گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Piruz-68

عضو جدید
جناب پایدار و بقیه بچه ها لطف کنن در مورد منابع مغناطیس توضیح بدن.
ممنون

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
دوستان برا اسکن مدارک برای ثبت نام وزات بهداشت بایداز مدرک لیسانس هم اسکن داشته باشیم یا معدل کافیه? اخه من هنوز مدرکم تو دانشگاهه نرفتم بگیرمش..

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

alk1370

کاربر بیش فعال
دوستان برا اسکن مدارک برای ثبت نام وزات بهداشت بایداز مدرک لیسانس هم اسکن داشته باشیم یا معدل کافیه? اخه من هنوز مدرکم تو دانشگاهه نرفتم بگیرمش..

اسکن مدارک امسال نمی خواست که.من که چند وقت پیش که ثبت نام کردم فقط اسکن شناسنامه و کارت ملی و عکس میخواست.سال قبل موقع ثبت نام باید همه مدارک رو اسکن می کردی ولی الان بعد قبولی اون مدارک رو می خوان.تو فرم سوالات رایج هم نوشته بود که دوستانی که دانشگاه کارشناسیشون تو لیست نباشه تایپش کنند همه دانشگاه ها مدرکشون قبوله!

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خب کلید سنجش رسمی هست و بچه ها درصد درساشونو حساب میکنن یخورده آروم تر بشن و بشیم شاید:smile:

شایدو خوب اومدی ولی حالا اوضاع بدتر شد تکلیف چیه :دی
خود سازمان سنجش زحمت درصدگیری رو میکشه دیگه اردیبهشت میذاره :دی

ehsan0641

کاربر بیش فعال
شایدو خوب اومدی ولی حالا اوضاع بدتر شد تکلیف چیه :دی
خود سازمان سنجش زحمت درصدگیری رو میکشه دیگه اردیبهشت میذاره :دی

خدایی دقت کردین کنکور ارشد چقد مزخرفه ؟ اولین ازمونه اما نتایجش اخرین نتایج اعلام میشه!!!! خسته نباشن!!!

alk1370

کاربر بیش فعال
آخرش کشف شد که چرا ما اکثرا همیشه استرس داریم!البته این کشف برای کنکوری های ارشدی هست که بهمن امتحان دارند!
چون کنکور بهمن برگزار میشه ونتایج هم اردیبهشت میاد در سال جدید که شروع میشه همه تو دل استرس داریم و در واقع سال جدیدمون رو با استرس آغاز می کنیم!!! و از قدیم گفتن که اول سال هر چی باشی تا آخر سال همونی!!! برا همین چون نوروز رو با استرس شروع کردیم تا آخر سال بعد هم استرس همراهمون هست!!:confused:

arsalan.ZN

عضو جدید
واسه تحویل سال نو منظورتونه؟؟

نه جانم منظورم این بود
[h=2]اعلام زمان انتشار سئوال و کلید کنکور ارشد/امکان اعتراض به سئوالات[/h]

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 94 گفت: با توجه به پایان آزمون در بعدازظهر جمعه 17 بهمن، سئوالات آزمون از روز یکشنبه در سایت سنجش قرار می گیرد.
دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به برنامه زمانی برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 94 ، آزمون داوطلبان در 136 کدرشته در بعد از ظهر روز جمعه 17 بهمن ماه پایان می یابد
وی افزود: از همین رو سئوالات 136 کدرشته آزمون کارشناسی ارشد سال 94 از ساعت 18 (6 بعد از ظهر ) یکشنبه 19 بهمن ماه 93 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و پس از آن کلید اولیه آزمون از روز 26 بهمن بر روی سایت سازمان قرار می گیرد.
توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبان می توانند در صورت داشتن هر گونه اعتراض و پرسشی درباره سئوالات و کلید آزمون، از روز دوشنه 27 بهمن تا 4 اسفندماه به صورت الکترونیکی سئوالات خود را مطرح کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: انتشار هر گونه آگهی مبنی بر تحویل سئوالات و کلید آزمون به هر طریق دیگر مورد تایید سازمان سنجش نیست و به داوطلبان اکیدا توصیه می شود که برای دریافت هرگونه اطلاعات لازم در این خصوص به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

blue_ocean

عضو جدید
واقعا چرا ؟
الان امتحان IELTS هر دو هفته در n تا کشور در دنیا برگزار میشه و نتیجش حداکثر یه ماهه میاد (همچنین امتحان های GRE و TOEFL و ... که تعداد امتحاناشو در سال نمیدونم ولی چندین بار در سال تکرار میشه و جوابش خیلی سریع میاد ) .

اگر با دست هم بخوان تصحیح کنن این همه نباید طول بکشه ( 7 ماه از زمان برگزاری تا نتیجه نهایی ) واقعا خنده دار و جای سواله .

آخرین ویرایش:

tutia.p

عضو جدید
سلام بچه ها خوبیییین؟ ♡♡♡
بچه ها کلیدای سنجش همونا بود که اساتید دادان؟

jeneral_dj

عضو جدید
سلام بچه ها خوبیییین؟ ♡♡♡
بچه ها کلیدای سنجش همونا بود که اساتید دادان؟
هنوز که کلید منتشر نشده ، ولی نباید زیاد تفاوت کنه ، من فقط دو تا سوالو مشکل دارم ، یکی سوال خازن و دیود تو مدار که من زدم از ln2 تا 2ln2 و فک میکنم همین درسته ، یکی هم سوال سیگنال که امید زیادی بهش ندارم ، چون طراح بازم فکر من درآوردی کرده با خودش.:cry:

jeneral_dj

عضو جدید
بچه ها به نظرتون تا اردیبهشت که میخوام برم خدمت چیکار کنم؟؟؟؟ کار مفیدی به نظرتون میاد بگید بهم ، به نظرتون تو خدمت میشه درس خوند ؟؟؟

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

بچه ها به نظرتون تا اردیبهشت که میخوام برم خدمت چیکار کنم؟؟؟؟ کار مفیدی به نظرتون میاد بگید بهم ، به نظرتون تو خدمت میشه درس خوند ؟؟؟
نمیدونم چ زوریه ک میخای بری خدمت.. مرد حسابی رتبه ب این خوبی اوردی دانشگاه قبولی بعد ببخشبد مگه دنبالت کردن بری خدمت? قدر بدون حاجی اینقد ناشکری نکن ب همین رتبت راضی باش و توکل کن بخدا و ثبت نام کن.

jeneral_dj

عضو جدید
نمیدونم چ زوریه ک میخای بری خدمت.. مرد حسابی رتبه ب این خوبی اوردی دانشگاه قبولی بعد ببخشبد مگه دنبالت کردن بری خدمت? قدر بدون حاجی اینقد ناشکری نکن ب همین رتبت راضی باش و توکل کن بخدا و ثبت نام کن.

وحید جان خدمتو که همه باید بریم !!!! منم الان دفترچه فرستادئم کاریش نمیشه کرد !!! باید برم ، داداش هنوز رتبه نیومده که ، شاید رتبه اومد هیچ جا قبول نشدم !!! هیچی معلوم نیست ، اگه رتبمم خوب شد و مثلا فردوسی قبول شدم شاید رفتم ( مهندس تقدسی که کلی نصیحتم کرد که فردوسی خوبه و حتما برو ).
ولی خب حس خیلی بدی دارم الان !! یه جور حس معلق بودنه ، به هیچ جا بند نیستم انگار !!!! عقلمم درست کار نمیکنه !!! :w15:

jeneral_dj

عضو جدید
دوستان اگر کسی تاریخ آزمون مهندسی پزشکی وزارت بهداشت رو میدونه بهم بگه ممنون میشم ،میخوام ببینم الکی ثبت نام نکنم !!! من ا اردیبهش باید برم آموزشی !!

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

وحید جان خدمتو که همه باید بریم !!!! منم الان دفترچه فرستادئم کاریش نمیشه کرد !!! باید برم ، داداش هنوز رتبه نیومده که ، شاید رتبه اومد هیچ جا قبول نشدم !!! هیچی معلوم نیست ، اگه رتبمم خوب شد و مثلا فردوسی قبول شدم شاید رفتم ( مهندس تقدسی که کلی نصیحتم کرد که فردوسی خوبه و حتما برو ).
ولی خب حس خیلی بدی دارم الان !! یه جور حس معلق بودنه ، به هیچ جا بند نیستم انگار !!!! عقلمم درست کار نمیکنه !!! :w15:
مهندس تقدسی ک واقعا انسان وارسته و دلسوزی هستن من ک کلی از ایشون درس گرفتم تو هر زمینه ای.. وقتی ایشون داره میگه فردوسی هم خوبه پس حتما خوبه اینقد دودل نباش.. ب امید خدا اگه رتبه مورد نظرت اوردی پس شک نکن و برو .. خدمت هم درسته ک شتر چموشیه و فراری ازش نیست اما بهرحال تو الان شرایطش داری ک دوسال بپیچونیش و هم ب هدفت یعنی ارشد برسی و هم بعدها با شرایط خیلی بهتری بری خدمت.. ب نظرم شک نکن و انتخاب رشته کن.

qmars10

عضو جدید

وحید جون خودت رفتی خدمت خیالت راحته داداش:smile:. اگه تاقبل عید کسی دفترچه پست نکنه طرف 24ماه باید خدمت کنه .البته برای حفاظت از جان ومالو ناموسشه:cry: ولی الحق که زوره 24ماه!

jeneral_dj

عضو جدید
وحید جون خودت رفتی خدمت خیالت راحته داداش:smile:. اگه تاقبل عید کسی دفترچه پست نکنه طرف 24ماه باید خدمت کنه .البته برای حفاظت از جان ومالو ناموسشه:cry: ولی الحق که زوره 24ماه!
منم واسه همین الان خودمو معرفی کردم ، خدمتم 21 ماه حساب میشه ، اگرم قبول شدم میام بیرون و باقی مونده خدمتمو بعد از ارشد میرم ، قبولم نشدم :cry:، که خدمت هستم !!!! ولی خیلی زور داره ولله !!!! حالا باز خوبه من یکم کسر خدمت دارم !!!!

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

البته من الان از قوانین جدید بیخبرم..اما داداش جان من نرفتم خدمت :) یعنی معافیت ۳ برادری دارم همون سالی ک این قانون تصویب شد من دقیقا شرایط الان بعضی از شماهارو داشتم و قرار بود اگه کارشناسی قبول نشدم سریعا اقدام کنم برا پست دفترچه و خدمت ک تو بلاتکلیفی بودم چون هنوز نتایج کارشناسی هم نیومده بود ..اما یکی از معدود شانسهایی ک تو زندگیم اوردم همون روزا اتفاق افتاد یعنی هم خبر قبولی تو کارشناسی اونم داشنگاه دولتی بهم رسید و هم خبر معافیت سه برادری.. یادش بخیر چقد شاد بودم بهترین دوران زندگیم بود.. البته افتادن دنبال کارای معافیت کم از خود خدمت نداشت تقریبا یک ماهونیم هرروز میرفتم نظام وظیفه و دنبال کارام بودم..خیلی دنگوفنگ داشت.. البته زورم داشت ها بعد سه تا داداش منم بفرستن خدمت:D

jeneral_dj

عضو جدید
البته من الان از قوانین جدید بیخبرم..اما داداش جان من نرفتم خدمت :) یعنی معافیت ۳ برادری دارم همون سالی ک این قانون تصویب شد من دقیقا شرایط الان بعضی از شماهارو داشتم و قرار بود اگه کارشناسی قبول نشدم سریعا اقدام کنم برا پست دفترچه و خدمت ک تو بلاتکلیفی بودم چون هنوز نتایج کارشناسی هم نیومده بود ..اما یکی از معدود شانسهایی ک تو زندگیم اوردم همون روزا اتفاق افتاد یعنی هم خبر قبولی تو کارشناسی اونم داشنگاه دولتی بهم رسید و هم خبر معافیت سه برادری.. یادش بخیر چقد شاد بودم بهترین دوران زندگیم بود.. البته افتادن دنبال کارای معافیت کم از خود خدمت نداشت تقریبا یک ماهونیم هرروز میرفتم نظام وظیفه و دنبال کارام بودم..خیلی دنگوفنگ داشت.. البته زورم داشت ها بعد سه تا داداش منم بفرستن خدمت:D

خداییش برو حال کن !!!!! خدا رو هم بابتش شاکر باش که خیلی بهت حال داده !!!! ما باید بریم پادگان به چپ چپ !!!! :neutral::neutral::wallbash:

jeneral_dj

عضو جدید
خب بچه ها ظبق حل پارسه من رسما به فنا رفتم !!! مدارم شد 19 درصد !!!! :huh: فک کنم همین خدمت باید بمونم !!!! :cry:

alk1370

کاربر بیش فعال

به به بزنم به تخته خدای شانسی برادر بعد میای میگی بد شانسم؟!! آقا یه پیشنهاد بهت میدم 20!!

کارت پایان خدمتت رو با کارت دانشجویی صنعتی شریف من عوض می کنی؟؟!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا