++++گفتگوی خودمانی ارشدی های 93 برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
:confused:
ای بابا چرا اینجوری شده :mad:
میخوام ازداوج کنم لامصب اینقدر گرونی اومده حتی نمیشه یه دختر حجابی گرفت:w38:
خودکار کنکو دونه 1800 :eek:
میگم بریم همون اسپانیا برا ازدواج :)) اونجا حداقل هفته ای 2بار میریم ورزشگاه :biggrin:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
از سال 81 تا الان تو فکرش بودم ولی قسمت نشده دیگه :w09:
الانم دیگه فک نکنم بشه قیمته طلا و خرج عروسی خیلی رفته بالا عروسی کردها داماد 30الی 40 تومان از جیبش میره بدونه هیچ کمکی یه عروسی ساده رو میگم واسه این میگم حجابی باشه که با عروسی مخالفت کنه چون عروسیهای ما مختلطته دیدی دیگه :w33:
ماهم سرمونو گرفتیم پایین مجبور درس خوندن شدیم :w10:
واسه همین پشت کنکور انقد رقابت شدیده دیگه:Dکار که نیست گرونی هم که واویلا
همه مجبورن ز گهواره تا گور کنکور بدن:D

:w10:

shabbaran

عضو جدید
سلام فکرنکنم منابعی که واسه سایر گرایش ها معرفی کردیم فرقی داشته باشه با مکاترونیک مار منطقی رو نمیدونم اما مدرسان فقط شنیدم ماشین خوبه و تا حدودی مدار(مدارش کمی گنگه)زبان مدرسان یکی از دوستام صنایع غذایی میخوند زبان تخصصصی اونو دیدم خوب بود دیگه نمیدونم واسه رشته ی ما چطوره ندیدم..الکترونیکش خوبه اما واسه شروع نه..معادلاتشم کمی خوندم بد نیس
چند صفحه قبل منابع خوب رو بحث کردیم کتابهای مدرسان در کل بجز ماشین مناسب نیستن

ینی الان من چی کنم؟
مدار منطقی رو چی پیشنهاد میدین؟

EECi

مدیر بازنشسته
دوستان خودتون رو با منابع متعدد گرفتار نکنید
برای مدار ، کنترل ، ریاضی ، الکترونیک تنها و تنها سوالات کنکور برای کسب درصد حدود 50% کفایت می کنه
به شرط تسلط بر اونها

موفق باشید:gol:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خودکار کنکو دونه 1800 :eek:
میگم بریم همون اسپانیا برا ازدواج :)) اونجا حداقل هفته ای 2بار میریم ورزشگاه :biggrin:
همین الان با خانواده درمیون گذاشتم و تشکر کردنن بابت پیشنهادت خدا رو شکر کم کم این ازوداج ما هم داره حل میشه ;)
ینی الان من چی کنم؟

موریس مانورو بیس کن مدرسان خوبه کاتابه آنچنانی واسه مدار منطقی نداریم، کاردانی مدار منطقی مدرسان خیلی خوب بود ارشدو بیخبرم

Ehsan756

عضو جدید
سایت زبانی که معرفی کردن خیلی عالی بود:w27:

خواهش میکنم :redface:
فقط دوستانی که تصمیم میگیرن استفاده کنن اسم کاربریشونو بگن که به لیست همدیگه اضافه کنیم و بتونیم از حالت رقابتی که میتونه ایجاد بشه حداکثر استفاده رو ببریم :gol:
مال من همین Ehsan756 هست ;)

Joe_Bel

کاربر ممتاز
فقط دوستانی که تصمیم میگیرن استفاده کنن اسم کاربریشونو بگن که به لیست همدیگه اضافه کنیم و بتونیم از حالت رقابتی که میتونه ایجاد بشه حداکثر استفاده رو ببریم :gol:

شرمنده دوسته من اینجا کسی با هم رقابت نمیکنه ، قراره با هم درس بخونیم بهمدیگه کمک کنیم و یه دانشگاه خوب با همکلاسی شدن درسمونو ادامه بدیم ان شالله

Joe_Bel

کاربر ممتاز
بعضی از دوستام جواب گرفتن
دیگه چی کار میشه کرد
اگه هر فصل رو تو یه روز ادم بخونه حوصله اش سر میره
شما چه روشی پیشنهاد میدی؟{فعلا پشت کنکور :دی
}
صبح یه درس، بعد ظهر یه درسه دیگه معمولا من این کارو میکنم
اینجوری از درس خوندن زده نمیشم
کم کم 3 درس دریک روز
دوماه آخر همه رو باهم میخوندم

آخرین ویرایش:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
همین الان با خانواده درمیون گذاشتم و تشکر کردنن بابت پیشنهادت خدا رو شکر کم کم این ازوداج ما هم داره حل میشه ;)
اووووووووووو بچه ها افتادیم عروسی:w31::w31::w33::w33:
خودشم کجا؟اسپانیااااااااااااااااااااااا:surprised: درضمن یوسف ما اونجا باید اسپانیایی برقصیم یا جلمان بریم؟:w05:(بگو از الان تمرین کنیم)
:w15::w15::w15:

آخرین ویرایش:

islamboy

عضو جدید
یکی از دوستان من یه سایتی بهم معرفی کرد خیلی ازش خوشم اومد گفتم اینجام بزارم اونایی که دوست دارن استفاده کنن
این سایت یه جورایی حالت جعبه لایتنر داره شما ثبت نام میکنین (رایگان) و یه کتاب مثل 504 یا upper-intermediate-english یه هرکتاب دیگه ای که دوست داشته باشین رو انتخاب میکنین و هرروز یه سری لغات رو مرور میکنین
خوبی ای که نسبت به جعبه لایتنر معمولی داره اینه که لغات رو به صورت تصویر و مثال و پرسش و پاسخ تو حافظه شما ثبت میکنه
از ویژگی های مثبت دیگش اینه که نیم ساعته همه زیرو بم سایت و نحوه استفاده ازش رو یاد میگیرین، دیگه اینکه میتونین با دوستاتون که توی سایت عضو هستن توی حفظ کردن لغات و بدست آوردن امتیاز رقابت کنین (فکر کنم این بزرگترین حسن این سایته چون یه حالت رقابت مثبت ایجاد میکنه) و خلاصه خیلی چیزای دیگه
و فکر میکنم اگه روزی مثلا 1 ساعت برای اینکار وقت بزارین کافی باشه و نتایج خوبی بتونین بدست بیارین
این آدرسشه برای کتاب upper-intermediate-english و اینم برای کتاب 504
البته کتابای دیگه ای هم هست که خودتون خیلی راحت میتونین پیدا کنین...
خلاصه که حیفه، از دستش ندین :)

طرز كارش چطوره؟؟....چي كار بايد كنيم بعد ثبت نام؟

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
دوستان خودتون رو با منابع متعدد گرفتار نکنید
برای مدار ، کنترل ، ریاضی ، الکترونیک تنها و تنها سوالات کنکور برای کسب درصد حدود 50% کفایت می کنه
به شرط تسلط بر اونها

موفق باشید:gol:
این پیشنهادی که شما دادین 2 3ماه مونده به کنکور نیس؟

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
ینی الان من چی کنم؟
یک جمع بندی کلی با توجه به مباحث قبلی نظرات بچه ها
معادلات:کریمی
ریاضی مهندسی:مومن زاده
مدار»پوران
کنترل:رضایی
ماشین:مدرسان
الکترونیک:اسلام پناه
مدار منطقی:مدرسان
سیگنال:مومن زاده
زبان:هر چی دستت اومد..

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک جمع بندی کلی با توجه به مباحث قبلی نظرات بچه ها
معادلات:کریمی
ریاضی مهندسی:مومن زاده
مدار»پوران
کنترل:رضایی
ماشین:مدرسان
الکترونیک:اسلام پناه
مدار منطقی:مدرسان
سیگنال:مومن زاده
زبان:هر چی دستت اومد..

سلام.همین منابع خوبه.این ها رو تغییرش ندید دیگه.فقط بعد تابستون،دقت کنید بعد تابستون که همه درسها رو از این کتاب ها کاملا خوندید و فهمیدید؛ توی برخی درسها که حس میکنید توان یادگیری بیشتری دارید یه منبع دوم جهت تکمیل آموخته ها اضافه کنید تا اطلاعاتتون بالاتر بره.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
دیگه چی کار میشه کرد
}
ببین دوست عزیز این مونده به اینکه هر کس چه طور راحتتره و بازدهیش بیشتره
من خودم اگه تو یه روز 2تا درس بخونم از هیچکدوم هیچی نمیفهمم..گاهی شده یه فصل رو 4 5 روز طول کشیده و من تا اون فصل رو یاد نگرفتم سراغ هیچ درسی نرفتم(البته م روزی اون موقع 2 3ساعت میخوندما شده 4 5 روز)
و چون 4 5روز رو اون فصل تاکید کردم الانم مثلا بعد چند ماه قشنگ یادمه...اما شما میگین حوصله تون سر میره به روش خودتون که تا حالا بهترنتیجه گرفتین حرکت کنید

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تازه پله ی اولم:redface:اهل رقابت نیستم خیلی ولی واقعا مفید بود برام
ماله من fatima7

دیگه چی کار میشه کرد
}
من فعلا شروع کردم زبان خوندن
هنوز جدی و محکم شروع نکردم وقتی شروع کردم توضیحات کارمو میگم تا اشتباهام گرفته شه:smile:

شرمنده دوسته من اینجا کسی با هم رقابت نمیکنه ، قراره با هم درس بخونیم بهمدیگه کمک کنیم و یه دانشگاه خوب با همکلاسی شدن درسمونو ادامه بدیم ان شالله
این رقابته سازنده بودا من 15 تا لغت یاد گرفتم:eek:

سلام.همین منابع خوبه.این ها رو تغییرش ندید دیگه.فقط بعد تابستون،دقت کنید بعد تابستون که همه درسها رو از این کتاب ها کاملا خوندید و فهمیدید؛ توی برخی درسها که حس میکنید توان یادگیری بیشتری دارید یه منبع دوم جهت تکمیل آموخته ها اضافه کنید تا اطلاعاتتون بالاتر بره.
اقا احسان این کتابارو با هم شروع کنیم؟ یا مثلا چند تا شو انتخاب کنیم اونا رو تموم کنیم بعد بریم سراغ درسای بعدی؟:smile:

shabbaran

عضو جدید
یه سری کتاب کاردانی به کارشناسی مدرسان برام مونده مثل ماشین و مدار منطقی.میتونم همین ها رو واسه ارشد بخونم یا کلا مباحث تغییر کردن؟
الان با این وضع قیمتها ، نمیشه 22 تومن داد کتاب ماشین آخه :cry:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا احسان این کتابارو با هم شروع کنیم؟ یا مثلا چند تا شو انتخاب کنیم اونا رو تموم کنیم بعد بریم سراغ درسای بعدی؟:smile:

سلام.نه دیگه من که این و توی وبلاگم هم قشنگ نوشتم.با دروس مورد علاقه شروع کنید ترجیحا.و همچنین سعی کنید این دروس مورد علاقه ضریب 4 هم باشن.البته بیشتر علاقه مهمه تا ضریب.من سیگنال و مهندسی و معادلات و انتخاب کردم چون علاقه داشتم بهشون و از قضا ضریب 4 هم هستن.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
یه سری کتاب کاردانی به کارشناسی مدرسان برام مونده مثل ماشین و مدار منطقی.میتونم همین ها رو واسه ارشد بخونم یا کلا مباحث تغییر کردن؟
من اطلاعی ندارم اما بهتره بری کتابفروشی و مقایسه کنی (اگه کسی جواب سوالتو نداد)
در ضمن قرار نیس که همه ی کتابها رو با هم بگیری
یه روش دیگه عضویت در کتابخانه س هرچند اکثر کتابها رو ندارن:mad:(البته من خودم اصلا از کتاب امانتی نمیتونم بخونم انقد توش علامت میذارم حاشیه نویسی میکنم...کتابهای منو ببینید خنده تون میگیرید گاهی تو کتاب خودمو سرزنش هم کردم که چرا نکته ش یادم نمونده:biggrin:)

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورود بر دوستان
میگم تست زدن رو از کی شروع کنی خوبه ؟
مثلا الان من فصل 1 مدار 1 رو خوندم تست هم بزنم ؟

Joe_Bel

کاربر ممتاز
دورود بر دوستان
میگم تست زدن رو از کی شروع کنی خوبه ؟
مثلا الان من فصل 1 مدار 1 رو خوندم تست هم بزنم ؟

میگن نه یا چند تستو کار کن اما من میگم همشو کار کن بار دوم باز همشو تست های خوب یه مارک بهشون بزن که این تست رو بیشتر بعدن کار کنی

Joe_Bel

کاربر ممتاز
اووووووووووو بچه ها افتادیم عروسی:w31::w31::w33::w33:
خودشم کجا؟اسپانیااااااااااااااااااااااا:surprised: درضمن یوسف ما اونجا باید اسپانیایی برقصیم یا جلمان بریم؟:w05:(بگو از الان تمرین کنیم)
:w15::w15::w15:

به یکی از بچه ها سپردم فیلم رقصشو واسم بفرسته بزودی پخشش میکنم

قبول دارم درس همون درسه اما برای شروع هم کتابهای کاردانی نخونید کلا سبک سوالات فرق میکنه و وقت خود رو تلف کتابهای کاردانی نکنید اونا اطلاعات کمی به شما تزریق میکنن یه زمانی خوب بود که شما کاردانی بودید من شنیدم کاردانیها هم الان یاد گرفتن کتابهای ارشد میخونن کتابهای ارشد جامع تراند
رفتم کتابخونه بچه هنرستان داشتن کتابهای کاردانی میخوندن!!!

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن نه یا چند تستو کار کن اما من میگم همشو کار کن بار دوم باز همشو تست های خوب یه مارک بهشون بزن که این تست رو بیشتر بعدن کار کنی

الان از 39 تا تست 4 تا تونستم بزنم :biggrin: تازه این 4تا که زدم ساده بودم :biggrin:
تو تشخیص راه حل مشکل دارم .نمیدنم چرا . با اینکه میدونم چی میخواد ولی راه خل رو اشتباه انتخاب میکنم :confused:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان از 39 تا تست 4 تا تونستم بزنم :biggrin: تازه اینا ساده بودم :biggrin:
تو تشخیص راه حل مشکل دارم .نمیدنم چرا . با اینکه میدونم چی میخواد ولی راه خل رو اشتباه انتخاب میکنم :confused:

سعی کن ریاضی مهندسی و معادلات و با تستای عمران و نقشه برداری شروع کنی.حالا حالاها سراغ ریاضی محض و مواد و معماری کشتی و هوافضا نرو که ناامیدت میکنه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا