گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Devilinator

عضو جدید
والا چی بگم پس باید حسابی وقت بزاری و دنبالش بگردی چون تو این زمان کار سخت گیر میاد مگه از کار کردن میترسی شما ؟

:D از کار کردن نمیترسم خوشمم میاد :D از کنکور به اینور بیکار نشستم واقعا بیکاری خسته کنندس

ali_gsm

عضو جدید
چرا حل سوالات الکترومغناطیس ماهان و سری برق عین همه؟؟
فقط تیترشون با هم تفاوت داره!!

jeneral_dj

عضو جدید
چرا حل سوالات الکترومغناطیس ماهان و سری برق عین همه؟؟
فقط تیترشون با هم تفاوت داره!!
ماهان که استادی نداره !!! همش کپی برداریه !!!! الکترونیکشم مثل اینکه از روی اشرفیان برداشتن !!!! مغناطیسم که اول شفیعی حل کرده بود !!! بعد ماهان داد بیرون !!!! تابلو کپ زدن !!

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا تا جایی که من از موسسه های آموزش عالی کنکور میدونم هیچ کدومشون نمیخوان سر به تن دیگری باشه!
چه برسه به بیرون دادن محصول مشترک!!

آره بنده خدا استاد ندارن مجبورن از استادای جای دیگه تبلیغ کن تا شاید سودی بکنن:D:biggrin:

sanup2006

عضو جدید
منم بیکاری دیوونه ام کرده...هرجا رزومه میفرستم بهم زنگ نمیزنند....

دوران بدیه....همش تو خونه خسته شدم از بیکاری.....لعنت به هرچی سابقه کاره....

بله.من تمام این دوران رو تجربه کردم.
خیلی سخته بیکاری.
باید از اول دانشگاه یه مطلبی که به درد بازار بخوره رو یاد میگرفتیم ولی واقعا من یکی که نمیدونستم.کسی نگفت برو دنبال چیزایی به غیر از مطالب دانشگاه...
عمرمون گذشت...

alk1370

کاربر بیش فعال
تو دنیایی که از یک ثانیه دیگه مون خبر نداریم که زنده ایم یا زیر خاک! حیف یک ثانیه اش که با غصه تموم بشه.خدا رو شکر کنیم که حداقل امنیت داریم و ناموسمون در امنیته،کشور از هجوم دشمنان در امان هست فکر کنید یه کاری داشته باشیم ماهی چند میلیارد ولی یهو ببینیم داعشی ها سرمون رو بریدند!!!! می ارزه؟! نمیگم همه چی عالیه.درسته شرایط از سخت هم سخت تره ولی شکم هیشکی بی روزی نمیمونه نگران نباشید دوستان روزی هر کسی رو خدا مقدر کرده نه خلق خدا . پس اگه تا حالا پیشنهاد کاری به شما نشده مطمئن باشید پروردگار مهربان صلاح شما رو در کار خیلی خیلی بهتری میدونه.فقط به او اعتماد کنیم.و نگران هیچی نباشیم.

آخرین ویرایش:

Devilinator

عضو جدید
بله.من تمام این دوران رو تجربه کردم.
خیلی سخته بیکاری.
باید از اول دانشگاه یه مطلبی که به درد بازار بخوره رو یاد میگرفتیم ولی واقعا من یکی که نمیدونستم.کسی نگفت برو دنبال چیزایی به غیر از مطالب دانشگاه...
عمرمون گذشت...

چیزی از دانشگاه پیدا کردین که به درد بازار بخوره؟
لطفا اگه تجربه ای نصیحتی دارین که به درد این موقعیت ما میخوره بگین .

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
بلاخره درس خوندن به درد یه کاری خورد.
با معدل 16 کارشناسی و معدل 17 ارشد و حداقل یک مقاله ای اس ای میشه 9 ماه کسری گرفت یا حتی معاف شد. برادرا درس بخونید که قانون بسیار خوبیه.
البته ما فقط شنیدیم

ehsan0641

کاربر بیش فعال
با معدل 16 کارشناسی و معدل 17 ارشد و حداقل یک مقاله ای اس ای میشه 9 ماه کسری گرفت یا حتی معاف شد. برادرا درس بخونید که قانون بسیار خوبیه

ما که معاف شدیم چی ؟؟؟؟؟؟
اقا مصطفی این تایپیک رو قفل کن تورو خدا، به قران اینقد با خانواده در باره کار و بی کاری بحث میکنم که وقتی بچه های اینجا هم از اینحرفا میزنن به خدای احدو واحد حالم بد میشه!!!!!

arsalan.ZN

عضو جدید
منم بیکاری دیوونه ام کرده...هرجا رزومه میفرستم بهم زنگ نمیزنند....

دوران بدیه....همش تو خونه خسته شدم از بیکاری.....لعنت به هرچی سابقه کاره....

فعلا به نظرم واسه خودتون تنش درست نکنین الان دوران ارامشه بعد دوران سخت و پر تنش کنکور یه مدت به خودتون و اعصابتون استراحت بدین برای کار همیشه وقت هست عجله نکنید

arsalan.ZN

عضو جدید
تو دنیایی که از یک ثانیه دیگه مون خبر نداریم که زنده ایم یا زیر خاک! حیف یک ثانیه اش که با غصه تموم بشه.خدا رو شکر کنیم که حداقل امنیت داریم و ناموسمون در امنیته،کشور از هجوم دشمنان در امان هست فکر کنید یه کاری داشته باشیم ماهی چند میلیارد ولی یهو ببینیم داعشی ها سرمون رو بریدند!!!! می ارزه؟! نمیگم همه چی عالیه.درسته شرایط از سخت هم سخت تره ولی شکم هیشکی بی روزی نمیمونه نگران نباشید دوستان روزی هر کسی رو خدا مقدر کرده نه خلق خدا . پس اگه تا حالا پیشنهاد کاری به شما نشده مطمئن باشید پروردگار مهربان صلاح شما رو در کار خیلی خیلی بهتری میدونه.فقط به او اعتماد کنیم.و نگران هیچی نباشیم.

یه جوری میگی امنیت داریم مثه اینکه یادمون رفته تا چند وقته پیش تو خیابون اسید میپاشیدن رو ناموسمون .... اینجا به جای داعش فقر و فحشا داره سر مردمو میبره دوست عزیز بهتره شعار ندیمو کمی واقع بین باشیم هممون توکلمون به خداست اینکه روزی هممون دسته خداست شکی نیست ایشااالله خودش کمکمون میکنه . یا حق

nasrin1990

عضو جدید
سلام یه سوال..من فکر کنم تو پاسخنامه ام البته قسمت حاشیه ی سفیدش یکی دوتا ضرب و تقسیم انجام دادم بنظرم پاک نکردم ممکنه برام دردسرساز بشهه؟خیلی خیلی نگرانم...:((

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
سلام من این کتاب فیزیک پزشکی نوشته دکتر تکاور رو از یه کتابخونه ای گیر اوردم البته برا چاپ دهم و سال ۸۹ هست.. ایا ب درد میخوره برا فیزیک پزشکی وزارت بهداشت یا خیلی قدیمیه و باید چاپ جدیدش تهیه کنم? دوستانی ک اطلاع دارن اقا مسعود و علی اقا ی راهنمایی بکنن ممنون میشیم.. برا مقدمه پزشکی چ کتابی پیشنهاد میکنید?

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

سلام من این کتاب فیزیک پزشکی نوشته دکتر تکاور رو از یه کتابخونه ای گیر اوردم البته برا چاپ دهم و سال ۸۹ هست.. ایا ب درد میخوره برا فیزیک پزشکی وزارت بهداشت یا خیلی قدیمیه و باید چاپ جدیدش تهیه کنم? دوستانی ک اطلاع دارن اقا مسعود و علی اقا ی راهنمایی بکنن ممنون میشیم.. برا مقدمه پزشکی چ کتابی پیشنهاد میکنید?

سلام نوشته دكتر تكاوره يا ترجمه عباس تكاور؟
فرق ميكنه اخه!
والا من خودم اومدم چك كردم سوالارو بعد توي كناب دنبال فرمول و حواب ميگشتم از ١٠ تا سوال فيزيك پزشكي ٣ تاشو پيدا كردم توي كناب بقيه نيستن! ١٠ تا سوالم از مهندسي پزشكي مياد كه توي اون كتابي كه كرفتي اصلا نيستش با توجه به اينكه اون كتابي كه الان كرفتي فك كنم ٥٠٠ صفحه باشه بواي زدن سه تا تست عاقلانه نمياد خوندنش مكه اينكه حوصله خونن داشته باشي كه بعيد ميدونم:دي
بهتره روي بقيه درساي برقي سرمايه گذاري بيشتري بكني

Sent from my iPhone using Tapatalk

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام یه سوال..من فکر کنم تو پاسخنامه ام البته قسمت حاشیه ی سفیدش یکی دوتا ضرب و تقسیم انجام دادم بنظرم پاک نکردم ممکنه برام دردسرساز بشهه؟خیلی خیلی نگرانم...:((
سلام نسرین جان
فکر نمیکنم
ما تو قلمچی پاسخنامه سوراخو، اوف لگد خورده اینا یه وقتایی تحویل میدادیم مشکلی نبود.
میدونی جونکه اینا لیزری تصحیح میشه و روی پاسخها تمرکز میشه و حتی مثلا میگن پاک نکنید به خاطر اینه که ممکنه لیزر خیلی دقیق و حساس باشه به عنوان پاسخ درنظر بگیره که بعیده اینم. اما حاشیه رو که کاری نداره دستگاه موقع خوندن. تازه میگم که ما وسطش یه وقت خطی چیزی هم بوده تحویل دادیم. ایشالا که هیچی نمیشه نگران نباش.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

