید سنجش چطوری بود؟
به نظر من ایندفه
زبان خوب
ریاضی خوب
مدار سخت(اصلا نمیشه بفهمی چی به چیه از کدوم بخشه)
کنترل دوباره خارج از مباحث زیاد بود ولی خوب بود.
برسی متوسط به سمت راحت
ماشین مثل همیشه خوب
مغناطیس اوه اوه اوه من که اصلا نزدم البته اصلا بخش مغناطیسو نخونده بودم ایندفه.اونایی هم که خونده بودم تستاش نقص داشت نمیشد حل کرد.

یه اتفاق جالب دیګه هم واسه من افتاد این بود که دو صفحه از دفترچه دوم واسم چاپ نشده بود.البته خوب دیګه دفترچه هم نداشتن که بهم بدن.یه همایشی رفتم رستمی اونجا ګفت ممکنه واستون اتفاق بیفته.اخه اون یه نفرو میشناخت که واسش همین اتفاق سر کنکور افتاد.واسه همینم ګفت که دفترچه هارو بهتون که دادن نګاه کنید ببینید همش چاپ شده یا نه.

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا توهم دعوتی;) چه زود بر میخوره بهت :smile: دونه دونه که نمیشه نام ببرم کلی گفتم همه دعوتین
به من برخورده؟:surprised: نام ببرین؟:surprised:
الان دیگه مطمئنم خارجی حرف میزنم برا همین ملت نمیفهمن چی میگم:biggrin:

کی از ویژگی های خوب و ارزش کنکور های آزمایشی همینه که اون اشتباهی که میکنی دیگه هیچ وقت یادت نمیره
چرا من اشتباهاتمم یادم میره:cry:
کلا نمیدونم چرا من اینقدر حافظم خرابه یه فرمول که 10 بار ازش استفاده کردم سر ازمون یادم نمیاد تا میام از اونجایی که یادمه فرمولو بدست بیارم کلی وقتم حروم میشه.
مثلا همین فرمول چگالی بار سطحی و حجمی هر کار کردم یادم نیومد
تازه اینا که چیزی نیست فرمول تبدیل جمع دوتا سینوس به ضرب و برعکسش رو از دبیرستان هنوز حفظ نشدم هر دفعه بدستش میارم:confused:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
به من برخورده؟:surprised: نام ببرین؟:surprised:
الان دیگه مطمئنم خارجی حرف میزنم برا همین ملت نمیفهمن چی میگم:biggrin:

کلا نمیدونم چرا من اینقدر حافظم خرابه یه فرمول که 10 بار ازش استفاده کردم سر ازمون یادم نمیاد تا میام از اونجایی که یادمه فرمولو بدست بیارم کلی وقتم حروم میشه.
تازه اینا که چیزی نیست فرمول تبدیل جمع دوتا سینوس به ضرب و برعکسش رو از دبیرستان هنوز حفظ نشدم هر دفعه بدستش میارم:confused:
این سینوسو خوب اومدی کلا یه چیزایی با مغز آدم ناسازگاره مثل این تبدیل مثلث به ستاره و برعکس فک کنم آخرش من باید اینو دستم بنویسم ببرم سرم جلسه اونم اگه بیاد:D

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ایندفه
زبان خوب
ریاضی خوب
برسی متوسط به سمت راحت
ماشین مثل همیشه خوب
مغناطیس اوه اوه اوه من که اصلا نزدم البته اصلا بخش مغناطیسو نخونده بودم ایندفه.اونایی هم که خونده بودم تستاش نقص داشت نمیشد حل کرد.

یه اتفاق جالب دیګه هم واسه من افتاد این بود که دو صفحه از دفترچه دوم واسم چاپ نشده بود.البته خوب دیګه دفترچه هم نداشتن که بهم بدن.یه همایشی رفتم رستمی اونجا ګفت ممکنه واستون اتفاق بیفته.اخه اون یه نفرو میشناخت که واسش همین اتفاق سر کنکور افتاد.واسه همینم ګفت که دفترچه هارو بهتون که دادن نګاه کنید ببینید همش چاپ شده یا نه.

لطفا اگه میتونید سوالات رو قرار دهید ممنون

nasrin1990

عضو جدید
به نظر من ایندفه
زبان خوب
ریاضی خوب
برسی متوسط به سمت راحت
ماشین مثل همیشه خوب

با سلام نظر من:
زبان خوب...ریاضی خوب...مدار سخت...مغناطیس و الک خیلی سخت....سیگنال متوسط....

Joe_Bel

کاربر ممتاز
تازه اینا که چیزی نیست فرمول تبدیل جمع دوتا سینوس به ضرب و برعکسش رو از دبیرستان هنوز حفظ نشدم هر دفعه بدستش میارم:confused:[/QUOTE]
من کنکور آزاد دادم قبل کنکور خودم نفر اول میدونستم اما سر جلسه مشکل شما برام پیش اومد رتبه م 29 شد علوم تحقیقات
اما الانم هست ولی چندین بار اشتباهات تکرار شد بلاخره پوشش داده شد
اما یاد گیری فرمولا به زبون خودت حفظوشون کن حتی اگه بار علمی نداشته باشه

Joe_Bel

کاربر ممتاز
نکاتی برای اندیشیدن
۱- بحث رقابت از منظر انسانی- دینی باید به شدت مورد تأمل و تحقیق قرار گیرد. رقابت با مبانی دین اسلام تقابلی آشکار دارد. مطالعه و بررسی آیات و روایات به یافته های جدید و شگفت آوری منجر خواهد شد.
۲- رقابت محصول غرب است و بنا نهادن جامعه ای بر مبنای رقابت ما را غربی تر خواهد کرد همچنان که این اتفاق افتاده است و دارد سرعت می گیرد! چرا جامعه و نظام ما بدون اندیشه ای بنیادی به استفاده از رقابت تمایل نشان می دهد؟ رقابت ها (یا مسابقه های) قرآنی چه معنا و مفهومی دارد؟

۳- عجیب است که در جوامع غربی بخصوص در مباحث تربیتی و آموزشی، رقابت دارد جای خود را به مشارکت می دهد ولی ما هنوز رقابت را به عنوان تنها ابزار انگیزشی می شناسیم! در آموزش و پرورش ایران گهگاه چیزهایی در باب روش های جدید انگیزشی گفته می شود ولی چندان جدی نیست! چه زمانی باید متوجه شویم که استفاده از رقابت یک انحراف تربیتی محرز برای جامعه ماست

BalroG

عضو جدید
سلام بر دوستان گرامی و خدا قوت! ;)
بچه ها یه سوال:
:que:
رتبه بندی دانشگاه های تهران برای هریک از گرایش های برق (به ترتیب اولویت) به چه شکلی هستش؟
مثلا:
الکترونیک: صنعتی شریف ---> تهران ---> خواجه نصیر ---> ....
برای گرایش های دیگه هم به همین شکل!
نظرتون راجع به دانشگاه مالک اشتر چیه؟
راستی من شنیدم اصفهان هم یه دانشگاه مالک اشتر داره، درسته؟!
:surprised:
یعنی اونی که در اصفهان هستش، یه شعبه دیگه هستش؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.