کی عاشق شدی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arasbaran

عضو جدید
19 ماهو 22 روز پیش
البته خیلی قبلتر از اینا یعنی حدود 5 سال پیش ولی اون روز فهمیدم که بهش نمیرسم

unknown2036

عضو جدید
سارا خانوم درست گفتم اسمتونو؟
هم دخترا هم پسرا اوناییکه چنتا gf bf داشتن میگن عشق کشکه
به خاطر اینکه با یکی نموندنو حوس بازی کردن
باید پا بنده یکی بمونی تا بتونی عاشق بشی
نه هی عوض به در کنی

اگه منظورت منم که گفتم عاشقی کشکه میخوام بدونی که هیچ وقت چند تا gf نداشتم.اتفاقا چون خواستم با یکی بمونمو نشد میگم کشکه.چون خواستم پا بندش باشمو نشد میگم کشکه.وگرنه اونی که هی gf یا bf عوض میکنه که اصلا حق نداره راجع به عشق اظهار نظر کنه.کسی میتونه حرف بزنه که واقعا خواست عاشقی کنه ولی دید زهی خیال باطل. ملت خیلی وقت عشقو فروختن اجاره خونه عقب افتادشونو دادن!

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam! hamin 6,7 mahe pish!!!!!

kheilyyy bade! dg nemibinamesh!

alanam manamo khaterateshooooooooooo ye mosht badbakhtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

dast ro delam nazar k khooooooooone!ey baba!
pesooze pedare asheghiiiiiii!

sokoot.assa

عضو جدید
اگه منظورت منم که گفتم عاشقی کشکه میخوام بدونی که هیچ وقت چند تا gf نداشتم.اتفاقا چون خواستم با یکی بمونمو نشد میگم کشکه.چون خواستم پا بندش باشمو نشد میگم کشکه.وگرنه اونی که هی gf یا bf عوض میکنه که اصلا حق نداره راجع به عشق اظهار نظر کنه.کسی میتونه حرف بزنه که واقعا خواست عاشقی کنه ولی دید زهی خیال باطل. ملت خیلی وقت عشقو فروختن اجاره خونه عقب افتادشونو دادن!

کاملا موافقم
عاشقی دیگه کشک شده

mazya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله درسته.
من تا بحال اصلا bfی نداشتم چون بقول شما اینا همش هوسه.از این کارا هم خوشم نمیاد.
ولی آیا به دوست داشتن از دور و فقط بر اساس چهره و چنتا حرف قشنگ میشه گفت عشق؟
اینکه عاشق باشی و نیای جلو ...اینکه فقط با خاطرات باشی و در دنیای واقعیت هیچی نگی...یعنی واقعا عاشقی؟
بنظر من عشق واقعی,دوست داشتنی بر اساس شناخت حقیقت هاست و از ته قلب و با تمام وجود...ینی حاضر باشی بخاطر عشقت تلاش کنی...
عشق واقعی شجاعت غلبه بر سکوتو میده..بنظر شما اینطور نیس؟

موافقم
منم یه دورانی یکی رو خیلی دوست داشتم ولی نمیدونست
یه روز که از خواب بلند شدم یه حسی بهم دست داد رفتم بهش گفتم
گفت چه عجب

eng m

عضو جدید
یادمه بچه که بودم

عاشقه دختر همسایم شدم

بچه یعنی سوم دبیرستان

وضعیت
موضوع بسته شده است.