سلام نوشته دكتر تكاوره يا ترجمه عباس تكاور؟
فرق ميكنه اخه!
والا من خودم اومدم چك كردم سوالارو بعد توي كناب دنبال فرمول و حواب ميگشتم از ١٠ تا سوال فيزيك پزشكي ٣ تاشو پيدا كردم توي كناب بقيه نيستن! ١٠ تا سوالم از مهندسي پزشكي مياد كه توي اون كتابي كه كرفتي اصلا نيستش با توجه به اينكه اون كتابي كه الان كرفتي فك كنم ٥٠٠ صفحه باشه بواي زدن سه تا تست عاقلانه نمياد خوندنش مكه اينكه حوصله خونن داشته باشي كه بعيد ميدونم:دي
بهتره روي بقيه درساي برقي سرمايه گذاري بيشتري بكني

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام مسعود جون.. کتابی ک تهیه کردم تالیف خود دکتر تکاوره و حدود ۴۶۰ صفحه هست.. اگر اینجوره ک میگی پس واقعا صرف نمیکنه ب خوندنش..اناتومی و فیزیولوژی هم ک تحقیق کردم دیدم گفتن ک از هر کدومش فقط ۵ تا سوال میاد ک بازم با توجه ب حجیم بودن کتاباش بازم کار عاقلانه ای نیست.. شاید اگه شد ی نگاهی ب مقدمه مهندسی پزشکی بندازم..
ممنون از راهنماییت.

alk1370

کاربر بیش فعال

سلام.تا جایی که من میدونم دستگاه دو تا مورد گیر میده موقع تصحیح یکی که زهرا خانوم گفت که زیاد پاک نکنید یکی هم تا نکنید پاسخ نامه رو!!! هر عمل دیگه ای غیر از این دو مورد کاملا آزاده! برای خاطر جمعی اون قسمتی که باید امضا کنید و اعلام حضور کنید رو خیلی ها فراموش می کنند پر کنند و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد پس اگه دستگاه بخواد به این چیزا گیر بده به خالی بودن اونجا هم باید گیر بده!!!

alk1370

کاربر بیش فعال

سلام وحید جان تو یکی از فایلهای سایت سنجش پزشکی گفته که:

1- معرفی منابع به معنی انحصار آزمون به این منابع نبوده و داوطلبان بایستی مطالعه گسترده تری داشته باشند!!
2- بایستی آخرین چاپ یا ترجمه مورد استفاده قرار گیرد.البته کاراشون یه خورده عجیبه چون گفته آخرین چاپ ولی اگه تو فایل ]pdf زیر نگاه کنی کتاب ریاضیات مهندسی کریزیک گفته چاپ 1999 و کتاب سیگنال چاپ 86 و .... که تو صفحه 26 فایل زیر کامل گفته منابع رو.ضمن اینکه برای فیزیک و مهندسی پزشکی چند تا منبع دیگه معرفی کرده و احتمالا بقیه سوالات رو از اونها بیاره!
http://www.sanjeshp.ir/arshad/94/Et02_94.pdf

alk1370

کاربر بیش فعال
کتابهای مرجع لاتین وزارت بهداشت رو قرار دادم اگه کسی لازم داره

ریاضیات مهندسی آقای کریزیک (ویرایش 10):
[url]http://libgen.org/get?md5=D5553FEA9F38F42FF4D7FFCE06AD4844&open=0

[/URL]

فیزیولوژی پزشکی آقای گایتون (حجمش بالاست 54 مگا بایت اما کیفیتش بسیار عالیست!)(ایشون سال 2003 در اثر تصادف فوت کردند و جدیدترین ویرایشش (12) توسط آقای Hall صورت گرفته):

http://libgen.org/get?md5=0d7d1d128b65eda815b2635fc6e6e489&open=0

سیگنال و سیستم آقای اپنهایم:

http://libgen.org/get?md5=7F7AD99407402BBCE00103AFC50DBC22&open=0

مدارهای الکتریکی آقای دسور126 مگا بایت اما پی دی اف و کیفیت خوب:

http://libgen.org/get?md5=ECAC8C547766E36BE047EE02016A5C9F&open=0

44 مگا بایت با فرمت DJVU (نرم افزارش هم تو اینترنت بگردین پیدا میشه)

http://libgen.org/get?md5=C795B7842714203A0EE04B1C7FB81B82&open=0

فیزیک پزشکی آقای وبستر:

http://libgen.org/get?md5=A104B020EA117288DE8414FC86BE5CC2&open=0

nasrin1990

عضو جدید
ارشد

ارشد

ممنونم دوستان ولی من بیشتر از این میترسم یه موقع تقلب حساب بشه:cry::(:cry::( ممکنه تقلب حساب کنن؟؟؟؟؟:cry::cry::cry::cry:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم دوستان ولی من بیشتر از این میترسم یه موقع تقلب حساب بشه:cry::(:cry::( ممکنه تقلب حساب کنن؟؟؟؟؟:cry::cry::cry::cry:
سلام دوست عزیز

هر آنچه که دستگاه تصحیح کننده پاسخنامه تشخیص دهد تقلب محسوب می شود .از آنجاییکه دستگاه تصحیح کننده فقط به گزینه ها حساس است فلذا مواردی که شما ذکر کردید هیچ جای نگرانی نیست بالایبرگه های پاسخنامه کنکور یک مستطیل خالی کوچک هست که روی آن نوشته اند: «داخل اینکادر چیزی ننویسید.» داوطلبان آزمون سراسری همیشه این وسوسه را داشته اند که داخلاین کادر چیزی بنویسند و همیشه هم می ترسیده اند که نکند این وسوسه حواسشان را پرتکند و باعث شود در طول مدت کنکور واقعاً نقطه ای، خطی یا علامتی درون مستطیل بکشندو زحمت یک سال درس خواندن را به باد بدهند. آنها مثل جانشان در طول سه، چهار ساعتیکه روی صندلی دسته دار نشسته اند و به سیاه کردن یکی از چهار گزینه مشغولند، ازاین کادر سفید و تهی مواظبت می کنند. با این حال، با تردید به خود می گویند کهاحتمالاً این کادر هم چیز مهمی نیست و هشدار بالای آن هم بیشتر برای ترساندنداوطلب است. ولی حقیقت این است که نوشتن علامتی در این مستطیل رازآلود گناهینابخشیدنی است. هر سال ۳۰۰-۲۰۰ نفر از داوطلبان داخل این کادر چیزی می نویسند وخود را بدبخت می کنند. رئیس مرکز آزمون سازی و روان سنجی سازمان سنجش آموزش کشورمی گوید: «این کادر یک بررسی محرمانه است که امتحان می کند حتماً پاسخنامه اصل وغیرتقلبی باشد. اگر یک نقطه داخل آن بیفتد دیگر پاسخنامه تصحیح نمی شود.

ولی چیز غیر از این موارد چون هیچ ربطی به گزینه ها پیدا نمیکند و بین چند هزار تا این موضوع هیچ وقت جای نگرانی باقی نخواهد گذاشت

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

با معدل 16 کارشناسی و معدل 17 ارشد و حداقل یک مقاله ای اس ای میشه 9 ماه کسری گرفت یا حتی معاف شد. برادرا درس بخونید که قانون بسیار خوبیه.
البته ما فقط شنیدیم
اگه بامدرک تمام دانشگاها بشه که بازم خوش به حال پولدارا میشه .
ما تو دانشگاه خودمون زیاد داشتیم . هر استاد ۱ سکه میداد . اگه استاد قبول نمیکرد به کارمندای دانشگاه هم پول میداد سوالای امتحانو جور میکردن براش یا نمرشو عوض میکردن .
با معدل ۱۹ فارق التحصیل شد .
برای مقالشم پول میده .

jeneral_dj

عضو جدید
سلام بچه ها ، من بعد کنکور اصلا سمت حل دوباره سوالا نرفتم ، امشب یه سرم زد برم ببینم سوالایی که نزدم چرا نزدم یا چرا غلط زدم ، واقعا خاک بر سرم کنن !!!! یعنی هر چی سرم بیاد حقمه:mad: !!! آخه من نمیدونم وقتی سر جلسه میشینم چه مرگم میشه ، سوال راس توی کنترل رو الان در کمتر از یه دقیقه حلش کردم ، درستم زدم ، باورم نمیشد !!!! :surprised: یعنی آزمونی که باید خیلی خوب تموم میشد به بدترین نحو ممکن تموم شد !!! میدونم همه میگن حکمتی داشته ولی من معتقدم حکمتش ثابت شدن این نکته به من بوده که لیاقت درس خوندن تو دانشگاه خوبو نداشتم !!! واقعا دلیلی نداره وقتی یه دانشجویی 4 سال لیسانسشو زحمت کشیده و درس خونده بره شریف منم که شب امتحانی خوندم برم شریف !!! شایدم الان جو گیر شدم دارم این حرفارو میزنم ولی واقعا عصبانی هستم از دست خودم !!:mad:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا