کی آخه گفته عاشق کوره؟؟؟؟؟؟؟؟

Lillian

عضو جدید
[FONT=&quot]:([/FONT]
[FONT=&quot]:(
[/FONT]
:(

[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]کی میگه کسی که عاشق میشه کور میشه!!؟؟؟!!!:surprised::surprised:[/FONT]
[FONT=&quot]بچه ها خواهشا کمکم کنید....:wallbash::wallbash:[/FONT]
[FONT=&quot]واقعا برا من سواله!!...:surprised:همه مون شنیدیم که وقتی دختری به یه پسردل میبنده یا برعکس و اطرافیان موافق نیستن...[/FONT]
[FONT=&quot]میگن تو[/FONT]عاشقی[FONT=&quot] ....کوری.....بدیهاشو نمیبینی.....:wallbash::wallbash:[/FONT]
[FONT=&quot]آخه بدیها یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w39::w39: بدیه یه آدم چیه که همه میبینن الا اون بد بختی که به اصطلاح عاشق شده.....:(:([/FONT]
[FONT=&quot]نه....:w19::w19:من دوست دارم واقعا بدونم که یه پسر یا دختر چه بدیهایی میتونن داشته باشن که مانع ازدواجشون بشه.....:w20::w20:[/FONT]

:cry::cry:

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز

[FONT=&quot]کی میگه کسی که عاشق میشه کور میشه!!؟؟؟!!!:surprised:[/FONT]
[FONT=&quot]بچه ها خواهشا کمکم کنید....:wallbash:[/FONT]
[FONT=&quot]واقعا برا من سواله!!...:surprised:همه مون شنیدیم که وقتی دختری به یه پسردل میبنده یا برعکس و اطرافیان موافق نیستن...[/FONT]
[FONT=&quot]میگن تو[/FONT]عاشقی[FONT=&quot] ....کوری.....بدیهاشو نمیبینی.....:wallbash::wallbash:[/FONT]
[FONT=&quot]آخه بدیها یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w39::w39: بدیه یه آدم چیه که همه میبینن الا اون بد بختی که به اصطلاح عاشق شده.....:(:([/FONT]
[FONT=&quot]نه....:w19::w19:من دوست دارم واقعا بدونم که یه پسر یا دختر چه بدیهایی میتونن داشته باشن که مانع ازدواجشون بشه.....:w20::w20:[/FONT]

اونایی که اینو میگن دوست دارن:smile:

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصولا شما دخترها عقلتون پاره سنگ بر میداره(البته اگه عقلی درکار بباشه)
اما جدی دخترها وقتی احساساتی میشن عقلشون به کل یه مدت میره مرخصی استعلاجی
عشق کورتون میکنه
جدی هم بدیها رو نمیبینین
بدیها چیه؟
بدیها همون چیزهاییه که بعد از ازدواج با عشقتون بهش طوری گیر میدین که باعث طلاق میشه
ببخشید ولی اگه جوونای ما موقع ازدواج کور نبودن اون بدیها رو میدیدن اینقدر آمار طلاق توی جامعه ما زیاد نمیشد
یه کم خداوکیلی از عقلتون کمک بگیرین;)

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised::surprised::surprised::surprised:
از راهنمایی پر باری که کردین کمال تشکررو دارم....
قصد جسارت نداشتم
ولی مطمئن شو تو حرفاش صادقه
مطمئن شو که به هم میخورین
مطمئن شو تو رو بخاطر خودت میخواد نه چیز دیگه
من بین پسرا بودم میدونم بعضیاشون چه مارمولکایی ن
برا همین یه روز دخترم بیاد بگه عاشق شدمو از این حرفا تا بابای پسره رو نسوزونم رضایت نمیدم
بعد امتحانش کن
اگه مطمئن شدی دوست داره مطمئن شدی لایقه اون وقت جلو همه وایسا هر کاری میدونی صلاحه بکن از کسی هم نترس
من تو کل عمرم 32 سال فقط یه نمونه دیدم که عشق واقعی بود
50% فقط میخواستن ازدواج کنن
50% هم پسره یا دختره داشت سر اون یکی کلا میزاشت
اره
میوه ای شیرینتر از اولاد نیست
شاخ گاوی بدتر از داماد نیست

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره شاید اطرافیانت راست بگن ولی تو نا امید نشو. اگه دوسش داری پس باید واسه رسیدن بهش تلاش کنی. اگه عیبی هم داره باید به خودت ثابت بشه. به بقیه ربطی نداره. پای عشقت سفت وایسا. البته اگه عاشقی! ;)

Lillian

عضو جدید
اصولا شما دخترها عقلتون پاره سنگ بر میداره(البته اگه عقلی درکار بباشه)
اما جدی دخترها وقتی احساساتی میشن عقلشون به کل یه مدت میره مرخصی استعلاجی
عشق کورتون میکنه
جدی هم بدیها رو نمیبینین
بدیها چیه؟
بدیها همون چیزهاییه که بعد از ازدواج با عشقتون بهش طوری گیر میدین که باعث طلاق میشه
ببخشید ولی اگه جوونای ما موقع ازدواج کور نبودن اون بدیها رو میدیدن اینقدر آمار طلاق توی جامعه ما زیاد نمیشد
یه کم خداوکیلی از عقلتون کمک بگیرین;)

خجالت بکش....تو قرن 21..... تصمیم گیری به این مهمی....احساسات کیلو چنده؟؟؟:surprised:
به بدیها خیلی کلی اشاره کردی...اصلا قابل قبول نیست.....5امتیاز منفی....:D
درضمن این موضوع فقط منتهی به دخترا نمیشه..... یه طرفه قضاوت نکن.....
:razz:

Lillian

عضو جدید
قصد جسارت نداشتم
ولی مطمئن شو تو حرفاش صادقه
مطمئن شو که به هم میخورین
مطمئن شو تو رو بخاطر خودت میخواد نه چیز دیگه
من بین پسرا بودم میدونم بعضیاشون چه مارمولکایی ن
برا همین یه روز دخترم بیاد بگه عاشق شدمو از این حرفا تا بابای پسره رو نسوزونم رضایت نمیدم
بعد امتحانش کن
اگه مطمئن شدی دوست داره مطمئن شدی لایقه اون وقت جلو همه وایسا هر کاری میدونی صلاحه بکن از کسی هم نترس
من تو کل عمرم 32 سال فقط یه نمونه دیدم که عشق واقعی بود
50% فقط میخواستن ازدواج کنن
50% هم پسره یا دختره داشت سر اون یکی کلا میزاشت
اره
میوه ای شیرینتر از اولاد نیست
شاخ گاوی بدتر از داماد نیست

داداش صداقت هیچ وخ ثابت نمیشه....:(
ممنون از راهنماییات....:gol:

با جمله آخرتم خیلی موافقم....;)

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز

:surprised::surprised::surprised::surprised:
از راهنمایی پر باری که کردین کمال تشکررو دارم....
من خودم یه پسرم و میدونم چه اعجوبه هایی هستیم
منم مث حمید اگه یه روز دخترم گفت عاشق شدم بهش نمیگم باشه باباجون بگو بیاد ببرتت
بهش میگم نه
باید هفت پشتشو در بیارم تا ببینم چند مرده حلاجه چون اون موقع دخترم بدیهارو نمیبینه و منم که باید ببینم و با توجه به شناختی که از دخترم دارم ببینم چی صلاحشه
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون دوست ندارم یه عمر بدبختیه دخترم روببینم
مث این میمونه که بچه از نور آتیش خوشش میاد و میخواد بره طرفش اما مادر و پدر چون میدونن میسوزه دعواش میکنن و نمیذارن بره:gol::gol::gol:

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا حقیقت داره....وقتی گرفتارش میشی طرف مقابلت یه فرشته میشه واست....
فقط کافیه یه مدت بگذره تا اخلاقای گندش بالا بیاد...
درست موقعی خودش رو نشون میده که کار از کار کذشته و تنها چیزی که باقی میذاره بی آیرویی و در بعضی موارد که به ازدواج کشیده میشه طلاق.....

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
استثنا هم داره ولی خب اکثرا ایرادها دیده نمیشه
یعنی اینکه تو وقتی از یکی خوشت میاد (از روی احساس نه از روی عقل) اخلاقا و عادتا و کارای بدشم به نظرت قشنگه
شاید قبل از این یه عادتی بوده که تو ازش متنفر بودی ولی وقتی عاشق یکی میشی که اون اخلاق رو داره اول فکر میکنی ایرادی نداره ولی وقتی به هم رسیدین میبینی همون عادت رو نمیتونی تحمل کنی

Saman_88

عضو جدید
[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]کی میگه کسی که عاشق میشه کور میشه!!؟؟؟!!!:surprised::surprised:[/FONT]

این از خصوصیت های عشقه که نتونی بدی های طرف مقابلتو ببینی ( عشق چون آید برد هوش دل فرزانه را دزد دانا میکشد اول چراغ خانه را ) این دل شماست که داره به شما فرمان میده نه عقل شما !!!
باید بتونید عقلتون رو حاکم کنید و باید بهتون بگم که نبرد سختی در پیش دارید
اطرافیان شما با دید منطقی و عقلانی به موضوع نگاه میکنن خوب طبیعتا حق دارن !
با خودتون صحبت کنید متوجه میشید که یک نفر دیگه هم باهاتون صحبت میکنه با خودتون مشورت کنید

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]

به نظر من آمار طلاق نشون میده که عاشق کوره/الته کور کور هم نیستا/بچه رو دیدی گیر بده به یه چیزی باید بخردس؟حالا اون چیز میخواد بد باشه براش یا خوب/عاشق هم همینه.با بد و خوبش کاری نداره
به نظر شما همه دختر و پسرها خوبن؟؟؟؟!!!!1ما آدم بد نداریم؟؟؟؟؟؟

parsam

عضو جدید
لینک رای دادن

برای حمایت از خوشگل ترین بچه ی باشگاه

برای حمایت از زیبا ترین و پاک ترین آواتاره باشگاه

کافیست به میرحسین رای دهید

انتخاب با شماست :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

این ماشین هم تقدیم به همه ی طرفدارای گل و گلاب میرحسین :gol::gol::gol::gol:

9

بالا