گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nasrin1990

عضو جدید
ارشد

ارشد

سلام به تمامی دوستان ...میشه دوستان لطف کنن بگن کنکور امسال سختر بود یا 92؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟92 اسون بود امیدوارم امسال هم مثل سال 92 میانگین درصد ها خیلی بالا نباشه که قبولی خیلی سخت میشه

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به تمامی دوستان ...میشه دوستان لطف کنن بگن کنکور امسال سختر بود یا 92؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟92 اسون بود امیدوارم امسال هم مثل سال 92 میانگین درصد ها خیلی بالا نباشه که قبولی خیلی سخت میشه

مسلما کنکور 94 از 93 و 92 سختت تر بود و جای هیچ شکی نیست

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسلما کنکور 94 از 93 و 92 سختت تر بود و جای هیچ شکی نیست

با احترام به نظرات شما دوستان گرامی
هر سال بعد از کنکور همین جو برقرار است و تمامی داوطلبین فکر میکنند کنکور اون سال سخترین کنکور بوده است (دقیقا حسی که خودم سال پیش داشتم)
اما وقتی امسال دفترچه های سوالات اومد و دروسی که در اون ها تسلط نسبتا خوبی داشتم که سال پیش درصد های بالایی از اون ها داشتم رو بررسی میکردم دیدم سطح دشواری کلی آزمون زیاد تفاوتی نداشته
در گرایش قدرت عرض میکنم:
امسال بررسی بسیار ساده تر از سال گذشته بود
ماشین کمی ساده تر بود
ریاضی مثل سال قبل
مدار سختر

وقتی سوالات ریاضی رو نگاه میکردم که دیدم حداقل 6 تست تو سبک سال های گذشته بود خوب قبول دارم 6 تست دیگه هم جدید و سخت بود.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
با احترام به نظرات شما دوستان گرامی
هر سال بعد از کنکور همین جو برقرار است و تمامی داوطلبین فکر میکنند کنکور اون سال سخترین کنکور بوده است (دقیقا حسی که خودم سال پیش داشتم)
اما وقتی امسال دفترچه های سوالات اومد و دروسی که در اون ها تسلط نسبتا خوبی داشتم که سال پیش درصد های بالایی از اون ها داشتم رو بررسی میکردم دیدم سطح دشواری کلی آزمون زیاد تفاوتی نداشته
در گرایش قدرت عرض میکنم:
امسال بررسی بسیار ساده تر از سال گذشته بود
ماشین کمی ساده تر بود
ریاضی مثل سال قبل
مدار سختر

وقتی سوالات ریاضی رو نگاه میکردم که دیدم حداقل 6 تست تو سبک سال های گذشته بود خوب قبول دارم 6 تست دیگه هم جدید و سخت بود.

دوست عزیز این رو از هرکسی بپرسی بهت میگه که مدار و ریاضی و کنترل امسال خیلی سخت بوده

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز این رو از هرکسی بپرسی بهت میگه که مدار و ریاضی و کنترل امسال خیلی سخت بوده

شاید حق با شما باشه چون من یک سالی هست که تو بحث دروس نیستم دیگه.
در هر صورت هرچی هم که باشه برای همه همین بوده مطمئن باشید.
به هر حال براتون بهترین ها رو آرزو دارم

jeneral_dj

عضو جدید
دانلود دفترچه سوالات از سایت سنجش !!! سنجش دفترچه های کنکور منتشر کرد !!!

alk1370

کاربر بیش فعال
امسال ظاهرا طراح سوالات مدار دکتر هدتنی نبوده مثل خود دکتر هدتنی گفتند که هیچ تستی رو طرح نکردند!اگه اینجوری باشه خیلی جالبه که تیم طراحی هم آدمو یاد این باشگاههای لیگ برتر می اندازه که یه دفعه کل تیم رو عوض می کنند از مدیر عامل گرفته تا ....!!آخه مگه سوالات دکتر هدتنی چش بود؟! حداقل تناسب سختی و دشواری رو رعایت می کرد دکتر هدتنی ولی طراح مدار امسال که فکر کنم اولین بارش بوده سوال طرح کرده!

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید حق با شما باشه چون من یک سالی هست که تو بحث دروس نیستم دیگه.
در هر صورت هرچی هم که باشه برای همه همین بوده مطمئن باشید.
به هر حال براتون بهترین ها رو آرزو دارم

من تو سایت استاد کهن گفته کسی که مدار خوب خونده باید میانگین 38 زده باشه..در حالی که تو کنکور 92 یادمه ایشون

گفته بود درصد 52 و خورده ای برای کسی که مدار خوب خونده....دیگه خودتون قیاس کنید....

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو سایت استاد کهن گفته کسی که مدار خوب خونده باید میانگین 38 زده باشه..در حالی که تو کنکور 92 یادمه ایشون

گفته بود درصد 52 و خورده ای برای کسی که مدار خوب خونده....دیگه خودتون قیاس کنید....

بنده هم عرض کردم که مدار سختر بوده
موفق باشید

ehsan0641

کاربر بیش فعال
دانلود دفترچه سوالات از سایت سنجش !!! سنجش دفترچه های کنکور منتشر کرد !!!

ما دزفولیا یه جمله خاص داریم تو اینجور مواقع میگیم، منتشر نکردنشون بهتر!!!!
واقعا منتشر نکردنشون بهتر با اون چرندیات که به جای سوال به خوردمون دادن!!!

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما دزفولیا یه جمله خاص داریم تو اینجور مواقع میگیم، منتشر نکردنشون بهتر!!!!
واقعا منتشر نکردنشون بهتر با اون چرندیات که به جای سوال به خوردمون دادن!!!

آقا احسان شما ایشالله زیر 1000 میاری دیگه؟؟چون یادمه تلاش زیاد کردید

پویان ط

عضو جدید

سال دیگه حتمن کنترلش اسونه . دیگه محاله سخت بیارنش

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال ظاهرا طراح سوالات مدار دکتر هدتنی نبوده مثل خود دکتر هدتنی گفتند که هیچ تستی رو طرح نکردند!اگه اینجوری باشه خیلی جالبه که تیم طراحی هم آدمو یاد این باشگاههای لیگ برتر می اندازه که یه دفعه کل تیم رو عوض می کنند از مدیر عامل گرفته تا ....!!آخه مگه سوالات دکتر هدتنی چش بود؟! حداقل تناسب سختی و دشواری رو رعایت می کرد دکتر هدتنی ولی طراح مدار امسال که فکر کنم اولین بارش بوده سوال طرح کرده!

دقیقا . اصلا سبک سوالات هدتنی عالی بود . آدم میدونیست میخواد چیکار کنه . میدوست که حداقلش ۴ تا رو میتونه بزنه .
ولی این طراح امسال سوالایی داده بود که ۱ ساعت باید فکر میکردی که ماله کدوم بخشه و راه حلش چیه :biggrin: و اصلا هم کل مباحث پوشش نداده بود .
خدا کنه سال دیگه دوباره هدتنی برگرده .

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم PID میشه .
چون PI سرعت سیستم کم میکنه .
ولی PID هم خطای حالت ماندگار اصلاح میکنه هم سرعت سیستم تو محدوده خوبی نگه میداره .

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم PID میشه .
چون PI سرعت سیستم کم میکنه .
ولی PID هم خطای حالت ماندگار اصلاح میکنه هم سرعت سیستم تو محدوده خوبی نگه میداره .

اصلا از رو مکان هندسی ریشه ها مشخصه که در حالت pi...قطب ها مختلط میشن و بالا زدگی داریم

jeneral_dj

عضو جدید
آخ خدا مهندس تقدسی رو حفظش کنه !!!همون شب کنکور پاسخ تشریحی رو گذاشت !! بچه ها واقعا دیدین پاسخ کنترل رو هیچ کس نگذاشت؟؟؟؟ دریغ از حتی یه کلید !!!! دیگه به بی سوادی این به اصطلاح اساتیدی که ادعای کنترل دارن ایمان آوردم !!!! اینکه سو استفاده میکنن و .... بهونست!!!! میخوان کلید بیاد طبق کلید پاسخ بدن !!! :biggrin:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ خدا مهندس تقدسی رو حفظش کنه !!!همون شب کنکور پاسخ تشریحی رو گذاشت !! بچه ها واقعا دیدین پاسخ کنترل رو هیچ کس نگذاشت؟؟؟؟ دریغ از حتی یه کلید !!!! دیگه به بی سوادی این به اصطلاح اساتیدی که ادعای کنترل دارن ایمان آوردم !!!! اینکه سو استفاده میکنن و .... بهونست!!!! میخوان کلید بیاد طبق کلید پاسخ بدن !!! :biggrin:

اینا که ادعا میکنن استادن هنوز نتونستن حل کنن . بعد موندم طراح این سوالا داده ما حل کنیم ؟؟؟ !!؟!؟!!

rezastar71

عضو جدید
یه نفر الان پاسخ تشریحی کنترلو داد ولی حل ش خیلی داغونه مثلا سوال 65زده سیستمو ناپایداره داخلی کرده بعد انتظار داره سیستم ورودی شیب رو محدود بکنه!!

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا که ادعا میکنن استادن هنوز نتونستن حل کنن . بعد موندم طراح این سوالا داده ما حل کنیم ؟؟؟ !!؟!؟!!

کنترل امسال واقعا وحشتناک بود.....نه بد توش بود...نه نایکویست..نه مکان هندسی ریشه ها..........

respina_5966

عضو جدید
بچه ها با این درصدا میشه جایی قبول شد:درصدای یکی از دوستامه خیلی ناراحته
مدار 11
ریاضی 22
سیگنال 25
کنترل 16

iranidaughter

عضو جدید
سلام دوستان
دارم درخواست ارشد بدون آزمون میدم. برای تعیین اولویت هام می خواستم بدونم مخابرات و مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی اصفهان و فردوسی مشهد چطورین؟ کسی اینجاها بوده؟ کسی اطلاعی داره؟
مرسی.

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
دارم درخواست ارشد بدون آزمون میدم. برای تعیین اولویت هام می خواستم بدونم مخابرات و مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی اصفهان و فردوسی مشهد چطورین؟ کسی اینجاها بوده؟ کسی اطلاعی داره؟
مرسی.
سلام.
مخابرات اول صنعتی اصفهان بعد فردوسی مشهد،هر دو هم سطح علمی بالایی دارن.
در مورد مهندسی پزشکی صنعتی اصفهان اطلاعی ندارم اما شنیدم که مهندسی پزشکی فردوسی مشهد تعریفی نداره.

iranidaughter

عضو جدید
آره منم از مهندسی پزشکی مشهد تعریف خوبی نشنیدم. مرسی.
اگه کسی از مهندسی پزشکی اصفهان چیزی میدونه بهم بگه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا