گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه بابا خوب کجا بود !!!! مدار 19.5 ، ریاضی فک کنم 41.6 ، سیگنال 63.8 ، الک 20 25 درصد ، حتی شبانه فردوسی هم شاید نشه پ!!!:cry:
وا
این درصد ها که خوبه
یعنی شما راضی نیستین قابل درکه ها
ولی بدم نیست
بین 700-1200 میشه رتبتون
البته این سیستم تخمین رتبه ی منه:دی
یه کم زبان میزدین خوب بود ها

سوسن14

عضو جدید
نه بابا خوب کجا بود !!!! مدار 19.5 ، ریاضی فک کنم 41.6 ، سیگنال 63.8 ، الک 20 25 درصد ، حتی شبانه فردوسی هم شاید نشه پ!!!:cry:

شما که سیگنال و ریاضی رو خوب زدین!مدار و ال هم خوبه باز.درسته انتظارتون بالاتر بوده حتما. اما با ابن درصدا روزانه قبول میشین!
من باید برم توو افق محو شم:(:confused:

jeneral_dj

عضو جدید
شما که سیگنال و ریاضی رو خوب زدین!مدار و ال هم خوبه باز.درسته انتظارتون بالاتر بوده حتما. اما با ابن درصدا روزانه قبول میشین!
من باید برم توو افق محو شم:(:confused:

من سال دومم بود سوسن خانوم ، نمیگم کارم بی عیب ئ نقص بود ولی خدایی اونقدری زحمت کشیده بودم که رتبه حدود 200 تا 400 بیارم ، حتی قبل کنکور با خودم میگفتم یکم خوش شانس باشم میرم واسه روزانه تهران !!!! اما خب کنکوره و هزار بد بختی !!!! خیلی نا امیدم کرد از خودم . توقعم خیلی بیشتر بود !!!!

وا
این درصد ها که خوبه
یعنی شما راضی نیستین قابل درکه ها
ولی بدم نیست
بین 700-1200 میشه رتبتون
البته این سیستم تخمین رتبه ی منه:دی
یه کم زبان میزدین خوب بود ها
نه بابا بین 700 تا 1200 نمیشم ، مسلما بالای 1000 میشم ، خودم فک میکنم حدود 1500 تا 1700 میشم، بازم خیلی زیاده !!!! الکترونیک فردوسی تا 800 گرفته پارسال !!!!!

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من سال دومم بود سوسن خانوم ، نمیگم کارم بی عیب ئ نقص بود ولی خدایی اونقدری زحمت کشیده بودم که رتبه حدود 200 تا 400 بیارم ، حتی قبل کنکور با خودم میگفتم یکم خوش شانس باشم میرم واسه روزانه تهران !!!! اما خب کنکوره و هزار بد بختی !!!! خیلی نا امیدم کرد از خودم . توقعم خیلی بیشتر بود !!!!

نه بابا بین 700 تا 1200 نمیشم ، مسلما بالای 1000 میشم ، خودم فک میکنم حدود 1500 تا 1700 میشم، بازم خیلی زیاده !!!! الکترونیک فردوسی تا 800 گرفته پارسال !!!!!

حاجی شما 1700 بیاری که من مجاز نمیشم اصلا :دی

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
رتبتون بالای 1000 نمیشه شک نکنید

malih9068

عضو جدید
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

حاجی شما 1700 بیاری که من مجاز نمیشم اصلا :دی
اره والا
فکر کنم اینطوریا هم نیست!
بابا چرا این قدر با روح و عصابتون بازی میکنید برین دنبال خوشی و تفریح اردیبهشت مشخص میشه
اصلا دوست ندارم دیگه بهش فکر کنم
هرچی باداباد....

nasrin1990

عضو جدید
دوستان تو رو خدا برید سوال 72 سیگنال رو اعتراض کنید گزینه 4 درسته من از استاد تقدسی هم پرسیدم.....

