گام به گام تا کنکور 95

siavashbehzad

عضو جدید
نه خودت بنویس
حتما خودت بنویس،این مهمه ک خودت نوشه باشی،بعدا فایدشو با پوستو گوشتو مغزت درک میکنی
بنظرم که وقت گیره ... یه سری فرمولو تعریفه از قبل آماده باشه بهتره .. کمو کسریم داشت خودت میتونی بش اضافه کنی

M.ARIABOY

عضو جدید
بنظرم که وقت گیره ... یه سری فرمولو تعریفه از قبل آماده باشه بهتره .. کمو کسریم داشت خودت میتونی بش اضافه کنی

صلاح کار خویش خسروان دانند
هرچی خودت صلاح میدونی ما تجربمونو گفتیم ،ضرر میکنی ،راه رفته رو نرو

• Like
واکنش ها: meko

siavashbehzad

عضو جدید
صلاح کار خویش خسروان دانند
هرچی خودت صلاح میدونی ما تجربمونو گفتیم ،ضرر میکنی ،راه رفته رو نرو
منظورتو میفهمم دوست گلم ... خودم دوران کارشناسی تجربشو دارم ... رتبه کارشناسیمم بد نشد ... بعضیا خلاصشون ناقصه بعضیا کامله .. هر کس یه مدله .. ولی شما به عنوان مثال اگه کتاب مرور سریع بر مکانیک سیالاتو دیده باشی میبینی چقد مفیدو کامله ... من معمولا تویه خلاصه هام فقط فرمول مینویسم ...

M.ARIABOY

عضو جدید
منظورتو میفهمم دوست گلم ... خودم دوران کارشناسی تجربشو دارم ... رتبه کارشناسیمم بد نشد ... بعضیا خلاصشون ناقصه بعضیا کامله .. هر کس یه مدله .. ولی شما به عنوان مثال اگه کتاب مرور سریع بر مکانیک سیالاتو دیده باشی میبینی چقد مفیدو کامله ... من معمولا تویه خلاصه هام فقط فرمول مینویسم ...

خب عزیز من تجربه من میگه خودت بنویس،
ببین تو ک ی درسو میخونی ،ممکنه ی سری قسمتای سختشو بلد باشی ،مسلط باشی ،دیگه لازم نیست اونارو خلاصه نویسی کنی،ی سری قسمت ها خیلی ساده رو ممکنه مشکل داشته باش و نیاز ب خلاصه نیسی باشه، ک این قسمتا ممکنه تو خلاصه مورد نظرت نیومده باشه
ببین تو 2 ماه آخر هست ک ب زمان نیاز داری ،این خلاصه نویسی تو ممکنه خیلی از خلاصه نویسی های امادهکمتر بشه

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

مهم نیست حتی خودتون بنویسسین
ولی اینکه اون خلاصه رو حتما چند بار
مرور و مطالعه اش کنین تا بدونین چیه
مهمه اگه همچین کتاب و مطلبی هست
وقت رو.واسه خلاصه نویسی هدر ندین
به جاش تست کار کنین چون تست زدن
خودش یه راه مرور مطالبه و چون ارشد
50درصد افراد سیاهی لشکز هستند و مثل
کارشناسی رقابت سنگین نیست می تونین
فقط با خوندن و درست خوندن و مداوم خوندن
انشالله قبول شین واسه هر کسی نمیشه یه نسخه
ثابت و مشخص پیچید ولی خلاصه نویسی تو تثبیت
مطالب کمک میکنه ولی وقت زیادی میگیره انشالله
بتونین رتبه خوب و قبول شین.دوستان خیر خواه شما
هستند از بزرگتر ها و گفته هاشون درس بگیرین چون
مادر علم تجربست
با تشکر

siavashbehzad

عضو جدید
دوستان کسی پایه هست یه برنامه بذاریم واسه خوندن ... ؟ بصورت مشترک جلو بریم کسیم اشکالی داشت یه تایپیک مخصوص درست میکنیم که به سوالا جواب داده بشه ..

سلام.منم شروع نکردم! تعطیلات تموم شه کلاسام راه بیفته یخورده منظم شه منم ب امید خدا شروع میکنم.

فقط یه چیزی این ترم کاراموزی یک دارم که پروژه محوره!! کلی وقتمو میگیره!!

masoudabbasi

عضو جدید
سلام.منم شروع نکردم! تعطیلات تموم شه کلاسام راه بیفته یخورده منظم شه منم ب امید خدا شروع میکنم.

فقط یه چیزی این ترم کاراموزی یک دارم که پروژه محوره!! کلی وقتمو میگیره!!

من شرو نکردم
متاسفانه من هم تو تابستون یک کاراموزی خیلی وقت گیر دارم
و نصف تابستون رو الافم:(

گام به گام تا کنکور 95

کار اموزی رو 4 روز اول برید بقیشو بپیچونید
بقیش علافیه
الان یکم زوده شما از تول تابستون بخونید و خوب بخونید می ترکونید
مال من پروژه محوره.باید اخرش یه مقاله ی قوی تحویل بدم!! پیچوندنی نیست!!

فک کنم بیشتر تایم افم تابستون باشه که اونم نه زیاد!!!

M.ARIABOY

عضو جدید
دوستایی ک اراکن ی اطالاعی ب من بدن تو خصوصی واسشون میپیچونم :biggrin:
من فقط ی کاراموزیم خوب بود،از 3 تایی ک رفتم،اونم ب اسم کاراموزی بود و واقعی نبود فقط گفتم میام کار اموزی تاقبول کنن برم اونجا
کلا علافیه

masoudabbasi

عضو جدید
برنامه رو میشه از موسسات گرفت .. طبق همون پیش میریم و هر روز یا هر هفته میتونیم وقتیو اختصاص بدیم برای رفع اشکال ... کنکور به عقیده من فقط خوندنه ... مهم اینه که سرگرم خوندن بشیم

برنامه ای رو که میگید رو یک نفر گیر بیاره تا اجراش کنیم.
من پایه ثابت درس خوندن هستم
شرو کنیم:)

vanpersi

عضو جدید
برنامه منظورتون همون برنامه ازمونهای پارسه یا مدرسان هست؟بچه ها باید شروع کرد از امروز(البته اونایی که دانشجو نیستن) ریاضیا و باکس دینامیک به شدت وقتگیر و اذیت کنندن.به نظرم شاید خوب باشه طوری برنامه بریزیم که تا اخر شهریور یه دور خوب بزنیم.بقیه هم بیان بگن چطوره؟

armin_gera

عضو جدید
بهترین موسسه برای ارشد مکانیک کدام است؟

بهترین موسسه برای ارشد مکانیک کدام است؟

سلام به همگی

من میخوام سال ۹۴ کنکور ارشد شرکت کنم و از موسسات چیزی نمیدونم میخواستم راهنمایی کنید که برای ارشد رشته مکانیک گرایش طراحی کاربردی کدوم موسسه جزواتش و ازموناش بهتره
و اینکه اگه از الان شروع به خوندن کنم میتونم رتبه دو رقمی بیارم؟ من میخوام شریف قبول شم
ممنون از همگی

REZA1597

عضو جدید
سلام به همگی
دوستان الان خیلی زوده هیشکی از الان شروع نمیکنه
خسته میشیدا از ما گفتن بود
از تیر شروع کنید وقت زیادم هست

م کا نی ک

عضو جدید
زود دیر میشه
دوست عزیز به نظرم وقت اضافی بیاریم بهتره تایه وقت وقت کم بیاریم .

• Like

vanpersi

عضو جدید
دقیقا .چشم به هم بزاری برج 4 میاد .ضمنا وقت هایی مثل ماه رمضان و مسافرت رو که کم کنی میبینی تابستون هم سریع میگذره به قول زد بازی تابستون کوتاهه:D

armin_gera

عضو جدید
من هدفم شریفه ,با این تفاسیر هنوزم فک میکنید زوده برا خوندن؟

• Like

siavashbehzad

عضو جدید
دوست نداشتم تایپیک زیاد وارذ حاشیه بشه ... ولی تا حدودی حق با دوستانه ... حتی با وجودی که دوستان بنده فارغ التحصیلم نبودن از تابستونم شروع کرده بودن حس میکردن یکم زود شروع کردن ... ولی هیچکدومه این بحثا مهم نیس ... مهم اینه که تلاشتو بکنی و به نتیجه دلخواهت برسی ... اگه با یه برنامه پیش بریم دوستان میتونن اشکالاتشونو با هم مطرح کنن و بهتر پیش بریم

m_dabiri

عضو جدید
سلام بچه ها یه سوالی داشتم شما شنیدین که کنکور ارشد و دکترا 95 قراره تغییر کنه؟ شما میدونین تغییرش چه جوریه؟ این طور که فهمیدم قراره دانشگاه ها هم تو پذیرش نقش داشته باشن تو اینترنت سرچ کنین مطلبشو پیدا میکنین

Abolfazl6776

عضو جدید
سلام سعید جان!!!آقا این ورا؟؟؟داداش برای طراحی اجزا فقط وفقط و فقط جزوه نصیر دکتر شریعت پناهی.من تموم کتاب هایی که گفتی رو خوندم و مدرسانم خوندم ولی شریعت پناهی عالیه.اگه نزدیکای تهرانی برو جزوشو از دانشگاه خواجه نصیر که دانشکده برقه بخر.7000 تومن هستش ولی قشنگ بالای 70 درصد تستای اجزا رو میزنی باهاش

الان فازت چی بود گفتی بالای 70 درصد ، من پارسال فول خوندم ولی 2تا تست زدم

هرچند بهترین منبع همینه چون زیاد وقتتون رو نمیگیره ، درکل اونایی که اجزا رو مفهومی یاد گرفتن میتونن تست اجزا بزنن وگرنه هیچ...

vanpersi

عضو جدید
بابا اون طراح هم میشینه جزوه شریعت پناهی رو میزاره جلوش هرچی که توش نیست رو میاره:razz:

saeedvalentino

عضو جدید
سلام سعید جان!!!آقا این ورا؟؟؟داداش برای طراحی اجزا فقط وفقط و فقط جزوه نصیر دکتر شریعت پناهی.من تموم کتاب هایی که گفتی رو خوندم و مدرسانم خوندم ولی شریعت پناهی عالیه.اگه نزدیکای تهرانی برو جزوشو از دانشگاه خواجه نصیر که دانشکده برقه بخر.7000 تومن هستش ولی قشنگ بالای 70 درصد تستای اجزا رو میزنی باهاش

سلام داداش. از سر بیکاری میخوایم دوباره درس بخونیم:d . شما چه کردی؟
یعنی این جزوه شریعت پناهی درسنامه خوبی هم داره آیا؟ از پوران خلی تعریف شنیدم

ببخشید که دیر جواب دادم.