گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مریم حتما شیطونی کردی تو تالارشون اوتارتم که تغییر دادی شناسایی نشی البته این بهتره اون اواتار قبلی زیاد وجهه خوشی نداشت
یکم....
من برم تالار اونا چیکار آخه!!!
فقط 2 3 تا تاپیک زدم
اومده یه کاره پیغام داده
منم عوضش کردم
یعنی واقعا بد بود؟؟؟

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مریم حتما شیطونی کردی تو تالارشون اوتارتم که تغییر دادی شناسایی نشی البته این بهتره اون اواتار قبلی زیاد وجهه خوشی نداشت
یکم....
آخ ببخشید یادم رفت جواب سلامتو بدم
سلام آقا شهرام

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نه بابا سفارش نکنی هااا
میاد دوباره گیر میده خوشم نمیاد
به آواتارم ایراد گرفت
خلاصه اگه یه وقت موضوع بیخ پیدا کرد بگو تا من حلش کنم
حالا چرا
ممکنه سیاسی باشه یعنی برداشت سیاسی ازش بکنن
خوب برو عوض کن یکی دیگه بذار

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
ف

سلام محمد جان..خوبی داداش؟
شنیدم صبح کلاس ترمو رو کنترات برداشتی؟
بحثتون چی بود؟
سلام حامد جان مخلصم سالار
خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای بابا
بیکار بودیم با بچه ها گفتیم راجع به یه موضوع بحث کنیم
البته زیاد دوام نیاورد
ان شاالله بعدا ادامه میدیم
بچه ها یه کم حوصلشون بیاد سر جاش

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ ببخشید یادم رفت جواب سلامتو بدم
سلام آقا شهرام

ببین یکم اواتارت مورد داشت خوب نمی تونم بگم چرا دور از ادبه ولی خودت می دون چی می گم

حالا این خیلی بهتره

می خواستم بهت بگم گفتم ناراحت می شی

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
خلاصه اگه یه وقت موضوع بیخ پیدا کرد بگو تا من حلش کنم
حالا چرا
ممکنه سیاسی باشه یعنی برداشت سیاسی ازش بکنن
خوب برو عوض کن یکی دیگه بذار
الان اینو گذاشتم دیگه
مرسی آقا محمد

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام حامد جان مخلصم سالار
خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای بابا
بیکار بودیم با بچه ها گفتیم راجع به یه موضوع بحث کنیم
البته زیاد دوام نیاورد
ان شاالله بعدا ادامه میدیم
بچه ها یه کم حوصلشون بیاد سر جاش

فدای تو...
شما در چه حالی؟
روزا بیکاری؟

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
فدای تو...
شما در چه حالی؟
روزا بیکاری؟
آره به خدا خسته شدم از بیکاری
ولی چه میشه کرد
توکل به خدا
ان شا الله که ردیف بشه بریم سر کار از این سکون و ... نجات پیدا کنیم
حوصله ندارم روی کار اموزیم کار کنم
فقط تنها سر گرمیم همین باشگاست

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ اشکالی نداره بازی ادامه داره

taleshi89

عضو جدید
سلام دوست کجابودی اگه بدونی چقد امروز ازت دفاع کردم گفتم مثل شیر پشتت میمونم نمیزارم حبست کنن سند میزارم ازادت میکنم درسته تو این جمع ازتون کوچیکترم ولی به موقش ....تورفته بودی نوشتم .اینم گفتم که مثل این داداش بزرگا ادمو دعوا میکنی هی .یادم نیست ولی فکر کنم برای اقای وحید نوشتم.راستی چه جور خانداداشی که منوراهنمایی نمیکنی ،من هنوز نتونستم برای این اقای پیرجو پیام خصوصی ارسال کنممممممممممممم.تورو خدا :gol::cry:اپه این دفه دعوام کنیییییییی همینجا میزنم زیر گریه اااااااااااااااچیکار کنم دست خودم نیست از بچگی همش هی سوال میپرسیدم بعضی اوقات هم کفرشونو سر می اوردم.راستی باید باعث افتخارت باشم من که خواهر ته تقاریتم همیشه جز شاگردا کلاس بوده راستی تو کلاسمون هم یه روز که برای همه بچه های کلاس یه شکلک انتخاب میکردن برای من یه ادمک که علامت سوال رو سرش بود انتخاب کردن اگه دعوام نکنی قول میدم موقع سحر دعات کنم...

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست کجابودی اگه بدونی چقد امروز ازت دفاع کردم گفتم مثل شیر پشتت میمونم نمیزارم حبست کنن سند میزارم ازادت میکنم درسته تو این جمع ازتون کوچیکترم ولی به موقش ....تورفته بودی نوشتم .اینم گفتم که مثل این داداش بزرگا ادمو دعوا میکنی هی .یادم نیست ولی فکر کنم برای اقای وحید نوشتم.راستی چه جور خانداداشی که منوراهنمایی نمیکنی ،من هنوز نتونستم برای این اقای پیرجو پیام خصوصی ارسال کنممممممممممممم.تورو خدا :gol::cry:اپه این دفه دعوام کنیییییییی همینجا میزنم زیر گریه اااااااااااااااچیکار کنم دست خودم نیست از بچگی همش هی سوال میپرسیدم بعضی اوقات هم کفرشونو سر می اوردم.راستی باید باعث افتخارت باشم من که خواهر ته تقاریتم همیشه جز شاگردا کلاس بوده راستی تو کلاسمون هم یه روز که برای همه بچه های کلاس یه شکلک انتخاب میکردن برای من یه ادمک که علامت سوال رو سرش بود انتخاب کردن اگه دعوام نکنی قول میدم موقع سحر دعات کنم...

مخاطبتون کیه؟؟لطفا با نقل قول پست بذارین..اگه با شهرام کار دارین رفت

taleshi89

عضو جدید
خان داداش59شما چه را اینقد زود میری تا من میام. باباخودم برای سحر بیدارت میکنم........نرو توهم مثل نمیتونی دوووووووووم بیاری نرو تو هم مثل من توغصه کم میاری نروووو دیدی شاعرم هستم حالا تو هی منو دعوا کن

taleshi89

عضو جدید
سلام اقای حامد-مجهول،این خانداداشه ما هم که میریه همش. ولی بهشون بگین من این پستو براشون گذاشتم.شب شما بخیر منو دعا کنیید با تشکر ته تقاری

بالا