گروه آمادگی برای کنکور ارشد كامپيوتر 91

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام به همه ی دوستان.

من امسال تصمیم گرفتم درس بخونم واسه ارشد ولی هنوز شروع نکردم.:cry:

کتاب خریدم اما ....

کلا نمی دونم باید اول چی بخونم.:cry:

دوستان اگه کسی هست بهم کمک کنه لطفا اعلام کنه.... اگه کسی هم هست که میخواد با من برنامه ریزی کنه بازم اعلام کنه.

موفق باشید.:gol:

سلام
چه رشته ای میخوای بخونی؟
ببین به ضرایب نگاه کن و طوری برنامه ریزی کن که از گروه ها حتماً حداقل یک درس رو بخونی. صفر در یکی از بخش ها خودش حالت ضریب منفی داره :D

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چه رشته ای میخوای بخونی؟
ببین به ضرایب نگاه کن و طوری برنامه ریزی کن که از گروه ها حتماً حداقل یک درس رو بخونی. صفر در یکی از بخش ها خودش حالت ضریب منفی داره :D

سلام .... ممنونم.

من نرم افزار خوندم ولی میخوام ای تی و نرم افزار شرکت کنم....

این جریان صفر رو متوجه نشدم

marzaman

عضو جدید
سلام من می خواهم برای امسال بخونم فقط یک پایه نیاز دارم اگر موافق باشید با هم بخونیم من هنوز شروع نکردم و منابع را بطور کامل ندارم اگه میشه بگید چه منابعی را تهیه کردید ممنون

آخرین ویرایش:

b_foulad

عضو جدید
من اول رفتم 25% اول رو بخونم اما نمی تونم
رفتم دو تا کتاب شروع کردم الان معماری و طراحی و پیاده سازی رو با هم می خونم روزی دو تا کتاب
البته clrs رو هم میخونم

چه خوب
از چه منابعی داری میخونی؟

salehi57

عضو جدید
معماری رو اول از روی مانو کامل خوندم الان قسمتهای که مقسمی بیشتر گفته دارم میخونم
طراحی پیاده سازی هم جعفرنژاد قمی
و ریاضی مهندسی هم پارسه

MRSABAZARI

عضو جدید
salam be hame dustane AZIZ
manam mikham shoro konam va mehr terme akharam shoro mishe
nemidunam manbeesh chie?
mamnun misham age be man rahnamai konid.

salome

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان عزیزم
من تازه فارغ التحصیل شدم و پارسال که ترم 7 بودم از تابستون شروع کردم و برای ارشد خوندم ولی....................... نتیجه خوبی ندیدم ................ :( الان هم خیلی ناامیدم و نمیدونم دقیقا کار درست چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوشحال می شم اگه از تجربیات هم استفاده کنیم .

salome

عضو جدید
راستی یه چیز دیگه : من پارسال تو آزمون های ماهان شرکت کردم . می خواستم بپرسم که رفتن به کلاس کنکور کمکی هم می کنه ؟ (هر چند که من اعتقاد ندارم و برای کنکور کارشناسی هم کلاس کنکور نرفتم)

salome

عضو جدید
می خواستم بدونم که شرکت کردن در کلاس های کنکور ارشد خوبه یا نه ؟ (هر چند که من اعتقادی ندارم و برای کنکور کارشناسی هم شرکت نکردم)

minitz

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
من هنوز شروع نکردم یعنی صفرم.
به نظرتون امیدی هست؟
و اینکه میشه یه راهنمایی بهم بکنید:
بهتره کتابای مرجع رو خوند یا درس و تست؟

mohammadamingh1

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان به خصوص minitz و salome عزیز

امیدوارم خوب باشید

بچه کنکوری و نا امیدی؟؟؟:mad:

ببینید از امروز تا روز کنکور (بهمن ماه) چیزی حدود 6 ماه دیگه فرصت هست.6 ماه یعنی 180 روز
اگه شما از همین فردا شروع کنید حداقل 180 روز دیگه فرصت دارید و توی این مدت چه کارا که نمیشه کرد...:que:

یه عده دس رو دس میزارنو و هیچ کاری نمیکنم و مدام حسرت این مدتی که از دست رفته رو میخورن :(
و
یه عده دیگه هم نه از فرصتی که از دس دادن درس میگیرنو بیشتر قدر میدونن و بهتر استفاده میکنن.:smile:

همه اینا بستگی به خودمون داره
بستگی به این داره که چقدر تلاش کنیم(واقعا تلاش کنیم)
بستگی به این داره که چقدر به هدفمون اعتقاد داریم
بستگی به این داره که چقدر به خودمون و باورامون ایمان داریم و...

ضمنا توی سایتای مختلف دیدم بچه هایی رو که شاید خیلی زود شروع نکرده باشن اما نتایج خوبی گرفتن

پس اگه واقعا میخواید قبول شید بهونه نیارید و زود شروع کنید و بدونید که با تلاش و توکل به خدا میشه قبول شد و رتبه خوبی کسب کرد
:)

در مورد کلاس کنکور:
من خودم خوشم نمیاد
چون فکر میکنم اگه خودمون بخوایم نیازی به این جور کلاسا نداریم
به جز اینکه توی یه شرایطی که واقعا از اون مبحث چیزی ندونیم و مجبور باشیم کلاس بریم

آرزوی موفقیت واسه همگی دارم:gol:

آخرین ویرایش:

salome

عضو جدید
mohammadamingh1 ممنون از راهنماییت دوست عزیز ، من خودم تو همه موارد هیچ وقت تلاشمو از دست نمی دم و برای چیزی که می خوام می جنگم ، حالا یه سوال دیگه : می خواستم بدونم چند ساعت توی روز درس خوندن خوبه ؟ و این که آیا خوندن تمام کتاب های منبع لازمه؟ (آخه خیلی وقت گیره و برای هر درسی حداقل 3 تا کتاب منبع لازمه :( ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hibye90

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
من هنوز شروع نکردم یعنی صفرم.
به نظرتون امیدی هست؟
و اینکه میشه یه راهنمایی بهم بکنید:
بهتره کتابای مرجع رو خوند یا درس و تست؟

mohammadamingh1 ممنون از راهنماییت دوست عزیز ، من خودم تو همه موارد هیچ وقت تلاشمو از دست نمی دم و برای چیزی که می خوام می جنگم ، حالا یه سوال دیگه : می خواستم بدونم چند ساعت توی روز درس خوندن خوبه ؟ و این که آیا خوندن تمام کتاب های منبع لازمه؟ (آخه خیلی وقت گیره و برای هر درسی حداقل 3 تا کتاب منبع لازمه :( ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان:gol:

طبق گفته استاد یوسفی از اساتید پوران پژوهش که 10 تا کتاب کنکور این اموزشگاه را نوشته....خوندن کتاب های مرجع در سال اخر کنکور فایده ندارد.:smile:

با کتاب های تست پیشرفتتون بیش تره.....کتاب های مرجع خوبه اما این وقت برای کتاب های نکته و تست بگذارین بهتر جواب میگیرین...

ممنون...
:gol:

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستان به خصوص minitz و salome عزیز

امیدوارم خوب باشید

بچه کنکوری و نا امیدی؟؟؟:mad:

ببینید از امروز تا روز کنکور (بهمن ماه) چیزی حدود 6 ماه دیگه فرصت هست.6 ماه یعنی 180 روز
اگه شما از همین فردا شروع کنید حداقل 180 روز دیگه فرصت دارید و توی این مدت چه کارا که نمیشه کرد...:que:

یه عده دس رو دس میزارنو و هیچ کاری نمیکنم و مدام حسرت این مدتی که از دست رفته رو میخورن :(
و
یه عده دیگه هم نه از فرصتی که از دس دادن درس میگیرنو بیشتر قدر میدونن و بهتر استفاده میکنن.:smile:

همه اینا بستگی به خودمون داره
بستگی به این داره که چقدر تلاش کنیم(واقعا تلاش کنیم)
بستگی به این داره که چقدر به هدفمون اعتقاد داریم
بستگی به این داره که چقدر به خودمون و باورامون ایمان داریم و...

ضمنا توی سایتای مختلف دیدم بچه هایی رو که شاید خیلی زود شروع نکرده باشن اما نتایج خوبی گرفتن

پس اگه واقعا میخواید قبول شید بهونه نیارید و زود شروع کنید و بدونید که با تلاش و توکل به خدا میشه قبول شد و رتبه خوبی کسب کرد
:)

در مورد کلاس کنکور:
من خودم خوشم نمیاد
چون فکر میکنم اگه خودمون بخوایم نیازی به این جور کلاسا نداریم
به جز اینکه توی یه شرایطی که واقعا از اون مبحث چیزی ندونیم و مجبور باشیم کلاس بریم

آرزوی موفقیت واسه همگی دارم:gol:

سلام.....

خدا خیرتون بده ، منم هنوز شروع نکردم .... با یه بنده خدایی میخواستیم بخونیم ، من گفتم بعد ماه مبارک شروع کنیم ، ایشون گفتن دیر میشه و ما وقتی نداریم و خلاصه کلی سیگنالهای منفی بهم دادند و رفتند.

اما من مطمئنم که دیر نشده....

دوستان لطفا تجرهاتون رو به من بگید تا نتیجه بگیرم.

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز

طبق گفته استاد یوسفی از اساتید پوران پژوهش که 10 تا کتاب کنکور این اموزشگاه را نوشته....خوندن کتاب های مرجع در سال اخر کنکور فایده ندارد.:smile:

با کتاب های تست پیشرفتتون بیش تره.....کتاب های مرجع خوبه اما این وقت برای کتاب های نکته و تست بگذارین بهتر جواب میگیرین...

ممنون...

جدی؟؟؟
من کتاب مرجع اصلا ندارم فقط کتاب تست خریدم ....
اما یکی از بچه های رشته دیگه ی گفت حتما باید کتاب مرجع هم داشته باشید. واقعا لازمه خوندن اونا؟

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام....

من همه تاپیک روخوندم.... خداقوت میگم به همه.

من نرم افزار خوندم ولی فک میکردم فقط کنکور نرم افزار و آی می تونم بدم و سخت افزار و شبکه رو تو انتخاب رشته انتخاب کنم.

میشه یه کم راهنمایی بدید؟؟
راستی گروه بندی چه شد، منم تو گروه راه بدید.

mohammadamingh1

عضو جدید
بازم سلام:smile:

خب راستش من چیزی بلد نیستم که بخوام بگم:confused:

اما فکر میکنم وقتی نباشه که بشه همه درسا رو از رو مرجع خوند!(اونم یه کتاب مرجع):surprised:

منم با حرف دوستمون hibye90 کاملا موافقم
تنها بعضی از درسها رو باید از رو مرجع خوند
مثلا:نظریه
واسه نظریه گفته میشه که بهتره از مرجع استفاده بشه چون سوالای این درس بیشتر از تمرینای کتاب لینز داده میشه و کسی که میخواد این تمرینا رو حل کنه بهتره که این کتابو بخونه
اما واسه خیلی از درسا خوندن کتابای کنکوری مثل پوران واقعا موثر و مفیده و لازم نیست که کتاب مرجع خونده بشه

ضمنا یادمون باشه که توی کنکور با سوالای تستی رو به رو هستیم
به همین خاطر باید با دقت مباحث رو بخونیم و سعی کنیم توانایی تست زنی خودمونو افزایش بدیم همینطور از خلاصه برداری و مرور مباحث هم غافل نشیم

در مورد ساعات مطالعه
این بستگی به خودتون داره چون ممکنه شما یک بخشو توی یک ساعت بخونی اما من برای همون موضوع 3 ساعت وقت بذارم
به همین خاطر این به خودتون بر میگرده

بازم میگم
باور کنید نتیجه گرفتن ممکنه
به قولی:
"ره رو آن نیستی گهی تند و گه آهسته رود ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود"

پس
بهتره سعی کنیم از همین لحظه شروع کنیم تا خدایی نکرده روزی نرسه که بخوایم حسرت این لحظه هایی رو بخوریم که میتونستیم استفاده کنیم اما ...:que:

امیدوارم خدا به همه بچه کنکوریا کمک کنه
همون جوری که خودشون به خودشون کمک میکنن!

poormohamad

عضو جدید
سلام بچه ها برای کارشناسی ارشد فقط رشته کارشناسی که خوندیم می تونیم امتحان بدیم ؟یاهررشته ای که بخوایم میشه؟

sanaz5

عضو جدید
poormoham ad;3922968 گفت:
سلام بچه ها برای کارشناسی ارشد فقط رشته کارشناسی که خوندیم می تونیم امتحان بدیم ؟یاهررشته ای که بخوایم میشه؟
سلام میشه ولی باید دروس کارشناسی رو بدونی خیلی کار مشکلی

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
خیلی تاپیک خوبیه واقعا میتونه کمک کننده باشه
من 3 ترم دیگه دارم
اگه کسی آزمون های آمادگی برای ارشد شرکت میکنه اسمشو بگه
کسی میدونه بین این آزمون ها(پارسه ,ماهان ,اکسین و....) کدوم یکی برا نرم افزای ها خوبه؟
به امید روزی که توی همین تاپیک خبر قبول شدنمون توی آزمون سراسری رو بهم بدیم.:smile:

salome

عضو جدید

ممنون...

سلام
واقعا ممنونم از لطفتون که پاسخ دادین ، یه نکته این که چون من پارسال برا ارشد یه کم خوندم برای هر کدوم از درسا یه کتاب تست خریدم ولی بعضی هاش اصلا خوب نبود می خواستم از کسایی که تجربه دارن یا چیزی در این مورد شنیدن خواهش کنم که اسم کتاب تست های خوب و مفید رو بذارن . خود من هم این کارو می کنم .
کتاب هایی که به نظر من خوب بودن (البته این نظر منه اگه اشتباه میکنم بگین :))

معماری کامپیوتر : پوران پژوهان (استاد یوسفی)
مدار منطقی : راهیان ارشد
ساختمان داده : مقسمی

و کتاب هایی که به نظرم اصلا مفید نبودن :(
طراحی زبان : راهیان ارشد
نظریه زبان : پوران پژوهان
کامپایلر : راهیان ارشد

لطفا بیاین همه به هم کمک کنیم چون وقتی قراره وقت بذاریم و چند ماه از زندگی کردن بیافتیم حداقل رو کتاب هایی وقت بذاریم که مفید و به درد بخور باشه .

موفقیت هیچ وقت از انسان دور نیست
;)
فقط کافیه به خدا توکل داشته باشیممممممممممممممممممم :gol:

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
دوستان ورودی 87 کسی آزمونهای پارسه یا هر آزمون دیگه ای را شرکت میکنه اگه میشه یکمی اطلاعات بده از کیفیتش خوبه ؟بده ؟چجوریه؟
مرسی.

rose22

عضو جدید
منم از کتاب سیستم عامل پوران پژوهش خیلی راضی نبودم ، اگه کسی کتاب بهتری سراغ داره لطفا بگه.

lvlina_r

عضو جدید
سلام دوستان
من ورودی 87 ام و تازه شروع کردم واسه کنکور بخونم
خوشحال می شم تو این راه کمک هم کنیم ....

mehrzad 20

عضو جدید
سلام

سلام

یه سری فایل pdp هستش هر کی دو ست داره برداره
موفق باشید;)

پیوست ها

• Speed Dial-up_softgozar.com.pdf
    855.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Speed XP_softgozar.com.pdf
    283.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش: