++++گفتگوی خودمانی ارشدی های 93 برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
الان از 39 تا تست 4 تا تونستم بزنم :biggrin: تازه این 4تا که زدم ساده بودم :biggrin:
تو تشخیص راه حل مشکل دارم .نمیدنم چرا . با اینکه میدونم چی میخواد ولی راه خل رو اشتباه انتخاب میکنم :confused:
من اگه بودم از همون 39 تا واسه دفعه ی اول اصلا یه دونه هم نمیتونستم بزنم:redface:...اصلا درس رو تو تست آدم یاد میگیره نگران نباش

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
الان از 39 تا تست 4 تا تونستم بزنم :biggrin: تازه این 4تا که زدم ساده بودم :biggrin:
تو تشخیص راه حل مشکل دارم .نمیدنم چرا . با اینکه میدونم چی میخواد ولی راه خل رو اشتباه انتخاب میکنم :confused:
خوب به جوابش نیگا بکن و حلشو یاد بگیر گفتم ،گفتم یاد بگیر نگفتم حفظ کن این همیشه به ذهن داشته باش، در آینده خودت به طوره اتوماتیک روش های سریعتر و بهتر برای تست ها پیدا میکنی

ABARENGINEER

عضو جدید
سلام ...بچه ها من یک منبع خوب برای شروع الکترونیک از پایه میخوام چون لکترونیک هم خیلی ضعیف!اگر از مدار هم دارید معرفی کنید ممنون میشم

Joe_Bel

کاربر ممتاز
سلام ...بچه ها من یک منبع خوب برای شروع الکترونیک از پایه میخوام چون لکترونیک هم خیلی ضعیف!اگر از مدار هم دارید معرفی کنید ممنون میشم

ای خدا دوباره شروع شد
همین تاپیک، همینجا ، هیچ جایه دیگه نرو، از اول تاپیک بخونید بعد سوال کنید

با کل بچه ها هستم اول تاپیک رو مطالعه کنید نیومده میخواهید برید چون شما به دو نظر نتیجه گیری میکنید و این اشتباهه بچه های که قبلا بوداند الان دیگه سر نمی زند!! پس اگه میخواهید نتیجه خوب و جواب عالی دریافت کنید خواهش میکنم تاپیک رو مطالعه کنید

BalroG

عضو جدید
:biggrin:چیکار کنیم دیگه ،ما اینیم:D
واسه همینه خیلی ریلکس بودم بعد کنکور دیگه کلا ادم ارومیم:D
من از شهرهای شلوغ متنفرم تهران که برای کارای ثبت میرفتم عصبی شده بودم از بس همه پر استرس و بدو بدو و اعصبانی بودن ولی خیابونای ما همه اروم و راحت میرن میان:D

فک کنم شیراز هم کم از تهران نداره هاااااااا...
سه سال پیش اومده بودیم شیراز، شهر خیلی شلوغیه به نظر من! البته تهران هم که دیگه جای خودش رو داره: همیشه زنده!! بیای زنجان میفهمی آروم یعنی چی!!! ساعت 11 شب که میشه، شهر تبدیل به قبرستان میشه! اصن یه وضعی!!!

BalroG

عضو جدید
:confused:
ای بابا چرا اینجوری شده :mad:
میخوام ازداوج کنم لامصب اینقدر گرونی اومده حتی نمیشه یه دختر حجابی گرفت:w38:

باید بریم از دهات دختر بستونیم! والا به خدا!
( البته به هیچ وجه قصد جسارت به روستاییان عزیز رو ندارم، ولی معمولا دختران روستایی بسیار کم توقع و کلا کم خرج هستن... )

BalroG

عضو جدید
همین الان با خانواده درمیون گذاشتم و تشکر کردنن بابت پیشنهادت خدا رو شکر کم کم این ازوداج ما هم داره حل میشه ;)

موریس مانورو بیس کن مدرسان خوبه کاتابه آنچنانی واسه مدار منطقی نداریم، کاردانی مدار منطقی مدرسان خیلی خوب بود ارشدو بیخبرم

خب مبارکه یوسف جان! باید هزینه ایاب و ذهاب به اسپانیا رو هم تقبل کنی دیگه!

BalroG

عضو جدید

اگه در درس الکترونیک خیلی ضعیف هستین، بهتره قبل از کتاب راهیان ارشد آقای اسلام پناه، برید سراغ کتاب تقی شفیعی یا حداقل کتاب راهیان ارشد آقای ناصح! البته بهترین حالت استفاده از کتاب نصیر آقای اسلام پناه هست که دوستان از این کتاب تعریف میکنن!

EECi

مدیر بازنشسته
این پیشنهادی که شما دادین 2 3ماه مونده به کنکور نیس؟
هر چقدر زودتر سوالات کنکور رو حل کنید به نفع خودتونه
چیز خاصی در تست های تالیفی وجود نداره ، البته در دروسی که گفتم
البته نکات زیادی در تست های تالیفی هست ولی معمولا برای کسب درصد 50 نیازی به اون نکات نیست
سوالات کنکور همچین کم هم نیستنا!
----------------------

یه نظر شخصی برای همه داوطلبین!
از دفترچه دوم فقط سه تا درسو بخونید ، البته این فقط یه نظره و ممکنه دوستان پتانسیل بالایی داشته باشند و...

Joe_Bel

کاربر ممتاز

سه سال پیش اومده بودیم شیراز، شهر خیلی شلوغیه به نظر من! البته تهران هم که دیگه جای خودش رو داره: همیشه زنده!! بیای زنجان میفهمی آروم یعنی چی!!! ساعت 11 شب که میشه، شهر تبدیل به قبرستان میشه! اصن یه وضعی!!!
شب های بوکان شب های پایس میگن از پاریس خسته شدم واسه همینه اسپانیا
این بنده خدایی که تصادف کرده بودن (مهربان 2000) چی شدن؟
کسی اطلاعی نداره؟
به رحمت خدا رفت

باید بریم از دهات دختر بستونیم! والا به خدا!
( البته به هیچ وجه قصد جسارت به روستاییان عزیز رو ندارم، ولی معمولا دختران روستایی بسیار کم توقع و کلا کم خرج هستن... )
مثله اینکه خیلی وقته خواستگاری نرفتی آمار از دست در رفته

شایدم بیشتر، بلکه 20 سال جلوتر بود!!! پژو206 شده 40تومن!!! :surprised:
امروزها پراید نداشته باشی بهت سلامم نمی کنن

خب مبارکه یوسف جان! باید هزینه ایاب و ذهاب به اسپانیا رو هم تقبل کنی دیگه!
نمی خوام حالتو بگیرم ولی رفتن به خارجه پایان خدمت میخواد البته ما رو مردونگیم وایستادیم تموم شدی ندا بده

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب به جوابش نیگا بکن و حلشو یاد بگیر گفتم ،گفتم یاد بگیر نگفتم حفظ کن این همیشه به ذهن داشته باش، در آینده خودت به طوره اتوماتیک روش های سریعتر و بهتر برای تست ها پیدا میکنی

آره اتفاقا نکته ی حل رو مینویسم تو یه برگه که حواسم باشه دور های بعدی چجوری حل کنم :D

Joe_Bel

کاربر ممتاز
یه نظر شخصی برای همه داوطلبین!
از دفترچه دوم فقط سه تا درسو بخونید ، البته این فقط یه نظره و ممکنه دوستان پتانسیل بالایی داشته باشند و...

خیلی وقته دارم بهش فکر میکنم

EECi

مدیر بازنشسته
خیلی وقته دارم بهش فکر میکنم
به چند تا کارنامه سال قبل نگاه بنداز و ببین چکار کردن ;)
ترتیب دروس رو هم رعایت کن ، اول از همه معادلات رو قشنگ بشین با حوصله بخون
راهنمایی های اقا احسان کامل هست فکر کنم گفته هاشو عمل کنی رتبه زیر 1000 برات حتمیه :)

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعی کن ریاضی مهندسی و معادلات و با تستای عمران و نقشه برداری شروع کنی.حالا حالاها سراغ ریاضی محض و مواد و معماری کشتی و هوافضا نرو که ناامیدت میکنه.

مرسی از راهنماییاتون منم برام سوال بود:w27:

• Like
واکنش ها: Ehi

BalroG

عضو جدید
نمی خوام حالتو بگیرم ولی رفتن به خارجه پایان خدمت میخواد البته ما رو مردونگیم وایستادیم تموم شدی ندا بده

آقا جان شما عروسی کن، من وثیقه میذارم میام عروسیت! ولی هزینه ایاب و ذهاب پای خودت! حله؟؟؟

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره شلوغه ولی همه با ارامش میرن میان:D

زنجان؟:crying2::crying2: کارشناسیم الک اونجا قبول شدم بابام نذاشت برم:crying2::crying2::crying2::crying2:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه در درس الکترونیک خیلی ضعیف هستین، بهتره قبل از کتاب راهیان ارشد آقای اسلام پناه، برید سراغ کتاب تقی شفیعی یا حداقل کتاب راهیان ارشد آقای ناصح! البته بهترین حالت استفاده از کتاب نصیر آقای اسلام پناه هست که دوستان از این کتاب تعریف میکنن!
همون جزوه ای که تو وبلاگشون گذاشتن + کتابشون کافیه؟

Ehsan756

عضو جدید
شرمنده دوسته من اینجا کسی با هم رقابت نمیکنه ، قراره با هم درس بخونیم بهمدیگه کمک کنیم و یه دانشگاه خوب با همکلاسی شدن درسمونو ادامه بدیم ان شالله

نه شما منظور منو اشتباه متوجه شدین
رقابت همیشه اینجوی که تو ذهن شماست نیست، میتونه مثبت و سازنده و در عین حال کاملا دوستانه باشه!!

Joe_Bel

کاربر ممتاز
از اشتباهای پارسال من که نکته ی تستا رو مرور نکردم
مرسی
این اشتاباهات که سال دیکه آدمو میسازه
به چند تا کارنامه سال قبل نگاه بنداز و ببین چکار کردن ;)
ترتیب دروس رو هم رعایت کن ، اول از همه معادلات رو قشنگ بشین با حوصله بخون
راهنمایی های اقا احسان کامل هست فکر کنم گفته هاشو عمل کنی رتبه زیر 1000 برات حتمیه :)
بله کاملا کالبد شکافی کردم واقعا اینجوریه که شما مگید ممنونم

خسته نباشید واقعا!
خواهش میکنم بردار ، امشب پست زیاد دادی میخای خوابتو ببینم :w15:
منم همینجوری مینویسم گاهی مینویسم خطر!!!!:D
به نظرم خوبه اتفاقا:)
چرا خطر!!! من کلمات : قشنگ - عالی - خوشکل - چراغ سبز - بسیار جالب، استفاده میکرد

نمی دونم کی این (،) و (ریال) بغل هم تو کیبرد جا داده :w00:

BalroG

عضو جدید
همون جزوه ای که تو وبلاگشون گذاشتن + کتابشون کافیه؟

اون جزوه به نظر من یه کم و کاستی هایی داره، ولی اگه زیاد ضعیف نیستین توی این درس و الکترونیک رو در طول تحصیل خوب کار کردین یا با یه استاد خوبی پاس کردین، همون هم کفایت میکنه...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا