گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mostafadl

عضو جدید
سلام دوستان
سوال 3 سیگنال که کانولوشن در یک لحظه بود جوابش چی میشد ؟ منظورم گزینه ی صحیح نیست . مقدار دقیق جواب . ممنون میشم جواب بدید

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنترل رو کاش همون تشریحیش کنن بهتره...واقعا سوالای کنترل امسال خیلی بد طرح شده بود...روتین نبود

واقعای خیلی بد طراحی میکنن
یه دونه نایکوییست نداشت یه مکان درست درمون نداشت .
فقط سوالارو الکی میپیچونن

tutia.p

عضو جدید
دو گزینه ای که گفته بود پاسخ ضربه . پاسخ به دلتا !!!!

بچه ها نمیدونم اشکال کار من کجا بود ، نمیخوام همه چی رو بندازم گردن طراح و بار خودمو سبک کنم ، درسته جا برای تلاش بیشتر بود و هست ولی خداییش همین الانم کم تلاش نکرده بودم !!! یعنی به وسطای ریاضی رسیدم کمرم شکست !!!! تا حالا تو برق معادله مشتق جزیی ناهمگن نداده بودن ، تا حالا نشده بود نگاشت ندن !!! تو این 4 سال اخیر که دکتر هدتنی طراح مدار بودن درسته مدار سخت بود گاهی ولی انصافا طراح دنبال این بود بفهمه تو چقد عمقی خوندی و تفکیک بچه ها رو !! ولی مدار امروز کلا یه مشت سوال خرکاری داشت !!! سوالایی که من قبل کنکور ازشون رد میشدم چون به سبک سوالای 4 سال اخیر نمیخورد !!! کنترلم که .... بگذریم حرفی نزنم بهتره ،

دو گزینه ای که گفته بود پاسخ ضربه . پاسخ به دلتا !!!!

بچه ها نمیدونم اشکال کار من کجا بود ، نمیخوام همه چی رو بندازم گردن طراح و بار خودمو سبک کنم ، درسته جا برای تلاش بیشتر بود و هست ولی خداییش همین الانم کم تلاش نکرده بودم !!! یعنی به وسطای ریاضی رسیدم کمرم شکست !!!! تا حالا تو برق معادله مشتق جزیی ناهمگن نداده بودن ، تا حالا نشده بود نگاشت ندن !!! تو این 4 سال اخیر که دکتر هدتنی طراح مدار بودن درسته مدار سخت بود گاهی ولی انصافا طراح دنبال این بود بفهمه تو چقد عمقی خوندی و تفکیک بچه ها رو !! ولی مدار امروز کلا یه مشت سوال خرکاری داشت !!! سوالایی که من قبل کنکور ازشون رد میشدم چون به سبک سوالای 4 سال اخیر نمیخورد !!! کنترلم که .... بگذریم حرفی نزنم بهتره ،

ببخشید همین سوال اون یکی گزینشو گفته بود بدون حافظس یا حافظه دار؟!

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعای خیلی بد طراحی میکنن
یه دونه نایکوییست نداشت یه مکان درست درمون نداشت .
فقط سوالارو الکی میپیچونن

بخدا من سوالای دکترا رو کار کرده بودم....سوالای دکترا خیلی روتین تره...خیلی.......

این تیپ سوالات واقعا اشک آدمو در میاره...حدسم درست بود...گفته بودم مدار و ریاضی و کنترل سخته

بچه ها سوال 1 کنترل چجوری حل میشد؟؟؟... من نیم ساعت وقت گذاشتم اخرشم به این نتیجه رسیدم که کلا بیخیالش بشم بهتره..اخه چرا

بخدا من سوالای دکترا رو کار کرده بودم....سوالای دکترا خیلی روتین تره...خیلی.......

این تیپ سوالات واقعا اشک آدمو در میاره...حدسم درست بود...گفته بودم مدار و ریاضی و کنترل سخته

از حق نگذریم ریاضی و مدار زیاد سخت نبودن حالا ریاضی یه خورده سخت تر ولی کلا طراح کنترل خیلی خیلی خیلی نامردههههه... نمی دونم این سوالارو برا کی طرح میکنه./

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سوال 1 کنترل چجوری حل میشد؟؟؟... من نیم ساعت وقت گذاشتم اخرشم به این نتیجه رسیدم که کلا بیخیالش بشم بهتره..اخه چرا

میسون بود
شبیه سوال میسون سال 92 بود تقریبا
از y به x وصل میکردی با ضریب -k و بقیه حل ...

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

کلا دیگه نمیشه گفت کنکورهای قبلیو مسلط هستیم پس حتما نتیجه خوبی میگیریم . هر سال سوالات جدیدتر و چرت و پرت تر . این سوالا فقط تو جزوه درسی اون طراح میشه یافت که برای دانشجوهاش گفته .

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا دیگه نمیشه گفت کنکورهای قبلیو مسلط هستیم پس حتما نتیجه خوبی میگیریم . هر سال سوالات جدیدتر و چرت و پرت تر . این سوالا فقط تو جزوه درسی اون طراح میشه یافت که برای دانشجوهاش گفته .

واقعا سوالای 93 خیلی روتین تر از امسال بود..یا 92....اما این کلا تشریحی بود...

mostafadl

عضو جدید
سلام دوستان
سوال 3 سیگنال که کانولوشن در یک لحظه ی خاص رو میخواست جوابش چی میشه؟ منظورم گزینه ی صحیح نیست . مقدار دقیق خود جواب
ممنون میشم جواب بدید

nimamiayad

عضو جدید
بچه ها یه فیدبک ولتاژ سزی تو سوالا بود که من بهره رو 10 بدست آوردم.درسته؟

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

من احمق اگه پارسال به اندازه امسال آماده بودم الان سر کلاس یکی از دانشگاههای تهران بودم
پارسال خیلی بهرت بود سوالا و حتی 92 . ولی امسال حتی ریاضی مهندسی و مدارشم خوب نبود .
3تا سوال مشتقات جزئی که داده بودن خیلی بد بود خیلی بد

jeneral_dj

عضو جدید
سیستمی که تو سوال بود تغییر پذیر با زمان و خطی بود . LTV پاسخ ضربه شیفت یافته داره . یعنی [n-k]دلتا=[k,n] اچ

دوست عزیز تو میتونی به هر سیستمی یه ورودی ضربه اعمال کنی و خروجیش هم میشه پاسخ ضربه !!! مهندس تقدسی که اینو گفت !!!! من خودم اون گزینه پاسخ ضربه رو زدم متاسفانه و اصلا هم امید ندارم هر دوتا گزینه رو دست بگیرن !!!! بچه ها من برم دراز بکشم که خستگی این یه سال داره لهم میکنه ، شب بخیر

tutia.p

عضو جدید

سلام دوستان
سوال 3 سیگنال که کانولوشن در یک لحظه ی خاص رو میخواست جوابش چی میشه؟ منظورم گزینه ی صحیح نیست . مقدار دقیق خود جواب
ممنون میشم جواب بدید

من مقدارو 1 بدس اوردم ولی گویا غلطه و مقدارش 2 میشه

سلام دوستان
ممنون میشم جواب بدید

من اول یه شیفت دادم بعدشم تقسیم کردم و بعدش کانولوشن گرفتم .. تو دو نقطه با هم جمع میشدن .. 0 و 1

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا