گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

rostamani

عضو جدید
علیک سلام داش وحید، خوش به حالت، به ما از این لباسها ندادن.
انتظارات زیاده .به تو لباس بدن اخههههههه؟؟ به تو باید تی یا طی بدن.مهندسایواقعی لباس میپوشن

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آها خوبه.میری یه سری هم به یونی میزنی.

اصن دوس ندارم برم اونجا...تموم خاطراتم میان جلو چشام...وقتی برمو ببینم هیشکی نیست که یکم از خاطراتم بگم یه چیزی گلومو میگیره...سکته نکنم شانس آوردم

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصن دوس ندارم برم اونجا...تموم خاطراتم میان جلو چشام...وقتی برمو ببینم هیشکی نیست که یکم از خاطراتم بگم یه چیزی گلومو میگیره...سکته نکنم شانس آوردم

انقدر به چیزای غمگینش فکر نکن شاید دوستاتم ببینی. بچه ها من میرم کم کم شب بخیر.:smile:

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به ما هم که رسید خشکی اومد:cry:

سلام فیفا جون...ببخشید عارف جون...ببخشید ممد جون...
عیب نداره تن آدمی شریف است و ازین چیزا...!!!!
نه داش وحید خیلی هم عیب داره، من دانشگاه رفتم فقط واسه این لباسها.

انتظارات زیاده .به تو لباس بدن اخههههههه؟؟ به تو باید تی یا طی بدن.مهندسایواقعی لباس میپوشن

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من راضیه مهندس شیمی منم مثل شما تموم کردم :) البته یه چیزاییش مونده

اصن فکرشم نمیکردم دختر باشین!!!!!؟؟؟؟
بین خودمون بمونه!!!!منم نزدیک بود تقطیر برام بمونه!!!!
پرويه مونده برام که اونم دیگه تقریبا تمومه...

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصن فکرشم نمیکردم دختر باشین!!!!!؟؟؟؟
بین خودمون بمونه!!!!منم نزدیک بود تقطیر برام بمونه!!!!
پرويه مونده برام که اونم دیگه تقریبا تمومه...
ای بابا میگفتی من معرفیش میکردم دیگه.

rostamani

عضو جدید
چی بگم والا!!!!چه هدف والایی داشتی؟؟؟چقدم به هدفت بها دادن مسئولان دانشگاتون!!!!!
شناختنش فهمیدن نباید بها بدن.حتما اگه ازدواجم کنی فقط به خاطر کت و شلوار دومادیه ارهههههه.؟؟؟؟؟؟؟؟ تو چشای آبی طوسی بنفش من نگاه کن جواب بده نه روت میشه بگو دیگه

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شناختنش فهمیدن نباید بها بدن.حتما اگه ازدواجم کنی فقط به خاطر کت و شلوار دومادیه ارهههههه.؟؟؟؟؟؟؟؟ تو چشای آبی طوسی بنفش من نگاه کن جواب بده نه روت میشه بگو دیگه

نه دیگه اون قضیه اش فرق میکنه، طرفم چشاش سیاهه.

rostamani

عضو جدید
اصن فکرشم نمیکردم دختر باشین!!!!!؟؟؟؟بین خودمون بمونه!!!!منم نزدیک بود تقطیر برام بمونه!!!!پرويه مونده برام که اونم دیگه تقریبا تمومه...
چرا اخه ؟؟ فکر کردی فوفل دختره اخه عشوه میاد هی من کارآموزی پروژم مونده چون تابستون قبلی خیر سرمان برای کنکور میخوندیم من پروژم شهریوره ترجمه نکردم از فردا قراره اگه خدا و 14 معصوم و نت و دوستان بزارن شروع کنم

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا اخه ؟؟ فکر کردی فوفل دختره اخه عشوه میاد هی من کارآموزی پروژم مونده چون تابستون قبلی خیر سرمان برای کنکور میخوندیم من پروژم شهریوره ترجمه نکردم از فردا قراره اگه خدا و 14 معصوم و نت و دوستان بزارن شروع کنم
من نمیذارم حالا خود دانی!

rostamani

عضو جدید
منم سودام. درسم تمومیده از آشنایی با شما هم خوش وقت شدم با اجازه میخوام برم خونمون شب خوش.
شرمنده اسمتون دختره یا پسر؟؟ نشنیدم تا حالا (شکلک عرق خجالت )ایی واییی برو خونتون زشته تو کوچه نباش

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بابا شما دوتا چقد به پروپای هم میپیچین؟؟؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ترجمه کمر آدمو میشکونه...
متن تخصصی که دیگه نابود میکنه آدمو...
باید همشو خودتون ترجمه کنین...
البته من یه عزیزی بهم کمک کرد دستش درد نکنه...

rostamani

عضو جدید
بابا شما دوتا چقد به پروپای هم میپیچین؟؟؟؟
اگه نپیچیم میشه غیر عادی این الان کاملا عادیه فوفل اگه میخوای نپیچیم زیگزاگی بریم یا دندون موشی؟؟ هااااااااان؟؟فوفل راستی چی میخوندی؟؟ مهندس شیمی نبودی که خدایی نکرده بلا به دور

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بد جور معتاد نت شدم .باید برم مرکز ترک اعتیادی که فوفل میرفت اون موادو تونست ترک کنه منم میتونم نتو ترک کنم بزار ترک کنممممممم ؟؟
نه نمیشه، از فردا به علیم میگم بیاد تایپیکتون لنگر بندازه.

بالا