گروه آمادگی برای کنکور ارشد كامپيوتر 91

computer_soft

اخراجی موقت
خيلي ممنون بابت راهنماييتون . قيمت منابع و كلاسها و ازمون هاي پارسه رو هم ميدونيد؟ لطفا اعلام كنيد
سوال بعديم راجع به كتاب زبانهاي برنامه سازيه . اين كدوم درسمونه؟ همون طراحي و پياده سازي زبانهاي برنامه سازيه؟

خواهش میکنم
من جدیدا از قیمت هاش خبر ندارم برای قیمت های آزمون ها جزوه ها و ... تمام اطلاعاتی که از پارسه میخوای میتونی به سایت اش مراجعه کنی .
کتاب زبانهای برنامه نویسی برای بچه های کارشناسی پیوسته نیست و چون من کارشناسی پیوسته هستم ، این درس رو یک چیزی بین نظریه ی زبان ها و ماشین ها و طراحی پیاده سازی زبان های برنامه نویسی میدونیم البته یکی میگفت زبان ماشین هم شامل میشه .

ho121_allah

عضو جدید
سلام
من پایه م
یعنی دارم میخونم
ولی هر روز یه فصل از یک کتاب
شنبه:اتوماتا
1شنبه:مدار
2شنبه:سیستم عامل
3شنبه:ساختمان گسسته
4شنبه:طراحی الگوریتم
5شنبه:ساختمان داده
جمعه:پایگاه
اینجوری
ریاضیات مهندسی و محاسبات عددی و مهندسی نرم افزار میمونه برام
که مهندسی نرم افزار رو کلا نمیخوام بخونم
ولی ریاضی مهندسی و محاسبات رو اگه بشه میخوام بخونم

azz

عضو جدید
سلام دوستان
یه سوال داشتم به نظر شما منابع کنکور دانشگاه آزاد با سراسری فرق داره؟یا باید همون منابع رو بخونیم؟ممنون میشم اگه کسی میدونه منابع نرم افزار دانشگاه آزاد رو بهم بده

faiezeh3d

عضو جدید
کسی میدونه آخرین رتبه مجاز واسه رشته های مهندسی نرم افزار و علوم کامپیوتر چنده؟

a.fateme69

عضو جدید
سلام
منم به جز این ترم دو ترم دیگه دارم و میخوام شروع کنم درس بخونم ولی نمیدونم چه جوری و از کجا باید شروع کنم ؟
اوناییکه تجربه دارن لطفا کمک کنن.

computer_soft

اخراجی موقت
سلام
من پایه م
یعنی دارم میخونم
ولی هر روز یه فصل از یک کتاب
شنبه:اتوماتا
1شنبه:مدار
2شنبه:سیستم عامل
3شنبه:ساختمان گسسته
4شنبه:طراحی الگوریتم
5شنبه:ساختمان داده
جمعه:پایگاه
اینجوری
ریاضیات مهندسی و محاسبات عددی و مهندسی نرم افزار میمونه برام
که مهندسی نرم افزار رو کلا نمیخوام بخونم
ولی ریاضی مهندسی و محاسبات رو اگه بشه میخوام بخونم
اینایی که گفتی تو یک هفته میخونی؟ دمت گرم!! یا تو یک ماه روزهای هفته رو اینطوری میخونی؟

computer_soft

اخراجی موقت
سلام
منم به جز این ترم دو ترم دیگه دارم و میخوام شروع کنم درس بخونم ولی نمیدونم چه جوری و از کجا باید شروع کنم ؟
اوناییکه تجربه دارن لطفا کمک کنن.
ما وضعمون مث همه بیا با هم بخونیم . چی هاتو نگذروندی؟ اینترم چی ها داری؟

salome

عضو جدید
سلام بچه ها ........................
به نظر شماهایی که کنکور نرم افزار دادین ، چه طور بود ؟؟؟؟؟
من وقت کم آوردم :cry: واسه دفترچه اول ................................. کلا نظر شماها چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

maryam.raz

عضو جدید
من وقت کم آوردم :cry: واسه دفترچه اول ................................. کلا نظر شماها چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نتونستم خوب بخونم واسه ارشد
ولی با شما موافقم وقت مشترکا کم بود
بنظم ساختمان داده و سیستم خوب بود

Soheyla Hesari

عضو جدید
سلام بچه ها!
من امسال کنکورندارم اماپیام نوری هستم وتقریبادراین دانشگاه دارم میمیرم:confused:
بنابراین تصمیم گرفتم ازالان که2سال وقت دارم شروع کنم به خوندن که یه جای خوب قبول بشم بنابراین منم باهاتون هستم پیشنهادمم برای این باهم بودن دراختیارگذاشتن جزوه هاتجربیات(البت اگه کسی قبلا کنکورداده)وپیشنهادات مخصوصادرمورد برنامه ریزی برای شروع کردنوچجوری خوندنه
پیشاپیش تشکرهمراه باارزوی موفقیت برای شمادوستان;)

Soheyla Hesari

عضو جدید
سلام بچه ها!
من امسال کنکورندارم ولی پیام نوری هستم وتقریبادراین دانشگاه روبه قبله شدم
:cry:بنابراین تصمیم گرفتم اازالان که2سال مونده شروع کنم پس منم هستم
:Dپیشنهادمم برای این باهم بودن دراختیارگذاشتن جزوه هانحوه برنامه ریزی کردنتون پیشنهاداتون والبته تجربیات(البت اگه کسی قبلاکنکورداده) هستش
پیشاپیش تشکرهمراه باارزوی موفقیت همتون بچه هاتوکنکورامسال;)

hibye90

عضو جدید
سلام
دوستی یه دور بزن تو تاپیک جزوه و برنامه ریزی و پیشنهادا هست...
البته این با هم خوندن این شکلی جواب نمیده دوست عزیز!خیلی ها اومدن که باشن اما نشد!
اما برای روحیه دادن به هم و پیشنهاد بهتر خوندن خیلی خوبه...که همش تو مطالب قبلی هم هست

bby

عضو جدید
سلام..منم موافقم وقت کم بود

u3fata

عضو جدید
سلام
ممنونم از دوستان که این موضوع رو برای تاپیک انتخاب کردن،
اگه اطلاعاتی در مورد مراجع و کتابها دارین و همچنین کنکورهای آزمایشی تاٌثیرگذار ممنون میشم همدیگرو راهنمایی کنیم.

msmass

عضو جدید
من یه چیز جالب دیدم. میتونید رتبه تخمینی خودتونو محاسبه کنید. کافیه که درصد های خودتونو حساب کنید و توی سایت takhmin.karname.net به همراه معدل کارشناسی وارد کنید بعد بهتون میگه تو گرایشا چه رتبه ای رو بدست میارید. امتحانش مجانیه. من که زدم به نظرم رتبمو درست حساب کرده باشه. کلید سوالات رو به همراه دفترچه ها رو هم گذاشته میتونید با کلید ها جواباتونو مطابقت بدید.

bby

عضو جدید
پاسخنامه ساختمان داده-ماهان

پاسخنامه ساختمان داده-ماهان

پاسخنامه تشریحی سوالای ساختمان داده

پیوست ها

• attachment1.pdf
    126.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

negin2150

عضو جدید
سلام منم ترم آخرم از همین الان باید شروع کنیم کار لمروزتو به فردا ننداز

zaahhra

عضو جدید
سلام دوستان
منم سال 91 کنکور میدم می خواستم بپرسم به نظرتون چه گرایشی از مهندسی نرم افزار بازار کار بهتری داره؟

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
کلید اولیه کنکور ارشد 91 در سایت سازمان سنجش اعلام شد

آرزوی موفقیت برای همه دوستان

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید.
کسی در مورد رشته طراحی و تولید نرم افزار میتونه بهم مشاوره بده.
لطفا توضیح بدید این چه رشته ی جدیدی هست که تازه توی دانشگاه آزاد (ارشد) اومده و فقط کرمان داره؟
من مهندسی نرم افزار دارم می خونم آیا می تونم برم اون رشته ؟ از لحاظ درسی می گم چون اون جز رشته های it محسوب میشه و من نرم افزار خوندم ... برام سخت نیست؟؟
مرسی...

بالا