jeneral_dj

عضو جدید
اره والا
فکر کنم اینطوریا هم نیست!
بابا چرا این قدر با روح و عصابتون بازی میکنید برین دنبال خوشی و تفریح اردیبهشت مشخص میشه
اصلا دوست ندارم دیگه بهش فکر کنم
هرچی باداباد....
شاید باورتون نشه ولی تفریح فراموشم شده کلا !!!! اصلا نمیدونم چی هست !!! کلا به غم و غصه و ناراحتی خو گرفتیم ماها !!!! البته شاید من این مدل شدم فقط !!!
فعلا جو گرفتتم میخوام تا قبل سربازیم که حدود 2 ماهه درس بخونم !!!! :confused:

xzsawq21

عضو جدید
سوال 65 گزینه 2 شد...کنترل کننده pi..بیخیال بابا....

من که میرم دنبال کار...کارگری هم شد میرم...

سوال ۶۸ سیگنال استاد تقدسی میگفت هر دو گزینه ۱ و ۳ درسته.. اینجا اما ۳ رو درست اعلام کردن.. با این حساب ی دونه دیگه برا سیگنال غلط زدم..
من از همینجا ب کنکور ۹۵ سلام میکنم..

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

الک 33 و زبان 50(اونم احتمال قوی تا اونجایی که گزینه ها یادم بود) و مدار و کنترلم یکی زدم هر دوتا غلط و منفی شدم ! :( هر چقدر خوندم همون قد درست زدم. 95سلام

بزارید با هم به کنکور 95 سلام کنیم بهتره! منم خیلی خوندم اما چند تا تجربه گرفتم... و اینکه واقعا بعضی جاها خودخوانی فایده ای ندارد... من ماشین رو سفید گذاشتم به امید مدار بالا زدن که نشد! فکر کنم این تاپیک هم کم کم قفل خواهد شد...
برای ماشین امسال چی بخونم؟

farzin20

عضو جدید
سلام یکی به من بگه با این درصد ها رتبم چن میشه؟
ریاضی20
مدار 11
کنترل 11
سیگنال 33
الک39
ماشین 8
مغناطیس51

nasrin1990

عضو جدید
منم 4 زدم . خدا کنه 4 درست باشه وگرنه شریف بی شریف :D

تو سایت استاد تقدسی هم بچه ها به شدت به این سوال اعتراض کردن استاد خودشون فرمودن گزینه ی 4 درسته...اما متاسفانه سوال 2 سیگنال هم ایراد داره و در سالهای اخیر از هر درس فقط یه سوال رو گزینه شو تغیر میدن نه بیشتر!!!

farzin20

عضو جدید
نظری که دارم اینه که کسانی که کلیدمورد نظر سنجشو زدن بردند ولو شانسی این کلید اگه هم تغییر کنه فقط واسه ماکه کلید سنجشو نزدیم انگار اون سوالا رو غلط نزدیم فقط همین ولی واسه بقیه که کلیده سنجشو زدن جواب درست محسوب میشه

ehsan0641

کاربر بیش فعال
نگاه کنید ترو بخدا، سوال 81 درس بررسی سیستم قدرت هست، گزینه 1و3 باهم دیگه یکی هستن، من 1 رو زدم، اقای سازمان سنجش 3 رو درست اعلام کرده، دوستان خصوصا بچه های قدرت حتما برید اعتراض بزنید هردوتا رو درست اعلام کنن.New Bitmap Image.jpg

power4ever

عضو جدید
تو سایت استاد تقدسی هم بچه ها به شدت به این سوال اعتراض کردن استاد خودشون فرمودن گزینه ی 4 درسته...اما متاسفانه سوال 2 سیگنال هم ایراد داره و در سالهای اخیر از هر درس فقط یه سوال رو گزینه شو تغیر میدن نه بیشتر!!!

دوست عزیز نمیخوام ناراحتتون کنم ولی امکان نداره طراح بپذیره اشتباهش رو

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالله همه دوستان مزد زحماتشون رو بگیرنن...............

ولی خداییش حرص الکی میزنید واسه کنکورر......یه سال دیگه باید جوونیتون رو پای کنکور بذارید؟؟؟؟

کنکور مثل یه قمار میمونه.....روزت باشه میبری....کارم نداره که شما چقد خوندید.......

نمیخوام نا امیدتون کنم....اما فکر کنید....یه سال اگه با حقوق وزارت کاری کار کنید....

7 میلیون دارید...3ماه مجانی کار کن....باور کنید از فاز ارشد میاید بیرون و تخصص و پول براتون مهم میشه...

پول داشته باش میتونی تو بهترین دانشگاه خارج درس بخونی....جایی که حداقل از علم و صنعت خودمون بهتره..

بنظرم دیگه تمرکزتون رو بذارید رو کار..من الان 25 سالم شده...پاشم دوباره برم دنبال کنکور؟؟؟؟

یه راهی رو بگیرید تا آخرش برید...آخرش هم موفق میشید.....

امروز دوستای هنرستانم رو دیدم...یکی زن گرفته بود.....

یکی نامزد کرده بود...یکی ماشین داشت آدم مهمی شده بود.....

تازه بماند که من شاگرد اولشون بودم.....به حال خودم حسرت خوردمم....گفتم باید شروع کنم...

هیچ وقت دیگه عمرمو پای کنکور نمیذارم.....

sanup2006

عضو جدید
ایشالله همه دوستان مزد زحماتشون رو بگیرنن...............

ولی خداییش حرص الکی میزنید واسه کنکورر......یه سال دیگه باید جوونیتون رو پای کنکور بذارید؟؟؟؟

کنکور مثل یه قمار میمونه.....روزت باشه میبری....کارم نداره که شما چقد خوندید.......

نمیخوام نا امیدتون کنم....اما فکر کنید....یه سال اگه با حقوق وزارت کاری کار کنید....

7 میلیون دارید...3ماه مجانی کار کن....باور کنید از فاز ارشد میاید بیرون و تخصص و پول براتون مهم میشه...

پول داشته باش میتونی تو بهترین دانشگاه خارج درس بخونی....جایی که حداقل از علم و صنعت خودمون بهتره..

بنظرم دیگه تمرکزتون رو بذارید رو کار..من الان 25 سالم شده...پاشم دوباره برم دنبال کنکور؟؟؟؟

یه راهی رو بگیرید تا آخرش برید...آخرش هم موفق میشید.....

امروز دوستای هنرستانم رو دیدم...یکی زن گرفته بود.....

یکی نامزد کرده بود...یکی ماشین داشت آدم مهمی شده بود.....

تازه بماند که من شاگرد اولشون بودم.....به حال خودم حسرت خوردمم....گفتم باید شروع کنم...

هیچ وقت دیگه عمرمو پای کنکور نمیذارم.....

حرف شما درسته ولی بیرون هم کاری نیست.
خیلی سخت میشه کار گیر بیاد. اگر کاری باشه کارهای مقطعی هست و نمیشه باهاش تشکیل زندگی داد. ولی به قول شما نمیشه هم که 100 سال پشت این کنکور لعنتی موند.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما درسته ولی بیرون هم کاری نیست.
خیلی سخت میشه کار گیر بیاد. اگر کاری باشه کارهای مقطعی هست و نمیشه باهاش تشکیل زندگی داد. ولی به قول شما نمیشه هم که 100 سال پشت این کنکور لعنتی موند.

ما یه فامیلی داشتیم برق کش بود...همیشه مسخره اش میکردیم.....

بهش میگفتیم فلانی آخی تو باید تا کی منتظر باشی یه لامپ خراب بشه و تو بری درستش کنی :biggrin:

حالا بعد اون چی شد...طرف ماشین زیرپاش مزدا تری و خونه آنچنانی و باغ آنچنانی.....

از هدفش دلسرد نشد...یه کارو گرفت تا تهش رفت...به حرف مردم هم توجه نکرد....

sanup2006

عضو جدید
شاید باورتون نشه ولی تفریح فراموشم شده کلا !!!! اصلا نمیدونم چی هست !!! کلا به غم و غصه و ناراحتی خو گرفتیم ماها !!!! البته شاید من این مدل شدم فقط !!!
فعلا جو گرفتتم میخوام تا قبل سربازیم که حدود 2 ماهه درس بخونم !!!! :confused:
ژنرال جان هممون همینطوری هستیم .بعضی ها اینقدر کیفشون کوک هست و بعضی ها هم مث ما در حال جنگ و درگیری برای بدست آوردن حقمون.
دیروز داشتم واسه یه جایی کار LED میزدم.از پشت پنجره ویلای رو به رویی رو دیدم چند تا دختر پسر جوون تو سن و سال ما با ماشین های لوکس اومدن صدای قهقهه هاشون همه جا رو پر کرده بود و....
حالا من نوعی برای بدست اوردن چندرغار باید هم درس بخونم و هم کار کنم و... عمر و جوونی مون رفت

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ژنرال جان هممون همینطوری هستیم .بعضی ها اینقدر کیفشون کوک هست و بعضی ها هم مث ما در حال جنگ و درگیری برای بدست آوردن حقمون.
دیروز داشتم واسه یه جایی کار LED میزدم.از پشت پنجره ویلای رو به رویی رو دیدم چند تا دختر پسر جوون تو سن و سال ما با ماشین های لوکس اومدن صدای قهقهه هاشون همه جا رو پر کرده بود و....
حالا من نوعی برای بدست اوردن چندرغار باید هم درس بخونم و هم کار کنم و... عمر و جوونی مون رفت

سلام تازه با اون چندغازی که گیرت میاد نمیتونی زندگی کنی :D

Sajjad_k

عضو جدید
به هر حال باس امید داشت دلیلی نمیشه کسی که پول داره حتما شاد و خوشبخت باشه ! چون از بیرون داریم به قضیه نگاه میکنیم ممکنه خیلی چیزا رو ندونیم. من یکی از بهترین دوستام شاید بتونم بگم از لحاظ مالی میلیاردر یا بالاتر از اون باشه :surprised: ولی متاسفانه اینقد مشکلات خانوادگی دارن که هر روز خداروشکر می کنم که جاش نیستم! وقتی کسی که نمیشناستش اونو میبینه میگه بابا این که غمی نداره ! هر آدمی مشکلات خودشو داره...آدم باید داشته هاشو ببینه و شکر گذارش باشه.

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز
به نظرم رتبه شما بین 600 تا 1000 میشود ان شالا موفق باشی;) البته من معدلتون رو بالا حساب کردم اگه زیاد پایین باشه قطعا دیگه زیر 1400 میشید

آخرین ویرایش:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یکی به من بگه با این درصد ها رتبم چن میشه؟
ریاضی20
مدار 11
کنترل 11
سیگنال 33
الک39
ماشین 8
مغناطیس51

سلام دوست عزیز

اولا من که نفهمیدم گرایش شما چی هست ؟!چون هم ماشین زدی هم الک !
اگه الکترونیک باشی رتبت بسته به معدلت زیر 1000 باید بشه به خاطره مغناطیس که 50 زدی
اما اگه قدر ت بخوای بری رتبت بالای 3000 هستش

maryam.mm

عضو جدید
درصدای من با کلید سنجش این شده

ریاضی33
کنترل 11
قدرت و مدار صفر
تجزیه و زبان و الکترونیک منفی:cry::cry:

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
درصدای من با کلید سنجش این شده

ریاضی33
کنترل 11
قدرت و مدار صفر
تجزیه و زبان و الکترونیک منفی:cry::cry:

من که تفاوتی بین کلید سنجش و حل اساتید ندیدم نمیدونم حالا شما چطور با حل اساتید شاد بودیدو الان ناراحتید!
البته زبانش یکم تغییرات داشت

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اصلا حوصله ی درصد گیری ندارم تمرکزمو به هم میزنه و باز استرس میگیرم . خودشون اردیبهشت میدن . چون تجربه کردم که درصدهای الان با اردیبهشت متفاوته . مثل پارسال خودم . کاملا فرق میکردن :D

tutia.p

عضو جدید
سلام بچه ها این دوتا رتبه هاشون چنده؟! :)
الک33 ریاضی19 مدار33 سیگنال 5!
الک40 ریاضی 25 مدار 45 سیگنال 25 زبان11

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا