گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اگه قرار باشه یک کتاب کنترل بغیر از کتاب رضایی و تقوی بگیرم چی خوبه؟
مدرسان جهش یا نصیر

نصیر که اصلا..

مدرسان هم بد نیست..اون بیش تر برای حل تسته اصلا درسنامه به اون صورت نداره..کتاب جهش هم یکم بهتره..

توی کنترل سعی کنید تستای به روز بزنید..مخصوصا ازمونای ازمایشی که امسال برگزار میشه و.. این که توی کنترل اقای رضایی میخونید بعضی چیزا رو اصلا نخونید و سریع رد بشید.

مثلا من یادمه پارسال توی تاپیک کنترل بعضی دوستان وقت میذاشتیم روی یه میسونی که ایشون توی متن کتابش اورده بودند و فوق العاده سخت هم بود و هیچ کاربردی نداشت.

llvll.asoud

کاربر ممتاز
دوستان نظرتون درباره کتابهای مدارو کنترل جهش چیه؟ کسی این کتاب ها رو خونده؟

کتابهای مدار و کنترل جهش عالین. البته من تک جلدیشو دارم ولی فکر میکنم مدارش دو جلدی شده الان!
مدارش ولی برای شروع خوب نیستش در مرحله آخر وقتی از هر کتابی خوندی یه بار از روی این بخونی سرعت عملت توی مدار خیلی بالا میره

shahamiri

عضو جدید
مدار و سیگناش همچین تعریفی نیست..

اما کنترلش توی نکات جالبی داره که توی هیچ کتابی نیست و بهتون به نوعی کمک میکنه..هر چند توی بعضی جزوه های کنکوری من دیده بودم..الان چاپ جدیدش هم اومده خیلی بهتر شده..من خودم اگه توی کنترل صفر بودم به عنوان شروع و کتاب بیس نمیتونستم بهش اتکا کنم..دوستانی که پایه ی خوبی دارند یا بعد ها پایه خوبی پیدا کردند بهشون توصیه میکنم یه نگاه بهش بندازند.

باز هم تشکر فراوانبه دلیل راهنمایی های مفید و وقتی که می گذارید.

مهندس جان در مورد کنترل اگر امکانش هست من را راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟

من کتاب دکتر خاکی صدیق را خواندم و الان دارم کتاب پوران امین رضایی را می خوانم و در عین حال تمرین های کتاب اوگاتا رو حل می کنمٰٰ ٰٰٰٰٰٰٔ، به نظر شما این روند خوب هستش؟؟ منابعی که دارم میخوانم خوبه؟؟

کتاب دیگری لازم نیست؟؟ چه توسیه هایی برای این درس دارید با توجه به نحوه سوالات چند سال اخیر؟؟؟؟؟؟

bahram1992

عضو جدید
دوست من پارسه رو بخون برای این که بیان خودمونی داره..بعضی تستا رو رد گزینه حل کرده و.. از توی کتابای دیگه درست حلشو ببین...مهم حل کردنه نه به جواب رسیدن..چون اون جزوه تستای مثلا برق 85 به قبله که معمولا بعضی گزینه ها تابلو طرح میشد..

برای تست کتاب مدرسان رو استفاده کنید...

از همه مهم تر من فراموش کردم بگم از کتاب رهیافت دیانی هم غافل نشید.توصیه اکید دارم.

آره منم تعریفشو از استادام شنیدم خودم نخوندم ولی اجمالی ورق زدمش روش ها و راه حل خوبی ارایه داده

Paydar91

کاربر ممتاز
باز هم تشکر فراوانبه دلیل راهنمایی های مفید و وقتی که می گذارید.

مهندس جان در مورد کنترل اگر امکانش هست من را راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟

من کتاب دکتر خاکی صدیق را خواندم و الان دارم کتاب پوران امین رضایی را می خوانم و در عین حال تمرین های کتاب اوگاتا رو حل می کنمٰٰ ٰٰٰٰٰٰٔ، به نظر شما این روند خوب هستش؟؟ منابعی که دارم میخوانم خوبه؟؟

کتاب دیگری لازم نیست؟؟ چه توسیه هایی برای این درس دارید با توجه به نحوه سوالات چند سال اخیر؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم دوست من.راستش من توی کنترل حرف خودمو نمی زنم.پارسال هم کنترل سخت بود یکی از دوستان رتبش شده بود زیر 100 و ایشون کنترل رو حدود 60 یا 70 زده بود البته فکر کنم ایشون کلاس هم رفته بود..با این حال ایشون به من این توصیه رو کرد که مباحثی رو که به مشکل میخورم از روی کتابای کنکوری برم از روی مرجع بخونم و بسیار توصیه ی به جایی بود..نه این که از صفر شروع کنم با این وقت کم به مرجع خوندن..

کنترل امسال با تمام سختی هاش توی بهترین شرایط میبینم اگه واقعا کسی خوب به مفاهیم تست های سال های گذشته مسلط میشد واقعا زدن 4 تست حداقل دور از انتظار نبود ..و من اگه دوباره کنکور امسال هم برگزار بشه و قرار باشه سوالات دوباره این طوری باشه شاید در همین حد راضی باشم(مگه این که نه امسال روش یه سرمایه گذاری دیگه بکنم و.. که با توجه به گرایشم شاید این موضوع جدی نشه) ...خواستم بهتون بگم از روی همون کتاب اقای رضایی که میخونید کفایت میکنه سریع تر برید تست بزنید..بعدش اگه به مفاهیم مشکل خوردید برید مرجع بخونید...کلا مرجع خوندن اصلا بد نیست ولی لزوما اون قدر ها هم خوب نیست مخصوصا این که کلی درس دیگه هم هست...مثلا همین تمرین های اوگاتا بعضی هاش خیلی ساده هستش و توش هست تمرین هایی که نکته های قشنگی داره ولی برای ما که امسال کنکور داریم به صرفه نیست..

کنترل الان حرفه ای شده باید یاد بگیرید چطور تست حل کنید که اونم توی اکثر کتابای مرجع نیست یا باید خیلی تمرین حل کنید خودتون به اون مرز برسید یا راه بهتر همین هستش توی کتابای کنکوری این راه حل ها رو پیدا کنید..مثلا کتاب اقای تقوی واقعا راه حل های قشنگی داره مخصوصا توی تست های مربوط به بد و.. ولی زیاد موضوع رو باز نکردند و اکثر کسایی که پایه ضعیف دارند اصلا متوجه موضوع نمیشند ولی همین که شما متوجه بشید بله همچین راهی هست خودش کفایت میکنه بعدش شما در صدد این بر میاید که به دنبال یادگیری این مباحث بپردازید در واقع باید به روش معکوس عمل کنید ببنید کجا ها ضعف دارید چه روش هایی وجود داره و.. بعدش بیاید این خلا ها رو پر کنید..شما وقتی حل تست های ایشون رو میبنید متوجه میشید بله پس میشه مثلا بد و مکان و.. رو بهم ربط داد و سریع تر به جواب رسید و توی جزوه ی اقای شیرین ابادی هم بهش اشاره شده این جیزا رو بهتره زودتر متوجه بشید..

پس خلاصه کلام شما همین امین رضایی رو بخونید ولی نه همه چیزشو..بعدش سریع تر برید توی حل تست ها..کتاب اقای تقوی هم رو تهیه کنید و حل تست های ایشون رو هم ببنید بعدش تست هایی که میبنید ایشون با روش های دیگه حل کردند و .. اگه متوجه شدید چه بهتر و اگه متوجه نشدید توی تاپیک رفع اشکال مطرح کنید دوستان حتما جوابگوی شما خواهند بود.جزوه ی اقای شیرین ابادی هم که توی سایت هست رو هم یه نگاه بهش بندازید بعد خوندن کامل هر فصل تا اون دید لازم رو بگیرید هر چند چیزای زیادی متوجه نمیشید ولی همین که میبنید یه روش هایی هست همین خودش خوبه بعدش توی تاپیک مطرح کنید و. این طوری دید بهتری می گیرید.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
دوستان سحری بیدار شدین .. :):) جناب پایدار طاعات و عباداتتون مقبول درگاه حق دوست خوبم.. میبینم ک برا جواب دادن و راهنمایی دوستان از چیزی دریغ نمیکنین و کامل جواب دوستان رو میدید.. امیدوارم تا روز کنکور همین تعامل بین شما و سایر دوستان و بچه های 94تی برقرار باشه.. التماس دعا

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

mahdi_ml

عضو جدید
2تا کارنامه های دوستام:ریاضی63 مدار33 الک60 سیگنال61 کنترل33 رتبه مخابرات114 رتبه الکترونیک101ر

ریاضی58 مدار44 الک90 کنترل52سیگنال60 رتبه کنترل10 رتبه الکترونیک 21

دوستان برای لغت زبان چی خوبه؟504 ایا خوبه؟

من نمیدونم رو چه حسابی اسم این 504 توی کتابای زبان مد شده....!!!
من خودم پارسال فقط 504 خوندم البته تا قبلش کلاس زبان هم میرفتم گفتم این کتاب رو هم بخونم خیلی دستم میاد که چیا مهمن....
اما اگه تستای زبان امسالو ببینید یک تست هم با 504 نمی شد بزنید.....!!!!
حالا شاید بگید که من خوب نخوندم ولی تمام کتاب رو لغاتش رو در اودم و فلش کارتاش رو (تو اتوبوس دانشگاه! )میخوندم...
اما درباره این که چه کتابی به خونید من نمیتونم نظر بدم و اساتید نظر بدن بهتره....

mahdi_ml

عضو جدید
دوستان نظرتون درباره کتابهای مدارو کنترل جهش چیه؟ کسی این کتاب ها رو خونده؟

کنترل رو ندیدم اما مدارش رو تعریفش رو زیاد شنیدم...
از خصوصیات این کتاب اینه که تستای خیلی قوی داره در حد المپیاد...
اما نکته جالبی که باید درباره این کتاب بدونید اینه که این کتاب در بعضی جاها به عنوان مرجع شناخته میشه...حالا اینکه رو چه حسابی در میان این همه کتاب ،این کتاب رو انتخاب کردن.....

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
کنترل رو ندیدم اما مدارش رو تعریفش رو زیاد شنیدم...
از خصوصیات این کتاب اینه که تستای خیلی قوی داره در حد المپیاد...
اما نکته جالبی که باید درباره این کتاب بدونید اینه که این کتاب در بعضی جاها به عنوان مرجع شناخته میشه...حالا اینکه رو چه حسابی در میان این همه کتاب ،این کتاب رو انتخاب کردن.....
یعنی چی؟
کنترلش رو ندیدی اینم تعریفشو زیاد شنیدی؟ یعنی مدارشم ندیدی؟
میشه چنتا از تستهای المپیادی که داره رو بزارید؟

mahdi_ml

عضو جدید
یعنی چی؟
کنترلش رو ندیدی اینم تعریفشو زیاد شنیدی؟ یعنی مدارشم ندیدی؟
میشه چنتا از تستهای المپیادی که داره رو بزارید؟

نه....!!!!!!
مدارشم ندیدم اما پارسال که سر یکی از کلاسای کنکور(جلسه اولش)رفته بودم استاد مدار گفتن که اگه کسی درصدای بالا میخاد بعد از جزوه ایشون باید کتاب جهش رو بخونه....
البته از نظر من این حرف یکم بو داره ...ولی ایشون اینطور به ما گفتن ومنم حرف ایشون رو نقل قل کردم و گرنه من حتی نمیدونم جلد این کتاب چه رنگیه!!!!:D
حالا شما اگه این حرف اشتباه هست بگین منم پستم رو حذف میکنم...ولی من همون چیزی که از ایشون شنیدم رو گفتم:whistle:

power4ever

عضو جدید
اگه از دوستان کسی بانک مهندسی برق تقوی رو داره
لطف کنه پاسخ مغناطیسش رو بزاره یه دنیا ممنون

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
نه....!!!!!!
مدارشم ندیدم اما پارسال که سر یکی از کلاسای کنکور(جلسه اولش)رفته بودم استاد مدار گفتن که اگه کسی درصدای بالا میخاد بعد از جزوه ایشون باید کتاب جهش رو بخونه....
البته از نظر من این حرف یکم بو داره ...ولی ایشون اینطور به ما گفتن ومنم حرف ایشون رو نقل قل کردم و گرنه من حتی نمیدونم جلد این کتاب چه رنگیه!!!!:D
حالا شما اگه این حرف اشتباه هست بگین منم پستم رو حذف میکنم...ولی من همون چیزی که از ایشون شنیدم رو گفتم:whistle:

من سه فصل اول از جلد اول این کتاب رو خوندم بد نیست انصافا-ولی طبق معمول میگم کتاب اقای زرگر از این کتاب بهتر هست.
تو جلد دوم فصل فرکانس طبیعی بحث شمارش تعداد فرکانس طبیعی صفر رو ایراد داره
حالا دوستان ایشالا وقتی مدار 2 به این بحث میرسن تایپیک رفع اشکال مدار پر میشه از نقل قولهایی که یکی میگه اون کتاب اینجوری گفته این یکی کتاب اینجوری گفته-کتاب جهش جزو کتابهایی هست که این بحث رو هنوز درست نکرده و ایراد داره

پویان ط

عضو جدید
من سه فصل اول از جلد اول این کتاب رو خوندم بد نیست انصافا-ولی طبق معمول میگم کتاب اقای زرگر از این کتاب بهتر هست.
تو جلد دوم فصل فرکانس طبیعی بحث شمارش تعداد فرکانس طبیعی صفر رو ایراد داره
حالا دوستان ایشالا وقتی مدار 2 به این بحث میرسن تایپیک رفع اشکال مدار پر میشه از نقل قولهایی که یکی میگه اون کتاب اینجوری گفته این یکی کتاب اینجوری گفته-کتاب جهش جزو کتابهایی هست که این بحث رو هنوز درست نکرده و ایراد داره
دوستان سلام به نظرتون من میتونم از الان اگه شروع کنم رتبه بین 40 تا 50 ثدرت رو بیارم. معدل موثر 15.07

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام

استاد کنترل خطی دانشگاه امیرکبیر ک خیلی هم جوونه اسمشون چیه؟
من اسم استاد طالبی رو شنیدم نمیدونم همون هست یا نه !!! کسی اگه در این زمینه اطلاعی داره؟

Armin-Z

کاربر ممتاز
سلام

استاد کنترل خطی دانشگاه امیرکبیر ک خیلی هم جوونه اسمشون چیه؟
من اسم استاد طالبی رو شنیدم نمیدونم همون هست یا نه !!! کسی اگه در این زمینه اطلاعی داره؟

این لیست اساتید گروه کنترل دانشگاه امیر کبیر هست:
اساتید کنترل
دکتر طالبی جوون هست ولی دیگه نه خیلی!

nasrin1990

عضو جدید
سلام دوستان فردا4:30_6 تو مدرسان همایش هست دوستان من پارسال رفته بودن میگفتن مفید بود.من که میرم هر کی تهرانه بیاد به نظرم بد نباشه

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

سلام دوستان فردا4:30_6 تو مدرسان همایش هست دوستان من پارسال رفته بودن میگفتن مفید بود.من که میرم هر کی تهرانه بیاد به نظرم بد نباشه
ب قولی کوفتتون بشه خخخخخ:D:D.. ما ک شهرستانیم از این مواهب بی نصیبیم.. ایشالله ک مثمره ثمر واقع بشه براتون.. برین بعد بیاین برا ماها هم نکات اموزنده رو بازگو کنید.. :(

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ب قولی کوفتتون بشه خخخخخ:D:D.. ما ک شهرستانیم از این مواهب بی نصیبیم.. ایشالله ک مثمره ثمر واقع بشه براتون.. برین بعد بیاین برا ماها هم نکات اموزنده رو بازگو کنید.. :(

آره هرچی هس واسه این تهرانی هاس.ما که نه کلاس نه جزوه درس حسابی نه کتاب داشتیم.یادمه اومدیم نمایشگاه تهران کتاب کنکور خریدیم و با چه بدبختی همه کتابا رو اوردیم
کوفتتوون بشه

shahamiri

عضو جدید
خواهش میکنم دوست من.راستش من توی کنترل حرف خودمو نمی زنم.پارسال هم کنترل سخت بود یکی از دوستان رتبش شده بود زیر 100 و ایشون کنترل رو حدود 60 یا 70 زده بود البته فکر کنم ایشون کلاس هم رفته بود..با این حال ایشون به من این توصیه رو کرد که مباحثی رو که به مشکل میخورم از روی کتابای کنکوری برم از روی مرجع بخونم و بسیار توصیه ی به جایی بود..نه این که از صفر شروع کنم با این وقت کم به مرجع خوندن..

کنترل امسال با تمام سختی هاش توی بهترین شرایط میبینم اگه واقعا کسی خوب به مفاهیم تست های سال های گذشته مسلط میشد واقعا زدن 4 تست حداقل دور از انتظار نبود ..و من اگه دوباره کنکور امسال هم برگزار بشه و قرار باشه سوالات دوباره این طوری باشه شاید در همین حد راضی باشم(مگه این که نه امسال روش یه سرمایه گذاری دیگه بکنم و.. که با توجه به گرایشم شاید این موضوع جدی نشه) ...خواستم بهتون بگم از روی همون کتاب اقای رضایی که میخونید کفایت میکنه سریع تر برید تست بزنید..بعدش اگه به مفاهیم مشکل خوردید برید مرجع بخونید...کلا مرجع خوندن اصلا بد نیست ولی لزوما اون قدر ها هم خوب نیست مخصوصا این که کلی درس دیگه هم هست...مثلا همین تمرین های اوگاتا بعضی هاش خیلی ساده هستش و توش هست تمرین هایی که نکته های قشنگی داره ولی برای ما که امسال کنکور داریم به صرفه نیست..

کنترل الان حرفه ای شده باید یاد بگیرید چطور تست حل کنید که اونم توی اکثر کتابای مرجع نیست یا باید خیلی تمرین حل کنید خودتون به اون مرز برسید یا راه بهتر همین هستش توی کتابای کنکوری این راه حل ها رو پیدا کنید..مثلا کتاب اقای تقوی واقعا راه حل های قشنگی داره مخصوصا توی تست های مربوط به بد و.. ولی زیاد موضوع رو باز نکردند و اکثر کسایی که پایه ضعیف دارند اصلا متوجه موضوع نمیشند ولی همین که شما متوجه بشید بله همچین راهی هست خودش کفایت میکنه بعدش شما در صدد این بر میاید که به دنبال یادگیری این مباحث بپردازید در واقع باید به روش معکوس عمل کنید ببنید کجا ها ضعف دارید چه روش هایی وجود داره و.. بعدش بیاید این خلا ها رو پر کنید..شما وقتی حل تست های ایشون رو میبنید متوجه میشید بله پس میشه مثلا بد و مکان و.. رو بهم ربط داد و سریع تر به جواب رسید و توی جزوه ی اقای شیرین ابادی هم بهش اشاره شده این جیزا رو بهتره زودتر متوجه بشید..

پس خلاصه کلام شما همین امین رضایی رو بخونید ولی نه همه چیزشو..بعدش سریع تر برید توی حل تست ها..کتاب اقای تقوی هم رو تهیه کنید و حل تست های ایشون رو هم ببنید بعدش تست هایی که میبنید ایشون با روش های دیگه حل کردند و .. اگه متوجه شدید چه بهتر و اگه متوجه نشدید توی تاپیک رفع اشکال مطرح کنید دوستان حتما جوابگوی شما خواهند بود.جزوه ی اقای شیرین ابادی هم که توی سایت هست رو هم یه نگاه بهش بندازید بعد خوندن کامل هر فصل تا اون دید لازم رو بگیرید هر چند چیزای زیادی متوجه نمیشید ولی همین که میبنید یه روش هایی هست همین خودش خوبه بعدش توی تاپیک مطرح کنید و. این طوری دید بهتری می گیرید.

تشکر فراوان

به نظر شما برا کنترل کلاس لازم هستش؟؟

گرایشتون چی هستش؟

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

منم میرم
اگه تخفیف برا ثبت نام ازمونهای ازمایشی داشتن شاید اونجا ثبت نام کردم.

fighter7

عضو جدید
همچین مفیدم نیست من خیلی جاها همایش رفتم . حرف آخرشون اینه ک بیاید ثبت نام کنید کلاسارو . بری مشاوره فردی بگیری بهتره و برنامه خوبی میتونی بچینی اگه هدفت از رفتن به همایش اینه

amir3620

عضو جدید
به نظر من که وقت تلف کردنه این همایشها برای تبلیغات موسسه وکتب و ازمونها به کار میره و قابل اطمینان نیستند به نظرم نظر مهندسین در این انجمن خیلی خیلی مفید تره چرا که اولا هدفشون تبلیغات نیست دوما باهر سطح درسی ای توی این انجمن مهندسین هستندکه باعث میشه با مشورت در این تایپیک بهترین منبع رو متناسب با سطح معلوماتمون استفاده کنیم وسوما منابع مختلفی رو مطالعه می کنند ومیشه ازتجربیاتشون استفاده کرد...

Paydar91

کاربر ممتاز
تشکر فراوان

به نظر شما برا کنترل کلاس لازم هستش؟؟

گرایشتون چی هستش؟

خواهش میکنم.
گرایش من همون گرایشی هست که بچه های برق دو دسته هستند یا این گرایش هستند یا دوست داشتند این گرایش می بودند یعنی مخابرات...شوخی کردم :biggrin:

شما که کازرون هستید !! اگه امکانش رو داشتید بد نبود می رفتید در وقتتون خیلی صرفه جویی میشد مخصوصا اگه پایه ی ضعیفی دارید .

Paydar91

کاربر ممتاز
دوستان سلام به نظرتون من میتونم از الان اگه شروع کنم رتبه بین 40 تا 50 ثدرت رو بیارم. معدل موثر 15.07

دوست من چشم بسته غیب میخوای !!! خیلی ها بار علمی خیلی خوبی دارند سر جلسه نمیتونند توانایی هاشونو بروز بدند و اون چزی که انتظار داشتند نمیشند..همین دوستان خوب این جا رتبه ی زیر 150 اوردند شاید از نظر علمی با رتبه ی 50 تفاوت چندانی نداشتند ..و خیلی ها هم که شاید رتبه های 1000 اوردند و... اما شما شروع کن به خوندن..اگه باور داری به هدفت و کنکور فکر کن هیچ راهی جز قبولی در کنکور نداری و با نهایت توانت تلاش کن..دیگه به نتیجه فکر نکن..نتیجه رو به خدا واگذار کن و بهش توکل کن دیگه هر چی خدا خواست..پارسال خیلی ها بودند نتیجه گرفتند خیلی ها هم نتیجه نگرفتند و هر کسی یه مسیری رو انتخاب کرد...خلاصه اگه باور اینو داری میتونی از الان تا کنکور بالای چند ساعت مفید بخونی و انشالله استعدادش رو هم که داری کلا بچه های برق با استعدادند :smile:..شروع کن بسم الله..دل دل نکن..شروع کن..شاید شدی...شایدم نشدی..ارزو میکنم بشی... و بشیم..

همچین مفیدم نیست من خیلی جاها همایش رفتم . حرف آخرشون اینه ک بیاید ثبت نام کنید کلاسارو . بری مشاوره فردی بگیری بهتره و برنامه خوبی میتونی بچینی اگه هدفت از رفتن به همایش اینه

به نظر من که وقت تلف کردنه این همایشها برای تبلیغات موسسه وکتب و ازمونها به کار میره و قابل اطمینان نیستند به نظرم نظر مهندسین در این انجمن خیلی خیلی مفید تره چرا که اولا هدفشون تبلیغات نیست دوما باهر سطح درسی ای توی این انجمن مهندسین هستندکه باعث میشه با مشورت در این تایپیک بهترین منبع رو متناسب با سطح معلوماتمون استفاده کنیم وسوما منابع مختلفی رو مطالعه می کنند ومیشه ازتجربیاتشون استفاده کرد...

دوستان راستش منم این همایش ها رو اوایل جوونیم خیلی می رفتم :redface:..این طوری نیست که هیچی از توش در نیاد..ولی خب مثلا از چند ساعتی که وقتمون رو می گیره ممکنه در حد دقایقیش برامون مفید باشه...ولی بعضی وقتا دونستن حتی به پاراگراف و یه تجربه و عمل کردن به اون میتونه کلی تاثیر بزاره توی روند خوندنمون و ... و در نهایت نتیجمون....اگه کلا از این همایش ها نرفتید برید ضرر نداره..توی بحث های تبلیغاتیش زیاد جدی نگیرید خب...وی بحث های روش خوندن و تجربه ها و.. رو جدی بگیرید.

کلا یه سرچی هم توی نت بزنید می تویند اینا رو گیر بیارید.اگه امکانشو ندارید.والله به نظر من با دنای ارتباط الان تهران با غیر تهران تفاوت چندانی نداره ..مگر دانشگاه هایی مثل شریف و تهران و.. ولا غیر.

Reza82N

عضو جدید
گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

دوست من چشم بسته غیب میخوای !!! خیلی ها بار علمی خیلی خوبی دارند سر جلسه نمیتونند توانایی هاشونو بروز بدند و اون چزی که انتظار داشتند نمیشند..همین دوستان خوب این جا رتبه ی زیر 150 اوردند شاید از نظر علمی با رتبه ی 50 تفاوت چندانی نداشتند ..و خیلی ها هم که شاید رتبه های 1000 اوردند و... اما شما شروع کن به خوندن..اگه باور داری به هدفت و کنکور فکر کن هیچ راهی جز قبولی در کنکور نداری و با نهایت توانت تلاش کن..دیگه به نتیجه فکر نکن..نتیجه رو به خدا واگذار کن و بهش توکل کن دیگه هر چی خدا خواست..پارسال خیلی ها بودند نتیجه گرفتند خیلی ها هم نتیجه نگرفتند و هر کسی یه مسیری رو انتخاب کرد...خلاصه اگه باور اینو داری میتونی از الان تا کنکور بالای چند ساعت مفید بخونی و انشالله استعدادش رو هم که داری کلا بچه های برق با استعدادند :smile:..شروع کن بسم الله..دل دل نکن..شروع کن..شاید شدی...شایدم نشدی..ارزو میکنم بشی... و بشیم..
همونطور كه دوست عزيز ما اشاره كردند،شما تلاشت را بكن،
ما كه تلاش ميكنيم درواقع نيمي از راه رو رفتيم،
بقيه اش با خداست،بشرطي كه واقعا تلاش كرده باشيم،
شايد كسي كهرخيلي تلاش كرده و نتيجه نگرفته بايد كمتر ناراحت شه از كسي كه با تلاش كم نتيجه نگرفته،چون اگر ما درست و در مسير اصلي زندگي قرار داشته باشيم (كنكور كه چيزي نيست>يادت بيار از كنكور كارشناسي چقرد گذشته چقدر چيزها عوض شده) مطمئن باش چيزي فراتر از مطلوبت منتظره،يادمه دوستي اينجا نوشته بود وقتي نتيجه رو اعلام كردند خيلي ناراحت شدم اما چند بعد برايم موقعيتي رقم خورد كه اگر دانشگاهي كه ميخواستم ميرفتم احتمالا از دستش ميدادم،
توكل كن به خدا و به چيزي فكر نكن.

مثال ميزنم،شما گيريم مدارت خوب باشه ؛ ميتوني ضمانت كني به هيچ عنوان در زدن KVL اشتباه نخواهي كرد؟ميتوني؟
پس يه چيزايي دست ما نيست.

0192

عضو جدید
مطلبی رو میخوام بگم و خطابم به کسایی که به هر دلیل به کلاس و استادای قــَدَر و آنچنانی و آزمون و غیره و غیره دسترسی ندارن حالا به هر دلیلی

رمز موفقیت هر انسان : همگام ؛ به خدا و خودت اعتماد کن ، اعتـــــــــــــــــــماد کن

نذارید هیچ موضوعی آرامشتونو ازتون بگیره و همونقدر که به دیگران اعتماد میکنید به خودتون و خدا اعتماد کنید...

من این لینک میذارم "رایگان"

با موضوع :آشنایی با مبحث امنیت سایبری در سیستم های اتوماسیون صنعتی

یه وبیناره ،همون سمیناره که تو وب مجازی اجرا میشه تو زمینه اتوماسیون صنعتی و لازم نیست تحلیل کنید الان دارم درس میخونم برم سراغ این؟برم سراغ اون؟هر چی که مغزت فرمان میده همون کارو انجام بده" خیلی جاها در مورد خیلی مسائل باید تنها تصمیم بگیری "

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا