گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

بلاخره کتاب ریاضی مهندسی به زبان شیرین به بازار اومد:D

هر کی که میخره ببینه خوبه یا نه که ما هم بریم بخریم 100 بزنیم:)

قسمتی از ابتدای کتاب
مشاهده پیوست 227179
منبع:مدرسان شریف

من که تا یه مساله رو بصورت کامل تجزیه و تحلیل نکنم و به جواب نرسممم اصلا بهم نمیچسبه

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان

بلاخره کتاب ریاضی مهندسی به زبان شیرین به بازار اومد:D

هر کی که میخره ببینه خوبه یا نه که ما هم بریم بخریم 100 بزنیم:)

قسمتی از ابتدای کتاب
مشاهده پیوست 227179
منبع:مدرسان شریف

یه حرفی رو میخواستم بگم نمیدونم درسته یا نه!! ولی دوستانی که کتاب ریاضی مهندسی مدرسان رو دارند چاپ 91 به بعد به پاسخ تستها یه نگاهی بندازند اکرا مولف روش تستی رو هم به عنوان روشهای دوم و سوم گفته و چند جایی هم گفته برای حل تست اطلاعات راهنمایی یا دبیرستان هم کفایت می کند!!!؟؟؟! نگاه کنید ببینید اگه روشهای تستی رو گفته تو کتاب اصلیش که دیگه الکی اون کتاب رو تهیه نکنید اما اگه نگفته باشه خریدن این کتاب مقرون به صرفه تر هست نسبت به کتاب اصلیش چون فکر کنم چاپ جدیدش 32000 باشه

sanup2006

عضو جدید
اره حق با شماست اصل ریاضی همینه که باید دست به قلم شد تا شیرینیشو فهمید;)

دوستان ثبت نام دانشگاه آزاد شروع شده.
فرق بین علوم تحقیقات با واحدهای معمولی دانشگاه آزاد چیه ؟
بین گرایش کنترل و الکترونیک کدومش بازار کار بهتری داره ؟

alk1370

کاربر بیش فعال
اره حق با شماست اصل ریاضی همینه که باید دست به قلم شد تا شیرینیشو فهمید;)

دقیقا حق با هر دوتونه.من شخصا ترجیح میدم درصد ریاضیم بشه منفی 33.33 ولی اینجوری تست نزنم چون یه جورایی سر خودمون رو کلاه میزاریم حالا درسش یه درسی باشه که خیلی مهم نباشه که تو رشته برق از این درسها تو کنکور نیست! یه چیزی ولی لذتی که حل کامل یه تست داره رو نمیشه انکار کرد!!

alk1370

کاربر بیش فعال
دوستان ثبت نام دانشگاه آزاد شروع شده.
فرق بین علوم تحقیقات با واحدهای معمولی دانشگاه آزاد چیه ؟
بین گرایش کنترل و الکترونیک کدومش بازار کار بهتری داره ؟

سلام دوست هم استانی

والا تو دانشگاه ما که هر استادی میخواست دکترا بخونه مقصدش یه راست علوم تحقیقات بود چون میگفتن خیلی از اساتید معروف تو این دانشگاه هستند و برا اپلای هم آزاد علوم تحقیقات رو بهتر از بقیه واحد های آزاد میشناسند هر چند بعضی شهرستانها هم واحدهای آزاد بدی ندارند ولی اگه هزینه های تهران خیلی برای داوطلب مشکل ساز نباشه علوم تحقیقات عالیه.در مورد سوال دومت هم کلا بین همه گرایشها این بحث ها هست و من شخصا خودم از اون طرفداران سر سخت کنترلم حتی اگر آینده شغلیش صفر باشه! ولی الکترونیک هم اگه وضعیت صنعت رو به راه شه عالیه

sanup2006

عضو جدید
سلام دوست هم استانی

والا تو دانشگاه ما که هر استادی میخواست دکترا بخونه مقصدش یه راست علوم تحقیقات بود چون میگفتن خیلی از اساتید معروف تو این دانشگاه هستند و برا اپلای هم آزاد علوم تحقیقات رو بهتر از بقیه واحد های آزاد میشناسند هر چند بعضی شهرستانها هم واحدهای آزاد بدی ندارند ولی اگه هزینه های تهران خیلی برای داوطلب مشکل ساز نباشه علوم تحقیقات عالیه.در مورد سوال دومت هم کلا بین همه گرایشها این بحث ها هست و من شخصا خودم از اون طرفداران سر سخت کنترلم حتی اگر آینده شغلیش صفر باشه! ولی الکترونیک هم اگه وضعیت صنعت رو به راه شه عالیه

ممنون بابت اطلاعات
آخه خود آزاد مشهد کنترل داره و قدرت ولی یک شعبه علوم تحقیقات تو نیشابور هست که الکترونیک هم داره.
متاسفانه علوم تحقیقات تهران که نمیتونم برم (هزینه ها سر به فلک میکشه)

pouya13691369

عضو جدید
نمیدونم چرا پست قبلیم پاک شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از دوستان میخوام اگه پیشنهادی راهکاری چیزی دارند بم بگن که دارم زمانمو از دست میدم....

من از تیرماه شروع کردم با پایه کاملا ضعیف....مطالب رو به غیر از مدار که تا چند روز آینده تمام میشه همه رو تمام کردم...
مشکلی که هست من نتونستم درس ها رو اونطور که باید و عمیق مفهومی یاد بگیرم اونم واسه اینه که دوره لیسانس و تقریبا کلیه درس های واسه امتحان ارشد بدون سر کلاس رفتن گذروندم...از لحاظ حل مساله جای امیدواری دارم چون کار کردم فقط وفقط نگرانیم واسه مفهوم که واقعا نمیدونم الان بهترین راهکار چیه؟؟؟...اینم بگم که تو بعضی قسمت ها حالا هر درسی کافیه یه نکته یا هرچیزی که دیدمو عوض کنه (که تا حالا اتفاق افتاده) کسی در دسترس بوده بهم گفته خیلی به درک اون قسمت و حل بهتر کمکم کرده......الن تمام نگرانیم اینه که چیکار کنم که تمام زحماتی که کشیدم از بین نره(از صفر شروع کردم) و شهرستان هستم و تقریبا هیچ دسترسی به استادی ندارم واسه کلاس رفتن....هرکسی راهکاری پیشنهادی چیزی داره بم بگه.....تشکر

alk1370

کاربر بیش فعال
نمیدونم چرا پست قبلیم پاک شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از دوستان میخوام اگه پیشنهادی راهکاری چیزی دارند بم بگن که دارم زمانمو از دست میدم....

من از تیرماه شروع کردم با پایه کاملا ضعیف....مطالب رو به غیر از مدار که تا چند روز آینده تمام میشه همه رو تمام کردم...
مشکلی که هست من نتونستم درس ها رو اونطور که باید و عمیق مفهومی یاد بگیرم اونم واسه اینه که دوره لیسانس و تقریبا کلیه درس های واسه امتحان ارشد بدون سر کلاس رفتن گذروندم...از لحاظ حل مساله جای امیدواری دارم چون کار کردم فقط وفقط نگرانیم واسه مفهوم که واقعا نمیدونم الان بهترین راهکار چیه؟؟؟...اینم بگم که تو بعضی قسمت ها حالا هر درسی کافیه یه نکته یا هرچیزی که دیدمو عوض کنه (که تا حالا اتفاق افتاده) کسی در دسترس بوده بهم گفته خیلی به درک اون قسمت و حل بهتر کمکم کرده......الن تمام نگرانیم اینه که چیکار کنم که تمام زحماتی که کشیدم از بین نره(از صفر شروع کردم) و شهرستان هستم و تقریبا هیچ دسترسی به استادی ندارم واسه کلاس رفتن....هرکسی راهکاری پیشنهادی چیزی داره بم بگه.....تشکر

سلام تو تستهای کنکور مشکلی نداشتی؟ اگه رو تستهای کنکور مشکلی نداری که نگرانیت الکیه تازه از چند ماه پیش هم شروع کردی و تموم هم شده درسهات.فقط یه چیزی بگم چون گفته بودی میخوای ارشد قدرت بخونی و کنترل یه خورده اذیتت میکنه خوب خیلی روش وقت نذار به خاطر اینکه اگه سوالای کنترل سخت باشه معمولا تو پاسخگویی به تستهای ماشین و ببرسی ممکنه دچار تضعیف روحیه بشی و اونها رو خراب کنی درسته کنترل ضریب 4 برا قدرته ولی خود کنترلی ها هم معمولا درصد کنترلشون پایینه یا اگه بالا باشه دیگه در حد 50 تا 60 و به ندرت بیشتر از این مگه طرف خیلی مسلط باشه در حالی که اگه برا کنترل به یه تسلط 20 تا 30 درصدی رسیدی به نظر من وقتت رو بزار برای ماشین و بررسی که راحت تر میتونی بالا بزنی تو یه سری درسها که معمولا سوالات تکراری داره مثل ریاضی و معادلات کلا به نظر من دو درس کنکور خیلی خیلی مفهومی اند یکی مدار که باید نکته اشو بگیری یکی کنترل که باید شاگرد نایس و اگاتا و درف و بنجامین کو باشی که بتونی به یه درصدی برسی (شوخی !!) ولی کنترل رو که از شیرین آبادی میخونی اگه تا هر جا خوندی مسلط باشی مطمئن باش درصد خوبی میاری.یکی از دوستان من سال قبل کنترل رو از شیرین آبادی خوند و 50 درصد زد.موفق باشی

pouya13691369

عضو جدید
سلام تو تستهای کنکور مشکلی نداشتی؟ اگه رو تستهای کنکور مشکلی نداری که نگرانیت الکیه تازه از چند ماه پیش هم شروع کردی و تموم هم شده درسهات.فقط یه چیزی بگم چون گفته بودی میخوای ارشد قدرت بخونی و کنترل یه خورده اذیتت میکنه خوب خیلی روش وقت نذار به خاطر اینکه اگه سوالای کنترل سخت باشه معمولا تو پاسخگویی به تستهای ماشین و ببرسی ممکنه دچار تضعیف روحیه بشی و اونها رو خراب کنی درسته کنترل ضریب 4 برا قدرته ولی خود کنترلی ها هم معمولا درصد کنترلشون پایینه یا اگه بالا باشه دیگه در حد 50 تا 60 و به ندرت بیشتر از این مگه طرف خیلی مسلط باشه در حالی که اگه برا کنترل به یه تسلط 20 تا 30 درصدی رسیدی به نظر من وقتت رو بزار برای ماشین و بررسی که راحت تر میتونی بالا بزنی تو یه سری درسها که معمولا سوالات تکراری داره مثل ریاضی و معادلات کلا به نظر من دو درس کنکور خیلی خیلی مفهومی اند یکی مدار که باید نکته اشو بگیری یکی کنترل که باید شاگرد نایس و اگاتا و درف و بنجامین کو باشی که بتونی به یه درصدی برسی (شوخی !!) ولی کنترل رو که از شیرین آبادی میخونی اگه تا هر جا خوندی مسلط باشی مطمئن باش درصد خوبی میاری.یکی از دوستان من سال قبل کنترل رو از شیرین آبادی خوند و 50 درصد زد.موفق باشی

اول مرسی از شما واسه پاسختون...

مگه میشه مشکل نداشت؟؟ چرا مشکل دارم مثلا ریاضی مشکل دارم ولی میدونم تو این مدت که تقریبا دوره جمع بندیم هست بهتر میشه ....من زبان رو کار کردم در حد خوب....ریاضی و ماشین و بررسی این درس هارو میدونم تو دوره جمع بندیم خیلی بهتر میشه.....کنترلم که مشخصه میانگین درصد کنترل از 88 به بعد 8% بوده منم انتظار کولاک ندارم.....در مورد مدارم بگم واقعا امیدم به سوال حل کردنه که وضعم بهتر بشه......

تمام ترس من دلیلش اینه که هرجا میبینم میگن کنکور مفهومی شده و از این حرفا و من مفهومم در حد متوسط هست ..اینم بگم که کل 75تا93کنکورو کار میکنم نمیدونم اینکار به فهم درک مطلبم کمک میکنه یا نه....

sanup2006

عضو جدید
آیا امکان انتخاب رشته ای دیگه ای بجز رشته اصلیت مث مهندسی کامپیوتر در کنکور دانشگاه آزاد وجود داره ؟

آخرین ویرایش:

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من یه مشکلی دارم

به 75 درصد مطالب تسلط دارم

مدار تا فصل هشتم همون قضایای شبکه خوندم

معادلات تا فصل سوم خوندم

ریاضی هم کامل خوندم

کنترل هم تا نایکوییست

الکترونیک تا تقویت کننده های توان

سیگنال هم تا تبدیل زد خوندم

دوستان بنظرتون اگه تا دی ماه اون 25 درصد رو تکمیل کنم

و 40 روز تست بزنم چطوره؟؟؟مثلا تست های کنکور سراسری و آزمون های آزمایشی

البته این 75 درصدی هم که خوندم همه مباحث تست هاشو زدمم

دوستان نظر شما چیه

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

بچه ها من یه مشکلی دارم

به 75 درصد مطالب تسلط دارم

مدار تا فصل هشتم همون قضایای شبکه خوندم

معادلات تا فصل سوم خوندم

ریاضی هم کامل خوندم

کنترل هم تا نایکوییست

الکترونیک تا تقویت کننده های توان

سیگنال هم تا تبدیل زد خوندم

دوستان بنظرتون اگه تا دی ماه اون 25 درصد رو تکمیل کنم

و 40 روز تست بزنم چطوره؟؟؟مثلا تست های کنکور سراسری و آزمون های آزمایشی

البته این 75 درصدی هم که خوندم همه مباحث تست هاشو زدمم

دوستان نظر شما چیه

سعيد جان چطور حساب كردي ٧٥ درصدو؟!:دي
من هرچي حساب ميكنم بالاي صد در صد ميشه كه!
مدار گرافو نخوندي با روش منظم
الكترونيك پاسخ فركانسي نخوندي
معادلات لاپلاس نخوندي
كنترلم يه فصل نخوندي ديه:دي
تستارم كه همشو قورت دادي،همين كارو بكن بهتره
به نظرم تا يه ماه مونده تموم كن اون مباحثم بعد توي يه ماه مثل نكاتي كه اقاي اسلام پناه گفتن انجام بده مهتاب خانوم زحمت كشيدن چند صفحه قبل گفتن روششونو

Sent from my iPhone using Tapatalk

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعيد جان چطور حساب كردي ٧٥ درصدو؟!:دي
من هرچي حساب ميكنم بالاي صد در صد ميشه كه!
مدار گرافو نخوندي با روش منظم
الكترونيك پاسخ فركانسي نخوندي
معادلات لاپلاس نخوندي
كنترلم يه فصل نخوندي ديه:دي
تستارم كه همشو قورت دادي،همين كارو بكن بهتره
به نظرم تا يه ماه مونده تموم كن اون مباحثم بعد توي يه ماه مثل نكاتي كه اقاي اسلام پناه گفتن انجام بده مهتاب خانوم زحمت كشيدن چند صفحه قبل گفتن روششونو

سلام بر آقا مسعود گل

من مدار فصل دوقطبی و گراف و غیر خطی مونده

کنترل هم فصل کنترل کننده ها و فضای حالت مونده

معادلات فصل لاپلاس

سیگنال هم فصل هشتم مونده

الکترونیک هم فصل تقویت کننده عملیاتی و تنظیم کننده های ولتاژ و پاسح فرکانسی

llvll.asoud

کاربر ممتاز

ببخشيد نكه من اول تو مدار دو قطبي هارو خوندم بعد قضايارو واسه همين خيال كردم اون بعده:دي
معادلات فصل لاپلاس يكم زياده تستاشم كه ماشالا ٢٠٠،٣٠٠ تا تسته:دي
اهان شما از كتاب اقاي تقدسي ميخوني! من خيال كردم از ساير كتابها ميخوني گفتم تموم شده
الكترونيكم سه فصلي كه گفتي جمع كني سه فصل نميشه:دي

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد نكه من اول تو مدار دو قطبي هارو خوندم بعد قضايارو واسه همين خيال كردم اون بعده:دي
معادلات فصل لاپلاس يكم زياده تستاشم كه ماشالا ٢٠٠،٣٠٠ تا تسته:دي
اهان شما از كتاب اقاي تقدسي ميخوني! من خيال كردم از ساير كتابها ميخوني گفتم تموم شده
الكترونيكم سه فصلي كه گفتي جمع كني سه فصل نميشه:دي

بنظرت با 15 روز میشه جمعشون کرد همه رو؟؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز

بنظرت با 15 روز میشه جمعشون کرد همه رو؟؟

مگه تا كنكور ٥٥ روز مونده؟؟؟؟؟؟
اره راحت ميتوني ١٠ روزه همشو با مخلفاتش تموم كني

m@ry@71

عضو جدید
سلام دوستان؛ یه سوال
من واسه ارشد میخوام اول علوم تحقیقات بزنم بعد جنوب بعد مرکز
بنظرتون جنوب بهتر از مرکزه؟؟
دانشگاه های دیگه تهران چی؟

و راجع به گرایش موندم احتمالا اول مخابرات بزنم بعد نمیدونم کنترل بزنم یا الکترونیک؛ خودم الکترونیکم دوسش دارم اما استادمون میگفت ارشد الکترونیک فایده ای نداره؛ تا لیسانس کافیه، کنترل بزن بعد الکترونیک؛
ممنون میشم کمکم کنید

Kaka_s

عضو جدید
سلام دوستان؛ یه سوال

و راجع به گرایش موندم احتمالا اول مخابرات بزنم بعد نمیدونم کنترل بزنم یا الکترونیک؛ خودم الکترونیکم دوسش دارم اما استادمون میگفت ارشد الکترونیک فایده ای نداره؛ تا لیسانس کافیه، کنترل بزن بعد الکترونیک؛
ممنون میشم کمکم کنید

کنترل همش ریاضیه خیلی به برق ربط نداره. حالا تصمیم با شماس که دیگه چیو ترجیح میدی.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان؛ یه سوال

ممنون میشم کمکم کنید

در مورد انتخابت بگم . مخابرات واقعا سنگینه و مغناطیس و آمارت باید قوی باشه .
چنتا از دوستام رفتن مخابرات کمی پشیمونن :دی میگن فکر نمیکردیم انقدر سنگین باشه .
در مورد کنترل هم من خودم بدون شک انتخاب اولم کنترله . اگه علاقه داری بهش چون کنترل خیلی خاص و باحاله . اوضاع کنترل خطی خودت چجوره ؟ اصلا علاقه به خوندنش داری ؟
بعد الکترونیک هم انتخاب دومم هست . خودم به شخصه هم کنترل دوست دارم هم الک ولی کنترل ترجیح میدم .
بیشتر به توانایی هات دقت کن . اگه امار و مغناطیس قوی داری مخابرات . اگه به کنترل علاقه داری کنترل انتخاب کن . الک هم که جای خود داره . اگه الک دیجیتال باشه خیلی خوبه .

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سوالات تالیفی الکترونیک که تو کتاب اسلام پناه هست جواب تشریحی نداره ؟؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز

در مورد انتخابت بگم . مخابرات واقعا سنگینه و مغناطیس و آمارت باید قوی باشه .
چنتا از دوستام رفتن مخابرات کمی پشیمونن :دی میگن فکر نمیکردیم انقدر سنگین باشه .
در مورد کنترل هم من خودم بدون شک انتخاب اولم کنترله . اگه علاقه داری بهش چون کنترل خیلی خاص و باحاله . اوضاع کنترل خطی خودت چجوره ؟ اصلا علاقه به خوندنش داری ؟
بعد الکترونیک هم انتخاب دومم هست . خودم به شخصه هم کنترل دوست دارم هم الک ولی کنترل ترجیح میدم .
بیشتر به توانایی هات دقت کن . اگه امار و مغناطیس قوی داری مخابرات . اگه به کنترل علاقه داری کنترل انتخاب کن . الک هم که جای خود داره . اگه الک دیجیتال باشه خیلی خوبه .

عرفان جان خواهشا اطلاعات نادرست به كسي نده:دي
مخابرات ميدان اكه بخواي بخوني بايد به مغناطيسو ميدان موج علاقه داشته باشي دروس سنگينيه ولي مقاله دادن توش راحته
كافيه فركانسو عوض كني مقاله بدي بيرون
مخابرات سيستم اگه به احتمالات و سيگنال علاقه داري بيا سيستم بعيد ميدونم كسي مخابرات دو خونده باشه و عاشقش نشده باشه هرچند سخت بود لامصب بقيه گرايشام كه حرفي نزنيم بهتره... :دي

malih9068

عضو جدید
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

سلام دوستان حدودا همه درسها تموم شده بعضب فصلها تست زدم بعضی رو نزدم
توی این وقت باقی مونده چطوری تستها رو بزنم و جمع بندی کنم تا بتونم به بهترین نتیجه ممکن برسم

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان؛ یه سوال

ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوست عزیز..یکی از دوستای من تو تهران جنوب درس میخوند..پارسال درسش تموم شد

چند سری هم باهاش رفتم دانشگاه...تهران جنوب اون موقع ها اساتید خوبی میگن داشته مثل دکتر شیدفر

دکتر جبه دار و دکتر نکویی بودن..اما الان نه اساتیدش ضعیفن..به قول دوستم الکی اسمش در رفته

و گنده اش کردن...دوستم میگفت استادهاش خوب نیستند..................از تهران مرکز هم چیزی نمیدونم

m@ry@71

عضو جدید
عرفان جان خواهشا اطلاعات نادرست به كسي نده:دي
مخابرات ميدان اكه بخواي بخوني بايد به مغناطيسو ميدان موج علاقه داشته باشي دروس سنگينيه ولي مقاله دادن توش راحته
كافيه فركانسو عوض كني مقاله بدي بيرون
مخابرات سيستم اگه به احتمالات و سيگنال علاقه داري بيا سيستم بعيد ميدونم كسي مخابرات دو خونده باشه و عاشقش نشده باشه هرچند سخت بود لامصب بقيه گرايشام كه حرفي نزنيم بهتره... :دي

ارشد آزاد گرایش مشخص نکرده اما واسه دولتی بخوام مخابرات برم میدان وسیستم شنیدم سنگینه احتمالا شبکه و رمز و نوری و.... اینجور چیزا برم
خودم الکترونیک و مخابرات رو دوست دارم اما شنیدم الک تا لیسانشم کافیه و مخابرات سنگینه؛ بشدت سیگنال و میکرو رو دوست دارم
کنترل هم راحت پاس کردم و واسم راحته اما ترجیح میدم سوم باشه؛ نمیدونم:(

m@ry@71

عضو جدید
سلام دوست عزیز..یکی از دوستای من تو تهران جنوب درس میخوند..پارسال درسش تموم شد

چند سری هم باهاش رفتم دانشگاه...تهران جنوب اون موقع ها اساتید خوبی میگن داشته مثل دکتر شیدفر

دکتر جبه دار و دکتر نکویی بودن..اما الان نه اساتیدش ضعیفن..به قول دوستم الکی اسمش در رفته

و گنده اش کردن...دوستم میگفت استادهاش خوب نیستند..................از تهران مرکز هم چیزی نمیدونم

رییس دانشکده فنیش استادم بوده
خیلی استاد خوبیه اما در کل راجع به فنیش خوب شنیدم اما الآنشو نمیدونم؛
ممنون از راهنماییتون
راجع به واحدهای دیگه اطلاعی ندارید؟ شمال؛شرق؛غرب

llvll.asoud

کاربر ممتاز

ارشد آزاد گرایش مشخص نکرده اما واسه دولتی بخوام مخابرات برم میدان وسیستم شنیدم سنگینه احتمالا شبکه و رمز و نوری و.... اینجور چیزا برم
خودم الکترونیک و مخابرات رو دوست دارم اما شنیدم الک تا لیسانشم کافیه و مخابرات سنگینه؛ بشدت سیگنال و میکرو رو دوست دارم
کنترل هم راحت پاس کردم و واسم راحته اما ترجیح میدم سوم باشه؛ نمیدونم:(

توي هر زمينه اي علاقه نداشته باشي حتي اسونم باشه واست سخت مياد
اكه علاقه داشته باشي واست سختم باشه احساس نميكني
اكه ساكن تهران باشه جاي كار واسه مخابرات سيستم خيلي زياده تا اونجاييكه از اساتيد شنيدم
هر گرايشي سختي هاي خودشو داره دوست من الان ترم يك ارشد مخابرات سيستم خواجه نصيره ميگه خيلي سخته البته سختي اسوني به اونجاييكه هم داري توش تحصيل ميكني بستكي داره

Kaka_s

عضو جدید
رییس دانشکده فنیش استادم بوده
خیلی استاد خوبیه اما در کل راجع به فنیش خوب شنیدم اما الآنشو نمیدونم؛
ممنون از راهنماییتون
راجع به واحدهای دیگه اطلاعی ندارید؟ شمال؛شرق؛غرب

استاد رزاقیانو میگی احیانن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا