گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گرایش خیلی خوبی داری. بعدا توی ایران خوب جای کار داره.
آره تا جایی که میتونی درس بخون خلاص بشی از سربازی.

ایشالا هر گرایشی دوست داری قبول بشی. چند هفته دیگه هم میاد نتایجتون.

شما گرایشتون تو کارشناسی چ بوده چرا میخوای بری محیط زیست؟؟//

student.sh86

عضو جدید
شما گرایشتون تو کارشناسی چ بوده چرا میخوای بری محیط زیست؟؟//

بدون گرایش.
چون که توی این زمینه سابقه تحقیقاتی دارم. بعدشم الان کشورای دیگه معمولا هزینه های پژوهشیشونو صرف مسائل محیط زیستی میکنن.
اما برای کشور ما که بنیادش روی نفت و گاز این گرایشا بهتر هستن.

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بدون گرایش.
چون که توی این زمینه سابقه تحقیقاتی دارم. بعدشم الان کشورای دیگه معمولا هزینه های پژوهشیشونو صرف مسائل محیط زیستی میکنن.
اما برای کشور ما که بنیادش روی نفت و گاز این گرایشا بهتر هستن.

بابا تحقیقاتتتتتتتتتت..............اقای نوری رو میشناشین فکر کنم تو دانشگاه تهران درس میده (البته تو دانشگاه ما که هستتتتتتتت)......؟؟؟؟؟؟

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صنایع شیمیایی شما چطور؟
پایین گفتم .......

اهه اهه مهندسی شیمی گرایش فراوری و انتقال گاز............. اره گفتیییییییییییییییییییییی ییییی من که میخوام ادامه تحصیل بدم تا دکترا میگن دکترا معافن....................

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا تحقیقاتتتتتتتتتت..............اقای نوری رو میشناشین فکر کنم تو دانشگاه تهران درس میده (البته تو دانشگاه ما که هستتتتتتتت)......؟؟؟؟؟؟

ایشون یه کنفرانس یا همیایش گذاشته بودن در مورد اینکه چطوری مقاله ISI بدین و ازین حرفا خودشم تو محیط زیسته یه سایت خیلی خوبی هم داره حالا پیدا کردم بهتون میدم

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیشاپیش روز مرد , روز روباه مکار , گربه نره , شاهزاده همیشه گدا , پینوکوی دروغگو , خرس پشمالو , گرگ شکمو , جغد شب بیدار , مزاحم همیشگی زیبای خفته مبارک باد .

student.sh86

عضو جدید
ایشون یه کنفرانس یا همیایش گذاشته بودن در مورد اینکه چطوری مقاله ISI بدین و ازین حرفا خودشم تو محیط زیسته یه سایت خیلی خوبی هم داره حالا پیدا کردم بهتون میدم

مرسی لطف میکنی.
البته من بلتم که چطوری مقاله ISI بدم.:)
محیط زیست آینده تحقیقاتی خارج از کشورش خوبه. اما ایران نه خیلی. اهمیت نمیدن اینجا زیاد.

مریم2009

عضو جدید
پیشاپیش روز مرد , روز روباه مکار , گربه نره , شاهزاده همیشه گدا , پینوکوی دروغگو , خرس پشمالو , گرگ شکمو , جغد شب بیدار , مزاحم همیشگی زیبای خفته مبارک باد .

تبریک میگم مهندس
آآآآآآآآآآآخییییییییی:biggrin: زیبا بود

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تبریک میگم مهندس
آآآآآآآآآآآخییییییییی:biggrin: زیبا بود

دیدی همه این بدا اقایون حالا خانوما خورشید خانوم و خانوم گل وووووو ...........هرچی صفت خوبه واسه خانوما استفاده میکنن بد سر اقایون وای وای وای چی بگم؟

مریم2009

عضو جدید
ایشالا هر گرایشی دوست داری قبول بشی. چند هفته دیگه هم میاد نتایجتون.[/QUOTE]

ممنون مهندس شما هم انشالا گرایش محیط زیست که دوست دارید قبول شید

مریم2009

عضو جدید
دیدی همه این بدا اقایون حالا خانوما خورشید خانوم و خانوم گل وووووو ...........هرچی صفت خوبه واسه خانوما استفاده میکنن بد سر اقایون وای وای وای چی بگم؟

آخه تقصیر آقایونه تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها حتما بدن دیگه

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه تقصیر آقایونه تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها حتما بدن دیگه

حالا میدونی بیشتر ادم از چی درد میکشههههههههههه روز زن طلا و لباس گران قیمت و کیک ووووووووووو روز مرد لباس زیر و جوراب خیلی بخوان حال بدن یه پیراهنی چیزی میخرن سرو تشو میبندن

مریم2009

عضو جدید
حالا میدونی بیشتر ادم از چی درد میکشههههههههههه روز زن طلا و لباس گران قیمت و کیک ووووووووووو روز مرد لباس زیر و جوراب خیلی بخوان حال بدن یه پیراهنی چیزی میخرن سرو تشو میبندن
آخه هدیه باید با ارزش آدما متناسب باشه غصه نخور مهندس پیر میشی هیچکس بهت دختر نمیده ها:D

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبلنا که کوچیک بودم مامانم نمیزاشت فیلم ترسناک نگاه کنم , منم که تخس رفتم یه چنتا فیلم روز وحشتناک گرفته بودم , یه شب که خونه تنها بودم تصمیم گرفتم ببینمشون :))
فیلم هارو ریخته بودم تو البوم موزیک های متین دو حنجره که کسی شک نکنه
بعد فیلمش واقعآ ترسناک بود تموم که شد داشتم از ترس سکته میکردم هوا تاریک خونه تنها
رفتم تو اشپزخونه یه لیوان آب بخورم حالم بیاد سر جاش
تیتراژ فیلم تموم شد و آهنگ ها پلی شد. 90% اهنگاشم متین دو حنجره با داد شروع میکنه.
لیوان اب تو دستم تو چهار چوب تکیه دادم به اُپن یهو دیدم یکی از تو اتاق داد میزنه : هووووووووووووووووووووو , مگه بهت نگقته بود.... ؟؟؟
منو میگی جو گیر لیوات رو انداختم جیغ میزدم کی اونجاست ؟؟ میگم کی اونجاست ؟؟

مریم2009

عضو جدید

خارج از شوخی من همیشه به پدرم این هدایا را ندادم همیشه کادوهای بهتر خریدم

مریم2009

عضو جدید
قبلنا که کوچیک بودم مامانم نمیزاشت فیلم ترسناک نگاه کنم , منم که تخس رفتم یه چنتا فیلم روز وحشتناک گرفته بودم , یه شب که خونه تنها بودم تصمیم گرفتم ببینمشون :))
فیلم هارو ریخته بودم تو البوم موزیک های متین دو حنجره که کسی شک نکنه
بعد فیلمش واقعآ ترسناک بود تموم که شد داشتم از ترس سکته میکردم هوا تاریک خونه تنها
رفتم تو اشپزخونه یه لیوان آب بخورم حالم بیاد سر جاش
تیتراژ فیلم تموم شد و آهنگ ها پلی شد. 90% اهنگاشم متین دو حنجره با داد شروع میکنه.
لیوان اب تو دستم تو چهار چوب تکیه دادم به اُپن یهو دیدم یکی از تو اتاق داد میزنه : هووووووووووووووووووووو , مگه بهت نگقته بود.... ؟؟؟
منو میگی جو گیر لیوات رو انداختم جیغ میزدم کی اونجاست ؟؟ میگم کی اونجاست ؟؟
:biggrin:
:biggrin::biggrin:
:biggrin:
ممنون مهندس چند وقتی بود اینجوری نخندیده بودم البته یکم دلم سوخت:cry::cry:

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ديشب ساعته ۲ نصفه شب دختر خالم اس داده…
دختر خالم : سلام ،ميدوني جريانچيه؟؟
من : سلام نه بگو بينم چيه نصفه شبي؟
دختر خالم: به مقدار الکترسيته اي که از يک رسانا عبور ميکند جريان ميگويند

بالا