++++گفتگوی خودمانی ارشدی های 93 برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

پویان ط

عضو جدید
اینکه چند تا تست تالیفی داره هرفصل خبر ندارم.اکثر کتابا تستای ارشد سالهای قبل رو پوشش میده.پوران پژوهش بدلیل حجم خیلی زیادش نسبت به تقوی فک میکنم ادمو به خوندنش ترغیب نکنه چون حجم زیاد یکم آدمو به وحشت میندازه.کتاب راهیان خلاصه وار نوشته و برای کسی که قبلا کتای پوران رو خونده باشه توصیه میشه.من فقط کتاب ریاضی مهندسی کریمی رو دارم و دیدم که خوبه خوب توضیح داده.واسه مدار 1 هم کاروزرگر پوران پژهش میتونه منبع خوبی باشه
من به کتابهای بنجامین کو و رهیافت مسلطم.به نظرت نیازی به خوندن کتاب پوران است

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترکیدم تا تونستم خودمو برسونم به اینجا.اون تاپیک 92 رو که کلا دیگه از صفحه 500 به بعد بیخیال شدم.من 17 بهمن یه تاپیک زده بودم که متاسفانه با وجود اینکه خیلی روش برنامه ریزی کرده بودم و مطالب مفیدی هم توش قرار داده بودم تایید نشد و این تاپیک بجای اون تایید شد که حالا دیگه فرق چندانی نمیکنه و همین رو باید با قدرت پیش ببریم.فکر کنم به این خاطر که در اون تاپیک به یک فروم مجانی لینک داده بودم که بچه ها بحث در مورد کلاس های کنکور رو اونجا انجام بدن نه اینجا( چون قبلا شنیده بودم که بحث در مورد کلاس ها اینجا ممنوعه) برای همین اون تاپیک تایید نشد.
به هر حال.من میخوام برای سال بعد بخونم و اگه خدا بخواد مهندسی پزشکی رو هدفم قرار دادم.بر عکس یکی از بچه ها که چند صفحه قبل گفته بود بازار کارش خوبه و 90 درصد دانشجو هاش الان دارن کار میکنن من از چنتا از دانشجو های همین رشته شنیدم که دقیقا برعکس این حالت هست و کار فعلا در این رشته در ایران آنچنان جا نیوفتاده و اکثرا برای خارج رفتن این رشته رو میخونن که اونم با شرایط جدید و مشکلات ار.زی فکر نکنم خیلی به صرفه باشه(تو سایت هایی که در این مورد هست از سال قبل اکثرا میگن خارج رفتن هم دیگه خیلی خیلی سخت شده و مثل قبل نیست).من خودم این رشته رو فقط به یک دلیل انتخاب کردم که من قبلا از پزشکی خیلی خوشم میومد اما به خاطر دخالت های دیگران در دبیرستان رفتم ریاضی و این شد که مهندس برق شدیم.الان فرصتی دارم تا بتونم این رشته رو به آرزوی خودم نزدیک تر کنم و برای همین هست که میخوام برم مهندسی پزشکی هرچند که ارتباطش با پزشکی شنیدم که خیلی نیست اما بازم از هیچی بهتره.برای من علاقه خیلی مهم تر هست تا بازار کار و ادامه دادن شاخه ای که علاقه خاصی بهش نداری.
حالا اگه بچه ها اطلاعات خاصی در مورد درسایی که باید برای این شاخه خونده بشه دارن لطفا راهنماییم کنن.فکر کنم مغناطیس هم برای این شاخه مهم باشه.درسته؟ البته من مقدمه ای بر مهندسی پزشکی رو که اصلا نمیتونم برم سمتش چون هیچی در موردش نمیدونم.
این منابع من هست برای سال بعد:
ریاضی مهندسی: معتقدی و گاها مومن زاده
معادلات: معتقدی
مدار: کاروزرگر( طبق گفته بچه ها احتمالا فقط جلد 1) و تقوی(راهیان)----- کتاب نصیر جبه دار چطوره؟
کنترل: پوران-تقوی
سیگنال:مومن زاده-تقدسی
الکترونیک: اسلام پناه-یه کتاب دیگه از راهیان که الان اسم نویسندش یادم نیست
زبان:هر چی شد.برنامه خاصی برای زبان ندارم و زبانم خیلی خوب نیست.

فقط یه سوالی برام باقی میمونه اونم اینه که خیلی از بچه ها اینجا میگن مثلا من سال قبل دو تا کتاب از فلان درس رو خوندم و امسال میخوام یکی دیگه هم بخونم.من با خوندن این جور مطالب اولین سوالی که در ذهنم ایجاد میشه اینه که این دوستان چرا با خوندن اون کتاب ها و احتمالا خوندن خیلی دیگه از درس ها نتونستن سال قبل قبول بشن و برن یا از قبولی در یه جایی مطمین باشن که بعد بیان و بگن که میخوان برای سال بعد شروع کنن اونم در حالی که میشه گفت تقریبا به گفته خودشون خیلی از درسا رو خوندن.با توجه به اینکه این سال اول منه برای ارشد میخوام بخونم و وقتی هم برای اینکه یه سال اضافه تر هم بخوام واستم ندارم (بعد از پایان درس رفتم سربازی و الان بعد از پایان خدمت در خدمت شماییم و در نتیجه حدود 2 سالی از درس دور بودم) یکم این مطلب اذیتم میکنه که چطور یه عده با خوندن چندین کتاب و مطلب و تست نتونستن نتیجه دلخواهشون رو بدست بیارن و یکم تردید ایجاد میکنه در آدم.لطفا این عزیزان بیان و بگن که حالا که میخوان سال بعد هم بخونن دلیل اینکه هنوز قبول نشدن اینه که فقط رو یه درس تمرکز کرده بودن و بقیه دروس رو خوب ندادن؟ یا اینکه رتبه تک یا دو رقمی میخوان و برای همون میخوان بمونن یا به خاطر اینکه از نتایج سال قبل هنوز مطمین نیستن میخوان بخونن و احتمالا قبول میشن یا چون واحد داشتن نتونستن تست بزنن یا مشکلات دیگه بوده براشو یا هر دلیل دیگه ای؟

توصیه ای نکته ای پیشنهادی ... اگر دارید خوشحال میشم راهنماییم کنید.ممنون از همه.

سلام من این سوال شمارو بشخصه درمورد خودم جواب میدم که سال اولم بود دادم و از ترم 5 دنبال منابع بودم وتقریبا قبل ار نمایشگاه کتاب امسال به یک جمع بندی در مورد منابع رسیدم منابع خوب خیلی زیاده ولی من خوبترینشو انتخاب کردم و 5 6 ماهم بیشتر نخوندم ... اینکه بعضیا با خوندن نتیجه دلخواهشو نمیگرن به عوامل زیادی بستگی داره یکیش منبع خوبه یکیش صحیح خوندنه و اون یکی که بنظر من مهمتر از همه بود ومن درین مورد سهلانگاری کردم ازمونهای مداوم خوب و تمرین برای مدیریت جلسه وجلوگیری از استرس کاذب بود بنده همه دروس رو به جز کنترل که خوشم نمیومد انقد مطمئن بودم که بالا میزنم که هیچ گونه استرسی نداشتم درین مورد ... ولی متاسفانه بعضی چیزا دست خود ادم نیست و اونی موفق تره که از همه نظر اماده تر باشه وبرای هر مشکل احتمالی ازقبیل سختی بیش ازحد و برخورد به سوال غلط ازقبل امادگی داشته باشه ... من 60% خودمم نبودم تو کنکور ... جوری که 20 دقیقه اول تو ریاضی فقط نگاه کردم هیچی نتونستم بزنم ولش کردم رفتم رو مدار مداری که دیگه همه ایجا منو با تاپیک مدار میشناسن بقوول شادمان اگه 100 نمیزدم باید به برق 220 ولت وصلم بکنن ولی متاسفانه وقتی 6تا مدار زدم 50% گرفتم دیگه ول کردم چون استرس نزدن ریاضی گرفته بودتم واقعا شرایط درامی بود برگشتم رو ریاضی و اصلا حل نکردم بازم 6تا سوال زدم اونم نه با حل با رد گزینه و حسی خصوصا سوال انتگرال مختلط ریاضی که ازبس جوگیر بودم نگا نکرده صفرو زدم وخدارو شکر از 6تا 5تاش درست درومد وحداقل 38 درصد میشه همه اینارو گفتم که گفته باشم ازهمه نظر اماده باشید صرفا از نطر علمی قوی بودن شرط نیست بار روانی کنکور بنظر من خیلی مهمتره جوری که بازده شمارو به حداقل مقدار ممکن میرسونه و اگه نتونی مدیریت کنی میبازی بدجور ... ضمنا کد دفترچتونم همون اول نگا کنید تا مثل من الان بلاتکلیف نباشید:D موفق باشید
اینم اضافه کنم که اگه قرار باشه دوباره کنکور ارشد بدم
معادلات کریمی وجلد دوم اقاسی
ریاضی مهندسی مومن زاده که همون 6تا تستی که زدم مدیون این کتابم ... دو جلدی کریمی خصوصا جلد دومش که کلا تسته و معتقدی رو هرسه رو میخونم ولی با روش های مومن زاده حل میکنم.
سیگنال فقط و فقط تقدسی و ازمونهای سایتش و بانک تست مومن زاده
مدار کتاب هدتنی و 300 تست کهن و ازمونهای سایتش کافی بود
الکترونیک فقط فقط فقط اسلام پناه و تستای باغستانی
کنترل صددرصد میرم کلاس شیرین ابادی ایندفعه

آخرین ویرایش:

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من به کتابهای بنجامین کو و رهیافت مسلطم.به نظرت نیازی به خوندن کتاب پوران است
به نظر من بهتره خودتو و اینکه تسلطت روی درس چصدره رو با زدن تستای ارشد سالای قبل بسنجی.به نظر بهتره اول سوالای تستای قبل از 89 رو حل کنی که یکم استانداردتر طرح شدن کنترل.برو تستارو بزن ببین چند مرده حلاجی.بعد دیدی اگه در زدن تستا با مشکل مواجهی برگرد ببین کجای کار مشکل داری.شاید اصلا مبحثو نخوندی شایدم یادت رفته.به نظر من اگه یه روخوانیم کنی پورانو بد نیس ممکنه بعضی جاهاشو نخونده باشی

پویان ط

عضو جدید
به نظر من بهتره خودتو و اینکه تسلطت روی درس چصدره رو با زدن تستای ارشد سالای قبل بسنجی.به نظر بهتره اول سوالای تستای قبل از 89 رو حل کنی که یکم استانداردتر طرح شدن کنترل.برو تستارو بزن ببین چند مرده حلاجی.بعد دیدی اگه در زدن تستا با مشکل مواجهی برگرد ببین کجای کار مشکل داری.شاید اصلا مبحثو نخوندی شایدم یادت رفته.به نظر من اگه یه روخوانیم کنی پورانو بد نیس ممکنه بعضی جاهاشو نخونده باشی
ممنون البته قیمت کتاب زیاده و نمیشه برای دستگرمی از روش روخونی الکی کرد . برا مدار کتاب جهش تست تالیفی چند تا داره. درسته که تستای نارنجی پوران همون تست های تالیفی دو جلده ابیه.مدرسان شریف تستاش چطوره.برا الکترومغناطیس کتاب مدرسان شریف چطوره.تست های فیزیک و تالیفی زیادی داره. دوستانی که مطالعه کردن لطفن نظر بدن.با تشکر

آخرین ویرایش:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون البته قیمت کتاب زیاده و نمیشه برای دستگرمی از روش روخونی الکی کرد . برا مدار کتاب جهش تست تالیفی چند تا داره. درسته که تستای نارنجی پوران همون تست های تالیفی دو جلده ابیه.مدرسان شریف تستاش چطوره.برا الکترومغناطیس کتاب مدرسان شریف چطوره.تست های فیزیک و تالیفی زیادی داره. دوستانی که مطالعه کردن لطفن نظر بدن.با تشکر
دوست عزیز بنظر من شما بیش از حد وسواس داری تست تالیفی بدرد بخور میخوای سایت کهن پره و جزوه300 تست ایشون در حد سوالات هدتنی هست الباقی بدرد امتحانات دانشگاه میخوره ولی اگه مدارت خوب نیست همون نارنجی رنگ پوران پراز تست تالیفی که همون مثالها و تستای اخر فصل جلد ابیه پورانه بهتره رو سوالات کنکور وقت بذاری تا اینکه از الان دنبال تست تالیفی باشی

Joe_Bel

کاربر ممتاز
خوب ماهم نسخه پیچیمون تموم شد بریم درسمونو بخونیم ، من برای کنکور بار دومم هستش در ضمن من اکتابهارو دارم اگه نداشتم از داخل پرانتز استفاده میکردم

معادلات
معتقدی ( یادگیری خوبه اگه نداشیتن مومن زاده)
نیکو کار (تست های هر سال همه رشته ها رو بصورت جامع داره)
معتقدی (خود آزمایی اگه نداشتین کریمی)

ریاضی مهندسی
معتقدی (اونم بصورته بالا هستش)
پوران
معتقدی

مدار
پارسه(چون دارمش میخونم جلد دومش خوبه اگه نداشتین پوران یا جبه دار نصیر)
تستهای نارنجی پوران
300 مدار کهن (سوالاته سنگینی داره)

کنترل
علوی (خوبه واسه همین میخونم اگه تازه شروع میکنید حتما اول از پوران و بعد از تقوی یا مدرسان )
رهیافت (گفتن غافل نباشیم ازش!)

الکترونیک
اسلام پناه (چیزی بری گفتن نزاشته روش کار اینه)
پارسه (مثالهای خوبی داره)
تمرینات رضوی(از سال 86 و 87 کلا سبک سوالات از کتابه صدرا به این کتاب تبدیل شده)

سیگنال
تقدسی (مونم زاده خوبه همه هم خوندن اما تقدسی یه چیزه دیگه است)
کتاب نارنجی پوران (چون دارم میخونمش)
کتاب تست های تالیفی تقدسی (میگن پاییز میاد!)
کتاب کهن (اگه وقت شد اون کتابم چند باری میخونم)

زبان
مدرسان (گرامر و لغت)
راهیان ارشد- 504 (لغت)
پارسه عموی و تخصوصی (برای هر در میخونم)
کتاب حاج رسولی(چون دارم میخونمش کتابه کاملا انگلیسه ولی یه کم قدیمی شده اما خوبه)

در نهایت تست های تالیفی و کنکور های آزمایشی هیچ وقت غافل نشید که اطلاعاتتونو کامل میکنه در ضمن اینم بگم سوال غلط حداقل از کنکور خودمون کمتره اگه بلد نبودین نگید سوال غلط یا غیر استانداره سعی کنید حلش کنید

پویان ط

عضو جدید
دوست عزیز بنظر من شما بیش از حد وسواس داری تست تالیفی بدرد بخور میخوای سایت کهن پره و جزوه300 تست ایشون در حد سوالات هدتنی هست الباقی بدرد امتحانات دانشگاه میخوره ولی اگه مدارت خوب نیست همون نارنجی رنگ پوران پراز تست تالیفی که همون مثالها و تستای اخر فصل جلد ابیه پورانه بهتره رو سوالات کنکور وقت بذاری تا اینکه از الان دنبال تست تالیفی باشی

آخرین ویرایش:

پویان ط

عضو جدید
امسال مدار چند زدی

آخرین ویرایش:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال مدار چند زدی
50% مهم درصد من نیست مهم شماییکه دوست داریم درست از وقتتون استفاده کنید و انقدر سردرگم نباشید دوست عزیز میخوام اشتباهات منو تکرار نکنی وگرنه هرجی دوست داری بخون اکثر تستهای تالیفی کهن در تاپیک مدار حل شده حوصله داشتی دانلود کن استفاده کن موفق باشی

پویان ط

عضو جدید
50% مهم درصد من نیست مهم شماییکه دوست داریم درست از وقتتون استفاده کنید و انقدر سردرگم نباشید دوست عزیز میخوام اشتباهات منو تکرار نکنی وگرنه هرجی دوست داری بخون اکثر تستهای تالیفی کهن در تاپیک مدار حل شده حوصله داشتی دانلود کن استفاده کن موفق باشی
مدار به این سادگی 50http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon9.gif دوست من یه طوری با اعتماد به نفس گفتی تست تالیفی بدرد نمیخوره من فکر کردم که 100 زدیhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif.اگه اینا که گفتی بهترینه پس چرا انقدر کم. امیدوارم دوستان مطلع که درصد بالا زده اند در مورد کیفیت کتب مدرسان شریف وجهش پاسخ دهند.با تشکر

llvll.asoud

کاربر ممتاز
مدار به این سادگی 50http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon9.gif دوست من یه طوری با اعتماد به نفس گفتی تست تالیفی بدرد نمیخوره من فکر کردم که 100 زدیhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif.اگه اینا که گفتی بهترینه پس چرا انقدر کم. امیدوارم دوستان مطلع که درصد بالا زده اند در مورد کیفیت کتب مدرسان شریف وجهش پاسخ دهند.با تشکر

دوست من اینکه کسی توی کنکور مثلا یه درسی رو متوسط میزنه دلیل نمیشه که مثلا کتابایی که انتخاب کرده بد بوده یاهم اینکه اون طرف زحمتشو نکشیده و یا بد خونده.درس خوندن واسه ارشد یه قضیس.یه قضیم به مدیریت وقت و نحوه عملکرد فرد در زمان امتحان برمیگرده که به نظر من مهمترینه.فک میکنی همه افرادی که میخونن 50 به بالا و اونایی که نمیخونن زیر 50 میزنن؟! اصلا چه ربطی داره که چون آدم بهترین کتاب رو میخونه بهترین نمره رو هم کسب کنه!؟ شاید اون دوستی که درصد بالایی زده 40 درصد بلد بوده و زده. دو سه تا سوالم شانسی زده شده 70 درصد و یا برعکس این

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز

واقعا متاسفام برای این طرز تفکر جنابعالی .... بنده همینجا این تاپیک و اهالی محترمشو بخدای بزر گ میسپارم و امیدوارم شما سال بعد 100 بزنی ... مطمئن باش شماهم در شرایط ازمون همین 50 هم بزور میزدی نشستی خونه فک میکنی 100 زدی شاهکار کردی بنده همونجام تو کنکور بالای 80 میزدم نیازی نداره دیگه بگم چرا نزدم در ضمن اگر کسی رو اینجا پیدا کردی که بالای 60 یا 70 زده حتما ازش راهنمایی بگیر در نهایت جمله پایین قرمز رنگ برای ادم های مثل شماس خوب روش فکر بکنید .... خدانگهدارتون برای همیشه

آخرین ویرایش:

shahin01

عضو جدید
با سلام خدمت شما دوستان و هم کنکوری های عزیز
اممیدوارم که خسته نباشید
من تقریبا از صفحات 5،6 این تاپیک بحث ها رو دنبال می کنم ولی وقت نمی شد که ثبت نام کنم که الان ثبت نام کردم و اومدم
نمی خوام بیش تر از این وقتتونو بگیرم(از دوستان خواهش می کنم از حرفای دیگران ناراحت و دلخور نشن،فکر نکنم کسی نیت بدی داشته باشه)
من پایه ام تقریبا میشه بگم ضعیف یا خیلی ضعیفه،این ترم و ترم بعد هم کلاس دارم،این ترمم سبکه ولی ترم بعدم سنگینه برا همین می خوام تا تابستون خوب خوب بخونم
اینا هم منابعی هستش که فعلا شروع کردم به خوندنشون
معادلات دیفرانسیل : کریمی نصیر
ریاضیات مهندسی : مومن زاده
الکترونیک :چون از الک چیزی نمی دونم برا همین می خوام اول پایه ای رضوی رو بخونم
مدارهای الکتریکی : پوران رو هم دارم ولی می خوام با پارسه شروع کنم و بعد پارسه برم سراغ پوران

دوستان خوشحال میشم که نظراتشون رو درباره ی منابع انتخابیم بگن(فقط اینو در نظر بگیرین که من پایه ام خیلی شایدم خیلی خیلی ضعیفه)

* F A R Z A D *

عضو جدید
توصیه دوستانه

دوستان کوچیکتر از اونی هستم که بخوام چیزی رو به شما بگم ولی خواهشا بعضی چیزا رو تو این تایپیک مراعات کنید چون قراره یک سال تو این تایپیک باهم باشید که شاید ما هم باشیم ( برای بار دوم ) ، چیزایی که این دوستان میگن اجباری نیس قبول کنین ولی دیگه این جوری نباشه نسبت به دوستان خودتون بی احترامی کنید خودتون بعدا خواهید دید که اگه باهم باشید و به هم کمک کنید چقدر تو درسا بهتر پیش خواهید رفت ، کسی که نه به کلاس کنکور دسترسی نداره نه به استادی تنها امیدش برای رفع اشکال اینجاس ، از همه مهمتر اینجا جایی هستش که بچه ها واقعا انرژی میگیرن پس خواهشا کاری نکنید که دوستان خودتون یکی یکی بگن خداحافظ

به امید موفقیت بچه های گل تایپیک ;)

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
50% کمههههههههههههه؟:surprised:
شما انگار شروع نکردی از اوضاع خبر نداری؟:crying:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
اممیدوارم که خسته نباشید
من تقریبا از صفحات 5،6 این تاپیک بحث ها رو دنبال می کنم ولی وقت نمی شد که ثبت نام کنم که الان ثبت نام کردم و اومدم
نمی خوام بیش تر از این وقتتونو بگیرم(از دوستان خواهش می کنم از حرفای دیگران ناراحت و دلخور نشن،فکر نکنم کسی نیت بدی داشته باشه)
من پایه ام تقریبا میشه بگم ضعیف یا خیلی ضعیفه،این ترم و ترم بعد هم کلاس دارم،این ترمم سبکه ولی ترم بعدم سنگینه برا همین می خوام تا تابستون خوب خوب بخونم
مدارهای الکتریکی : پوران رو هم دارم ولی می خوام با پارسه شروع کنم و بعد پارسه برم سراغ پوران

دوستان خوشحال میشم که نظراتشون رو درباره ی منابع انتخابیم بگن(فقط اینو در نظر بگیرین که من پایه ام خیلی شایدم خیلی خیلی ضعیفه)
مدار رو با پوران شروع کن پارسه بنظرمیاد ساده س اما بیشتر نکته داره برای تکمیل مطالب خوانده شده س برای یادگیری اولیه خوب نیست

آخرین ویرایش:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم منابع من :D

ریاضی مندسی : کریمی
معادلات : کریمی
مدار : کاروزرگر - تقوی
کنترل : امین رضایی - تقوی
ماشین : پژمان فر
بررسی : نمیدونم :|
الکترونیک : فعلا ناصح . اگه نیاز بشه اسلام پناه هم میگیرم
زبان : 504 و کتاب راهیان ارشد برای تخصصی
:D

Joe_Bel

کاربر ممتاز

واقعا عالی
الکترونیک با توجه شما قدرتی بودین کاره خوبی میکنید اول از ناصح شروع کنید بعد اسلام پناه

Joe_Bel

کاربر ممتاز
اممیدوارم که خسته نباشید

خوش اومدید
منابعتون خوبه شک نکن همین رو بخونید

شما هم خوش اومدید اما سربازی نباشید بچه های اینجا اکثرا مجردن

controlqueen

عضو جدید
من به کتابهای بنجامین کو و رهیافت مسلطم.به نظرت نیازی به این کتاب است

والا چه عرض کنم اگه هنوزخیلی روکنترل مشکل داری برای اینکه مفهوم رو عمقی دریافت کنی اره بخونش امااگه بلدی مطلبوبهتره دیگه تست بزنی

Joe_Bel

کاربر ممتاز
مثله اینکه سوتفاهم پیش اومده
بچه ها بزارید یه نکته مهم بگم شما باید فقط یک کتاب رو واسه خودتو بیس کنید و مسایل ار روش کتاب اصلی که روش کاره خودت قرار داده اید استفاده کنید
استفاده از کتابه دیگر به این منظور است شما مسایل از روش خودتون حل کنید(تا سر در گم یا مطالبو قاطی نکنید) وبیشتر تمرین کرده باشید اگه نکته جدیدی دیدید تو دفتر خلاصه نویستون اضافه کنید

controlqueen

عضو جدید
دوست من اینکه کسی توی کنکور مثلا یه درسی رو متوسط میزنه دلیل نمیشه که مثلا کتابایی که انتخاب کرده بد بوده یاهم اینکه اون طرف زحمتشو نکشیده و یا بد خونده.درس خوندن واسه ارشد یه قضیس.یه قضیم به مدیریت وقت و نحوه عملکرد فرد در زمان امتحان برمیگرده که به نظر من مهمترینه.فک میکنی همه افرادی که میخونن 50 به بالا و اونایی که نمیخونن زیر 50 میزنن؟! اصلا چه ربطی داره که چون آدم بهترین کتاب رو میخونه بهترین نمره رو هم کسب کنه!؟ شاید اون دوستی که درصد بالایی زده 40 درصد بلد بوده و زده. دو سه تا سوالم شانسی زده شده 70 درصد و یا برعکس این

از مشاورتون استفاده کردیم مهندس....

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا عالی
الکترونیک با توجه شما قدرتی بودین کاره خوبی میکنید اول از ناصح شروع کنید بعد اسلام پناه

نه اتفاقا من الکترونیکی هستم :D
ولی میخوام قدرت شرکت کنم
الانم الکترونیک فقط به این خاطر میخونم چونکه کنترل هم جزء الویتهام هست برای ادامه تحصیل :D

Joe_Bel

کاربر ممتاز
نه اتفاقا من الکترونیکی هستم :D
ولی میخوام قدرت شرکت کنم
الانم الکترونیک فقط به این خاطر میخونم چونکه کنترل هم جزء الویتهام هست برای ادامه تحصیل :D
خوب ضایع نمی کردی پیام خصوصی میگفتی :w25: :w15:

shahin01

عضو جدید

سلام
فکر میکنی برا زبان عمومی 504 و برای زبان تخصصی راهیان ارشد کافیه؟

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
فکر میکنی برا زبان عمومی 504 و برای زبان تخصصی راهیان ارشد کافیه؟

نه اصلا کافی نیست . مخصوصا عمومی
برای تخصصی میشه برای کلمات روی کتاب راهیان حساب کرد . کلمه زیاد داره . البته کتاب پارسه هم عالیه :D

BalroG

عضو جدید

دوست عزیز
لحن شما اصلا جالب نبود! شما فک میکنی 50درصد کمه برای شرایط کنکور؟!! منی که خیلی ریلکس و بدون استرس رفتم سر جلسه کنکور (چون به خودم میگفتم که دیگه امسال نمیتونم کاری از پیش ببرم و فقط میخوام خودم رو محک بزنم...) و برای درس مدار خیلی مدعی بودم، همش 33درصد زدم!!! بیا داخل گود تا ببینی اینجا چه خبره!!!
با توجه به دیدگاه شما نسبت به کنکور و درصدهای کسب شده در آن، برادرانه به شما توصیه میکنم که حتما در آزمون های آزمایشی یکی از موسسات ثبت نام کنی تا کم کم برات بیفته که کنکور مهندسی برق یعنی چی...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا