کی عاشق شدی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mazya

عضو جدید
کاربر ممتاز
لینک رای دادن

برای حمایت از خوشگل ترین بچه ی باشگاه

برای حمایت از زیبا ترین و پاک ترین آواتاره باشگاه

کافیست به میرحسین رای دهید

انتخاب با شماست :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

این ماشین هم تقدیم به همه ی طرفدارای گل و گلاب میرحسین :gol::gol::gol::gol:

/.

هی اقا یه عضو که نمیدونم کی هستی
حق نداری بیای تو تاپیک دیگران تبلیغ کنی

paeeizan

اخراجی موقت
خواخش ميشه
هر چند تو ميخواستي از هواپيما پرتم كني پايين
حالا كه مازيار نيست
صبر كن بيااااااااد بخش ميگم
..
نه بابا ....شوخی کردم........ پرتت نمیکنم.....
گفتم شاید عشق پرواز باشی.... و بخای هیجان داشته باشی و ....... من واسه خودت گفتم.
.
صبر كن بيااااااااد بخش ميگیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.
.

الهه بهادری

کاربر بیش فعال
آره ننه جان عاشقی بد دردیه...
من آخه کدومشو بگم...
ماشالاه دل نیست که کارون سراست....

nadielectron

عضو جدید
من 9 ماه هستش که عاشق شدم تا قبلش فکر میکردم که این حرفا چرت و پرتی بیش نیست ولی حالا میگم اینجوری نیست و واقعا دلی و دلداری،نازی و نیازی ، عشقی و معشوقی و...هستش اول و آخر دنیا عشقه
البنه از اونی که عاشقش شدم دورم و خیلی وقته ندیدمش و باهاش حرف نزدم فقط عکسشو دارم

pouya86

عضو جدید
من 9 ماه هستش که عاشق شدم تا قبلش فکر میکردم که این حرفا چرت و پرتی بیش نیست ولی حالا میگم اینجوری نیست و واقعا دلی و دلداری،نازی و نیازی ، عشقی و معشوقی و...هستش اول و آخر دنیا عشقه
البنه از اونی که عاشقش شدم دورم و خیلی وقته ندیدمش و باهاش حرف نزدم فقط عکسشو دارم

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره امروز............
بیخیال شو...
مهم اینه که زندگی همچنان ادامهدارد!
خیلی قشنگ...
مطمئنا وقتی کسی خورد بشه...یعنی به معنای واقعی!!!خیلی راحت تر میتونه دوباره بلند بشه و موفق بشه حتی بیشتر از بقیه.!!;)

pouya86

عضو جدید
بیخیال شو...
خیلی قشنگ...
مطمئنا وقتی کسی خورد بشه...یعنی به معنای واقعی!!!خیلی راحت تر میتونه دوباره بلند بشه و موفق بشه حتی بیشتر از بقیه.!!;)
عشق دوطرفه خوبه وگرنه باید تمومش کرد چون یه روزی تموم میشه:heart:

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق دوطرفه خوبه وگرنه باید تمومش کرد چون یه روزی تموم میشه:heart:
اگه واقعا عشققققققققققققق باشه که تمومم بشه هنوز عشقه....
یعنی واقعا کسی دیگه جاشو نمیگیره...
یعنی نمیذاری بگیره!!!
اونی که شما میفرمایید احیانا وابستگی نام داره!
البته قصد جسارت ندارم.;)

maryy jo0n

عضو جدید
سلام

سلام

بیخیال شو...
خیلی قشنگ...
دقیقا با حرفت موافقم عزیزم

pouya86

عضو جدید
اگه واقعا عشققققققققققققق باشه که تمومم بشه هنوز عشقه....
یعنی واقعا کسی دیگه جاشو نمیگیره...
یعنی نمیذاری بگیره!!!
اونی که شما میفرمایید احیانا وابستگی نام داره!
البته قصد جسارت ندارم.;)
باورت نمیشه چقدر دوستش دارم ولی دوطرفه نیست زوری که نمیشه اون نمیخواد:gol:...

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
باورت نمیشه چقدر دوستش دارم ولی دوطرفه نیست زوری که نمیشه اون نمیخواد:gol:...
خوب این خیلی خوبه!!!
اینکه تو نبودشم با همه دنیاعوضش نکنی...
مطمئن باش اگه واقعا واقعا به عشقت وفادار بمونی و ایمان داشته باشی که میاد خووووووووووودش میاد با کله!

mina1991

عضو جدید
kheili bade ke man hatta nemidunam un dustam dasht ya na?dustam dare ya na?asan mano yadeshe?!!! kheili sakhte ke 3 sal ashegh bashi vali roayate kheili chizaro bokonio chizi nagi bad unvaght bad az behtar shodane sharayet begi che ehsasi dari unvaght un adam khodesho bezane be nafahmidan...kheili sakhte ke be jayi beresi ke be ye nafar begi hadeaghal begu azam badet miad!vali un adam mesle hamishe sokut kone o sokut...:w06::w06::w06::w04::w04::w04::w22:

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
kheili bade ke man hatta nemidunam un dustam dasht ya na?dustam dare ya na?asan mano yadeshe?!!! kheili sakhte ke 3 sal ashegh bashi vali roayate kheili chizaro bokonio chizi nagi bad unvaght bad az behtar shodane sharayet begi che ehsasi dari unvaght un adam khodesho bezane be nafahmidan...kheili sakhte ke be jayi beresi ke be ye nafar begi hadeaghal begu azam badet miad!vali un adam mesle hamishe sokut kone o sokut...:w06::w06::w06::w04::w04::w04::w22:
زندگی شوق رسیدن به همان فرداییست که نخواهد آمد
تو نه در دیروزی و نه در فردایی.
ظرف امروز پراز بودن توست.
زندگی را دریاب

بیخیااااااااال زندگی را درییییییییییییاب...;):D

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
آسمان جای عجیبی ست،نمیدانستم/عاشقی کار غریبی ست،نمیدانستم/عمر مدیون نفس نیست،نمیدانستم/عشق کار همه کس نیست نمیدانستم....

وضعیت
موضوع بسته شده است.