گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
دوستان کسی جزوه ریاضی مهندسی معتقدی رو داره ؟ اگه نسخه جدیدشم باشه ک چه بهتر..تشکر

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

jeneral_dj

عضو جدید
سلامدوستان من جزوه کنترل استاد تقوی رو می خوام اگر کسی داره پیام خصوصی بده . در عوضش جزوه کنترل شیرینی ابادی با ویس تابستان 92 رو در اختیارش می گزارم .
سلام دوست عزیز !! منم خیلی دنبال این جزوه بودم و هستم ولی فقط تونستم یه تیکه از اولشو پیدا کنم و که مال یک جلسه بود فقط!!!! اگه پیدا کردی به ماهم بگو!!! یه خواهشی هم ازت داشتم اگه برات مقدوره جزوه شیرین آبادی رو بزاری برای دانلود ، خیلی از بچه ها فک کنم ممنونت بشن!!!!

amir3620

عضو جدید
سلام دوستاني كسي جزوه امار محبي كيا يا طوراني امسال رو نداره؟

LM741

عضو جدید
سلام دوست عزیز !! منم خیلی دنبال این جزوه بودم و هستم ولی فقط تونستم یه تیکه از اولشو پیدا کنم و که مال یک جلسه بود فقط!!!! اگه پیدا کردی به ماهم بگو!!! یه خواهشی هم ازت داشتم اگه برات مقدوره جزوه شیرین آبادی رو بزاری برای دانلود ، خیلی از بچه ها فک کنم ممنونت بشن!!!!

حجم ویس تغریبا 2 تا 3 گیگ هست . جزوه هم pdf نیست که share کنم . ببخشید .

jeneral_dj

عضو جدید
سلام به همه بچه ها!!!
به نظرتون ارزش داره از این سایتهایی که جزوه میفروشن جزوات ارشد رو بخریم؟؟؟ من خودم به یکی از این سایتها برخوردم و وسوسه شدم ازش خرید کنم!!!
تقریبا تمام جزوات معروف رو برای فروش داشت به قیمت 36000 تومان!!! تازه پک کامل تمام آزمونهای موسسات رو تو دو سال اخیر رو هم 35000 تومان میفروشه!!! این دو پک رو روی هم 59000 تومن میفروشه!!!!! پول رو پرداخت میکنی و تو دی وی دی برات میفرستن!!!!

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه ها!!!
به نظرتون ارزش داره از این سایتهایی که جزوه میفروشن جزوات ارشد رو بخریم؟؟؟ من خودم به یکی از این سایتها برخوردم و وسوسه شدم ازش خرید کنم!!!
تقریبا تمام جزوات معروف رو برای فروش داشت به قیمت 36000 تومان!!! تازه پک کامل تمام آزمونهای موسسات رو تو دو سال اخیر رو هم 35000 تومان میفروشه!!! این دو پک رو روی هم 59000 تومن میفروشه!!!!! پول رو پرداخت میکنی و تو دی وی دی برات میفرستن!!!!
سلام. ببینید من نمیدونم شما دنبال چی هستین. اخه پک جزوه اساتیدو میخاید چیکار. یه سری کتابو جزوه برا هر درس انتخاب کنید بعدش "شروووووع" کنید. من باور کنید تا مهر پارسال تو بعضی درسا هی گیج میزدم چی بخونم. هیچی نمیدونستم. هی تو این سایت تو اون سایت. وای چ اشتباهی کردم واقعا. ولی خوب واقعا هیچی نمیدونستم. خیلی گیج بودم. ولی دارم به شما میگم که تکرار نکنین. یه منبع انتخاب کنید و شروع کنید و به خوب بودن منبعتون ایمان داشته باشین. مگه اینکه واقعا نفهمید چی میگه. حالا در مورد این فروشام باید بگم نمیشه درست اعتماد کرد.. مگه اینک شرکت ثبت شده باشه.

jeneral_dj

عضو جدید
سلام. ببینید من نمیدونم شما دنبال چی هستین. اخه پک جزوه اساتیدو میخاید چیکار. یه سری کتابو جزوه برا هر درس انتخاب کنید بعدش "شروووووع" کنید. من باور کنید تا مهر پارسال تو بعضی درسا هی گیج میزدم چی بخونم. هیچی نمیدونستم. هی تو این سایت تو اون سایت. وای چ اشتباهی کردم واقعا. ولی خوب واقعا هیچی نمیدونستم. خیلی گیج بودم. ولی دارم به شما میگم که تکرار نکنین. یه منبع انتخاب کنید و شروع کنید و به خوب بودن منبعتون ایمان داشته باشین. مگه اینکه واقعا نفهمید چی میگه. حالا در مورد این فروشام باید بگم نمیشه درست اعتماد کرد.. مگه اینک شرکت ثبت شده باشه.
ممنون از توجهتون !!! من خودمم خیلی اهل جزوه های مختلف و این کتاب و اون کتاب نیستم!! همینجوری تو گوگل این سایتو دیدم و جو گیر شدم!!!:biggrin:

alidodar1

عضو جدید
و همینطور ریاضی مهندسی معتقدی رو..

برای ریاضی مهندسی اصلا سراغ معتقدی نرو
کتاب ریاضی مهندسی محمود کریمی رو بگیری خیلی راحت کارت راه میفته.
البته من کتاب کریمی رو تموم کردم و میخوام کتاب مومن زاده رو بگیرم
شنیدم خیلی از کریمی بهتره مخصوصا فصل PDE.
البته یکی از دوستانم پارسال حدود 40 درصد زد ریاضیو که میگفت فقط مومن زاده خونده!
توصیه شخصی من اگر هنوز کتاب نگرفتی ابتدا کتاب مومن زاده و بعد کتاب کریمیه;)

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

:)
برادر وحید کتاب بخر باور کن بنفعته
برادر سعید من کتاب ریاضیدکریمی رو دارم تازه میخوام کتاب مومن زاده رو هم ک میگن بخش مشتقات جزئی رو خوب یاد داده بگیرم.. کتاب کریمی حرف نداره سری فوریه ها رو خوب توضیحدداده تا اینجا ک خوندم.. جزوهدمعتقدی رو خواستم برا اینکه ی چند صفحه ازش دیده بودم ک بد نبود و اومده بود بصورت خلاصه فقط نکات مهم رو گفته بود ک احساس کردم برا تکمیل و حالت خلاصه نویسی خیلی ب درد میخوره..

xzsawq21

عضو جدید
برادر سعید من کتاب ریاضیدکریمی رو دارم تازه میخوام کتاب مومن زاده رو هم ک میگن بخش مشتقات جزئی رو خوب یاد داده بگیرم.. کتاب کریمی حرف نداره سری فوریه ها رو خوب توضیحدداده تا اینجا ک خوندم.. جزوهدمعتقدی رو خواستم برا اینکه ی چند صفحه ازش دیده بودم ک بد نبود و اومده بود بصورت خلاصه فقط نکات مهم رو گفته بود ک احساس کردم برا تکمیل و حالت خلاصه نویسی خیلی ب درد میخوره..

من جزوه 89 معتقدی دارم دقیقا کپی کتابش هست من کتاب دو جلدی (بنفش+زرد) معتقدی دارم خیلی باحاله نه اون کتاب جدید و بزرگش! کتاب بزرگ و کوچک در محتویات یکی هستند. شما کتابش بخونی همون چیزهاست.
در ضمن فصل فوریه های کتاب بزرگ معتقدی در یک سایت دیدم میتونی دانلودش کنی ببینی.
اگه میتونی جزوه آمار محبی کیا یا شفیعی رو لطفابزار
این دو جزوه 89-90 هستند.

آخرین ویرایش:

alidodar1

عضو جدید

اگر از دوستانی که کلاس معتقدی رو رفتن بپرسید تنها قسمتی که معتقدی بد درس میده و بیشتر تست ها رو هم با رد گزینه حل میکنه همین قسمت مشتقات جزئیه! کریمی هم کاملا مشخصه وضعیتش تو این فصل!
این فصل تو هیچ کلاس کنکور و کتابی به خوبی کتاب مومن زاده پیدا نمیشه!

atena2

عضو جدید
سلام

من مشکل بزرگم الان اینه که نمیدونم قبول میشم یا نه
الان نمی دونم باید استراحت کنم یا بخونم

من رتبه ام توی الکترونیک980 و مخابرات 1100 شده

هه روزانه ها وشبانه های تهران رو زدم
پایین ترین انتخابهام
هم
مخابرات امن شبانه علم صنعت
مخابرات ماهواره شباه امیر کبیر
مخابرات میدان شبانه خواجه نصیر اموزش محور

کسی رو می شناسید با رتبه من این رشته ها رو قبول شده باشه ؟
اصلا ماهواره و مخابرات امن ارزش رفتن داره ؟
چون شبانه هستن اگه نرم هم محروم نمیشم و می تونم 94 کنکور بدم
حیلی سردرگمم
کاش 2000 میشدم لا اقل تکلیفم معلوم بود

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام

پایین ترین انتخابهام
هم

حیلی سردرگمم

سلام
خب تا نتايج استراحت كن !
شما كه مثل دوستان تازه كار نيستيد كه ؟؟؟فقط مرور مي خواي و تست زني !!
اگه من بودم جات استراحت مي كردم ،حيفي جات نيستم:D

navidba

عضو جدید
برای ریاضی مهندسی اصلا سراغ معتقدی نرو
کتاب ریاضی مهندسی محمود کریمی رو بگیری خیلی راحت کارت راه میفته.
البته من کتاب کریمی رو تموم کردم و میخوام کتاب مومن زاده رو بگیرم
شنیدم خیلی از کریمی بهتره مخصوصا فصل PDE.
البته یکی از دوستانم پارسال حدود 40 درصد زد ریاضیو که میگفت فقط مومن زاده خونده!
توصیه شخصی من اگر هنوز کتاب نگرفتی ابتدا کتاب مومن زاده و بعد کتاب کریمیه;)

کتاب ریاضی مهندسی معتقدی + نیکوکار عالی هستن...من نیکوکار رو اعداد مختلطش رو خونده بودم متحول شدم...عالی بود...

atena2

عضو جدید
سلام
خب تا نتايج استراحت كن !
شما كه مثل دوستان تازه كار نيستيد كه ؟؟؟فقط مرور مي خواي و تست زني !!
اگه من بودم جات استراحت مي كردم ،حيفي جات نيستم:D

خوب الان 5 ماهه استراحت هستم.:D. شهریورخیلی دیره بازنمی رسم .من پارسال فقط الکترونیک سیگنال خوندم اوضاعم تو ریاضی مدار مغناطیس و کنترل خرابه همه رو زیر بیست زدم

atena2

عضو جدید
راستی درصدهام رو هم میذارم شایدبه درد دوستان خورد
زبان 16.67
ریاضی 8.33
مدار 13.89
الکترونیک 54.55
کنترل 19.44
مغناطیس 2.78
سیگنال 41.67

رتبه الکترونیک 984
رتبه مخابرات1142

کنکور یه مقدار به نظرم سخت بود چون من قبل کنکور درصدهام رو حتی بیشتر از این اعداد دادم به سیستم تخمین رتبه برام 1400زد رتبه رو ...

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
راستی درصدهام رو هم میذارم شایدبه درد دوستان خورد
زبان 16.67
ریاضی 8.33
مدار 13.89
الکترونیک 54.55
کنترل 19.44
مغناطیس 2.78
سیگنال 41.67

رتبه الکترونیک 984
رتبه مخابرات1142

کنکور یه مقدار به نظرم سخت بود چون من قبل کنکور درصدهام رو حتی بیشتر از این اعداد دادم به سیستم تخمین رتبه برام 1400زد رتبه رو ...
قبولی این رتبه برای دانشگاه هایی مث شهید چمران اهوازه .. ب نظر من امیر کبیر و علم و صنعت قبول نمیشی.
ولی انشالا قبولیت بیاد

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام

پایین ترین انتخابهام
هم

حیلی سردرگمم
راجع به مخابرات امن این رو بگم که بعد از کلی تحقیق اساتید این رشته رو به سیستم بهشتی ترجیح دادن و من با 495 مخابرات بعد از سیستم خواجه امن علم و صنعت رو زدم.چارت درسی امن رو هم که دیدم میشه توش سیستمی کار کرد فقط واسه اپلای یکم سخته.
به نظرم نیمه هادی شبانه خواجه نصیر رو میاری.شایدم امن شبانه علم و صنعت هم بیاری.
اما ریسک نکن.شروع کن به خوندن.2 ماه بعد جوابا میاد.2 ماه نه اونقدر زیاده که بگی سخته بخونم نه اونقد کمه که اصلا نخونی.

atena2

عضو جدید
اتفاقا میخوام خیالم راحت شه قبول نمیشم جدی شروع کنم

من توی سرچ هام دیدم با رتبه 1100 هسته ای امیرکبیر رو اوردن
برای همین فکر کردم شاید ماهواره هم مثل هسته ای طرفدار نداشته باشه چون اینده نداره اما احتمالا خیلی شبیه مخابرات میدان هست

مخابرات امن هم تا جند سال پیش طرفدار نداشت .... شهید بهشتی هم زدم اما نیمه هادی نزدم چون من کلا مخابراتی ام . و همون گرایش دیجیتال و مدار سیستم الکترونیک رو هم با تردید زدم

پس قبول نمیشم جدی شروع کنم چون شهریور هم کاری دارم که یه ماه نمیتونم درس بخونم و همین حالا هم دیرم شده

aein22

عضو جدید
سلام
من که هنوز شروع نکردم تازه دو هفتس امتحانام تموم شده...احتمالا تو همین هفته استارت بزنم..چون هدفم ارششد هست ولی اون انگیزه ی اصلیی که با جون دل بشینی پای درس و پیدا نکردم...تا پیداش نکنم شروع نمیکنم چون میدونم بعد 2 روز خسته میشم...برم کتابارو کم کم بخرم...به این نتیجه رسیدم تو شرایط سخت یا وقت کم داشته باشم بهتر نتیجه میگیرم...
ایشالا همتون با انگیزه و شاداب باشین موقع درس خوندن..10 ماه دیگه خبر رتبه های خوبتونو بشنومم

M@HY@R93

عضو جدید
شگفتي هاي زمان در حيات انسان
« اکثر انسانها از نيمه شب تا شش صبح به دنيا مي آيند و بين 4 تا 10 صبح بدرود حيات مي گويند.»
و اما توصيه اي براي کساني که شديدا غير فعال هستند.برنامه روزانه خود را تجديد سازمان کنيد کارهاي مشکل و فعاليت هاي خلاقه را صبح هنگامي که کاملا هوشيار هستيد انجام دهيد و برنامه خود را طوري ترتيب دهيد که فعاليت هاي تحريک کننده و همکشي در طول ساعت اوليه بعدازظهر صورت بپذيرد در زير روشهايي را عنوان مي کنيم که طي آنها مي توانيد با ساعت دروني تان سازگار تر و موافق تر زندگي کنيد.
9 صبح: حافظه کوتاه مدت انسان در نيمه هاي شب در اوج قدرت خود قرار دارد زيرا دماي بدن به پايين ترين مقدار خود مي رسد و مغز در اين حالت به نحو کار آيندي قادر به ذخيره اطلاعات مي باشد . اما خوشبختانه حافظه کوتاه مدت شما در ساعت 9 صبح نيز هنوز خوب کار مي کند. احتمالا اين درست همان زماني است که شما شروع به کار مي کنيد و اگر چنين است زمان مناسبي است براي ملاقات هاي کوتاه ولي نه ديدار هاي طولاني؛ زيرا زمان حافظه کوتاه مدت است.
11 صبح:
حل مسائل بين اواسط صبح و اواخر آن از هر زمان ديگري سهل تر انجام مي پذيرد پس از آن به علت افزايش خستگي اين توانايي سير نزولي خود را طي مي کند . بهترين وقت براي تصميم گيري دشوار، حول و حوش قبل از نهار است.
2تا 5 بعد ازظهر: حساسيت نسبت به درد در واپسين ساعات بعد از ظهر به حداقل خود رسيده و بالعکس در نيمه هاي شب به اوج خود مي رسد، بنابراين بهتر است از دندانپزشک خود خود براي بعد از ظهر وقت بگيريد و از جلسات معالجاتي در ابتداي صبح پرهيز کنيد. با آغاز عصر، حساسيت نسبت به درد افزايش مي يابد، بنابراين اگر بايستي تزريقي داشته باشيد آن را حدود ساعت 8 شب انجام دهيد.
3 بعد از ظهر:
حافظه بلند مدت آن نوع حافظه اي است که در موقع به خاطر آوردن وقايع ديروز يا ماه هاي گذشته از آن استفاده مي کنيم و در حدود 3 بعد از ظهر بيش از هر زماني با کارآيي عمل مي کند. اگر بايستي مطلب مهمي را به خاطر بسپاريد اين ساعت وقت آن است.
4تا 8 بعد از ظهر: سرعت واکنش در ابتداي روز، نسبت به هر وقت ديگري کمتر است. ليکن تدريجا بهبود يافته و بين واپسين ساعات بعد از ظهر و اواسط عصر به بالاترين مقدار خود مي رسد . اين بهترين موقع براي تايپ کردن يا بازي تنيس است.
7بعد ازظهر: متابوليسم در اوايل عصر بالاترين حد خود را دارا است و در ساعت اوليه صبح پايين ترين حد را . اين حقيقت که سرعت متابوليسم در نيمه هاي شب کاهش مي يابد، به مبتلايان سرطان اميد تازه اي مي بخشد . سلول ها در حالت «کند» خود در مقابل داروهاي خاصي کمتر آسيب پذيرند و با زمان بندي صحيح وعده هاي مصرف مواد ضد سرطان مي توان کارايي آنها را افزايش داد. داروهاي ضد آسم و مسکن ها نيز در ساعات آخر عصر مؤثر ترند و اثرات جانبي کمتري را بر جاي مي گذارند

jeneral_dj

عضو جدید
تازه شروع کردم به خوندن!!!!
واقعا که خیلی سخته نشستن پشت کتاب !!!! انگار مغزم میخواد منفجر بشه!!! خدا به هممون کمک کنه ایشااله!!!!
:cry:

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
تازه شروع کردم به خوندن!!!!
واقعا که خیلی سخته نشستن پشت کتاب !!!! انگار مغزم میخواد منفجر بشه!!! خدا به هممون کمک کنه ایشااله!!!!
:cry:

اینجوری دووم نمیارید ها!!! سعی کنید لذت ببرید! من خودم خیلی با علاقه می خوندم، الان هم به نظرم از شیرین ترین مقاطع زندگیم بود... می خوری، می خوابی، درس میخونی... همه درس ها مشخص، منابع مشخص، نه پژوهشی داره نه نوآوری ای...
دیدتون رو یکم عوض کنید... شیرین میشه...

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
درسی مثل مدار درسنامه روزنامه وار خونده بشه و بیشتر ب روش حل مساله و تمرکز رو حل تمرین باشه تا ب تسلط برسیم ایا درسته این روش خوندن؟ منظورم اینه با حل تست میشه ب اون تسلط رسید ؟ من میخوام مدارو فقط با تمرکز رو حل تست جلو ببرم ایا کتابی ک سوال تالیفی استاندارد وطبقه بندی داشته باشه و صرفا ب حل مساله پرداخته باشه سراغ دارین ؟؟

atena2

عضو جدید
سیصد سوال کهن رو شنیدم .. لینکش رو بچه ها گذاشته بودن برای دانلود
قراره کتابش هم اخر مرداد چاپ بشه
اماتست تالیفی هست
بهتره اول تستهای کنکور رو کارکنیم بعد اون ها رو
کتاب راهیان ارشد مدار برای تستهای کنکور خوبه

jeneral_dj

عضو جدید
درسی مثل مدار درسنامه روزنامه وار خونده بشه و بیشتر ب روش حل مساله و تمرکز رو حل تمرین باشه تا ب تسلط برسیم ایا درسته این روش خوندن؟ منظورم اینه با حل تست میشه ب اون تسلط رسید ؟ من میخوام مدارو فقط با تمرکز رو حل تست جلو ببرم ایا کتابی ک سوال تالیفی استاندارد وطبقه بندی داشته باشه و صرفا ب حل مساله پرداخته باشه سراغ دارین ؟؟

کتاب رهیافت حل تست مدارهای الکتریکی انتشارات راهیان ارشد نوشته مصطفی تقوی کنی ، من خودم این کتاب و دارم و خوندمش ، کتاب خیلی خوبیه ، بهت توصیه میکنم بگیریش.

jeneral_dj

عضو جدید
مدار کلا یه درس مهارتی هست حل تست خیلی مهمه . من همدارم درسنامه مختصر راهیان رو می خونم بعد هم می خوام تست بزنم

منم موافقم با کارتون ، اصلا با درسنامه مفصل تو مدار موافق نیستم ، مدار یه درس تاکتیکیه که هر چی بیشتر مسئله حل کنی موفق تری،هر چی بیشتر بهتر، من خودم الان دارم از روی تقوی میخونم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا